NL toptennisser Melissa Boyden
Bijgewerkt t/m 5 mei 2022 Home



♀ Melissa Boyden KNLTB 27381838
Boyden, M.
ITF




Prestaties
Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 2
24 april 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 1-7
 DD Jill van den Dungen - Roos van Reek / Daniëlle Harmsen - Melissa Boyden 5-7, 4-6
18 april 2022 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-4
 DD Melissa Boyden - Annika Barth / Isis van den Broek - Annick Verhaar 7-6, 6-3
2e GD Melissa Boyden - Stefan Bergman / Eloise de Mooij - Freek van Donselaar 2-6, 5-7
10 april 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Zandvoort 2 3-5
2e DE Lianne de Jong / Melissa Boyden 3-6, 2-6
2e GD Lizette Blankers - Rob van den Berg / Colin de Heer - Melissa Boyden 6-2, 3-6, [10-8]

Carma Indoor Sports (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
HF DE Noa Liauw-A-Fong / Melissa Boyden 7-6(4), 6-3
KF DE Melissa Boyden / Demi de Vries 6-3, 6-3
2R DE Melissa Boyden / Judith van Kessel 6-4, 6-0
1R DE Melissa Boyden / Feline van Eijkelenburg 6-3, 6-1
HF DD Kristel van der Heijden - Hanneke Lodewijks / Melissa Boyden - Sophie Schouten 6-4, 4-6, [11-9]
KF DD Melissa Boyden - Sophie Schouten / Kim Heddes - Joes van Geijn 6-2, 2-6, [10-2]

Stadjershal/Top Tennis Groningen (Groningen, 19 feb - 26 feb) **
1R DE Sophie Schouten / Melissa Boyden 6-3, 1-6, 6-4

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 2
17 oktober 2021 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Zandvoort 2 2-6
1e DE Stéphanie Zaaijer / Melissa Boyden 1-6, 1-6
 DD Inge Kaars Sijpesteijn - Polly Lam Po Kuen / Annika Barth - Melissa Boyden 2-6, 3-6
10 oktober 2021 T.C. Zandvoort 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-3
 DD Melissa Boyden - Sevil Yuldasheva / Roos van Reek - Jill van den Dungen 6-1, 7-5
1e GD Melissa Boyden - Koen Heupers / Roos van Reek - Tom Smit Niet gespeeld
26 september 2021 T.C. Bakkum 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e DE Gaby Beelen / Melissa Boyden 2-6, 2-6
 DD Gaby Beelen - Merel Beelen / Amber Maatman - Melissa Boyden 2-6, 6-7
19 september 2021 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 1-7
1e DE Melissa Boyden / Gabriëlla Mujan 6-2, 6-1
1e GD Melissa Boyden - Sam Linck / Gabriëlla Mujan - Jurriaan Bol 2-6, 1-6

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
11 september 2021 T.C. Zandvoort 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-3
1e DE Melissa Boyden / Anouk Koevermans 6-2, 6-7, 0-6
 DD Melissa Boyden - Annika Barth / Anouk Koevermans - Dilara Okur 7-6, 6-4, [4-10]

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
KF DE Sem Hazes / Melissa Boyden Walkover
2R DE Melissa Boyden / Rosil Hesen 6-2, 6-0
1R DE Melissa Boyden / Diede van Gelder 7-5, 5-7, 6-2
KF DD Sarah Olff - Bente Patist / Melissa Boyden - Isis van den Broek Walkover

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
4 september 2021 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
2e DE Eva Vedder / Melissa Boyden 6-3, 6-0
 DD Isabelle Haverlag - Eva Vedder / Melissa Boyden - Arianne Hartono 6-3, 2-6, [6-10]
3 september 2021 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e DE Polina Leykina / Melissa Boyden 6-1, 4-6, 6-4

REO SocioHypotheek Open 2021 (Roden, 7 aug - 15 aug) ***
1R DE Jasmijn Gimbrère / Melissa Boyden 6-4, 5-7, 6-3
HF DD Jasmijn Gimbrère - Anna Pribylova / Melissa Boyden - Dilara Okur 6-4, 6-0
KF DD Melissa Boyden - Dilara Okur / Julia Enderink - Elise van Zijst 6-2, 6-0

65e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 17 jul - 25 jul) ****
2R DE Annick Verhaar / Melissa Boyden 5-7, 7-6(2), 6-2
HF DD Anouk Koevermans - Marente Sijbesma / Melissa Boyden - Eloise de Mooij 5-7, 6-2, 6-2

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
11 oktober 2020 T.C. Zandvoort 1 / T.A.M. (Groningen) 1 1-0
2e DE Melissa Boyden / Celine Koets 3-6, 0-3 Gestaakt
4 oktober 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.C. Zandvoort 1 7-1
1e DE Jeltje Loomans / Melissa Boyden 6-4, 6-3
 DD Suzanne van Soest - Lidwien Mentink / Melissa Boyden - Annika Barth 4-6, 6-2, [4-10]
1e GD Ricardo Hagedoorn - Jeltje Loomans / Melissa Boyden - Koen Heupers 6-1, 6-0
20 september 2020 T.C. Bakkum 1 / T.C. Zandvoort 1 2-6
1e DE Kim van der Horst / Melissa Boyden 6-2, 6-4
2e GD Teun Rozenberg - Kim van der Horst / Jesse den Hartog - Melissa Boyden 6-4, 2-6, [7-10]
13 september 2020 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 1-7
2e DE Melissa Boyden / Isabelle Haverlag 5-7, 2-6
1e GD Zachary Eisinga - Melissa Boyden / Sem Verbeek - Annick Melgers 1-6, 2-6

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) **
HF DE Lexie Stevens / Melissa Boyden 6-3, 6-2
KF DE Melissa Boyden / Diana Chehoudi 6-3 Opgave
2R DE Melissa Boyden / Dominique Yeo 6-2, 6-0
1R DE Melissa Boyden / Valerie Griffejoen 6-2, 6-7, 6-2
  F DD Demi Tran - Stéphanie Visscher / Melissa Boyden - Lian Tran 7-5, 2-6, 6-4
HF DD Melissa Boyden - Lian Tran / Annika Barth - Amalia Stuger 6-4, 6-1
KF DD Melissa Boyden - Lian Tran / Danique Havermans - Min Chae Kim 6-3, 6-4

DASH '35 Open 2020 (Dordrecht, 30 jul - 9 aug) **
KF DE Sanne Jansen / Melissa Boyden 6-2, 6-3
2R DE Melissa Boyden / Nika Beukers 6-2, 6-2
1R DE Melissa Boyden / Amber Maatman 6-2, 6-0
  F DD Melissa Boyden - Lexie Stevens / Min Chae Kim - Laura Rijkers 6-2, 6-2
HF DD Melissa Boyden - Lexie Stevens / Nika Beukers - Laurèl Polman 6-3, 6-1
KF DD Melissa Boyden - Lexie Stevens / Kristel van der Heijden - Dominique Yeo 6-1, 6-2

Nederlandse Kampioenschappen 2020 (Amstelveen, 27 jul - 1 aug) *****
HF DD Richèl Hogenkamp - Quirine Lemoine / Melissa Boyden - Bente Spee 6-2, 6-1
KF DD Melissa Boyden - Bente Spee / Isabelle Haverlag - Annick Melgers 6-4, 6-4

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
HF DE Jasmijn Gimbrère / Melissa Boyden 6-4, 4-6, 6-0
KF DE Melissa Boyden / Sarah van Emst 6-2, 6-0
2R DE Melissa Boyden / Daimy Paula 6-2, 6-2

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
  F DE Jasmijn Gimbrère / Melissa Boyden 4-6, 6-1, 6-2
HF DE Melissa Boyden / Elysia Pool 4-6, 6-4, 4-3 Opgave
KF DE Melissa Boyden / Judith van Kessel 7-6, 6-4
2R DE Melissa Boyden / Sem Hazes 6-2, 6-0
1R DE Melissa Boyden / Coco Bosman 6-1, 6-0

Maximus Tennis NRT 2020 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 29 dec - 5 jan) **
  F DE Florentine Dekkers / Melissa Boyden 6-4, 7-5
HF DE Melissa Boyden / Laurèl Polman 4-6, 6-2, 6-4
KF DE Melissa Boyden / Isis van den Broek 6-4, 7-5
2R DE Melissa Boyden / Sanne Schalekamp 6-3, 7-5
  F DD Melissa Boyden - Jasmijn Gimbrère / Rikke de Koning - Eloise de Mooij Walkover
HF DD Melissa Boyden - Jasmijn Gimbrère / Roos van Reek - Sanne Schalekamp 6-1, 6-2
KF DD Melissa Boyden - Jasmijn Gimbrère / Coco Bosman - Laurèl Polman 6-0, 6-1

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2019 (Hoorn, 6 jul - 14 jul) ****
  F DE Marrit Boonstra / Melissa Boyden 6-3, 6-1
HF DE Melissa Boyden / Madelief Hageman 5-2 Opgave
KF DE Melissa Boyden / Sanne Jansen 6-2, 6-3
2R DE Melissa Boyden / Jaimy-Gayle van de Wal 6-2, 6-1
1R DE Melissa Boyden / Esmee Andresen 6-4, 6-2
  F DD Dominique Karregat - Sem Wensveen / Melissa Boyden - Madelief Hageman Walkover
HF DD Melissa Boyden - Madelief Hageman / Marrit Boonstra - Jaimy-Gayle van de Wal Walkover
KF DD Melissa Boyden - Madelief Hageman / Katerina Antoniou - Jasmijn Gimbrère Walkover

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 5-3
1e DE Melissa Boyden / Gabriëlla Mujan 6-4, 7-5
1e GD Melissa Boyden - Zachary Eisinga / Gabriëlla Mujan - Julian Prins 6-7, 6-0, [10-5]
26 mei 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
1e DE Melissa Boyden / Rowie Kouw 6-1, 7-6
19 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Zandvoort 2 2-6
1e DE Suzan Lamens / Melissa Boyden 6-3, 3-6, 6-7
 DD Suzan Lamens - Anna Pribylova / Melissa Boyden - Bente Spee 6-3, 7-6
12 mei 2019 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
1e DE Melissa Boyden / Dainah Cameron 4-6, 3-6
 DD Melissa Boyden - Andrea van den Hurk / Kim Rus - Steffie Weterings 6-4, 6-3
14 april 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 5-3
1e DE Melissa Boyden / Janneke Wikkerink 6-4, 4-6, 6-4
1e GD Zachary Eisinga - Melissa Boyden / Paul Monteban - Diana Chehoudi 6-4, 4-6, [7-10]
7 april 2019 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
2e DE Miriam Westerink / Melissa Boyden 1-6, 2-6
 DD Dido Blonk - Sofie Oyen / Melissa Boyden - Bente Spee 5-7, 3-6
1e GD Brian de Vrind - Miriam Westerink / Zachary Eisinga - Melissa Boyden 2-6, 7-5, [12-10]

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
1e DE Melissa Boyden / Carlijn Prinsze 6-1, 6-0
13 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Zandvoort 4 5-3
2e DE Sarah de Boer / Melissa Boyden 6-2, 2-6, 6-3
22 april 2018 T.C. Zandvoort 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 1-7
1e DE Melissa Boyden / Lexie Stevens 2-6, 5-7
 DD Melissa Boyden - Andrea van den Hurk / Lexie Stevens - Janine Hemmes 5-7, 4-6
1e GD Melissa Boyden - Colin de Heer / Mandy Wolfert - Wilco Geenen Walkover
15 april 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 / T.C. Zandvoort 4 0-8
1e DE Karlijn van den Dungen / Melissa Boyden 1-6, 6-3, 0-6
 DD Gabriëlle Dekkers - Karlijn van den Dungen / Melissa Boyden - Nicky van Bakel 4-6, 3-6
1e GD Gabriëlle Dekkers - Lex Enklaar / Melissa Boyden - Koen Heupers 4-6, 6-4, [9-11]
8 april 2018 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 8-0
1e DE Melissa Boyden / Evelyne Dom 6-0, 6-1
 DD Melissa Boyden - Andrea van den Hurk / Evelyne Dom - Linde Mues 7-6, 6-1

Dionar Hoofddorp 2017 (Hoofddorp, 29 jul - 6 aug) *
  F DE Kimberly Loo / Melissa Boyden 0-6, 6-4, 6-3
HF DE Melissa Boyden / Chelsea Apawti 6-2, 6-1
KF DE Melissa Boyden / Katerina Antoniou 6-0, 2-0 Opgave
2R DE Melissa Boyden / Lucky van Gennip 6-4, 6-1
1R DE Melissa Boyden / Ginelle Richardson Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 28
21 mei 2017 Hillegomse T.C. 1 / T.C. Zandvoort 4 3-5
1e DE Anouk van Rijn / Melissa Boyden 0-6, 0-6
 DD Anouk van Rijn - Anouk Meijer / Melissa Boyden - Bente Spee 0-6, 0-6
14 mei 2017 T.C. Zandvoort 4 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7-1
1e DE Melissa Boyden / Tessa Hassefras 6-0, 6-1
 DD Melissa Boyden - Madelief Hageman / Kimberley van Rijn - Nancy van Doorn 7-6, 6-1
30 april 2017 T.C. Zandvoort 4 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
2e DE Melissa Boyden / Julia-Star Darnold 6-0, 6-4
2e GD Melissa Boyden - Jesse de Jager / Janneke Wikkerink - Laurens Lammers 2-6, 3-6
17 april 2017 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / T.C. Zandvoort 4 2-6
 DD Femke Verhaart - Jeanine Grabe / Bente Spee - Melissa Boyden 3-6, 4-6
1e GD Sebastiaan Schijf - Jeanine Grabe / Melissa Boyden - Jesse den Hartog 6-4, 4-6, 6-7
9 april 2017 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. Naaldwijk 3 7-1
1e DE Melissa Boyden / Sanne Bakker 6-4, 6-3
1e GD Melissa Boyden - Stijn Pel / Jasper van Oosten - Sascha Vreeswijk 6-3, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2022 2,3054 1,4873
1 jan 2022 2 2
1 jan 2021 1 1
1 jan 2020 2 2
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
21 mei 2017 3,2625 2,3938
14 mei 2017 3,2955 2,5208
30 apr 2017 3,3551 2,5208
17 apr 2017 3,0043
9 apr 2017 3,6246 3,0876
1 mrt 2017 3,0876
1 jan 2017 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mei 2022 48 57
4 apr 2022 48 57
1 mrt 2022 67 66
1 feb 2022 59 62
4 jan 2022 59 50
7 dec 2021 58 50
2 nov 2021 61 49
5 okt 2021 60 49
30 aug 2021 44 46
3 aug 2021 44 20
6 jul 2021 27 15
1 jun 2021 27 15
29 apr 2021 27 15
6 apr 2021 27 15
2 mrt 2021 27 14
2 feb 2021 27 14
5 jan 2021 26 14
1 dec 2020 27 17
3 nov 2020 27 17
5 okt 2020 27 17
1 sep 2020 27 17
3 aug 2020 28 21
2 mrt 2020 25 30
4 feb 2020 32 42
7 jan 2020 32 42
2 dec 2019 42 57
4 nov 2019 43 58
7 okt 2019 44 59
5 sep 2019 56 60
5 aug 2019 55 59
2 jul 2018 104
4 jun 2018 107
30 apr 2018 104
2 apr 2018 102
5 mrt 2018 103
5 feb 2018 104
1 jan 2018 106
4 dec 2017 107
30 okt 2017 108
2 okt 2017 108
28 aug 2017 109