NL toptennisser Michael Schut
Bijgewerkt t/m 2 november 2022 Home



♂ Michael Schut KNLTB 26617331
Schut, M.




Prestaties
LTC 's-Gravenzande 2022 ('s-Gravenzande, 25 jun - 3 jul) *
1R HE Bastiaan Weststrate / Michael Schut 7-5, 6-0
KF HD Cas de Ruiter - Ids Waterbolk / Pieke Bouman - Michael Schut 6-3, 6-1

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 1
29 mei 2022 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 6-2
1e HE Lars Hordijk / Michael Schut 6-1, 6-0
 HD Christian Vroomen - Ronald Blonk / Steven Ammerlaan - Michael Schut 6-2, 6-7, [10-4]
1 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. Pijnacker 1 7-1
 HD Jari Alberts - Michael Schut / Adamus Admiraal - Rogier Koster 6-4, 6-2
1e GD Merle de Vries - Michael Schut / Madelief van Heese - Rogier Koster 6-1, 6-1
24 april 2022 A.L.T.V. Quick (Apeldoorn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e HE Roan Valk / Michael Schut 3-6, 4-6
 HD Daan van Miltenburg - Roan Valk / Steven Ammerlaan - Michael Schut 6-3, 6-4
18 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 4 8-0
1e HE Michael Schut / Baltus van Mierlo 4-6, 6-3, 7-6
 HD Steven Ammerlaan - Michael Schut / Dante de Groot - Davy van Walen 6-0, 6-3
2e GD Michael Schut - Amanda Bikker / Lisa Godthelp - Dante de Groot 6-4, 4-6, [12-10]
10 april 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 6-2
1e HE Piet Koetsier / Michael Schut 6-3, 7-5
 HD Wieger Moen - Jack Haslinghuis / Michael Schut - Steven Ammerlaan 6-1, 3-6, [10-8]

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
24 oktober 2021 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 6-2
1e HE Joris van der Velden / Michael Schut 4-6, 6-1, 6-2
 HD Michael Heffels - Joris van der Velden / Michael Schut - Steven Ammerlaan 6-1, 3-6, [8-10]
10 oktober 2021 L.T.V. Berlicum 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e HE Jens van den Hanenberg / Michael Schut 7-6, 6-3
 HD Jens van den Hanenberg - Noah Nguyen / Michael Schut - Steven Ammerlaan 6-4, 6-7, [9-11]
26 september 2021 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e HE Ruben Hoekstra / Michael Schut 6-3, 6-3
2e GD Ruben Hoekstra - Lotte van Til / Michael Schut - Puck Vlaskamp 7-5, 6-7, [7-10]
19 september 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e HE Michael Schut / Sam Bakker 3-6, 3-6
2e GD Michael Schut - Puck Vlaskamp / Carolien Smits - Tim Poorthuis 3-6, 6-3, [8-10]

Heren 1e klasse Afdeling 1
4 oktober 2020 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.V. Zwijndrecht 1 2-4
4e HE Bas Kingma / Michael Schut 6-7, 6-3, 4-6
2e HD Marnix van Dalen - Bas Kingma / Colin Standaart - Michael Schut 7-5, 4-6, [9-11]
27 september 2020 T.V. Zwijndrecht 1 / T.V. Maasland 1 4-2
4e HE Michael Schut / Tobias van Toledo 2-6, 7-6, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 3,5604
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 5
1 jan 2020 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 okt 2022 281 214
3 okt 2022 282 214
5 sep 2022 280 214
1 aug 2022 245 206
4 jul 2022 208 197
6 jun 2022 244
2 mei 2022 256
4 apr 2022 256
1 mrt 2022 268
1 feb 2022 269
4 jan 2022 240
7 dec 2021 244
2 nov 2021 246
5 okt 2021 243
30 aug 2021 236
3 aug 2021 262
6 jul 2021 310
1 jun 2021 310
29 apr 2021 310
6 apr 2021 310
2 mrt 2021 310
2 feb 2021 309
5 jan 2021 309
1 dec 2020 307
3 nov 2020 309
5 okt 2020 310
1 sep 2020 310
3 aug 2020 318
2 mrt 2020 318
4 feb 2020 316
7 jan 2020 315