NL toptennisser Luuk Ammerlaan
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♂ Luuk Ammerlaan KNLTB 20465955
Ammerlaan, L.G.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 T.C. Bakkum 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 2-6
2e HE Björn Vermeulen / Luuk Ammerlaan 6-1, 6-4
 HD Yvo van der Horst - Björn Vermeulen / Jacco van der Putten - Luuk Ammerlaan 6-3, 3-6, [1-10]
26 mei 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5-3
2e HE Luuk Ammerlaan / Aron Ouwejan 4-6, 2-6
 HD Luuk Ammerlaan - Koen van der Zouwen / Frank Kemper - Lucas van Flymen 3-6, 1-6
19 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 4-4
 HD Floyd van Houwelingen - Caio Smidi / Koen van der Zouwen - Luuk Ammerlaan 3-6, 7-5, [3-10]
12 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 1-7
2e HE Koen Vonk / Luuk Ammerlaan 6-7, 6-7
2e GD Peer Jansen - Valerie Griffejoen / Luuk Ammerlaan - Maxime Duijst 3-6, 4-6
22 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
2e HE Luuk Ammerlaan / Reinoud Haal 4-6, 0-6
 HD Luuk Ammerlaan - Koen van der Zouwen / Reinoud Haal - David Valstar 3-6, 3-6
14 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
 HD Timo de Mooy - Olger van Gent / Luuk Ammerlaan - Koen van der Zouwen 6-2, 5-7, [10-6]
1e GD Olger van Gent - Sophie van Rosendael / Yentl Methorst - Luuk Ammerlaan 7-6, 6-3
7 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 5-3
2e HE Luuk Ammerlaan / Tim Poorthuis 7-5, 3-6, 5-7
 HD Luuk Ammerlaan - Jacco van der Putten / Sam Bakker - Tariq Khoeblal 6-3, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 29
28 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7-1
2e HE Luuk Ammerlaan / Lamar Kiel 6-2, 6-3
 HD Bram Stultiens - Luuk Ammerlaan / Lamar Kiel - Oskar Knötschke Opgave uit
21 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
1e HE Luuk Ammerlaan / Michiel Harmsen 6-3, 2-6, 4-6
 HD Luuk Ammerlaan - Mathijs Wicherson / Michiel Harmsen - Paul Sevinga 3-6, 4-6
14 mei 2017 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 6-2
1e HE Alexander Popping / Luuk Ammerlaan 6-2, 6-2
 HD Melvin Hauwert - Niels de Morée / Mathijs Wicherson - Luuk Ammerlaan 6-2, 6-2
7 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
2e HE Bastiaan Storm / Luuk Ammerlaan 6-2, 3-6, 0-6
2e GD Natalie Drost - Bastiaan Storm / Luuk Ammerlaan - Cheryl Weerdenburg 5-7, 6-3, 7-6
30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 2 5-3
 HD Mathijs Wicherson - Luuk Ammerlaan / Mehdi Bdiri - Emil van Gorkum 5-7, 4-6
17 april 2017 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
 HD Erik Goris - Bas Haverlag / Mathijs Wicherson - Luuk Ammerlaan 6-4, 6-4
2e GD Bas Haverlag - Moesha van Leeuwen / Cheryl Weerdenburg - Luuk Ammerlaan 6-2, 6-0
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. Heerhugowaard 5 4-4
2e HE Luuk Ammerlaan / Dax Donders 3-6, 2-6
 HD Luuk Ammerlaan - Mathijs Wicherson / Dax Donders - Remco Pondman 0-6, 3-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 4 4
28 mei 2017 3,2241 4,3307
21 mei 2017 3,0788 4,2592
14 mei 2017 2,9483 4,2592
7 mei 2017 3,3146 4,0751
30 apr 2017 3,9092
17 apr 2017 3,9179
9 apr 2017 3,3147 3,9253
1 jan 2017 3