NL toptennisser Nick Beumer
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Nick Beumer KNLTB 22201955
Beumer, N.




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
2e HE Nick Beumer / Mees Röttgering 6-7, 4-6
15 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 2-6
2e HE Koen van der Meer / Nick Beumer 3-6, 3-6
1e GD Pleun Kramer - Nanno Mein / Birgit Heijnemans - Nick Beumer 4-6, 3-6
1 mei 2022 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 1-7
1e HE Davy Visser / Nick Beumer 3-6, 6-2, 2-6
2e GD Quinty van Dongen - Mees Bakker / Nick Beumer - Iris Verboven 4-6, 4-6
24 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 6-2
1e GD Birgit Heijnemans - Nick Beumer / Laurie Barendse - Karol van der Linden 4-6, 7-6, [13-11]
18 april 2022 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
2e HE René d' Hooghe / Nick Beumer 6-4, 6-4
2e GD Brian de Vrind - Ilona Hernandez / Birgit Heijnemans - Nick Beumer 4-6, 3-6
10 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7-1
1e HE Nick Beumer / Tom Smit 4-6, 6-4, 3-6
2e GD Birgit Heijnemans - Nick Beumer / Mima de Niet - Glenn Resodihardjo 4-6, 6-2, [10-6]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
24 oktober 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 2-6
2e GD Floris Podzimek - Lizzy Bitter / Nick Beumer - Emily Schut 6-4, 6-4
17 oktober 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e HE Casper Room / Nick Beumer 3-6, 0-6
 HD Sjoerd Idzerda - Anton Lippert / Nick Beumer - Tim van Rodijnen 4-6, 1-6
10 oktober 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
2e HE Nick Beumer / Daan Meijer 6-4, 2-6, 6-2
 HD Nick Beumer - Joey Dijkstra / Daan Meijer - Jasper Visker 2-6, 6-3, [9-11]
19 september 2021 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 5-3
2e HE Bas Bouwman / Nick Beumer 6-1, 2-6, 6-1

Heren Hoofdklasse Afdeling 1
4 oktober 2020 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
1e HE Stan Bormans / Nick Beumer 3-6, 3-6
1e HD Pieke Bouman - Sil Hollemans / Alec Drost - Nick Beumer 6-2, 3-6, [8-10]
27 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 2-4
1e HE Nick Beumer / Andoni Kapnisakis 3-6, 4-6
1e HD Nick Beumer - Alec Drost / Bas van Bentum - Andoni Kapnisakis 6-4, 5-7, [7-10]
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-0
2e HE Martijn Molenkamp / Nick Beumer 6-3, 6-2
1e HD Martijn Molenkamp - Tribb de Jong / Nick Beumer - Felix Bake 6-3, 6-2
13 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Nick Beumer / Mike Jansen 3-6, 3-6

Heren 1e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 6-0
4e HE Nick Beumer / Tijn Boots 6-1, 6-1
2e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Daan Koene - Tijn Boots 6-3, 6-0
26 mei 2019 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / T.C. Bilthoven 1 1-5
3e HE Pim van der Schoot / Nick Beumer 5-7, 2-6
2e HD Michiel Kapteijns - Rik Turkensteen / Tomas Tallart Fabré - Nick Beumer 3-6, 3-6
19 mei 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Nick Beumer / Ivor Duif 6-7, 3-6
12 mei 2019 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
3e HE Nick Beumer / Jan Noorda 6-0, 3-6, 7-5
2e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Robert van Boesschoten - Jasper Hunting 7-5, 7-5
22 april 2019 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 / T.C. Bilthoven 1 1-5
3e HE Milan Voogd / Nick Beumer 6-3, 6-7, 6-2
2e HD Milan Voogd - Fabian Brand / Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré 0-6, 1-6
14 april 2019 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
2e HE Nick Beumer / Bojan Brkić 6-2, 7-6
2e HD Tomas Tallart Fabré - Nick Beumer / Ivo Hu - Ties Klapwijk 6-3, 6-3

Heren 1e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Bilthoven 1 3-3
2e HE Nicky Rijerse / Nick Beumer 6-3, 7-5
1e HD Ronald Bus - Siebe van den Brande / Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré 6-7, 2-6
27 mei 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. Vormer (Wijchen) 1 2-4
1e HE Nick Beumer / Bas van den Broek 6-1, 3-6, 6-2
1e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Tommy Derks - Bas van den Broek 2-6, 3-6
13 mei 2018 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / T.C. Bilthoven 1 4-2
1e HE Marten Tuller / Nick Beumer 4-6, 4-6
1e HD Raymond Meijer - Marten Tuller / Tomas Tallart Fabré - Nick Beumer Walkover
15 april 2018 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / T.C. Bilthoven 1 5-1
1e HE Vincent van den Honert / Nick Beumer 6-2, 6-4
1e HD Vincent van den Honert - Stijn de Gier / Timo Vromen - Nick Beumer 6-1, 6-2
8 april 2018 T.C. Bilthoven 1 / Oudenrijn T.C. (Vleuten) 1 5-1
1e HE Nick Beumer / Bas de Rooij 6-2, 6-2
1e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Bas de Rooij - Pascal Burger 6-2, 7-5

Heren 1e klasse Afdeling 514
28 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 4-2
1e HE Nick Beumer / Robert Ameshoff 6-3, 6-1
21 mei 2017 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
2e HE Talbert Boef / Nick Beumer 2-6, 2-6
1e HD Tim van Leeuwen - Christiaan Hesselink / Bert Scholten - Nick Beumer 6-4, 6-0
14 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-1
1e HE Nick Beumer / Lennart Pronk 7-6, 6-4
1e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Lennart Pronk - Florent Bessis Opgave uit
7 mei 2017 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-6
2e HE Jan Jaap Overgaauw / Nick Beumer 4-6, 5-7
1e HD Wimpe Thomas - Jan Jaap Overgaauw / Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré 6-7, 2-6
30 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
1e HE Nick Beumer / Rutger Meijer 6-1, 4-6, 3-6
1e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Bojan Brkić - Fabian Koning 6-2, 6-2
17 april 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
3e HE Colin van der Hel / Nick Beumer 0-6, 1-6
2e HD Ben Spee - Thijs Willemsen / Tomas Tallart Fabré - Nick Beumer 3-6, 7-6, 4-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
29 mei 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-1
2e HE Yvar Debets / Nick Beumer 3-6, 2-6
2e HD Yvar Debets - Steffan Kokkelink / Nick Beumer - Jeroen Kops 6-1, 6-2
22 mei 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-4
2e HE Nick Beumer / Yellan Boendermaker 6-7
8 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
2e HE Remon Bartelds / Nick Beumer 6-4, 6-3
2e HD Ulrik Rudolphy - Jort de Vries / Nick Beumer - Jeroen Kops 0-6, 4-6
24 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-3
2e HE Nick Beumer / Robert van Boesschoten 6-4, 6-0
2e HD Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré / Robert van Boesschoten - Arno Jongsma 6-7, 6-3, 6-7
17 april 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
2e HE Roderick Goedegebuure / Nick Beumer 3-6, 7-6, 1-6
2e HD Leon van der Linden - Erwin Derksen / Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré 6-1, 6-2
10 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
2e HE Nick Beumer / Wouter Meijer 7-6, 6-2
2e HD Nick Beumer - Jeroen Kops / Wouter Meijer - Coen-Willem Buys 5-7, 4-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 2
1 jan 2021 3 2
1 jan 2020 2 2
1 jan 2019 2 3
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 1,8844
21 mei 2017 1,8844 2,0757
14 mei 2017 1,9724 2,0201
7 mei 2017 2,0842 2,0465
30 apr 2017 1,9834 2,2751
17 apr 2017 1,9834 2,2751
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
29 mei 2016 2,3368 3,3106
22 mei 2016 2,1990
8 mei 2016 2,0986 3,5678
24 apr 2016 2,2285 3,6255
17 apr 2016 2,5350 3,5386
10 apr 2016 2,6977 3,5191
1 jan 2016 2,6723
1 jan 2016 3
1 mrt 2013 3,6167
1 jan 2013 4 4
1 jan 2012 5 5
1 jan 2011 5 5