NL toptennisser Laurie Barendse
Bijgewerkt t/m 10 april 2024 Home



♀ Laurie Barendse KNLTB 26445891
Barendse, L.




Prestaties
DAAN NRT & Beekhuizen Open 2023 (Velp, 1 jul - 9 jul) **
2R DE Cato Tangkau / Laurie Barendse 6-2, 7-6(5)
1R DE Laurie Barendse / Pleun Vermeer 7-6, 7-5

Van de WijdevenNRT** & MannaertsAppels TCT Open 2023 (Tilburg, 24 jun - 2 jul) **
HF DE Lika Peresypkina / Laurie Barendse 6-3, 7-5
KF DE Laurie Barendse / Sanne Schalekamp 6-2, 5-7, 6-4
2R DE Laurie Barendse / Suzy Afifi 6-0, 6-4
1R DE Laurie Barendse / Pien de Greef 6-2, 6-1
  F DD Laura Rijkers - Sophie Schouten / Laurie Barendse - Feline van Eijkelenburg 6-3, 6-2
HF DD Laurie Barendse - Feline van Eijkelenburg / Floor van Nunen - Sanne Schalekamp 6-3, 6-3
KF DD Laurie Barendse - Feline van Eijkelenburg / Femke Luijks - Danique Vermue 6-3, 7-6

Royal Coster Diamonds - Open Startbaan Toernooi Tennis, Padel & NRT 2023 (Amstelveen, 17 jun - 25 jun) **
KF DE Floor van Nunen / Laurie Barendse 6-2, 6-4
2R DE Laurie Barendse / Rachelle Starreveld 6-3, 6-2
1R DE Laurie Barendse / Min Chae Kim 7-6, 6-4
  F DD Laurie Barendse - Rachelle Starreveld / Amber Maalderink - Natasja van der Boon 6-2, 6-4
HF DD Laurie Barendse - Rachelle Starreveld / Willemijn van Mierlo - Anoek Pruijmboom 6-2, 6-2

Solid Tennisacademy Smashtoernooi NRT * 2023 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) *
  F DE Laurie Barendse / Lois van de Fliert 6-2, 7-6(1)
HF DE Laurie Barendse / Romy Pols 6-2, 6-3
KF DE Laurie Barendse / Maike Tiemersma 6-4, 6-0
2R DE Laurie Barendse / Ophélie van Kesteren 6-4, 7-5
1R DE Laurie Barendse / Natasja Dragic 6-1, 6-2
  F DD Kim Heddes - Hanna Lindeboom / Laurie Barendse - Lois van de Fliert 7-6(6), 6-3
HF DD Laurie Barendse - Lois van de Fliert / Cheyenne Houkes - Loïs Tsui 6-0, 6-2
KF DD Laurie Barendse - Lois van de Fliert / Floor van Nunen - Rachelle Starreveld 7-6(4), 6-3

Leeuwenbergh NRT ** 2023 (Den Haag, 3 jun - 11 jun) **
KF DE Floor van Nunen / Laurie Barendse 6-3, 6-4
2R DE Laurie Barendse / Ophélie van Kesteren 6-1, 6-2
1R DE Laurie Barendse / Feline van Eijkelenburg 6-2, 6-3
  F DD Sanne Jansen - Rachelle Starreveld / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-2
HF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / River de Haas - Ivet Stancheva 6-0, 6-3
KF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Isis van der Meer - Annesien van Mierlo 6-1, 6-1

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Dilara Okur / Laurie Barendse 6-1, 6-3
KF DD Judith van Kessel - Bente Patist / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-2,5-7, 7-6
1R DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Anika Ouwejan - Loïs Tsui 6-4, 3-5, 7-6

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
KF DE Lois van de Fliert / Laurie Barendse 7-5, 6-1
2R DE Laurie Barendse / Quinty van Dongen 6-0, 6-3
1R DE Laurie Barendse / Maud Scholten 1-6, 6-2, 6-3

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ***
2R DE Danique Havermans / Laurie Barendse 6-3, 7-5
1R DE Laurie Barendse / Emily van der Werf 5-7, 6-0, 6-1

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
KF DE Sophie Schouten / Laurie Barendse 6-3, 6-2
2R DE Laurie Barendse / Lois van de Fliert 6-2, 6-4
1R DE Laurie Barendse / Pippa Bosman 7-6, 6-1

Faber Nrt** & MannaertsAppels Open 2022 (Tilburg, 25 jun - 3 jul) **
HF DE Shura Poppe / Laurie Barendse 6-2, 6-4
KF DE Laurie Barendse / Sanne Schalekamp 6-1, 6-3
2R DE Laurie Barendse / Romy Kersten 6-4, 7-6
1R DE Laurie Barendse / Joann Leijten 6-4, 6-2

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
  F DE Laurie Barendse / Lena Beckx 7-6(3), 6-3
HF DE Laurie Barendse / Mima de Niet 6-2, 7-5
KF DE Laurie Barendse / Maike Tiemersma 6-2, 1-6, 6-2
2R DE Laurie Barendse / Jinte de Boer 6-1, 4-6, 6-4
1R DE Laurie Barendse / Irene Zorg 6-3, 6-1
  F DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Quinty van Dongen - Tessa Kwakernaak 6-7(4), 6-1, [10-3]
HF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Kayleigh Didderiens - Roos Schoemaker 3-6, 6-4, [10-3]
KF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Jordan Kurtz - Emily van der Werf 6-4, 6-2

NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
1R DE Charlotte Pikkaart / Laurie Barendse 6-2, 6-1
KF DD Jinte de Boer - Safien Boulonois / Laurie Barendse - Rachelle Starreveld 6-0, 7-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
22 mei 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
1e DE Maartje Schulz / Laurie Barendse 3-6, 6-4, 4-6
2e GD Sander Compeer - Maartje Schulz / Sven Taal - Laurie Barendse 6-4, 5-7, [10-8]
15 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
1e DE Laurie Barendse / Lois van de Fliert 4-6, 4-6
 DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Quinty van Dongen - Lois van de Fliert 6-1, 6-7, [7-10]

OLTC Oegstgeest NRT 2022 (Oegstgeest, 30 apr - 8 mei) **
HF DE Marente Sijbesma / Laurie Barendse 5-7, 6-3, 6-4
KF DE Laurie Barendse / Sanne Schalekamp 4-6, 7-5, 6-4
1R DE Laurie Barendse / Alexandra van Weelden 6-3, 6-3
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Laurie Barendse - Alexandra van Weelden 7-5, 6-2
KF DD Laurie Barendse - Alexandra van Weelden / Amber Maatman - Dilara Okur 1-6, 6-2, [10-3]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
1 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e DE Laurie Barendse / Femke Reinhard 6-3, 7-5
 DD Laurie Barendse - Lina Ilahi / Femke Reinhard - Rowie Kouw 6-3, 6-7, [13-11]
24 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 6-2
 DD Lisa Borckink - Iris Verboven / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-3
1e GD Birgit Heijnemans - Nick Beumer / Laurie Barendse - Karol van der Linden 4-6, 7-6, [13-11]
18 april 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
1e DE Laurie Barendse / Sophie Schouten 4-6, 6-4, 4-6
1e GD Max van Wijk - Laurie Barendse / Mandy Wagemaker - Andy Huynh 6-1, 6-1
10 april 2022 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
1e DE Angelique van der Meet / Laurie Barendse 4-6, 6-4, 6-0
 DD Bernice van de Velde - Fréderique van de Velde / Lina Ilahi - Laurie Barendse 6-1, 7-6

Funderingstechnieken De Coogh VGTA (Middenbeemster, 17 mrt - 27 mrt) **
2R DE Gigi Sy-A-Foek / Laurie Barendse 6-2, 2-6, 6-2
1R DE Laurie Barendse / Demi de Vries 6-3, 6-3

NOJK 2021 t/m 18jr (Den Haag, 7 dec - 12 dec) ****
1R DE Joy de Zeeuw / Laurie Barendse 6-2, 6-3

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
31 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
 DD Laurie Barendse - Madelief van Heese / Yentl Methorst - Lotte van Til 6-3, 7-6
2e GD Rogier Koster - Laurie Barendse / Richard Debets - Lotte van Til 6-3, 6-3
24 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e DE Laurie Barendse / Valerie Griffejoen 6-0, 4-6, 4-6
1e GD Adamus Admiraal - Laurie Barendse / Sam Bakker - Carolien Smits 3-6, 6-7
10 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
1e DE Laurie Barendse / Shanna Buitenhuis 7-6, 6-4
 DD Laurie Barendse - Bianca de Bruijn / Shanna Buitenhuis - Sterre Fleur Moerdijk 6-3, 6-3
26 september 2021 T.V. Pijnacker 1 / T.C. Venray 1 5-3
1e DE Laurie Barendse / Marleen Lensen-Custers 6-4, 5-7, 6-2
1e GD Laurie Barendse - Wouter Saraber / Marleen Lensen-Custers - Ron van der Wouw 3-6, 3-6
19 september 2021 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.V. Pijnacker 1 4-4
1e DE Lotte Oostvogels / Laurie Barendse 3-6, 2-6
 DD April van Gennip - Lotte Oostvogels / Laurie Barendse - Bianca de Bruijn 2-6, 4-6

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
KF DE Isis van den Broek / Laurie Barendse 6-3, 6-3
2R DE Laurie Barendse / Charlotte Wijkamp 6-3, 7-5
1R DE Laurie Barendse / Bente Patist 7-6(5), 6-3

Dash’35 Timo’s Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) **
HF DE Shanna de Cortie / Laurie Barendse 7-5, 6-3
KF DE Laurie Barendse / Dominique Yeo 6-2, 7-6
2R DE Laurie Barendse / Nika Beukers 6-4, 3-6, 6-4
1R DE Laurie Barendse / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-2
KF DD Benthe de Bresser - Quinty van Dongen / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-2
1R DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Kim Heddes - Alexandra van Weelden 6-4, 1-6, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
4 oktober 2020 T.V. Pijnacker 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
1e DE Laurie Barendse / Moniqúe Zuur 6-7, 1-6
 DD Laurie Barendse - Fenna Swaan / Fabiënne Kalmeijer - Sophie Stoyanov 6-4, 6-2
27 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Pijnacker 1 6-2
1e DE Sofieke Nout / Laurie Barendse 4-6, 2-6
 DD Denise Smits - Maaike Groot / Laurie Barendse - Mirjam Swarte 5-7, 1-6
20 september 2020 T.V. Pijnacker 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
1e DE Laurie Barendse / Dunya Charalampopoulos 4-6, 6-3, 4-6
1e GD Koen Hendrikse - Laurie Barendse / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 2-6, 3-6
13 september 2020 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Pijnacker 1 3-5
1e DE Natalja Krekelberg / Laurie Barendse 6-7, 4-6
2e GD Wouter Olling - Marloes Schuijt / Laurie Barendse - Wouter Saraber 6-3, 6-3

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
1R DE Danique Havermans / Laurie Barendse 6-3, 7-5

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R DE Demi de Vries / Laurie Barendse 6-2, 6-2

Genneper Parken Trophy 2019 (Eindhoven, 24 aug - 1 sep) **
2R DE Liv Geurts / Laurie Barendse 6-2, 6-1
1R DE Laurie Barendse / Judith van Kessel Walkover

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
HF DE Sarah van Emst / Laurie Barendse 0-6, 6-4, 6-3
KF DE Laurie Barendse / Kristel van der Heijden 7-6, 4-6, 7-6
1R DE Laurie Barendse / Bente Patist 6-2, 2-6, 6-2

TV Hoofddorp Open 2019 (Hoofddorp, 27 jul - 4 aug) *
KF DE Jasmine Apawti / Laurie Barendse 6-1, 6-2
2R DE Laurie Barendse / Veerle Tibben 6-2, 6-2
1R DE Laurie Barendse / Dominique Yeo 7-6, 6-7, 6-4
HF DD Chelsea Apawti - Jasmine Apawti / Laurie Barendse - Madelief van Heese 6-2, 6-2
KF DD Laurie Barendse - Madelief van Heese / Zoë Gubbels - Luna de Veer 6-3, 6-1

Marlot Open 2019 (Den Haag, 22 jun - 30 jun) *
2R DE Katerina Antoniou / Laurie Barendse 6-0, 6-0
1R DE Laurie Barendse / Ophélie van Kesteren Walkover
  F DD Florentine Dekkers - Gabriëlle Dekkers / Esmee Andresen - Laurie Barendse 4-6, 6-3, [10-7]
HF DD Esmee Andresen - Laurie Barendse / Sherine Salem - Rachelle Starreveld Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
1e DE Shandra de Graaff / Laurie Barendse 6-3, 6-2
2e GD Xavier van der Heijden - Nadine Gobin / Sten Richters - Laurie Barendse 6-2, 6-3
30 mei 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
2e DE Daniëlle van der Zee / Laurie Barendse 6-3, 4-6, 3-6
2e GD Daniëlle van der Zee - Junior Geel / Laurie Barendse - Sten Richters 5-7, 1-6
19 mei 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Heerhugowaard 4 7-1
2e DE Laurie Barendse / Fleur Bakker 6-2, 4-6, 6-4
1e GD Sten Richters - Laurie Barendse / Nanno Mein - Mitzy Enderink 7-5, 6-2
12 mei 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 2-6
1e DE Laurie Barendse / Marlous Jutte Verkerk 1-6, 6-4, 4-6
2e GD Sten Richters - Laurie Barendse / Stefan Imanse - Maryvonne Marang 5-7, 6-7
22 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Pijnacker 1 4-4
2e DE Joyce Fennis / Laurie Barendse 1-6, 2-6
2e GD Willem Boog - Inge Vijsma / Sten Richters - Laurie Barendse 3-6, 6-7
14 april 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.P.V. Hoorn 1 2-6
2e DE Laurie Barendse / Jitske Frankenhuis 4-6, 4-6
2e GD Sten Richters - Laurie Barendse / Annabelle Hageman - Wouter den Bakker 1-6, 6-4, [6-10]
7 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Pijnacker 1 6-2
1e DE Eva Haslinghuis / Laurie Barendse 6-4, 6-3
1e GD Eva Haslinghuis - Jack Haslinghuis / Laurie Barendse - Sten Richters 6-1, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 2,3158
1 jan 2022 2,2413 2,9471
1 jan 2022 2 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 4
1 jan 2018 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 53 54
4 mrt 2024 53 53
5 feb 2024 53 53
8 jan 2024 53 46
4 dec 2023 48 47
6 nov 2023 48 45
2 okt 2023 48 45
4 sep 2023 47 45
31 jul 2023 50 48
3 jul 2023 52 48
5 jun 2023 58 83
1 mei 2023 47 68
3 apr 2023 47 67
27 feb 2023 69 72
30 jan 2023 70 72
2 jan 2023 69 81
5 dec 2022 67 77
31 okt 2022 74 85
3 okt 2022 74 85
5 sep 2022 73 85
1 aug 2022 67 79
4 jul 2022 62 70
6 jun 2022 75 85
2 mei 2022 86 104
4 apr 2022 86 104
1 mrt 2022 93 108
1 feb 2022 86 103
4 jan 2022 87 107
7 dec 2021 88 107
2 nov 2021 88 106
5 okt 2021 86 106
30 aug 2021 103 93
3 aug 2021 116 109
6 jul 2021 120 114
1 jun 2021 119 114
29 apr 2021 119 114
6 apr 2021 120 114
2 mrt 2021 119 114
2 feb 2021 119 114
5 jan 2021 119 114
1 dec 2020 114
3 nov 2020 119 114
5 okt 2020 119 114
1 sep 2020 118 114
3 aug 2020 111 110
2 mrt 2020 107 85
4 feb 2020 106 94
7 jan 2020 104 94
2 dec 2019 114 100
4 nov 2019 110 102
7 okt 2019 111 104
5 sep 2019 106 104
5 aug 2019 133 108
1 jul 2019 144 124
3 jun 2019 202
29 apr 2019 200
12 mrt 2019 205
12 feb 2019 208
3 dec 2018 200
5 nov 2018 199
2 okt 2018 201
3 sep 2018 198
6 aug 2018 202
2 jul 2018 209