NL toptennisser Los Tsui
Bijgewerkt t/m 22 mei 2023 Home



♀ Los Tsui KNLTB 28217144
Tsui, L.




Prestaties
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
21 mei 2023 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 0-8
 DD Gabrille Altena - Charlotte van der Meij - Logger / Madelief Hageman - Los Tsui 0-6, 5-7
1e GD Gabrille Altena - Mark Logger / Mats Hermans - Los Tsui 1-6, 4-6
14 mei 2023 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 / T.P.V. Hoorn 1 4-4
1e DE Los Tsui / Demi de Vries 1-6, 3-6
 DD Los Tsui - Kyra Shetty / Jordan Kurtz - Demi de Vries 3-6, 1-6
1e GD Los Tsui - Mats Hermans / Demi de Vries - Sandro Neefjes 6-4, 6-1
7 mei 2023 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 6-2
2e DE Amber Maalderink / Los Tsui 6-0, 6-0
 DD Tesse Haan - Rixt van der Werff / Kyra Shetty - Los Tsui 6-2, 6-3
2e GD Tijn Bokma - Amber Maalderink / Dean van Scheppingen - Los Tsui 6-1, 6-2

Park Bathmen NRT ** April 2023 (Bathmen, 29 apr - 7 mei) **
2R DE Fleur Sprengers / Los Tsui 6-1, 6-1
1R DE Los Tsui / Jolien Geels 7-5, 6-1
KF DD Gigi Sy-A-Foek - Maike Tiemersma / Veerle Tibben - Los Tsui 6-4, 6-0

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
23 april 2023 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 6-2
2e DE Los Tsui / Walkover
 DD Kyra Shetty - Los Tsui / Walkover
1e GD Los Tsui - Millen Mortier / Aya Matsunaga - Olger van Gent 5-7, 3-6
16 april 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 4-4
2e DE Senna van den Heuvel / Los Tsui 6-3, 6-3
 DD Regina Balcune - Thari Jansens / Kyra Shetty - Los Tsui 2-6, 6-1, [8-10]
1e GD Willem Boog - Thari Jansens / Millen Mortier - Los Tsui 6-3, 7-5
10 april 2023 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 / T.C. Bakkum 1 3-5
2e DE Los Tsui / Jinte de Boer 6-2, 3-6, 3-6
 DD Los Tsui - Charlotte Pikkaart / Jinte de Boer - Safien Boulonois 5-7, 5-7
2e GD Dean van Scheppingen - Los Tsui / Marnix Blom - Safien Boulonois 7-5, 3-6, [6-10]

Winter Beekhuizen NRT ** 2023 (Velp, 21 feb - 26 feb) **
2R DE Annika Barth / Los Tsui 6-0, 6-2
1R DE Los Tsui / Taya Olrichs 6-1, 3-2 Opgave

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Iris Verweij / Los Tsui 6-4, 6-3
1R DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Anika Ouwejan - Los Tsui 6-4, 3-5, 7-6

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
1R DE Lika Peresypkina / Los Tsui 7-6(1), 6-3
1R DD Eline Drent - Anoek Pruijmboom / Anika Ouwejan - Los Tsui 6-2, 7-5

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
1R DE Kristel van der Heijden / Los Tsui 6-4, 3-6, 6-0
1R DD Safien Boulonois - Kayleigh Didderiens / Veerle Tibben - Los Tsui 6-0, 6-1

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
1R DE Romy Pols / Los Tsui 6-1, 6-1

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
1R DE Evi Roobol / Los Tsui 6-3, 6-1

Veracket NRT* 2022 (Groningen, 27 aug - 4 sep) *
HF DE Nicole Wandel / Los Tsui 6-1, 6-1
KF DE Los Tsui / Susanne Rehorst 4-6, 6-2, 6-1
1R DE Los Tsui / Niloufar Shahanggir 6-2, 1-6, 6-3

Buitenring NRT** Toernooi 2022 (Landgraaf, 16 jul - 24 jul) **
KF DE Joes van Geijn / Los Tsui 6-3, 6-0
2R DE Los Tsui / Ivet Stancheva 7-6(5), 6-5

Faber Nrt** & MannaertsAppels Open 2022 (Tilburg, 25 jun - 3 jul) **
2R DE Kristel van der Heijden / Los Tsui 6-2, 6-0
1R DE Los Tsui / Cheyenne Houkes 7-5, 6-4

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
KF DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Yara Kessens - Los Tsui 6-3, 6-1

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
1R DE Lynn Cafinn Megan / Los Tsui 6-4, 6-3
KF DD Quinty van Dongen - Tessa Kwakernaak / Willemijn van Mierlo - Los Tsui 7-5, 6-1

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
22 mei 2022 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 6-2
2e DE Julia van Rosendael / Los Tsui 4-6, 2-6
1e GD Olger van Gent - Sophie van Rosendael / Vincent Kors - Los Tsui 6-4, 3-6, [11-9]
15 mei 2022 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 7-1
2e GD Alec Pijnacker - Los Tsui / Kjell Reeker - Suzanne Schreiner 6-2, 3-6, [10-6]
24 april 2022 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 1-7
2e DE Sophie Feller / Los Tsui 5-7, 5-7
18 april 2022 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
 DD Willemijn van Mierlo - Los Tsui / Anika Ouwejan - Marit de Graaf 6-2, 7-5
1e GD Zacharias Aipassa - Los Tsui / Aron Ouwejan - Marit de Graaf 6-2, 6-4
10 april 2022 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 2-6
2e DE Gisla Kemper / Los Tsui 3-6, 6-7
2e GD Bodhi de Jong - Gisla Kemper / Los Tsui - Vincent Kors 3-6, 0-6

Carma Indoor Sports 2022 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Jordan Kurtz - Los Tsui 6-1, 6-3
1R DD Jordan Kurtz - Los Tsui / Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden 3-6, 6-4, [10-3]

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
KF DD Alexandra van Weelden - Charlotte van Zonneveld / Floor Lissone - Los Tsui 6-4, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
27 september 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 7-1
 DD Sanne van den Bor - Valerie Kirsch / Paula van Haarlem - Los Tsui 3-6, 6-4, [10-6]
20 september 2020 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 2-6
 DD Los Tsui - Willemijn van Mierlo / Loes Ebeling Koning - Sarah Olff 1-6, 0-6
2e GD Los Tsui - James Pikkaart / Sarah Olff - Bas Bouwman 6-1, 7-6
13 september 2020 T.C. Bakkum 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 7-1
2e DE Isa Kiebert / Los Tsui 5-7, 7-6, 6-3
1e GD Mauk Smit - Emily van der Werf / James Pikkaart - Los Tsui 6-2, 7-5

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R DE Charlotte Wijkamp / Los Tsui 6-4, 6-4
KF DD Coco Bosman - Laurl Polman / Floor Lissone - Los Tsui 7-5, 4-6, 7-6

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
1R DD Bente Bierma - Flory Bierma / Floor Lissone - Los Tsui 6-2, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 8
19 mei 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 / T.V. Frisselstein (Veghel) 1 3-5
 DD Demi de Vries - Los Tsui / Fleur van den Berg - Nika Beukers 2-6, 6-0, [10-6]
2e GD Jeroen Oude Boerrigter - Los Tsui / Daan Portir - Fleur van den Berg 7-6, 6-2

Dionar Hoofddorp 2018 (Hoofddorp, 28 jul - 5 aug) *
1R DE Sylvia Okafor / Los Tsui 6-2, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 3 3
1 jan 2022 4 3
1 jan 2020 4 3
1 jan 2019 4
1 jan 2018 5 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 mei 2023 93 131
3 apr 2023 91 129
27 feb 2023 104 111
30 jan 2023 106 111
2 jan 2023 103 105
5 dec 2022 103 104
31 okt 2022 109 112
3 okt 2022 107 112
5 sep 2022 108 110
1 aug 2022 133 111
4 jul 2022 166 111
6 jun 2022 121
2 mei 2022 125
4 apr 2022 125
1 mrt 2022 155
1 feb 2022 149
4 jan 2022 153
7 dec 2021 153
2 nov 2021 152
5 okt 2021 152
30 aug 2021 117
3 aug 2021 109
6 jul 2021 114
1 jun 2021 114
29 apr 2021 114
6 apr 2021 114
2 mrt 2021 114
2 feb 2021 114
5 jan 2021 114
1 dec 2020 114
3 nov 2020 114
5 okt 2020 114
1 sep 2020 114
3 aug 2020 110
2 mrt 2020 105
4 feb 2020 113
7 jan 2020 112
2 dec 2019 121
4 nov 2019 125
7 okt 2019 127
5 sep 2019 157
5 aug 2019 157
1 jul 2019 160
3 dec 2018 235
5 nov 2018 232
2 okt 2018 232
3 sep 2018 230
6 aug 2018 244
2 jul 2018 258
4 jun 2018 258
30 apr 2018 256
2 apr 2018 252
5 mrt 2018 255
5 feb 2018 255