NL toptennisser Marnix Blom
Bijgewerkt t/m 12 oktober 2020 Home



♂ Marnix Blom KNLTB 23104538
Blom, M.
ITF




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 4
11 oktober 2020 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.C. Bakkum 2 3-1
2e HE Bas Bouwman / Marnix Blom 1-6, 1-6
4 oktober 2020 T.V. Hoorn 1 / T.C. Bakkum 2 6-2
2e HE Wouter den Bakker / Marnix Blom 6-4, 6-3
 HD Charlie Koper - Wouter den Bakker / Yvo van der Horst - Marnix Blom 6-3, 7-5
27 september 2020 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 5-3
 HD Marnix Blom - Mauk Smit / Caio Smidi - Justin Stortelers 6-2, 6-3
1e GD Marnix Blom - Manon Veldman / Justin Stortelers - Floor Grootjans 6-3, 6-4
20 september 2020 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
2e HE Nanno Mein / Marnix Blom 6-2, 2-3 Opgave
13 september 2020 T.C. Bakkum 2 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 7-1
2e HE Marnix Blom / James Pikkaart 6-4, 3-6, 6-1
 HD Marnix Blom - Björn Vermeulen / Kieran Carroll - Davy van Walen 6-2, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 T.C. Bakkum 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 2-6
1e HE Marnix Blom / Koen van der Zouwen 4-6, 4-6
26 mei 2019 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
2e HE Marnix Blom / Caio Smidi 1-6, 4-6
2e GD Marnix Blom - Emily van der Werf / Floor Grootjans - Caio Smidi 6-4, 7-5
19 mei 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Aron Ouwejan / Marnix Blom 6-2, 2-6, 6-4
 HD Martijn Kerssens - Lucas van Flymen / Marnix Blom - Yvo van der Horst 6-2, 6-1
12 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Wouter Olling / Marnix Blom 6-1, 6-2
2e GD Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg / Marnix Blom - Isa Kiebert 6-2, 6-3
22 april 2019 T.C. Bakkum 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 0-8
1e HE Marnix Blom / Timo de Mooy 3-6, 6-4, 5-7
2e GD Marnix Blom - Emily van der Werf / Timo de Mooy - Anna Kostiouk 4-6, 6-7
14 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 2 7-1
2e HE Reinoud Haal / Marnix Blom 6-1, 6-1
 HD Reinoud Haal - David Valstar / Marnix Blom - Yvo van der Horst 6-2, 6-2
7 april 2019 T.C. Bakkum 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 5-3
2e HE Marnix Blom / Koen Vonk 6-1, 6-2
 HD Marnix Blom - Yvo van der Horst / Thijs Hagen - Peer Jansen 6-3, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
27 mei 2018 T.V. Hoorn 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
2e HE Ruben Hof / Marnix Blom 1-6, 3-6
2e GD Miriam van der Zee - Charlie Koper / Emma Kranendonk - Marnix Blom 6-4, 1-6, [0-10]
13 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e HE Marnix Blom / Skott van der Vliet 6-7, 6-1, 5-7
2e GD Emma Kranendonk - Marnix Blom / Pleun Kramer - Kristian Blokhuis 5-7, 1-6
6 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Marnix Blom / Daan Robberse 3-6, 4-6
2e GD Emma Kranendonk - Marnix Blom / Rixt de Jong - Willem van der Vlugt 4-6, 2-6
22 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Figou Stam / Marnix Blom 6-2, 4-6, 1-6
2e GD Figou Stam - Kim van Heur / Marnix Blom - Emma Kranendonk 7-5, 1-6, [8-10]
15 april 2018 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 2-6
1e HE Marnix Blom / Martijn Kerssens 3-6, 3-6
2e GD Emma Kranendonk - Marnix Blom / Rowan Sijpenhof - Jeroen Gortworst 6-3, 6-3
8 april 2018 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Tim Geers / Marnix Blom 7-6, 6-7, 0-6
2e GD Eloise de Mooij - Matthijs van Starkenburg / Irene Kranendonk - Marnix Blom 6-3, 7-5

Gemengd 2e klasse Afdeling 30
17 april 2017 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Kayne Trustfull / Marnix Blom 5-7, 6-1, 6-3
 HD Yoeri Somers - Sam Jesse / Yvo van der Horst - Marnix Blom 6-3, 6-2
1e GD Sylvia Okafor - Kayne Trustfull / Marnix Blom - Irene Kranendonk Opgave uit
9 april 2017 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 6-2
1e HE Marnix Blom / Michiel van der Goes 3-6, 3-6
 HD Marnix Blom - Tim Kloosterman / Vincent Kleverlaan - Maarten Heideman 3-6, 2-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 4 4
1 jan 2019 3 5
1 jan 2018 3 5
17 apr 2017 3,4120 5,1345
9 apr 2017 3,4120 5,1345
1 jan 2017 3 5