Gemengd Zondag 2e klasse Afdeling 5 |
21 april 2024 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 |
5-3 |
2e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Fleur Holtkamp |
0-6, 1-6 |
2e GD |
Linda Jelsma - Mendel Meuffels |
/ |
Nousjka de Lange - Tom Winter |
6-3, 7-5 |
14 april 2024 |
T.C. Bakkum 2 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
6-2 |
DD |
Nora Hardewijk - Renske Koomen |
/ |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
6-3, 6-2 |
2e GD |
Stephan Bakker - Nora Hardewijk |
/ |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
6-4, 7-5 |
7 april 2024 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
Krommenieër L.T.V. 1 |
8-0 |
DD |
Linda Jelsma - Marjolein Oudegeest |
/ |
Charlotte Rijkhoff - Maaike Schoute |
6-2, 6-2 |
2e GD |
Linda Jelsma - Mendel Meuffels |
/ |
Anouk Schoute - Mitchel van Rijnbach |
2-6, 6-2, [10-4] |
Gemengd Zondag 2e Klasse Afdeling 1 |
4 juni 2023 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 |
3-5 |
2e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Marit de Graaf |
6-3, 3-6, 4-6 |
2e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Stan Konijn - Nina Kwakman |
6-4, 6-3 |
21 mei 2023 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
T.P.V. Hoorn 2 |
7-1 |
2e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Sophie Breed |
6-2, 6-2 |
2e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Jordi Hermans - Chelsea Apawti |
6-1, 4-6, [10-6] |
14 mei 2023 |
T.V. Badhoevedorp 1 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
2-6 |
2e DE |
Celeste Bijleveld |
/ |
Linda Jelsma |
4-6, 1-6 |
2e GD |
Pim Elbers - Celeste Bijleveld |
/ |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
2-6, 2-6 |
7 mei 2023 |
T.V. Heerhugowaard 1 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
1-7 |
2e DE |
Pleun Kramer |
/ |
Linda Jelsma |
2-6, 6-3, 5-7 |
2e GD |
Emiel Veldman - Sophie Feller |
/ |
Linda Jelsma - Mendel Meuffels |
3-6, 6-4, [8-10] |
23 april 2023 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
Hillegomse T.C. 1 |
6-2 |
DD |
Caroline de Vries - Linda Jelsma |
/ |
Famke van Trigt - Maaike van der Voort |
6-3, 6-3 |
2e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Jens van Trigt - Merle van Trigt |
6-3, 5-2 Opgave |
16 april 2023 |
T.C. Bakkum 2 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
1-7 |
2e DE |
Nora Hardewijk |
/ |
Linda Jelsma |
6-3, 7-5 |
2e GD |
Perry Ducro - Malena Maria Zamorano López |
/ |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
2-6, 1-6 |
10 april 2023 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 |
5-3 |
1e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Suzanne Schreiner |
6-4, 4-6, 2-6 |
2e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Tom Winter - Merel Ann van Zanten |
6-0, 6-3 |
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3 |
22 mei 2022 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 |
2-6 |
DD |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
/ |
Sophie Stoyanov - Amadeus Admiraal |
3-6, 1-6 |
2e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Jan-Kees Amesz - Moniqúe Zuur |
2-6, 1-6 |
15 mei 2022 |
T.V. Heerhugowaard 4 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
3-5 |
DD |
Kimberley Dol - Jet Kramer |
/ |
Julia Szegedi - Linda Jelsma |
7-5, 7-5 |
2e GD |
Semmi de Winter - Kimberley Dol |
/ |
Joey van der Sleen - Linda Jelsma |
2-6, 3-6 |
1 mei 2022 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 2 |
7-1 |
DD |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
/ |
Laura den Haan - Michelle Vortrefflich |
6-4, 6-4 |
2e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Björn van den Berg - Michelle Vortrefflich |
6-4, 6-4 |
24 april 2022 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
7-1 |
DD |
Charlotte van der Meij - Logger - Daniëlle van der Zee |
/ |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
7-6, 6-0 |
2e GD |
Charlotte van der Meij - Logger - Michiel van der Goes |
/ |
Linda Jelsma - Mendel Meuffels |
6-4, 6-2 |
18 april 2022 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 |
4-4 |
DD |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
/ |
Rosalie Floor - Suus de Hoop |
3-6, 6-3, [10-6] |
2e GD |
Linda Jelsma - Joey van der Sleen |
/ |
Suus de Hoop - Jesper Onverwagt |
7-6, 6-4 |
10 april 2022 |
T.C. Bosheim (Bussum) 3 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
7-1 |
DD |
Regina Balcune - Thari Jansens |
/ |
Caroline de Vries - Linda Jelsma |
6-3, 2-6, [7-10] |
2e GD |
René de Haan - Senna van den Heuvel |
/ |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
3-6, 6-2, [10-6] |
Gemengd 2e klasse Afdeling 2 |
2 juni 2019 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 |
4-3 |
DD |
Caroline de Vries - Linda Jelsma |
/ |
Esther Stoop - Sabine Huijskes |
6-0, 7-5 |
26 mei 2019 |
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
7-1 |
1e DE |
Myrthe van der Boon |
/ |
Linda Jelsma |
6-4, 4-6, 7-6 |
19 mei 2019 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 |
5-3 |
DD |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
/ |
Lisa van Tiel - Myrthe Mooi |
7-6, 6-2 |
1e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Lisa van Tiel - Rosco Muller |
3-6, 7-5, [9-11] |
12 mei 2019 |
L.T.C. Soestdijk 1 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
3-5 |
DD |
Coco Bosman - Steffi Kröger |
/ |
Caroline de Vries - Linda Jelsma |
3-6, 3-6 |
1e GD |
Jesse Abbey - Steffi Kröger |
/ |
Marck Limmen - Linda Jelsma |
6-1, 7-5 |
22 april 2019 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
T.P.V. Hoorn 2 |
4-4 |
1e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Madelief Hageman |
1-6, 3-6 |
DD |
Marjolein Oudegeest - Linda Jelsma |
/ |
Madelief Hageman - Naomi de Kwaadsteniet |
6-4, 6-2 |
14 april 2019 |
T.V. Heerhugowaard 3 |
/ |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
4-4 |
1e DE |
Jente Boersma |
/ |
Linda Jelsma |
6-4, 5-7, 6-4 |
2e GD |
Robert Kef - Pleun Kramer |
/ |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
7-5, 3-6, [10-5] |
7 april 2019 |
T.V. De Hout (Alkmaar) 1 |
/ |
A.S.T.P.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 |
4-4 |
DD |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
/ |
Sophie van der Horst - Merel Spaander |
6-1, 7-5 |
1e GD |
Mendel Meuffels - Linda Jelsma |
/ |
Merel Spaander - Nikander Damianos |
3-6, 6-3, [2-10] |
|
Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) ** |
1R DD |
Laurèl Polman - Rachelle Starreveld |
/ |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
6-2, 4-6, 6-4 |
|
Wijkom Open NRT** 2018 Beverwijk (Alkmaar, 24 mrt - 1 apr) ** |
KF DD |
Demi de Vries - Sophie Wagemaker |
/ |
Caroline de Vries - Linda Jelsma |
6-7(5), 6-1, 6-2 |
|
Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk (Beverwijk, 27 mrt - 2 apr) ** |
HF DD |
Noa Liauw-A-Fong - Gabriëlla Mujan |
/ |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
6-2, 5-7, 6-2 |
|
Connectica Open NRT ** 2016 Beverwijk (Beverwijk, 19 mrt - 27 mrt) ** |
HF DD |
Gaby Beelen - Kim van der Horst |
/ |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
6-2, 6-3 |
KF DD |
Linda Jelsma - Caroline de Vries |
/ |
Chelsea Apawti - Iris Wilms Floet |
7-5, 6-2 |
Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29 |
31 mei 2015 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
/ |
T.C. Zandvoort 4 |
0-8 |
1e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Nicky van Bakel |
2-6, 2-6 |
DD |
Inge van Wakeren - Linda Jelsma |
/ |
Jetske Viveen - Nicky van Bakel |
6-4, 3-6, 6-7 |
1e GD |
Linda Jelsma - Piet Nagel |
/ |
Jetske Viveen - Colin de Heer |
Opgave thuis |
17 mei 2015 |
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 |
/ |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
7-1 |
1e DE |
Maud Dekkers |
/ |
Linda Jelsma |
6-4, 2-6, 4-6 |
DD |
Maud Dekkers - Natalie Drost |
/ |
Inge van Wakeren - Linda Jelsma |
7-5, 6-0 |
1e GD |
Giancarlo Balzarelli - Maud Dekkers |
/ |
Linda Jelsma - Vincent Kleverlaan |
6-2, 7-6 |
10 mei 2015 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
/ |
THOR De Bataaf (Den Haag) 4 |
2-6 |
2e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Sanne Jansen |
6-4, 6-1 |
DD |
Inge van Wakeren - Linda Jelsma |
/ |
Sanne Jansen - Cleo van Engelen |
7-5, 3-6, 4-6 |
1e GD |
Linda Jelsma - Piet Nagel |
/ |
Eva Haslinghuis - Jack Haslinghuis |
3-6, 3-6 |
26 april 2015 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
/ |
T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 |
1-7 |
1e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Demi van der Togt |
7-5, 6-3 |
DD |
Linda Jelsma - Inge van Wakeren |
/ |
Demi van der Togt - Anouk van der Kolk |
Opgave thuis |
1e GD |
Linda Jelsma - Piet Nagel |
/ |
Kevin Noordermeer - Anouk van der Kolk |
6-7, 0-6 |
19 april 2015 |
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 |
/ |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
7-1 |
2e DE |
Nelleke de Weerd |
/ |
Linda Jelsma |
1-6, 1-6 |
DD |
Myrthe van der Boon - Nelleke de Weerd |
/ |
Inge van Wakeren - Linda Jelsma |
Opgave uit |
1e GD |
Myrthe van der Boon - Björn Luitink |
/ |
Linda Jelsma - Piet Nagel |
4-6, 6-4, 7-6 |
12 april 2015 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
/ |
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 |
6-2 |
2e DE |
Linda Jelsma |
/ |
Maxime Bekkering |
6-4, 6-3 |
DD |
Linda Jelsma - Inge van Wakeren |
/ |
Sabina van den Bor - Rose-Marie Koopman |
6-3, 3-6, 6-2 |
1e GD |
Linda Jelsma - Piet Nagel |
/ |
Mike Zwaan - Maxime Bekkering |
7-6, 6-4 |
6 april 2015 |
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 |
/ |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 |
8-0 |
1e DE |
Gina Spek |
/ |
Linda Jelsma |
6-1, 6-2 |
DD |
Gina Spek - Renée Reinhard |
/ |
Inge van Wakeren - Linda Jelsma |
6-1, 6-2 |
1e GD |
Menno van de Bor - Renée Reinhard |
/ |
Piet Nagel - Linda Jelsma |
6-2, 6-4 |