NL toptennisser Miko Wassermann
Bijgewerkt t/m 3 oktober 2022 Home



♂ Miko Wassermann KNLTB 28391063
Wassermann, M.
ITF ATP
doubles
rank 2067




Prestaties
Future Eindhoven 2022 (mannen) (Eindhoven, 13 aug - 21 aug) $15.000
KF HD Michiel de Krom - Ryan Nijboer / Deney Wassermann - Miko Wassermann Walkover
1R HD Deney Wassermann - Miko Wassermann / Daniel Merida - Juan Bautista Otegui 4-6, 6-4, [11-9]

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ****
1R HE Martijn Molenkamp / Miko Wassermann 5-7, 7-5, 6-3
KF HD Rob van den Berg - Guy den Heijer / Miko Wassermann - Twan van Zijl 6-1, 6-3
1R HD Miko Wassermann - Twan van Zijl / Nathaniel Apawti - Thom Griffioen 6-0, 7-5

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
1R HE Rik Muller / Miko Wassermann 6-1, 6-3
KF HD Jelmer Broers - Xander Spong / Miko Wassermann - Steffan van Weldam Walkover
1R HD Miko Wassermann - Steffan van Weldam / Stijn de Lange - Rens Verhaar 3-6, 6-3, 6-3

Heren zondag Eredivisie Afdeling 1
29 mei 2022 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
3e HE Jarno Jans / Miko Wassermann 7-6, 6-4
1e HD Jasper Smit - Miliaan Niesten / Miko Wassermann - Twan van Zijl 6-0, 6-3
22 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 6-0
3e HE Vincent van den Honert / Miko Wassermann 6-2, 6-2
1e HD Stefan Wauters - Vincent van den Honert / Twan van Zijl - Miko Wassermann 6-3, 6-2
15 mei 2022 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 1-5
2e HE Miko Wassermann / Glenn Smits 1-6, 1-6
2e HD Twan van Zijl - Miko Wassermann / Boy Vergeer - Glenn Smits 1-6, 1-6
1 mei 2022 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 4-2
3e HE Rik Muller / Miko Wassermann 4-6, 6-3, 6-1
1e HD Jesse Timmermans - Rik Muller / Miko Wassermann - Ole Bredschneijder 6-0, 6-1
24 april 2022 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 0-6
2e HE Miko Wassermann / Nick van der Meer 1-6, 3-6
2e HD Miko Wassermann - Twan van Zijl / Guy den Heijer - Jeroen Camfferman 3-6, 3-6
18 april 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. Badhoevedorp 1 4-2
2e HE Bart de Gier / Miko Wassermann 6-2, 6-7, 1-6
1e HD Dax Donders - Bart de Gier / Miko Wassermann - Twan van Zijl 6-1, 6-3
10 april 2022 T.V. Badhoevedorp 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 0-6
3e HE Miko Wassermann / Yannick Ebbinghaus 3-6, 7-6, 6-7

Heren Hoofdklasse Afdeling 1
20 september 2020 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 2-4
1e HE Nathan de Veer / Miko Wassermann 2-6, 1-6
13 september 2020 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / Kimbria Racket Club (Maastricht) 1 3-3
1e HE Miko Wassermann / Stan Bormans 6-7, 6-4, 6-2
1e HD Miko Wassermann - Luuk van Randtwijk / Job Steegh - Sil Hollemans 6-4, 6-2

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
2R HE Alec Deckers / Miko Wassermann 6-3, 7-6
1R HE Miko Wassermann / Quinn Groenendijk 3-6, 6-3, 7-5
1R HD Rik Muller - Jesse Timmermans / Jim Aarts - Miko Wassermann 6-2, 6-0

REO StaanArbo Open 2020 (Roden, 30 jul - 9 aug) ****
1R HE Jasper Smit / Miko Wassermann 6-4, 7-6(4)

Iduna NRT 2020 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) **
2R HE Jarno Jans / Miko Wassermann 6-0, 6-4
1R HE Miko Wassermann / Ole Bredschneijder 3-6, 6-2, 6-3
1R HD Tim van der Horst - Mattheo Knoop / Miko Wassermann - Twan van Zijl 6-4, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R HE Martijn Kerssens / Miko Wassermann 6-1, 6-7, 6-3
HF HD Amadatus Admiraal - Dax Donders / Miko Wassermann - Twan van Zijl 6-2, 6-0
KF HD Miko Wassermann - Twan van Zijl / Joost van der Linden - Max van Nunen 7-6, 6-4
1R HD Miko Wassermann - Twan van Zijl / Zacharias Aipassa - Julius Bult 6-4, 6-3

Open Startbaantoernooi 2019 (Amstelveen, 15 jun - 23 jun) **
2R HE Roderik Franken / Miko Wassermann 6-3, 6-1
1R HE Miko Wassermann / Niels Hoefsloot 6-3, 1-6, 6-2
KF HD Guy den Heijer - Joost van der Linden / Karel Blom - Miko Wassermann 7-5, 6-3
1R HD Karel Blom - Miko Wassermann / Mayro Brand - Steffan van Weldam 6-3, 6-1

Heren 1e klasse Afdeling 1
2 juni 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 2-2
1e HE Miko Wassermann / Max Pootjes 6-2, 7-5
26 mei 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Miko Wassermann / Thomas Vissenberg 7-5, 6-0
2e HD Kaj van den Heuvel - Miko Wassermann / Martijn van 't Westende - Wouter Tichler 4-6, 7-6, [3-10]
19 mei 2019 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 6-0
2e HE Patrick Speelman / Miko Wassermann 6-3, 6-4
2e HD Lars Schrijver - Patrick Speelman / Kaj van den Heuvel - Miko Wassermann 6-3, 6-1
12 mei 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. Krimpen (Krimpen a/d IJssel) 1 3-3
1e HE Miko Wassermann / Rob van den Berg 2-6, 2-6
1e HD Floris van Lawick van Pabst - Miko Wassermann / Rob van den Berg - Edwin Huisman 3-6, 6-7
22 april 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 4-2
1e HE Mick Rooth / Miko Wassermann 6-3, 3-6, 6-3
2e HD Rieuwert den Boer - Egidijus Morkevicius / Kaj van den Heuvel - Miko Wassermann 6-4, 7-6
14 april 2019 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. De Kikkers (Nieuw Vennep) 1 4-2
1e HE Miko Wassermann / Cedric Brouwer 6-1, 6-0
2e HD Kaj van den Heuvel - Miko Wassermann / Dennis ter Haar - Jeffrey Wannee 6-4, 6-2
7 april 2019 L.T.V. Lelystad 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 2-4
2e HE Marc Janse / Miko Wassermann 4-6, 7-6, 1-6
2e HD Marc Janse - Christopher Lam / Miko Wassermann - Sven Punt 1-6, 5-7

Dionar Hoofddorp 2018 (Hoofddorp, 28 jul - 5 aug) *
KF HD Sidney de Boer - Stephan Fransen / Deney Wassermann - Miko Wassermann 6-2, 6-2
1R HD Deney Wassermann - Miko Wassermann / Daan Bank - Sam Bank 6-1, 6-3

Heren 1e klasse Afdeling 1
27 mei 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 3-3
4e HE Ivo Hu / Miko Wassermann 5-7, 6-7
2e HD Bojan Brkić - Rutger Meijer / Miko Wassermann - Mick Goederaad 2-6, 6-1, [6-10]
13 mei 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. Bilthoven 2 3-3
4e HE Miko Wassermann / Walkover
2e HD Miko Wassermann - Floris van Lawick van Pabst / Nick Peters - Petar Wemmenhove 1-6, 6-2, [10-7]
6 mei 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.V. Boskoop 1 1-5
2e HE Miko Wassermann / Gareth Lau 3-6, 2-6
2e HD Miko Wassermann - Floris van Lawick van Pabst / Ralph de Boer - Joey Rodenburg 2-6, 1-6
22 april 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 2-4
4e HE Fenno Petit / Miko Wassermann 5-7, 6-3, 5-7
2e HD Wouter van Tongeren - Theo Driessen / Mick Goederaad - Miko Wassermann 6-2, 6-3
15 april 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 0-6
4e HE Miko Wassermann / Jairo Seur 5-7, 5-7
2e HD Miko Wassermann - Thijs de Vries / Ole Oosterom - Jairo Seur 3-6, 1-6
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
3 okt 2022 2067
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 1,8630
1 jan 2022 2 3
1 jan 2020 2 3
1 jan 2019 3 4
1 jan 2018 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 sep 2022 41 117
1 aug 2022 166
4 jul 2022 158
6 jun 2022 175 170
2 mei 2022 183 176
4 apr 2022 183 176
1 mrt 2022 192 176
1 feb 2022 198 173
4 jan 2022 204 146
7 dec 2021 207 146
2 nov 2021 208 146
5 okt 2021 204 147
30 aug 2021 107 117
3 aug 2021 95 122
6 jul 2021 97 121
1 jun 2021 97 122
29 apr 2021 97 122
6 apr 2021 97 122
2 mrt 2021 97 123
2 feb 2021 95 123
5 jan 2021 94 123
1 dec 2020 91 123
3 nov 2020 92 123
5 okt 2020 93 123
1 sep 2020 93 121
3 aug 2020 124 118
2 mrt 2020 131 113
4 feb 2020 140 123
7 jan 2020 138 180
2 dec 2019 147 183
4 nov 2019 146 183
7 okt 2019 149 183
5 sep 2019 210 189
5 aug 2019 197 187
1 jul 2019 216 188
3 jun 2019 199
29 apr 2019 198
12 mrt 2019 200
12 feb 2019 199
3 dec 2018 186
5 nov 2018 187
2 okt 2018 188
3 sep 2018 186
6 aug 2018 192