Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3 |
3 juni 2023 |
Sassenheimse T.V. 1 |
/ |
L.T.C. Oud Wassenaar 1 |
0-6 |
3e HE |
Loukas Wallaart |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
0-6, 1-6 |
1e HD |
Bas van Lieshout - Martin van Veldhuijzen |
/ |
Krzysztof Muzalewski - Lennard van Weelde |
3-6, 1-6 |
6 mei 2023 |
L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 |
/ |
L.T.C. Oud Wassenaar 1 |
0-6 |
3e HE |
Quirijn Bolink |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
3-6, 1-6 |
2e HD |
Joël van Ark - Roy van de Ven |
/ |
Krzysztof Muzalewski - Lennard van Weelde |
2-6, 4-6 |
22 april 2023 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Oud Wassenaar 1 |
2-4 |
2e HD |
Bart van Kampen - Roel Oostdam |
/ |
Zachary Eisinga - Krzysztof Muzalewski |
4-6, 7-5, [10-7] |
Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2 |
11 oktober 2020 |
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
3-2 |
1e HE |
Fons van Sambeek |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-1, 6-4 |
27 september 2020 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 |
1-7 |
1e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Yannick Verwater |
6-3, 6-7, 0-6 |
1e GD |
Krzysztof Muzalewski - Kristel van der Heijden |
/ |
Yannick Verwater - Anouk Koevermans |
2-6, 1-6 |
20 september 2020 |
L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
6-2 |
HD |
Bart Brons - Paul Monteban |
/ |
Krzysztof Muzalewski - Lennard van Weelde |
Walkover |
1e GD |
Romano Frantzen - Romana Huigen-Janshen |
/ |
Eloise de Mooij - Krzysztof Muzalewski |
7-6, 6-3 |
13 september 2020 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
T.C.P. Etten (Etten-Leur) 1 |
2-6 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Bart Dane |
6-7, 1-6 |
Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1 |
2 juni 2019 |
TOPZ (Zaandam) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
6-2 |
1e HE |
Jesse Timmermans |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-1, 6-3 |
HD |
Jos van der Beek - Alexander Nonnekes |
/ |
Krzysztof Muzalewski - Arnout van Weelde |
6-2, 4-6, [10-4] |
19 mei 2019 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
Baarnse L.T.C. 1 |
4-4 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Roy Schoonveld |
6-7, 7-5, 6-0 |
HD |
Jakub Piter - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Roy Schoonveld - Nassim Slilam |
6-4, 2-6, [10-5] |
12 mei 2019 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
T.V. Victoria (Rotterdam) 1 |
2-6 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Stefan de Jong |
3-6, 3-6 |
HD |
Senne Braun - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Kevin Boelhouwer - Stefan de Jong |
1-6, 3-6 |
2e GD |
Krzysztof Muzalewski - Jasmijn Gimbrère |
/ |
Stefan de Jong - Lizette Blankers |
6-3, 5-7, [10-12] |
22 april 2019 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
5-3 |
1e HE |
Ruben Konings |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
7-5, 4-6, 6-0 |
2e GD |
Joost van der Linden - Eniek van den Broek |
/ |
Krzysztof Muzalewski - Jasmijn Gimbrère |
4-6, 6-2, [10-6] |
14 april 2019 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
T.A.M. (Groningen) 1 |
4-4 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Ingmar Scholte |
6-3, 6-3 |
2e GD |
Krzysztof Muzalewski - Jasmijn Gimbrère |
/ |
Job van Eijk - Mirte de Bakker |
3-6, 6-1, [8-10] |
7 april 2019 |
T.C. Domstad (Utrecht) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
7-1 |
1e HE |
Guy den Ouden |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-0, 7-5 |
HD |
Guy den Ouden - Thijmen Loof |
/ |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
6-3, 6-1 |
Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1 |
27 mei 2018 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
T.C. Bilthoven 1 |
5-3 |
1e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Jesper de Jong |
1-6, 4-6 |
13 mei 2018 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
6-2 |
1e HE |
Ruben Konings |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
3-6, 6-2, 6-2 |
HD |
Ruben Konings - Tim van den Dijssel |
/ |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
6-4, 6-3 |
6 mei 2018 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
6-2 |
1e HE |
Michiel de Krom |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-0, 6-0 |
22 april 2018 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 |
6-2 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Marc Geers |
6-2, 6-1 |
2e GD |
Jaimy-Gayle van de Wal - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Maurien Rikkert - Romano Tatuhey |
6-4, 3-6, [10-12] |
8 april 2018 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
TOPZ (Zaandam) 1 |
4-4 |
HD |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Jos van der Beek - Alexander Nonnekes |
7-6, 3-6, [6-10] |
Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15 |
5 juni 2016 |
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
2-6 |
1e HE |
Menno van de Bor |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-3, 6-4 |
29 mei 2016 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 |
6-2 |
HD |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Richard van de Wetering - Wilco Geenen |
2-6, 5-7 |
8 mei 2016 |
T.C. Zandvoort 3 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
5-3 |
HD |
Mark Logger - Koen Wiggemans |
/ |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
7-5, 6-2 |
2e GD |
Romy Kerkhove - Colin de Heer |
/ |
Andreea Ehritt-Vanc - Krzysztof Muzalewski |
1-6, 2-6 |
24 april 2016 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 |
7-1 |
1e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Thom van der Wiel |
1-6, 2-6 |
HD |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Thom van der Wiel - Rens Kamphuis |
6-3, 7-6 |
10 april 2016 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
T.P.V. Hoorn 1 |
5-3 |
HD |
Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Alexander Blom - Wesley de Kwaadsteniet |
6-1, 6-1 |
2e GD |
Andreea Ehritt-Vanc - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Milco Trampe - Jitske Frankenhuis |
6-2, 7-5 |
Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16 |
31 mei 2015 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 |
6-2 |
HD |
Bart van Delft - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Roger Versteeg - Robert Fox |
7-6, 4-6, 6-7 |
10 mei 2015 |
T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
5-3 |
1e HE |
Leon Vellekoop |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-7, 6-3, 6-2 |
1e GD |
John Naaktgeboren - Romana Huigen-Janshen |
/ |
Linda Sentis - Krzysztof Muzalewski |
6-0, 6-4 |
26 april 2015 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 |
7-1 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
|
Opgave uit |
HD |
Krzysztof Muzalewski - Lennard van Weelde |
/ |
|
Opgave uit |
1e GD |
Anouk Sterk - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Evelyne Dom - Jochem Mol |
6-1, 6-2 |
19 april 2015 |
T.C. Zandvoort 2 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
3-5 |
1e HE |
Marc Dijkhuizen |
/ |
Krzysztof Muzalewski |
6-3, 5-7, 6-3 |
2e GD |
Romy Kerkhove - Raoul Snijders |
/ |
Anouk Sterk - Krzysztof Muzalewski |
6-3, 6-4 |
12 april 2015 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
5-3 |
HD |
Lennard van Weelde - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Rick Louwerse - David Valstar |
6-2, 1-6, 1-6 |
1e GD |
Anouk Sterk - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Jennifer Andringa - Willem Hornikx |
6-4, 6-3 |
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 17 |
25 mei 2014 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 |
/ |
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 |
4-4 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Martijn Helmonds |
1-6, 3-6 |
HD |
Krzysztof Muzalewski - Arnout van Weelde |
/ |
Martijn Helmonds - Remy Groenendaal |
Opgave thuis |
1e GD |
Elke Tiel - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Remy Groenendaal - Kelly de Beer |
3-6, 5-7 |
11 mei 2014 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 |
/ |
T.C. Zandvoort 3 |
3-5 |
2e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Daan van Randtwijk |
6-1, 4-6, 1-6 |
1e GD |
Elke Tiel - Krzysztof Muzalewski |
/ |
Mark Logger - Charlotte van der Meij - Logger |
6-4, 6-4 |
13 april 2014 |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 |
/ |
T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 |
6-2 |
1e HE |
Krzysztof Muzalewski |
/ |
Senne Braun |
3-6, 6-7 |
HD |
Krzysztof Muzalewski - Arnout van Weelde |
/ |
Senne Braun - Tim Schweig |
6-7, 2-6 |
Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2 |
2 juni 2013 |
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 |
/ |
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 |
6-2 |
1e HD |
Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq |
/ |
Bobbie de Goeijen - Krzysztof Muzalewski |
6-0, 6-3 |
2e GD |
Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker |
/ |
Krzysztof Muzalewski - Elke Tiel |
Opgave uit |