NL toptennisser Michiel Greidanus
Bijgewerkt t/m 5 oktober 2020 Home



♂ Michiel Greidanus KNLTB 16057716
Greidanus, M.A.




Prestaties
Heren 1e klasse Afdeling 1
4 oktober 2020 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 5-1
3e HE Michiel Greidanus / Storm van der Laak 6-4, 6-4
1e HD Timo van der Geest - Michiel Greidanus / Bram Poel - Thomas Quadekker 6-1, 6-3
27 september 2020 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 3-3
3e HE Bojan Brkić / Michiel Greidanus 6-7, 7-6, 6-4
1e HD Rutger Meijer - Louis Hu / Timo van der Geest - Michiel Greidanus 4-6, 2-6
20 september 2020 Oegstgeester L.T.C. 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-1
4e HE Michiel Greidanus / Thijs Posthuma 6-2, 6-4
2e HD Timo van der Geest - Michiel Greidanus / Lars Borstlap - Thijs Posthuma 6-4, 6-2
13 september 2020 T.V. Zwijndrecht 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
4e HE Lars Wagenaar / Michiel Greidanus 6-4, 2-6, 6-3
2e HD Lars Wagenaar - Lennert Kaptein / Timo van der Geest - Michiel Greidanus 4-6, 2-6

Shot Open 2019 (Zeist, 6 jul - 14 jul) **
1R HD Wisse Jonker - Simon Labbe / Martijn van Dooren - Michiel Greidanus 6-1, 7-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
2e HD Timo van der Geest - Michiel Greidanus / Roeland van de Vorst - Stefan Lončar 5-7, 7-5, [7-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
19 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
 HD Victor van Rossen - Jeroen Plaisier / Michiel Greidanus - Stijn de Mooy 3-6, 2-6
1e GD Rachelle Starreveld - Jeroen Plaisier / Michiel Greidanus - Dominique Yeo 6-4, 6-2
12 mei 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
1e HE Michiel Greidanus / Jan-Kees Amesz 6-2, 6-7, 6-4
2e GD Michiel Greidanus - Dominique Yeo / Bas Middelkoop - Ilona van de Wetering 6-7, 4-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 1
22 april 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 2-4
1e HE Michiel Greidanus / Bas van Bentum 6-1, 2-6, 2-6
1e HD Michiel Greidanus - Timo van der Geest / Andoni Kapnisakis - Timo Luca 6-3, 6-2
14 april 2019 T.V. Badhoevedorp 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
1e HD Jan-Willem Feilzer - Sten Leusink / Timo van der Geest - Michiel Greidanus 7-6, 6-3
7 april 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 2-4
3e HE Michiel Greidanus / Boris Oomes 2-6, 4-6
2e HD Michiel Greidanus - Bas Louwers / Tom van Ooij - René Lindenbergh 2-6, 4-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 1
3 juni 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
3e HE Michiel Greidanus / Thomas Rohof 2-6, 4-6
2e HD Michiel Greidanus - Stijn de Mooy / Bart van Monsjou - Martijn Helmonds Walkover
13 mei 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-1
2e HE Michiel Greidanus / Yvar Debets 4-6, 2-6
2e HD Stijn de Mooy - Michiel Greidanus / Yvar Debets - Raymon Janson 6-2, 6-2
6 mei 2018 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
3e HE Andoni Kapnisakis / Michiel Greidanus 6-3, 6-0
2e HD Andoni Kapnisakis - Serinho Wijdenbosch / Stijn de Mooy - Michiel Greidanus 7-6, 7-5
22 april 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
2e HE Michiel Greidanus / Jorg van der Vloed 6-4, 6-7, 6-1
2e HD Stijn de Mooy - Michiel Greidanus / Mike Jansen - Wim Lemckert 6-4, 5-7, [10-6]
15 april 2018 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
3e HE Luuk van der Kroft / Michiel Greidanus 3-6, 3-6
2e HD Luuk van der Kroft - Joeri Ertner / Michiel Greidanus - Roeland van Dijk 6-3, 6-1
8 april 2018 Oegstgeester L.T.C. 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
2e HD Stijn de Mooy - Michiel Greidanus / Jan Noorda - Arno Jongsma 6-2, 5-7, [10-5]

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
  F HD Romano Frantzen - Michiel Greidanus / Aloys van Baal - Yannick Verwater 2-6, 6-3, 7-5
HF HD Romano Frantzen - Michiel Greidanus / Jorn Herber - Jan Snoeij 6-3, 6-3
KF HD Romano Frantzen - Michiel Greidanus / Mike Jansen - Stefan Lončar 6-3, 7-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 507
28 mei 2017 Oegstgeester L.T.C. 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 6-0
3e HE Michiel Greidanus / Ole Oosterom 3-6, 6-2, 6-1
21 mei 2017 Oegstgeester L.T.C. 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 1-5
4e HE Michiel Greidanus / Ritchie Kruunenberg 7-6, 6-4
1e HD Michiel Greidanus - Jasper de Regt / David Pel - Sander Hommel 1-6, 2-6
14 mei 2017 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
4e HE Rutger Balk / Michiel Greidanus 6-2, 6-4
2e HD Elroy Middendorp - Joost Willekes / Jasper de Regt - Michiel Greidanus 6-4, 6-2
7 mei 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 3-3
1e HD Tom van Ooij - Frank Clausing / Jasper de Regt - Michiel Greidanus 6-4, 7-5
30 april 2017 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-3
1e HE Michiel Greidanus / Fabian van der Lans 2-6, 4-6
2e HD Roeland van Dijk - Michiel Greidanus / Fabian van der Lans - Rick Tania 3-6, 3-6
17 april 2017 T.V. Voerendaal 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
3e HE Stan Bormans / Michiel Greidanus 7-6, 6-3
1e HD Yannick Zenden - Job Steegh / Michiel Greidanus - Roeland van Dijk 6-3, 4-6, 6-0
9 april 2017 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 4-2
2e HD Michiel Greidanus - Roeland van Dijk / Martijn Herweijer - Luuk van der Kroft 6-3, 2-6, 6-4

Heren Hoofdklasse Afdeling 506
5 juni 2016 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 5-1
3e HE Xander Spong / Michiel Greidanus 6-4, 6-2
2e HD Martijn van Haasteren - Philippe Niewerth / Michiel Greidanus - Bas Louwers 7-5, 3-6, 6-1
29 mei 2016 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
3e HE Floris Kilian / Michiel Greidanus 6-2, 6-2
2e HD Roy Schoonveld - Mattheo Knoop / Michiel Greidanus - Bas Louwers 6-7, 5-7
22 mei 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 6-0
4e HE Michiel Greidanus / Joost van Lonkhuyzen 6-3, 6-4
2e HD Bas Louwers - Michiel Greidanus / Joost van Lonkhuyzen - Millen Mortier 6-4, 6-4
8 mei 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Badhoevedorp 1 6-0
2e HD Bas Louwers - Michiel Greidanus / Siem Fenne - Bart Cordemeijer 6-3, 6-4
24 april 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
4e HE Tijn Bokma / Michiel Greidanus 6-3, 6-3
2e HD Jouke Jan Schaap - Lennard de Groot / Roeland van Dijk - Michiel Greidanus 7-5, 6-1
17 april 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
1e HE Michiel Greidanus / Stijn de Gier 6-7, 1-6
10 april 2016 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
2e HD Rutger Balk - Dennis Hageman / Michiel Greidanus - Jasper de Regt 6-2, 7-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 507
31 mei 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
4e HE Michiel Greidanus / Pim Zijlstra 5-7, 2-6
2e HD Michiel Greidanus - Jasper de Regt / Bart Cordemeijer - Pim Zijlstra 4-6, 7-5, 6-7
17 mei 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Kapelle 1 1-5
2e HE Michiel Greidanus / Frank Clausing 1-6, 2-6
2e HD Roeland van Dijk - Michiel Greidanus / Wouter Adriaansen - Joost van Loon 5-7, 7-5, 3-6
10 mei 2015 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-0
3e HE Yoran Verschoor / Michiel Greidanus 6-1, 6-2
2e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Roeland van Dijk - Michiel Greidanus 6-2, 6-2
26 april 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 5-1
2e HE Michiel Greidanus / Bart van Haarlem 0-6, 1-6
2e HD Roeland van Dijk - Michiel Greidanus / Beau Anches - Marnix Pluim 7-5, 6-0
19 april 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 1-5
3e HE Tony Hoogendijk / Michiel Greidanus 4-6, 2-6
2e HD Patrick Zwiers - Mauk Smit / Roeland van Dijk - Michiel Greidanus 2-6, 3-6
12 april 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 0-6
2e HE Michiel Greidanus / Bart van Kampen 7-5, 1-6, 5-7
2e HD Roeland van Dijk - Michiel Greidanus / Martijn van Haasteren - Bart van Kampen 3-6, 2-6
6 april 2015 L.T.C. Spijkenisse 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-0
1e HE Matthew Pierot / Michiel Greidanus 6-1, 6-1
2e HD Stefan Weeda - Nicky Mayer / Michiel Greidanus - Roeland van Dijk 6-2, 6-4

Heren Hoofdklasse Afdeling 506
1 juni 2014 L.T.C. Uden 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 5-1
4e HE Wouter van den Berg / Michiel Greidanus 6-2, 7-6
25 mei 2014 Oegstgeester L.T.C. 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 0-6
3e HE Michiel Greidanus / Marc Ravestein 4-6, 6-1, 3-6
18 mei 2014 T.V. 't Root (Asten) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 1-5
3e HE Stijn Simons / Michiel Greidanus 6-3, 4-6, 5-7
2e HD Michiel Kapteijns - Stijn Simons / Roeland van Dijk - Michiel Greidanus 6-2, 4-6, 6-4
11 mei 2014 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 3-3
3e HE Michiel Greidanus / Bart Sonnenschein 3-6, 6-2, 4-6
2e HD Jasper de Regt - Michiel Greidanus / Ordaan van der Werf - Ilie Zenden 3-6, 6-2, 6-2
21 april 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-0
4e HE François Brand / Michiel Greidanus 6-1, 7-6
13 april 2014 Oegstgeester L.T.C. 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 4-2
4e HE Michiel Greidanus / Nicky Mayer 3-6, 6-4, 6-2
6 april 2014 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 1-5
4e HE Berend Jonker / Michiel Greidanus 1-6, 1-6
2e HD Bart van Schendel - Conan de Bruin / Roeland van Dijk - Michiel Greidanus 4-6, 6-4, 6-1

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 502
2 juni 2013 Oegstgeester L.T.C. 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 5-1
4e HE Michiel Greidanus / Ajdin Kolonic 6-3, 6-3
26 mei 2013 Oegstgeester L.T.C. 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 6-0
4e HE Michiel Greidanus / Martijn Krol 6-3, 6-1
12 mei 2013 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-2
4e HE Filippo Messori / Michiel Greidanus 6-2, 6-3
2e HD Filippo Messori - Timo Luca / Michiel de Weger - Michiel Greidanus 6-1, 6-2
5 mei 2013 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 5-1
4e HE Robert van Boesschoten / Michiel Greidanus 7-6, 6-2
28 april 2013 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 3-3
4e HE Michiel Greidanus / Stijn Rademaker 7-6, 6-2
2e HD Michiel Greidanus - Michiel de Weger / Stijn Rademaker - Dean Tjin-A-Ton 6-3, 3-6, 7-6
21 april 2013 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 3-3
4e HE Michiel Greidanus / Gareth Lau 6-3, 3-6, 7-6
2e HD Michiel Greidanus - Michiel de Weger / Ralph de Boer - Paul Baans 3-6, 2-6
14 april 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-0
4e HE Robert Willekes MacDonald / Michiel Greidanus 4-6, 6-3, 6-4
2e HD Robert Willekes MacDonald - Martijn Belgraver / Michiel Greidanus - Michiel de Weger 6-3, 6-2

Leidse Open 2012 (Leiden, 16 jul - 22 jul) ****
1R HE Menno van de Bor / Michiel Greidanus 6-7(7), 7-6(3), 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 3 2
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 2,4425
21 mei 2017 2,6185 2,3260
14 mei 2017 2,3392 2,1342
7 mei 2017 1,9861
30 apr 2017 2,1715 1,9167
17 apr 2017 2,0000 1,9167
9 apr 2017 2,0000
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
5 jun 2016 2,9365 2,5966
29 mei 2016 2,8164 2,9172
22 mei 2016 2,8164 3,0468
8 mei 2016 3,3078
24 apr 2016 2,5598 3,2411
17 apr 2016 2,5598
10 apr 2016 3,2411
1 jan 2016 2,5598
1 jan 2016 3
31 mei 2015 2,6922 3,1904
17 mei 2015 2,4898 3,1385
10 mei 2015 2,4898 3,1385
26 apr 2015 2,2088 3,1385
19 apr 2015 2,2088 3,3144
12 apr 2015 2,0548 3,3144
6 apr 2015 2,0000 3,3144
1 jan 2014 2,6639
1 jan 2014 3 3
1 nov 2013 2,6695
1 okt 2013 2,6695
1 sep 2013 2,5463 2,9764
1 aug 2013 2,4891 2,9764
1 jul 2013 2,6224
1 jun 2013 2,7077
1 mei 2013 2,5867
1 apr 2013 2,5040
1 mrt 2013 2,5040
1 jan 2013 2,2940
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,2940
1 sep 2012 2,1905
1 aug 2012 2,0268
1 jul 2012 2,2732
1 jun 2012 2,2376
1 mei 2012 2,7836
1 apr 2012 2,7836
1 mrt 2012 2,7836
1 jan 2012 2,7836
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,7836
1 sep 2011 2,7103
1 aug 2011 2,9368
1 jul 2011 2,6804
1 jun 2011 2,6804
1 mei 2011 2,3826
1 apr 2011 2,8363 2,2993
1 mrt 2011 2,8363 2,2993
1 jan 2011 2,8363 2,2993
1 jan 2011 3 3
1 okt 2010 2,4993
1 sep 2010 2,4993
1 aug 2010 2,9669 2,4993
1 jul 2010 2,9669 2,4993
1 jun 2010 2,7498
1 jan 2010 2,7721
1 jan 2010 3 4
31 dec 2009 2,8721
1 sep 2009 2,8628
1 aug 2009 2,7298
1 jul 2009 2,6640
1 jun 2009 2,6007
1 mei 2009 2,9642
1 jan 2009 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 jul 2018 87
4 jun 2018 86
30 apr 2018 87
2 apr 2018 86
5 mrt 2018 86
5 feb 2018 86
1 jan 2018 85
4 dec 2017 88
30 okt 2017 89
2 okt 2017 85
28 aug 2017 89
31 jul 2017 89
4 nov 2013 328
2 sep 2013 323
5 aug 2013 324
1 jul 2013 176
3 jun 2013 192
13 mei 2013 192
1 apr 2013 193
4 mrt 2013 191
1 jan 2013 193
5 nov 2012 193
1 okt 2012 196
3 sep 2012 196
6 aug 2012 205