NL toptennisser Mauk Smit
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♂ Mauk Smit KNLTB 15172007
Smit, M.C.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 T.C. Zandvoort 5 / T.C. Bakkum 2 2-6
2e HE Fabian van der Horst / Mauk Smit 0-6, 1-6
 HD Steffan Kok - Bart Hoonhout / Yvo van der Horst - Mauk Smit 6-0, 6-1
2e GD EtiŽnne Bijsterveld - Gigi Sy-A-Foek / Emma Kranendonk - Mauk Smit Walkover
27 mei 2018 T.V. Hoorn 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
1e HE David Josepa / Mauk Smit 6-1, 6-0
 HD Ruben Hof - Charlie Koper / Yvo van der Horst - Mauk Smit 6-4, 6-4
13 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
2e HE Mauk Smit / Nikola Radovic 1-6, 2-6
 HD Mauk Smit - Yvo van der Horst / Skott van der Vliet - Kristian Blokhuis 4-6, 7-6, [14-12]
6 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
2e HE Mauk Smit / Willem van der Vlugt 4-6, 4-6
 HD Mauk Smit - Yvo van der Horst / Daan Robberse - Adrien Berkowicz 1-6, 0-6
22 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
 HD Yellan Boendermaker - Julian van Heur / Mauk Smit - Yvo van der Horst 6-1, 6-2
1e GD Yellan Boendermaker - Femke Mars / Irene Kranendonk - Mauk Smit 6-4, 6-1
15 april 2018 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 2-6
 HD Yvo van der Horst - Mauk Smit / Frank Kemper - Jeroen Gortworst 4-6, 6-7
1e GD Mauk Smit - Irene Kranendonk / DaniŽlle van der Zee - Martijn Kerssens 1-6, 1-6
8 april 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Menno van de Bor / Mauk Smit 6-3, 6-2
 HD Tim Geers - Matthijs van Starkenburg / Yvo van der Horst - Mauk Smit 6-2, 4-6, [10-8]

Heren Hoofdklasse Afdeling 507
31 mei 2015 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 6-0
3e HE Philippe Niewerth / Mauk Smit 6-3, 6-3
2e HD Bart van Kampen - Philippe Niewerth / Tony Hoogendijk - Mauk Smit Opgave uit
17 mei 2015 L.T.C. Spijkenisse 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 6-0
4e HE Patriek Wolterbeek / Mauk Smit 7-6, 7-5
1e HD Nicky Mayer - Patriek Wolterbeek / Tom Groen - Mauk Smit 7-5, 6-3
10 mei 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
3e HE Mauk Smit / Boris Spanjaard 1-6, 0-6
2e HD Patrick Zwiers - Mauk Smit / Marnix Pluim - Beau Anches 6-4, 6-4
26 april 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 6-0
3e HE Yoran Verschoor / Mauk Smit 6-0, 6-1
1e HD Stephan Fransen - Guy den Heijer / Frank van den Heuvel - Mauk Smit 6-4, 6-1
19 april 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 1-5
2e HE Mauk Smit / Roeland van Dijk 4-6, 3-6
2e HD Patrick Zwiers - Mauk Smit / Roeland van Dijk - Michiel Greidanus 2-6, 3-6
12 april 2015 T.V. Badhoevedorp 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 5-1
4e HE Siem Fenne / Mauk Smit 6-2, 6-0
1e HD Pim Zijlstra - Bas van Bentum / Tom Groen - Mauk Smit 6-4, 6-3
6 april 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.V. Kapelle 1 0-6
2e HE Mauk Smit / Frank Clausing 0-6, 0-6
2e HD Mauk Smit - Patrick Zwiers / Wouter Adriaansen - Joost van Loon 3-6, 1-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 516
1 juni 2014 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 2-4
4e HE Jeroen Visser / Mauk Smit 6-1, 6-2
2e HD Gert-Jan Stevens - Jeroen Visser / Tom Groen - Mauk Smit 3-6, 6-7
25 mei 2014 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 1-5
4e HE Jo„o Varela / Mauk Smit 3-6, 1-6
18 mei 2014 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-2
4e HE Mauk Smit / Maurice van Leeuwen 1-6, 0-6
2e HD Tom Groen - Mauk Smit / Gertjan Egberink - Pascal van der Sande Opgave uit
11 mei 2014 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 5-1
4e HE Mauk Smit / Tom van den Oever 6-1, 6-1
2e HD Mauk Smit - Patrick Zwiers / Rick Camfferman - Tom van den Oever 6-4, 7-6
21 april 2014 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 3-3
4e HE Kaimo Baardman / Mauk Smit 7-5, 1-6, 7-5
2e HD Remco Rapmund - Kaimo Baardman / Patrick Zwiers - Mauk Smit 6-7, 6-4, 3-6
13 april 2014 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 4-2
4e HE Mauk Smit / Menno Serlier 5-7, 6-4, 7-5
2e HD Mauk Smit - Patrick Zwiers / Theo Driessen - Harold van Schie 4-6, 3-6
6 april 2014 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 3-3
4e HE Harold Reitsma / Mauk Smit 6-3, 6-2

Heren zondag 1e klasse Afdeling 506
2 juni 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 4-2
1e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Martijn van der Zalm - Bas Loohuis 6-2, 6-2
26 mei 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
4e HE Mauk Smit / Jeroen Poots 6-7, 6-1, 1-6
1e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Walter van Schie - Dylan Prins 6-2, 6-1
12 mei 2013 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 4-2
2e HE Joris Bodin / Mauk Smit 6-0, 6-3
21 april 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 3-3
4e HE Mauk Smit / Gerhard Westerbeek 6-4, 6-7, 4-6
1e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Ben Spee - Gerhard Westerbeek 6-1, 6-0
14 april 2013 T.C. Unicum (Leiden) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 3-3
3e HE Jordie van der Meer / Mauk Smit 6-3, 1-6, 6-1
7 april 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-2
2e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Maurice van Leeuwen - Leon van der Linden 6-0, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2018 3 4
1 jan 2017 3 3
1 jan 2016 3
31 mei 2015 2,9210 3,1980
17 mei 2015 2,8445 3,1506
10 mei 2015 2,6954 3,1506
26 apr 2015 2,6954 3,1506
19 apr 2015 2,6223 2,9687
12 apr 2015 2,5329 2,9624
6 apr 2015 2,5329 2,9624
1 jan 2015 3 3
1 apr 2013 2,9728
1 mrt 2013 2,9728
1 jan 2013 2,9728
1 jan 2013 3 4
1 okt 2012 2,9728
1 sep 2012 2,9728
1 aug 2012 2,9728
1 jul 2012 2,8241
1 jan 2012 3 4