Heren Zondag Hoofdklasse Afdeling 2 |
21 mei 2023 |
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
6-0 |
2e HE |
Timo de Visser |
/ |
Milan Voogd |
6-1, 6-3 |
1e HD |
Noah Pawirodirjo - Timo de Visser |
/ |
Bjorn Schoemacher - Milan Voogd |
6-4, 6-2 |
14 mei 2023 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 |
1-5 |
1e HE |
Milan Voogd |
/ |
Enzo van der Heijden |
3-6, 2-6 |
Heren Zondag Hoofdklasse Afdeling 1 |
7 mei 2023 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 |
/ |
T.V. Badhoevedorp 1 |
2-4 |
1e HE |
Milan Voogd |
/ |
Twan van Zijl |
0-6, 1-6 |
1e HD |
Milan Voogd - Tribb de Jong |
/ |
Twan van Zijl - Willem van der Grinten |
2-6, 4-6 |
16 april 2023 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 |
/ |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 |
1-5 |
4e HE |
Milan Voogd |
/ |
Guus Oerlemans |
3-6, 1-6 |
2e HD |
Lennart Pronk - Milan Voogd |
/ |
Gijs Akkermans - Guus Oerlemans |
4-6, 7-5, [3-10] |
10 april 2023 |
T.C. Bosheim (Bussum) 2 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 |
5-1 |
3e HE |
Sam Rijpert |
/ |
Milan Voogd |
2-6, 6-1, 6-3 |
1e HD |
Wesley Nieuwendijk - Tomas Tallart Fabré |
/ |
Tribb de Jong - Milan Voogd |
6-1, 2-6, [10-4] |
Heren zondag 1e klasse Afdeling 2 |
29 mei 2022 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
0-6 |
2e HE |
Raoul Killaars |
/ |
Milan Voogd |
3-6, 1-6 |
1e HD |
Willem Hornikx - Oscar Hornstra |
/ |
Milan Voogd - Bjorn Schoemacher |
4-6, 3-6 |
22 mei 2022 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 |
5-1 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Pistiwan Almurad |
6-0, 6-2 |
1e HD |
Yannick Stolz - Milan Voogd |
/ |
Nicolas Lefrandt - Richard Lim |
6-3, 6-3 |
15 mei 2022 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
3-3 |
1e HE |
Lars Schaap |
/ |
Milan Voogd |
6-2, 6-3 |
2e HD |
Daan Heijmans - Viktor Camfferman |
/ |
Lennart Pronk - Milan Voogd |
6-4, 6-2 |
1 mei 2022 |
G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
0-6 |
2e HE |
Tom van Hensbergen |
/ |
Milan Voogd |
4-6, 1-6 |
24 april 2022 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 |
6-0 |
2e HD |
Cian Mikkelsen - Milan Voogd |
/ |
Rob van Hilten - Liam Soewandi |
6-2, 6-3 |
18 april 2022 |
S.T.V. Qravel (Leiden) 1 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
3-3 |
3e HE |
Casper Carton |
/ |
Milan Voogd |
6-1, 6-4 |
10 april 2022 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 |
6-0 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Thijn Timmermans |
6-7, 6-3, 6-1 |
2e HD |
Milan Voogd - Lennart Pronk |
/ |
Kaelan Albada Jelgersma - Bart Stroes |
6-3, 6-4 |
Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 1 |
17 oktober 2021 |
T.C. Bilthoven 1 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
5-1 |
3e HE |
Tomas Tallart Fabré |
/ |
Milan Voogd |
6-2, 6-4 |
1e HD |
Alec Drost - Tomas Tallart Fabré |
/ |
Cian Mikkelsen - Milan Voogd |
6-4, 7-5 |
10 oktober 2021 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 |
0-6 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Mats Davids |
5-7, 1-6 |
2e HD |
Milan Voogd - Yannick Stolz |
/ |
Quinn Groenendijk - Mike Groenendijk |
2-6, 2-6 |
26 september 2021 |
B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 |
/ |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
3-3 |
3e HE |
Ivar Krans |
/ |
Milan Voogd |
6-3, 6-0 |
1e HD |
Stan de Haan - Roelof Nauta |
/ |
Alfrendo Vogelaar - Milan Voogd |
6-3, 4-6, [5-10] |
19 september 2021 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
Kimbria Racket Club (Maastricht) 1 |
3-3 |
4e HE |
Milan Voogd |
/ |
Rob Grootjans |
6-4, 3-6, 6-2 |
2e HD |
Timo de Visser - Milan Voogd |
/ |
Stan Bormans - Sil Hollemans |
4-6, 3-6 |
Heren 1e klasse Afdeling 1 |
20 september 2020 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 |
/ |
T.V. Zwijndrecht 1 |
3-3 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Olivier Dam |
6-0, 6-2 |
1e HD |
Alfrendo Vogelaar - Milan Voogd |
/ |
Colin Standaart - Olivier Dam |
6-1, 6-2 |
Heren 1e klasse Afdeling 2 |
2 juni 2019 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 |
3-3 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Robert van de Pas |
6-7, 3-6 |
26 mei 2019 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
T.V. Barendrecht 1 |
3-3 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Richard van de Wetering |
5-7, 6-4, 3-6 |
2e HD |
Fabian Brand - Milan Voogd |
/ |
Richard van de Wetering - Paul Jansen |
1-6, 5-7 |
19 mei 2019 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
5-1 |
3e HE |
Arno Jongsma |
/ |
Milan Voogd |
6-3, 7-5 |
1e HD |
Andries Cupido - Arno Jongsma |
/ |
Milan Voogd - Karol van der Linden |
2-6, 6-4, [10-5] |
12 mei 2019 |
T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
4-2 |
3e HE |
Mark van der Duin |
/ |
Milan Voogd |
3-6, 1-6 |
22 april 2019 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
T.C. Bilthoven 1 |
1-5 |
3e HE |
Milan Voogd |
/ |
Nick Beumer |
6-3, 6-7, 6-2 |
2e HD |
Milan Voogd - Fabian Brand |
/ |
Nick Beumer - Tomas Tallart Fabré |
0-6, 1-6 |
14 april 2019 |
T.C. W.O.C. (Overveen) 1 |
/ |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
2-4 |
4e HE |
Tijn Boots |
/ |
Milan Voogd |
6-7, 1-6 |
2e HD |
Luc de Ruiter - Tijn Boots |
/ |
Milan Voogd - Fabian Brand |
4-6, 3-6 |
7 april 2019 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 |
4-2 |
4e HE |
Milan Voogd |
/ |
Rik Turkensteen |
6-3, 6-2 |
Heren 1e klasse Afdeling 3 |
3 juni 2018 |
T.V. 't Root (Asten) 1 |
/ |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
3-3 |
4e HE |
Tom Viswat |
/ |
Milan Voogd |
2-6, 3-6 |
2e HD |
Tiemen van Ingen - Tom Viswat |
/ |
Christiaan Lindeman - Milan Voogd |
6-3, 6-2 |
27 mei 2018 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
T.C. Venlo 1 |
4-2 |
1e HD |
Lars Schrijver - Milan Voogd |
/ |
Robert van Ewijk - Frans Folkvord |
4-6, 2-6 |
13 mei 2018 |
T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 |
/ |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
3-3 |
3e HE |
Rik Turkensteen |
/ |
Milan Voogd |
6-1, 6-1 |
6 mei 2018 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 |
5-1 |
4e HE |
Milan Voogd |
/ |
Ralph Amperse |
0-6, 6-3, 6-3 |
2e HD |
Lars Schrijver - Milan Voogd |
/ |
Louis Hu - Ralph Amperse |
7-6, 6-4 |
15 april 2018 |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
/ |
L.T.C. Uden 1 |
2-4 |
1e HE |
Milan Voogd |
/ |
Thomas Does |
3-6, 1-6 |
2e HD |
Lars Schrijver - Milan Voogd |
/ |
Teun van de Vorst - Thomas Does |
4-6, 7-5, [9-11] |
8 april 2018 |
T.C. Krimpen (Krimpen a/d IJssel) 1 |
/ |
T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 |
4-2 |
2e HD |
Luuk van Eeuwen - Kai Huiskamp |
/ |
Christiaan Lindeman - Milan Voogd |
5-7, 5-7 |
|
Approach NRT Eibergen/Wierden 2015 (De Mors, Eibergen, 14 nov - 22 nov) ** |
KF HD |
Thorsten Sollie - Patrick Speelman |
/ |
Wietse Post - Milan Voogd |
6-4, 6-0 |