NL toptennisser Lika Peresypkina
Bijgewerkt t/m 10 april 2024 Home



♀ Lika Peresypkina KNLTB 38090589
Peresypkina, L.
ITF




Prestaties
Dash’35 Tennis Tuning Open Toernooi & NRT** 2023 (Dordrecht, 5 aug - 13 aug) **
HF DE Pippa Bosman / Lika Peresypkina 6-3, 7-5
KF DE Lika Peresypkina / Jade Groen 6-3, 2-6, 6-4
2R DE Lika Peresypkina / Shai Pocorni 6-0, 6-0

105e Sphaerinda Open NRT** 2023 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
HF DE Lika Peresypkina / Min Chae Kim 6-3, 6-1
KF DE Lika Peresypkina / Rachelle Starreveld 6-2, 0-6, 6-2
2R DE Lika Peresypkina / Bente Patist 6-4, 7-6

Zuidlease Aope Zittesje Open & NRT*** 2023 (Sittard, 22 jul - 30 jul) ***
2R DE Maxine Palmen / Lika Peresypkina 7-6, 6-3

TPC Cash RB-Media Open Vijf Eiken 2023 - NRT** (Rijen, 15 jul - 23 jul) **
HF DE Eloise de Mooij / Lika Peresypkina 5-7, 7-6, 6-2
KF DE Lika Peresypkina / Quinty van Dongen 6-2, 6-3
2R DE Lika Peresypkina / Esra Akinci 6-0, 6-4
  F DD Quinty van Dongen - Lianne de Jong / Lika Peresypkina - Sanne Schoormans 2-6, 6-3, 7-6
HF DD Lika Peresypkina - Sanne Schoormans / Anaya Brons - Claire van Buuren 7-5, 6-0

Lumosa Shot Open 2023 (Open + NRT **) (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
HF DE Elisabeth Goldsmith / Lika Peresypkina 6-7(3), 6-2, 6-0
KF DE Lika Peresypkina / Romy Pols 6-3, 6-1
1R DE Lika Peresypkina / Carolien Smits 6-2, 6-3

Van de WijdevenNRT** & MannaertsAppels TCT Open 2023 (Tilburg, 24 jun - 2 jul) **
  F DE Sophie Schouten / Lika Peresypkina 6-3, 6-0
HF DE Lika Peresypkina / Laurie Barendse 6-3, 7-5
KF DE Lika Peresypkina / Kristel van der Heijden 6-3, 6-1
2R DE Lika Peresypkina / Gelissa Verheijen 6-2 Opgave
1R DE Lika Peresypkina / Isabella Mujan 6-1, 6-4

Royal Coster Diamonds - Open Startbaan Toernooi Tennis, Padel & NRT 2023 (Amstelveen, 17 jun - 25 jun) **
2R DE Mima de Niet / Lika Peresypkina Walkover
1R DE Lika Peresypkina / Jane Steur 6-0, 6-2

Park Bathmen NRT ** Juni 2023 (Bathmen, 10 jun - 18 jun) **
  F DE Coco Bosman / Lika Peresypkina 6-2, 7-6
HF DE Lika Peresypkina / Dilara Okur 6-2 Opgave
KF DE Lika Peresypkina / Min Chae Kim 6-3, 5-7, 6-3
1R DE Lika Peresypkina / Fleur Sprengers 6-3, 7-5

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 1
4 juni 2023 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e DE Lika Peresypkina / Inge Vijsma 6-1, 4-6, 6-2
 DD Lika Peresypkina - Jade Schoelink / Merel Hoedt - Dewi Dijkman 2-6, 3-6
2e GD Vincent Schütte - Lika Peresypkina / Pippa Bosman - Joppe van Malderen 6-0, 6-3

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi NRT* 2023 (Den Bosch, 21 mei - 29 mei) *
HF DE Lika Peresypkina / Senne Janssen 6-0, 6-4
KF DE Lika Peresypkina / Naomi Jin 6-0, 6-1
2R DE Lika Peresypkina / Antonia Stoyanov 6-4, 6-3
1R DE Lika Peresypkina / Nouk Kleinenberg 3-6, 6-1, 6-1

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 1
21 mei 2023 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 2-6
2e DE Myrthe van der Boon / Lika Peresypkina 6-7, 0-6
 DD Myrthe van der Boon - Nicolette van Uitert / Lika Peresypkina - Jade Schoelink 6-3, 3-6, [10-8]
2e GD Xander Spong - Rachel Gans / Lika Peresypkina - Vincent Schütte 1-6, 4-6
14 mei 2023 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 8-0
2e DE Lika Peresypkina / Ilona Hernandez 6-0, 6-2
 DD Mima de Niet - Lika Peresypkina / Megan Caffin - Ilona Hernandez 6-3, 6-2
1e GD Lika Peresypkina - Vincent Schütte / Megan Caffin - Gertjan Egberink 6-0, 6-0
7 mei 2023 T.C. Zandvoort 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e DE Shanelle Iaconi / Lika Peresypkina 4-6, 3-6
 DD Shanelle Iaconi - Lois van der Kooij / Mima de Niet - Lika Peresypkina 3-6, 3-6

Park Bathmen NRT ** April 2023 (Bathmen, 29 apr - 7 mei) **
KF DE Anika Ouwejan / Lika Peresypkina 3-6, 6-3, 6-2
2R DE Lika Peresypkina / Daria Godlewska 6-0, 6-1
1R DE Lika Peresypkina / Roos Schoemaker 6-1, 6-3

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 1
23 april 2023 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 8-0
1e DE Lika Peresypkina / Lotus Wilting 6-1, 6-3
 DD Mima de Niet - Lika Peresypkina / Puck Luttikhuis - Diede Hoekstra 6-0, 6-1
1e GD Lika Peresypkina - Vincent Schütte / Sjoerd Idzerda - Puck Luttikhuis 7-5, 6-1
16 april 2023 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
 DD Lisa Borckink - Mia Woo / Lika Peresypkina - Jade Schoelink 0-6, 0-6
2e GD Stan Bolhuis - Laura Sterkman / Vincent Schütte - Lika Peresypkina 6-4, 4-6, [8-10]
10 april 2023 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e DE Lika Peresypkina / Janneke Wikkerink 3-6, 0-6
 DD Lika Peresypkina - Jade Schoelink / Liv Geurts - Janneke Wikkerink 6-1, 6-2

ZUIT.NL NRT ** Etten-Leur 2023 (ZUIT.NL, 1 apr - 2 apr) **
KF DE Isis van den Broek / Lika Peresypkina 6-1, 6-2
1R DE Lika Peresypkina / Evi Roobol 4-6, 6-0, 6-0

Winter Beekhuizen NRT ** 2023 (Velp, 21 feb - 26 feb) **
2R DE Shanna de Cortie / Lika Peresypkina 3-6, 6-3, 6-2
1R DE Lika Peresypkina / Maike Tiemersma 6-3, 6-0

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Joann Leijten / Lika Peresypkina Walkover

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
KF DE Floor van Nunen / Lika Peresypkina 6-4, 3-6, 6-2
2R DE Lika Peresypkina / Lynn Cafinn Megan 6-4, 6-4
1R DE Lika Peresypkina / Loïs Tsui 7-6(1), 6-3

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
2R DE Lois van de Fliert / Lika Peresypkina 6-7(3), 6-0, 6-0
1R DE Lika Peresypkina / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
KF DE Sarah van Emst / Lika Peresypkina 6-2, 7-5
2R DE Lika Peresypkina / Demi de Vries 6-3, 7-6(5)
1R DE Lika Peresypkina / Emma Borgers 7-5, 3-6, 6-1

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
1R DE Veerle Tibben / Lika Peresypkina 6-0, 7-6

Sluipers Open 2022 en AVR Watersport NRT (Reeuwijk, 3 sep - 11 sep) *
  F DE Lika Peresypkina / Mima de Niet 7-6, 7-5
HF DE Lika Peresypkina / Sarah van Emst Walkover
KF DE Lika Peresypkina / Veerle Tibben 6-4, 6-3
1R DE Lika Peresypkina / Taya Olrichs 6-1, 6-0
HF DD Mirthe de Bresser - Megan Caffin / Lika Peresypkina - Sanne Schoormans 6-3, 6-4
KF DD Lika Peresypkina - Sanne Schoormans / Antonia Stoyanov - Sophie Stoyanov 6-1, 7-6

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
KF DE Sanne Schalekamp / Lika Peresypkina 6-2, 4-1 Opgave
2R DE Lika Peresypkina / Alexandra van Weelden 6-3, 4-6, 6-1

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
HF DE Annelin Bakker / Lika Peresypkina 6-0, 6-1
KF DE Lika Peresypkina / Pleun Kramer 6-2, 6-0
2R DE Lika Peresypkina / Fleur Sprengers 7-5, 6-0

Dash’35 Installatietechniek Bert van Es Open Toernooi & Timo’s Tennis Tuning NRT** (Dordrecht, 6 aug - 14 aug) **
  F DE Coco Bosman / Lika Peresypkina 1-6, 6-4, 7-5
HF DE Lika Peresypkina / Cato Tangkau 6-1, 7-5
KF DE Lika Peresypkina / Lena Beckx 6-3, 6-2
2R DE Lika Peresypkina / Quinty van Dongen 6-2, 6-1
HF DD Coco Bosman - Annick Verhaar / Senne Janssen - Lika Peresypkina 6-2, 2-0 Opgave
KF DD Senne Janssen - Lika Peresypkina / Lara Hijbeek - Merlin Passchier 6-3, 6-3

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ***
KF DE Justine Pysson / Lika Peresypkina 6-4, 6-1
2R DE Lika Peresypkina / Rachelle Starreveld 6-3, 6-4
1R DE Lika Peresypkina / Min Chae Kim 6-3, 7-6(3)

Peugeot Aope Zittesje NRT*** 2022 (Sittard, 23 jul - 31 jul) ***
1R DE Melissa Boyden / Lika Peresypkina 7-6(3), 6-0

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
HF DE Lika Peresypkina / Sarah Olff 7-6, 4-6, 7-5
HF DE Lika Peresypkina / Sophie Wagemaker 6-3, 6-3
KF DE Lika Peresypkina / Marente Sijbesma 6-2 Opgave
2R DE Lika Peresypkina / Warda Ait El Bachir 4-6, 6-4, 6-3
1R DE Lika Peresypkina / Eline Drent 6-1, 6-1

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
  F DE Lika Peresypkina / Roos Schoemaker 6-1, 6-1
HF DE Lika Peresypkina / Lois van de Fliert 6-1, 6-0
KF DE Lika Peresypkina / Sophie Stoyanov 2-6, 6-2, 7-5
2R DE Lika Peresypkina / Safien Boulonois 6-0, 6-0
1R DE Lika Peresypkina / Suze Bennink 6-1, 2-0 Opgave
HF DD Florentine Dekkers - Gabriëlle Dekkers / Senne Janssen - Lika Peresypkina 6-3, 6-1
KF DD Senne Janssen - Lika Peresypkina / Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo 6-1, 7-5
1R DD Senne Janssen - Lika Peresypkina / Yara Kessens - Maike Tiemersma 6-1, 6-3

OLTC Oegstgeest NRT 2022 (Oegstgeest, 30 apr - 8 mei) **
1R DE Kristel van der Heijden / Lika Peresypkina 3-6, 6-4, 6-3
KF DD Jordan Kurtz - Emily van der Werf / Feline van Eijkelenburg - Lika Peresypkina 6-3, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 2 3
1 aug 2022 1,6604
1 mei 2022 3,0000 3,0000
1 jan 2022 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 38 97
4 mrt 2024 38 96
5 feb 2024 40 96
8 jan 2024 40 96
4 dec 2023 40 92
6 nov 2023 39 90
2 okt 2023 39 90
4 sep 2023 38 85
31 jul 2023 38 84
3 jul 2023 36 110
5 jun 2023 36 93
1 mei 2023 36 89
3 apr 2023 36 89
27 feb 2023 54 95
30 jan 2023 51 96
2 jan 2023 49 92
5 dec 2022 42 89
31 okt 2022 43 97
3 okt 2022 44 97
5 sep 2022 44 110
1 aug 2022 60 148
4 jul 2022 59 140
6 jun 2022 169