NL toptennisser Laurèl Polman
Bijgewerkt t/m 7 juli 2022 Home



♀ Laurèl Polman KNLTB 28545281
Polman, L.
ITF




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
17 oktober 2021 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
1e DE Laurèl Polman / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-3
 DD Nadine Gobin - Laurèl Polman / Anouk Koevermans - Maarit Kans 2-6, 6-7
2e GD Jayden Tjong - Laurèl Polman / Lina Ilahi - Yannick Verwater 1-6, 7-5, [8-10]
10 oktober 2021 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 4-4
1e DE Angelique van der Meet / Laurèl Polman 6-0, 6-1
 DD Bernice van de Velde - Fréderique van de Velde / Nadine Gobin - Laurèl Polman 6-2, 4-6, [10-7]
2e GD Martijn Janssens - Fréderique van de Velde / Enzo van der Heijden - Laurèl Polman 7-6, 2-6, [5-10]
26 september 2021 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 4-4
1e DE Laurèl Polman / Floor Lissone 1-6, 6-4, 5-7
 DD Laurèl Polman - Nadine Gobin / Floor Lissone - Nienke Hermans 6-4, 6-2
1e GD Enzo van der Heijden - Laurèl Polman / Tommie van Gruijthuijsen - Floor Lissone 6-0, 6-4
19 september 2021 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 2-6
1e DE Joy de Zeeuw / Laurèl Polman 6-2, 6-3
 DD Lois van de Fliert - Isabella Mujan / Laurèl Polman - Nadine Gobin 2-6, 0-6
2e GD Joy de Zeeuw - Danilo Krunic / Laurèl Polman - Xavier van der Heijden 1-6, 2-6

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2021 (Rijen, 17 jul - 25 jul) **
2R DE Floor Lissone / Laurèl Polman 6-2, 6-4
1R DE Laurèl Polman / Puck Bernard 6-1, 6-1
HF DD Roos van Reek - Inge Vijsma / Bente Bierma - Laurèl Polman 6-4, 7-5

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
11 oktober 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7-1
2e DE Sanne Jansen / Laurèl Polman 6-1, 6-3
 DD Rikke de Koning - Sanne Schalekamp / Laurèl Polman - Evelien Strijker 6-4, 6-1
4 oktober 2020 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 2-6
2e DE Hester Hooyschuur / Laurèl Polman 0-6, 4-6
1e GD Junior Geel - Daniëlle van der Zee / Laurèl Polman - Maik Gijzen 2-6, 1-6
27 september 2020 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
2e DE Laurèl Polman / Jeske Boeding 6-3, 4-6, 6-3
1e GD Enzo van der Heijden - Laurèl Polman / Reinoud Haal - Rebecca Indrakusuma 6-2, 6-3
20 september 2020 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 4-4
2e DE Marlot Meddens / Laurèl Polman 6-3, 6-3
1e GD Ryan Koffeman - Hester Lange / Enzo van der Heijden - Laurèl Polman 3-6, 4-6
13 september 2020 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
2e DE Laurèl Polman / Jade Groen 6-3, 1-6, 1-6
1e GD Xavier van der Heijden - Laurèl Polman / Erika Vogelsang - Jens Hoogendam 1-6, 4-6

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) **
1R DE Demi Tran / Laurèl Polman 6-4, 7-5
KF DD Eloise de Mooij - Marente Sijbesma / Laurèl Polman - Rachelle Starreveld 6-3, 6-3
1R DD Laurèl Polman - Rachelle Starreveld / Maxine Palmen - Annick Verhaar 6-4, 6-4

DASH '35 Open 2020 (Dordrecht, 30 jul - 9 aug) **
1R DE Cato Tangkau / Laurèl Polman 6-3, 6-2
HF DD Melissa Boyden - Lexie Stevens / Nika Beukers - Laurèl Polman 6-3, 6-1
KF DD Nika Beukers - Laurèl Polman / Joyce Nouws - Sophie Schouten 6-3, 7-6

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R DE Jasmijn Gimbrère / Laurèl Polman 6-1, 6-0
HF DD Jasmijn Gimbrère - Annick Verhaar / Coco Bosman - Laurèl Polman 6-1, 6-4
KF DD Coco Bosman - Laurèl Polman / Floor Lissone - Loïs Tsui 7-5, 4-6, 7-6

Maximus Tennis NRT 2020 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 29 dec - 5 jan) **
HF DE Melissa Boyden / Laurèl Polman 4-6, 6-2, 6-4
KF DE Laurèl Polman / Tess Menten 7-6, 6-3
2R DE Laurèl Polman / Rachelle Starreveld 6-1, 6-2
1R DE Laurèl Polman / Renske Ubachs 6-2, 6-3
KF DD Melissa Boyden - Jasmijn Gimbrère / Coco Bosman - Laurèl Polman 6-0, 6-1
1R DD Coco Bosman - Laurèl Polman / Isis van den Broek - Jill van den Dungen 3-6, 6-4, 7-6

DASH '35 Open 2019 (Dordrecht, 3 aug - 11 aug) **
2R DE Joes van Geijn / Laurèl Polman 6-1, 6-3
1R DE Laurèl Polman / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-2

Plus Gommers Open 2019 (Roosendaal, 27 jul - 4 aug) ***
KF DE Kelly Versteeg / Laurèl Polman 6-4, 2-6, 7-6
2R DE Laurèl Polman / Noesjka Brink 6-4, 6-4
1R DE Laurèl Polman / Mima de Niet 6-1, 7-5

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
2 juni 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e DE Laurèl Polman / Vivian Polak 6-2, 6-3
 DD Isabella Mujan - Laurèl Polman / Vivian Polak - Debby Haak 4-6, 3-6
1e GD Raphael Mujan - Laurèl Polman / Christian Vroomen - Debby Haak 7-5, 4-6, [10-4]
26 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 6-2
1e DE Laurèl Polman / Linda Gerth-Verhoeve 6-3, 7-5
 DD Fien Peeters - Laurèl Polman / Femke van Diemen - Rikke de Koning 4-6, 3-6
1e GD Raphael Mujan - Laurèl Polman / Stijn Paardekooper - Linda Gerth-Verhoeve 6-1, 6-4
19 mei 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 3-5
1e DE Maartje de Craen / Laurèl Polman 3-6, 1-6
 DD Maartje de Craen - Sarah Peek / Laurèl Polman - Isabella Mujan 4-6, 6-2, [8-10]
1e GD Erwin Stoffelen - Maartje de Craen / Raphael Mujan - Laurèl Polman 3-6, 7-6, [11-9]
12 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 2 8-0
2e GD Laurèl Polman - Daniel Verbeek / Maru Poppe - Brian Verschuure 6-0, 6-1
22 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 2-6
2e DE Esmée Heini / Laurèl Polman 4-6, 2-6
2e GD Joey Dijkstra - Marit Kreugel / Abel Forger - Laurèl Polman 6-7, 6-4, [5-10]
14 april 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-5
 DD Laurèl Polman - Alexia Tashbaeva / Naomi Hoogendam - Erika Vogelsang 5-7, 2-6
2e GD Daniel Verbeek - Laurèl Polman / Naomi Hoogendam - Aydan Gomez Osorio 6-7, 6-4, [10-8]
7 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
2e DE Floor van Nunen / Laurèl Polman 6-0, 6-3
 DD Malou Willemen - Floor van Nunen / Laurèl Polman - Isabella Mujan 7-5, 6-0

Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) **
KF DD Noesjka Brink - Nynke Hamburg / Laurèl Polman - Rachelle Starreveld 7-5, 6-2
1R DD Laurèl Polman - Rachelle Starreveld / Linda Jelsma - Caroline de Vries 6-2, 4-6, 6-4

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
1R DE Amanda Bikker / Laurèl Polman 6-2, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2021 2 2
1 jan 2020 3 2
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 jul 2022 169 119
6 jun 2022 169 121
2 mei 2022 179 131
4 apr 2022 179 131
1 mrt 2022 186 132
1 feb 2022 183 127
4 jan 2022 107 86
7 dec 2021 107 86
2 nov 2021 110 85
5 okt 2021 109 85
30 aug 2021 108 79
3 aug 2021 105 68
6 jul 2021 125 78
1 jun 2021 124 78
29 apr 2021 124 78
6 apr 2021 125 78
2 mrt 2021 124 78
2 feb 2021 124 78
5 jan 2021 124 78
1 dec 2020 78
3 nov 2020 124 78
5 okt 2020 124 78
1 sep 2020 123 78
3 aug 2020 113 90
2 mrt 2020 91 85
4 feb 2020 89 94
7 jan 2020 86 149
2 dec 2019 105 161
4 nov 2019 103 164
7 okt 2019 103 166
5 sep 2019 100 157
5 aug 2019 105 157
1 jul 2019 153 160
3 jun 2019 133 152
29 apr 2019 133 150
12 mrt 2019 135
12 feb 2019 138
3 dec 2018 212
5 nov 2018 211
2 okt 2018 211
3 sep 2018 208
6 aug 2018 214
2 jul 2018 221