NL toptennisser Max van Nunen
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♂ Max van Nunen KNLTB 25800345
Nunen, M. van
ITF




Prestaties
Sphaerinda Open (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
1R HE Sidanť Pontjodikromo / Max van Nunen 6-2, 6-3
1R HD Laurens Deelstra - Aydan Gomez Osorio / Joost van der Linden - Max van Nunen 6-1, 2-6, 6-3

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi (Den Bosch, 3 jun - 10 jun) *
KF HE Nick Faessen / Max van Nunen 6-3, 6-3
2R HE Max van Nunen / Jim Hendrikx 3-6, 2-0 Opgave
1R HE Max van Nunen / Frank Kemper 6-4, 1-6, 6-4
HF HD Ricky de Bruijn - Nick Faessen / Maico Egbers - Max van Nunen 6-1, 6-4
KF HD Maico Egbers - Max van Nunen / Jim Hendrikx - Bart Nouws Walkover
1R HD Maico Egbers - Max van Nunen / Mark Stam - Nick Stam 7-5, 6-7, 6-0

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.V. Heerhugowaard 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Pascal Wagemaker / Max van Nunen 6-4, 6-4
 HD Koen van der Meer - Pascal Wagemaker / Bart Nouws - Max van Nunen 5-7, 7-6, [10-7]

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
2e HE Daan Eickmans / Max van Nunen 3-6, 6-4, 4-6
2e GD Tim van Rodijnen - Pauline Kuijer / Max van Nunen - Min Chae Kim 7-5, 6-4

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
19 mei 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3-5
1e HE Max van Nunen / Arthur van der Kooij 4-6, 6-4, 2-6
 HD Bart Nouws - Max van Nunen / Arthur van der Kooij - Max van Wijk 6-0, 6-3
1e GD Max van Nunen - Charlotte Haas / Arthur van der Kooij - Cato Tangkau 4-6, 5-7
12 mei 2019 T.C. Bakkum 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 6-2
1e HE Ruud Vis / Max van Nunen 7-6, 6-4
 HD Viktor Rotteveel - Ruud Vis / Bart Nouws - Max van Nunen 6-3, 6-4
2e GD Ruud Vis - Kim van der Horst / Max van Nunen - Charlotte Haas 6-3, 7-5
22 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-4
1e HE Max van Nunen / Chris Politiek 6-1, 2-6, 6-1
 HD Max van Nunen - Bart Nouws / Yannick Goossens - Chris Politiek 5-7, 1-6
1e GD Max van Nunen - Danique Havermans / Chris Politiek - Inge Kaars Sijpesteijn 6-3, 7-6
14 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 1-7
1e HE Tom Clavel / Max van Nunen 1-6, 4-6
 HD Tom Clavel - Victor van Ruissen / Bart Nouws - Max van Nunen 5-7, 6-4, [10-5]
1e GD Tom Clavel - Florence Na / Max van Nunen - Danique Havermans 4-6, 6-3, [7-10]
7 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Max van Nunen / Floris Podzimek 7-5, 1-6, 6-3
 HD Max van Nunen - Bart Nouws / Mark Beemer - Marc Geers 6-1, 6-4
2e GD Danique Havermans - Max van Nunen / Floris Podzimek - Nicole Wandel 6-1, 6-3

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
1R HE Luuk van Eeuwen / Max van Nunen 6-2, 6-4

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
2R HE Thorsten Sollie / Max van Nunen 6-2, 3-6, 7-6
1R HE Max van Nunen / Frank Kemper 6-7, 6-1, 7-6

Genneper Parken Trophy 2018 (Eindhoven, 24 aug - 2 sep) **
1R HE Stefan Loncar / Max van Nunen 6-2, 6-4

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
2R HE Ruben Konings / Max van Nunen 6-4, 6-4
1R HE Max van Nunen / Sam van Dijk 7-6, 6-2

Rapiditas Open 2018 (Nijmegen, 21 jul - 29 jul) **
KF HE Ruben Konings / Max van Nunen 7-5, 7-6
2R HE Max van Nunen / Niels Visker 3-6 Opgave
1R HE Max van Nunen / Maico Egbers 6-1, 7-6

Kerres Open 2018 (Landgraaf, 16 jul - 22 jul) **
1R HE Dax Donders / Max van Nunen 6-1, 6-1
HF HD Dax Donders - Pascal Wagemaker / Joost van der Linden - Max van Nunen 6-1, 6-4
KF HD Joost van der Linden - Max van Nunen / Nick Faessen - Jorrit ter Maat 7-6(4), 7-5

Shot Open 2018 (Zeist, 7 jul - 15 jul) **
1R HE Joost van der Linden / Max van Nunen 6-4, 6-4
KF HD Jarno Jans - Sander Jans / Luuk van Eeuwen - Max van Nunen 6-0, 6-2

DAAN NRT** 2018 (Velp, 30 jun - 8 jul) **
2R HE Nick Faessen / Max van Nunen 6-1, 6-1
1R HE Max van Nunen / Lars Bijsterbosch 6-2, 2-1 Opgave

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
3 juni 2018 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 3-5
1e HE Martijn Krans / Max van Nunen 0-6, 2-6
 HD Sander Frerichs - Rob Quaedvlieg / Roland van de Kerkhof - Max van Nunen 4-6, 6-3, [10-6]
2e GD Martijn Krans - Suzanne Beltman / Max van Nunen - Janneke Luitjes 6-7, 4-6
27 mei 2018 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7-1
1e HE Max van Nunen / Jelmer Maurick 6-1, 6-1
 HD Roland van de Kerkhof - Max van Nunen / Jelmer Maurick - Danny Tekampe 6-4, 6-4
1e GD Max van Nunen - Janneke Luitjes / Jelmer Maurick - Resie Hoeijmakers 2-6, 6-3, [3-10]

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2018 (Den Bosch, 13 mei - 21 mei) *
1R HE Quin Verstegen / Max van Nunen 7-5, 6-0

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
13 mei 2018 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-6
1e HE Stan Peters / Max van Nunen 3-6, 6-7
 HD Stan Peters - Thomas Boesten / Max van Nunen - Roland van de Kerkhof 6-7, 6-7
2e GD Dayna Townsend - Reinier Pijls / Cathelijn Brinkman - Max van Nunen 2-6, 7-6, [10-7]
6 mei 2018 B.L.T.V. (Breda) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 4-4
1e HE Max van Nunen / Quint Jessen 6-2, 6-3
 HD Max van Nunen - Roland van de Kerkhof / Lars Gillissen - Quint Jessen 5-7, 2-6
2e GD Cathelijn Brinkman - Max van Nunen / Lars Gillissen - Joes van Geijn 6-3, 6-2
22 april 2018 T.C. Bemmel 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 1-7
2e HE Joost Geurts / Max van Nunen 3-6, 2-6
 HD Joost Geurts - Luuk Kool / Roland van de Kerkhof - Max van Nunen 6-3, 7-5
2e GD Joost Geurts - Hilde ten Wolde / Max van Nunen - Cathelijn Brinkman 3-6, 6-4, [2-10]
8 april 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 6-2
1e HE Wesley Muijs / Max van Nunen 6-3, 6-0
 HD Wesley Muijs - Olaf KnŁtel / Max van Nunen - Roland van de Kerkhof 6-3, 7-5
2e GD Kristel van der Heijden - Wesley Muijs / Max van Nunen - Cathelijn Brinkman 3-6, 6-1, [7-10]

Wijkom Open NRT** 2018 Beverwijk (Alkmaar, 24 mrt - 1 apr) **
KF HE Bart de Gier / Max van Nunen 6-4, 6-0
2R HE Max van Nunen / Maarten Witte 6-1, 2-1 Opgave
1R HE Max van Nunen / Vuk Trbojevic 5-4 Opgave

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2018 (Valkenswaard, 2 jan - 7 jan) **
1R HD Niels Jaap van Dam - Tim Fleerkamp / Luuk van Eeuwen - Max van Nunen Walkover

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
1R HE Roderik Franken / Max van Nunen 7-5, 6-2
KF HD Jarno Jans - Sander Jans / Joost van der Linden - Max van Nunen 6-1, 7-5

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
1R HE Lars Bijsterbosch / Max van Nunen 3-6, 7-5, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 26
28 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / B.L.T.V. (Breda) 1 0-8
2e HE Kasper Kooij / Max van Nunen 0-6, 2-6
 HD Lars de Jongh - Kasper Kooij / Roland van de Kerkhof - Max van Nunen 6-3, 3-6, 1-6
2e GD Lars de Jongh - Julia van Tuyll van Serooskerken / Janneke Luitjes - Max van Nunen 6-7, 1-6
21 mei 2017 B.L.T.V. (Breda) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
2e HE Max van Nunen / Laurens Haxelmans 7-6, 6-2
 HD Max van Nunen - Pepijn van Doorn / Laurens Haxelmans - Sander van Dongen 5-7, 3-6
14 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-6
2e HE Mark van Hesteren / Max van Nunen 2-6, 0-6
2e GD Steven Ammerlaan - Birgit Heijnemans / Max van Nunen - Karen Evers 7-6, 6-7, 6-7
7 mei 2017 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e HE Frank van Gils / Max van Nunen 6-3, 6-3
 HD Bowen Straatman - Frank van Gils / Max van Nunen - Roland van de Kerkhof 6-4, 7-6
30 april 2017 B.L.T.V. (Breda) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 7-1
 HD Max van Nunen - Pepijn van Doorn / Jesse Pepijn Voorn - Rens Vogelesang 6-4, 3-6, 2-6
2e GD Janneke Luitjes - Max van Nunen / Michelle Hazenberg - Rens Vogelesang 7-6, 6-4
17 april 2017 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 5-3
1e HE Benedikt Heinrichs / Max van Nunen 6-2, 6-2
2e GD Savannah Sendar - Sebastian Heinrichs / Max van Nunen - Cathelijn Brinkman 7-5, 2-6, 7-6
9 april 2017 B.L.T.V. (Breda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
2e HE Max van Nunen / Jurrian van der Weide 6-4, 6-3
 HD Pepijn van Doorn - Max van Nunen / Jurrian van der Weide - Christian Vroomen 6-3, 2-6, 6-7

Shot Open 2016 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF HE Maikel Borg / Max van Nunen 6-0, 6-2
2R HE Max van Nunen / Bernd Lenten 6-3, 6-0
1R HE Max van Nunen / Tomas Tallart Fabrť 6-4, 6-7, 6-3
KF HD Sander Jans - Wisse Jonker / Max van Nunen - Niels Visker 7-5, 6-1
1R HD Max van Nunen - Niels Visker / Sander van de Lagemaat - Ingmar Remmerswaal 6-3, 6-4

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26
26 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 6-2
2e HE Erik Goris / Max van Nunen 6-0, 6-0
 HD DaniŽl Fennis - Rick Tania / Max van Nunen - Floris Jansen 6-2, 6-0
2e GD DaniŽl Fennis - Lotte van Leeuwen / Kristel Sanders - Max van Nunen 6-1, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 3
1 jan 2018 2 4
28 mei 2017 2,8413 3,8638
21 mei 2017 2,9012 3,8638
14 mei 2017 2,9231 4,1277
7 mei 2017 2,8712 4,1277
30 apr 2017 4,7082
17 apr 2017 2,8912 4,9334
9 apr 2017 2,9205 4,9334
1 jan 2017 2,7861
1 jan 2017 3
1 jan 2016 4
26 apr 2015 4,9151 6,3571
1 jan 2015 5 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 aug 2019 168 187
1 jul 2019 119 151
3 jun 2019 115 165
29 apr 2019 113 164
12 mrt 2019 99 167
12 feb 2019 99 165
3 dec 2018 106 150
5 nov 2018 106 150
2 okt 2018 105 153
3 sep 2018 104 150
6 aug 2018 107 160
2 jul 2018 141 211
4 jun 2018 141 207
30 apr 2018 139 206
2 apr 2018 203 203
5 mrt 2018 205 206
5 feb 2018 208 211
1 jan 2018 215 218
4 dec 2017 229 221
30 okt 2017 232 222
2 okt 2017 231 220
28 aug 2017 230 215
31 jul 2017 277
3 jul 2017 178 184
5 jun 2017 172 164
1 mei 2017 172 170
3 apr 2017 169 168
6 mrt 2017 167 171
6 feb 2017 170 175
9 jan 2017 173 175
5 dec 2016 168 180
31 okt 2016 167 179
3 okt 2016 167 179
5 sep 2016 167 179
1 aug 2016 160 189