NL toptennisser Laura Sterkman
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♀ Laura Sterkman KNLTB 21610754
Sterkman, L.C.M.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 T.C. Bakkum 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 2-6
1e DE Sharon Jobbagyova / Laura Sterkman 6-3, 3-6, 6-3
 DD Sharon Jobbagyova - Emily van der Werf / Laura Sterkman - Merle de Vries 6-3, 2-6, [14-16]
26 mei 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5-3
1e DE Laura Sterkman / Nina Kwakman 6-2, 6-0
2e GD Koen van der Zouwen - Laura Sterkman / Aron Ouwejan - Pantha Ardani 6-1, 6-1
19 mei 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 4-4
 DD Rixt de Jong - Dali Tjokrohamidjojo / Laura Sterkman - Merle de Vries 2-6, 1-6
12 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 1-7
1e DE Valerie Griffejoen / Laura Sterkman 3-6, 2-6
 DD Tirza Griffejoen - Carolien Smits / Laura Sterkman - Merle de Vries 4-6, 6-7
22 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
2e DE Laura Sterkman / Julia van Wissen 4-6, 6-2, 7-6
2e GD Koen van der Zouwen - Laura Sterkman / Reinoud Haal - Kimberly Loo 7-6, 4-6, [7-10]
14 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
1e DE Anouk Sinnige / Laura Sterkman 6-4, 6-2
 DD Federica van Adrichem - Anna Kostiouk / Laura Sterkman - Merle de Vries 5-7, 6-3, [10-5]
7 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 5-3
1e DE Laura Sterkman / Eva Boschloo 6-1, 6-3
2e GD Koen van der Zouwen - Laura Sterkman / Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg 6-1, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 24
28 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 5-1
 DD Lisa Lubben - Laurie Nuchelmans / Anne van Pelt - Laura Sterkman 6-7, 6-3, 6-3
21 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 5-3
1e GD Melody Taal - Jorn Herber / Laura Sterkman - Ingmar van Dongen 6-4, 6-3
14 mei 2017 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 3-5
2e DE Laura Sterkman / Diane Schäfer 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Ingmar van Dongen - Laura Sterkman / Brent van Dorssen - Marlies Vermeulen 6-4, 7-6
7 mei 2017 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / T.C. Bemmel 1 2-6
 DD Vivian Hegeman - Laura Sterkman / Marjolein Kamphuis - Jill Jansen 2-6, 3-6
1e GD Laura Sterkman - Simon Burema / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 3-6, 0-6
30 april 2017 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 2-6
 DD Robin Vugs - Vivienne Roelofs / Vivian Hegeman - Laura Sterkman 7-5, 2-6, 5-7
1e GD Hanneke Ketelaars - Bob Lankester / Simon Burema - Laura Sterkman 3-6, 2-6
17 april 2017 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 3-5
 DD Anne van Pelt - Laura Sterkman / Elsemieke Dokter - Resie Hoeijmakers 1-6, 0-6
1e GD Ingmar van Dongen - Laura Sterkman / Resie Hoeijmakers - Stijn Rademaker 6-4, 6-4
9 april 2017 L.T.C. Barneveld 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 4-4
2e DE Nicole van Ginkel / Laura Sterkman 3-6, 6-2, 6-7
2e GD Platon Frolov - Steffi Kröger / Ingmar van Dongen - Laura Sterkman 0-6, 6-4, 6-7

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
31 mei 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
2e DE Laura Sterkman / Stephanie Oostveen 4-6, 1-6
2e GD Robbert van de Hoef - Laura Sterkman / Tim van den Dijssel - Stephanie Oostveen 3-6, 6-7
17 mei 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
2e DE Laura Sterkman / Marlies Vermeulen 4-6, 0-6
2e GD Robbert van de Hoef - Laura Sterkman / Maikel Borg - Kim Borg 1-6, 6-4, 7-6
10 mei 2015 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 8-0
2e DE Marjolein Kamphuis / Laura Sterkman 6-0, 7-5
2e GD Shanna de Cortie - Nick van Boxtel / Laura Sterkman - Robbert van de Hoef 6-3, 6-4
26 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
2e DE Laura Sterkman / Moesha van Leeuwen 2-6, 2-6
 DD Sophie van Wede - Laura Sterkman / Moesha van Leeuwen - Isabelle Haverlag 7-6, 6-7, 3-6
1e GD Laura Sterkman - Simon Burema / Daisy de Groot - Ytzen Zeilstra 6-2, 6-3
19 april 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 3-5
2e DE Roos Gerritsen / Laura Sterkman 4-6, 5-7
2e GD Roos Gerritsen - Kjell Reeker / Laura Sterkman - Simon Burema 5-7, 1-6
12 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
2e DE Laura Sterkman / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-1, 6-3
2e GD Robbert van de Hoef - Laura Sterkman / Sidané Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-1, 7-5
6 april 2015 T.C. Bilthoven 2 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 5-3
2e DE Annick Verhaar / Laura Sterkman 6-1, 7-5
2e GD Alexander Popping - Kim van Heur / Robbert van de Hoef - Laura Sterkman 7-6, 3-6, 6-7
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 3 3
28 mei 2017 3,3390
21 mei 2017 3,2834
14 mei 2017 3,4755 3,3459
7 mei 2017 3,2745
30 apr 2017 3,4210
17 apr 2017 3,4567
9 apr 2017 3,4755 3,4874
1 jan 2017 3 3
1 jan 2016 2,9998
1 jan 2016 3
31 mei 2015 3,1964 2,2457
17 mei 2015 3,1964 2,4460
10 mei 2015 3,1964 2,3756
26 apr 2015 3,1964 2,4285
19 apr 2015 3,4660 2,4285
12 apr 2015 3,6531 2,4285
6 apr 2015 3,6386 2,5088
1 mrt 2013 3,3278
1 jan 2013 3 4
1 apr 2012 2,6620
1 mrt 2012 2,6620
1 jan 2012 2,6620
1 jan 2012 3
1 okt 2011 2,9620
1 sep 2011 2,9620
1 aug 2011 2,9620
1 jan 2011 4 4