NL toptennisser Marke Zwaan
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♀ Marke Zwaan KNLTB 26197286
Zwaan, M.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
29 mei 2022 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 6-2
1e DE Pleun Splinter / Marke Zwaan 3-6, 6-3, 7-5
 DD Shanna Buitenhuis - Pleun Splinter / Marke Zwaan - Demi Huisman 7-5, 6-4
22 mei 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
1e DE Selin Seyfettinoglu / Marke Zwaan 0-6, 7-5, 6-4
 DD Evelien Bruningmeyer - Selin Seyfettinoglu / Demi Huisman - Marke Zwaan 6-1, 2-6, [10-4]
15 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / R.C. Borne 1 4-4
2e DE Marke Zwaan / Suze Bennink 6-7, 6-2, 6-4
2e GD Bastijn Groenendaal - Marke Zwaan / Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren 3-6, 6-1, [10-8]
8 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 6-2
 DD Niki Keijser - Marke Zwaan / Kim Stukker - Manon Zijlstra 1-6, 4-6
1e GD Nick van den Hurk López - Marke Zwaan / Manon Zijlstra - Jacco van der Putten 6-3, 6-4
1 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
2e DE Lotte van Til / Marke Zwaan 6-2, 6-1
2e GD Suus Stalenhoef - Vinzenz Koning / Jard Zwaan - Marke Zwaan 7-5, 4-6, [7-10]
24 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
2e GD Marke Zwaan - Jard Zwaan / Puck Luttikhuis - Casper Room 1-6, 3-6
18 april 2022 H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
2e DE Isa Spruyt / Marke Zwaan 6-7, 2-6
 DD Flore Hullegie - Eva Aberson / Marke Zwaan - Niki Keijser 6-1, 6-3

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 1
31 oktober 2021 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 4-3
2e DE Marke Zwaan / Suus de Hoop 6-1, 6-3
24 oktober 2021 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 3-5
 DD Renate van Oorschodt - Marke Zwaan / Maartje van de Vrugt - Nousjka de Lange 6-2, 2-6, [7-10]
17 oktober 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 5-3
1e DE Mimi Unger / Marke Zwaan 5-7, 6-4, 4-6
1e GD Tesse Haan - Niels Roemeling / Marke Zwaan - Thom van der Wiel 6-2, 6-2
10 oktober 2021 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
 DD Marke Zwaan - Renate van Oorschodt / Kimberley Dol - Daphne Kamp 4-6, 6-1, [10-8]
2e GD Nick van den Hurk López - Marke Zwaan / Nanno Mein - Daphne Kamp 6-3, 5-7, [1-10]
26 september 2021 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
 DD Renate van Oorschodt - Marke Zwaan / Isa Kiebert - Safien Boulonois 7-6, 1-6, [6-10]
19 september 2021 Hillegomse T.C. 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
2e DE Romy Blokker / Marke Zwaan 3-6, 4-6
 DD Famke van Trigt - Maaike van der Voort / Demi Huisman - Marke Zwaan 3-6, 3-6
2e GD Marijn van Mulligen - Romy Blokker / Marke Zwaan - Nick van den Hurk López 1-6, 1-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 4 4
1 jan 2021 4 4