NL toptennisser Koen Slijkhuis
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♂ Koen Slijkhuis KNLTB 16275942
Slijkhuis, K.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 8
3 juni 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 0-8
2e HE Koen Slijkhuis / Rolf Alblas 0-6, 0-6
 HD Hugo Kampschreur - Koen Slijkhuis / Mikey Cairo - Rolf Alblas 0-6, 6-3, [5-10]
1e GD Celina Bekker-Klappers - Koen Slijkhuis / Stephanie Oostveen - Rolf Alblas 1-6, 2-6
27 mei 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 5-3
 HD Michel Meijer - Koen Slijkhuis / Cedric Stanke - Paul Jansen 6-1, 6-2
1e GD Margot de Haan - Koen Slijkhuis / Nirielle de Bakker - Cedric Stanke 7-5, 4-6, [7-10]
21 mei 2018 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 1-7
 HD Wout Doumen - Rens Kok / Koen Slijkhuis - Michel Meijer 4-6, 3-6
6 mei 2018 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
 HD Roy van de Ven - Quirijn Bolink / Michel Meijer - Koen Slijkhuis 2-6, 2-6
2e GD Jeffrey Bosch - Diane Schäfer / Koen Slijkhuis - Marleen Jansen 6-3, 3-6, [10-6]
22 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 6-2
 HD Michel Meijer - Koen Slijkhuis / Jasper van Kleef - Guus van de Kerkhof 6-3, 6-1
1e GD Annelie de Vries - Koen Slijkhuis / Jade Kluijtmans - Guus van de Kerkhof 6-1, 6-4
15 april 2018 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-5
1e HE Ruben Fernhout / Koen Slijkhuis 6-1, 6-3
 HD Ruben Fernhout - Jorden Kassing / Hugo Kampschreur - Koen Slijkhuis 5-7, 4-6
1e GD Jorden Kassing - Willemien Schutrops / Annelie de Vries - Koen Slijkhuis 7-6, 2-6, [1-10]
8 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 2-6
 HD Tim Evers - Koen Slijkhuis / Michiel Wolters - Freddy Forger 6-3, 6-4
1e GD Annelie de Vries - Koen Slijkhuis / Nathalie Kiel - Michiel Harmsen 7-6, 2-6, [5-10]

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Koen Slijkhuis / David Josepa 0-6, 2-6
2e GD Koen Slijkhuis - Shanna de Cortie / David Josepa - Denise van der Ben 4-6, 7-5, 6-7
21 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
 HD Quinten Kleiboer - Igor Straatsma / Koen Slijkhuis - Lody Teeuwsen 6-2, 2-6, 5-7
2e GD Marwa Hakimi - Quinten Kleiboer / Shanna de Cortie - Koen Slijkhuis 2-6, 2-6
14 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
 HD Alwin van Engelenburg - Koen Slijkhuis / Ingmar Scholte - Yoram Hilberts 6-4, 6-7, 2-6
2e GD Miriam Westerink - Koen Slijkhuis / Celine Koets - Yoram Hilberts 7-6, 2-1
7 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
 HD Lody Teeuwsen - Koen Slijkhuis / Dennis Kockx - Ruben Konings 6-3, 2-6, 6-4
2e GD Bo van Beveren - Koen Slijkhuis / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 1-6, 2-6
30 april 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
 HD Rens Kamphuis - Tom Clavel / Koen Slijkhuis - Alwin van Engelenburg 6-4, 6-4
2e GD Rens Kamphuis - Evianne Bouw / Koen Slijkhuis - Miriam Westerink 3-6, 0-6
17 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 8-0
 HD Alwin van Engelenburg - Koen Slijkhuis / Mark Beemer - Jori Meulenbeld 6-3, 6-3
2e GD Miriam Westerink - Koen Slijkhuis / Lisanne Muuse - Jori Meulenbeld 6-1, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
5 juni 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
2e HE Jort Mensink / Koen Slijkhuis 6-3, 6-3
 HD Raymond Kip - Jort Mensink / Koen Slijkhuis - Freek Consten 6-4, 6-4
1e GD Jort Mensink - Nicole Wandel / Sanne Otten - Koen Slijkhuis 6-4, 6-2
29 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 5-3
2e HE Koen Slijkhuis / Adilson Timoteo Afonso 6-3
 HD Freek Consten - Koen Slijkhuis / Jorrit ter Maat - Adilson Timoteo Afonso 6-3, 6-2
2e GD Koen Slijkhuis - Myrthe Pelskamp / Maxim van Ossenbruggen - Adilson Timoteo Afonso Opgave uit
22 mei 2016 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-2
2e HE Imad Cherrat / Koen Slijkhuis 7-5, 6-2
8 mei 2016 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2-6
2e HE Ricardo van Zutphen / Koen Slijkhuis 6-7, 6-7
 HD Jasper Krol - Ricardo van Zutphen / Freek Consten - Koen Slijkhuis 6-2, 6-4
1e GD Jasper Krol - Laura Stokkel / Koen Slijkhuis - Sanne Otten 3-6, 3-6
24 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
2e HE Koen Slijkhuis / Pieter-Dirk Gerritsen 6-0, 6-0
 HD Freek Consten - Koen Slijkhuis / Pieter-Dirk Gerritsen - Emiel de Graaf Opgave uit
1e GD Sanne Otten - Koen Slijkhuis / Astrid Carton - Emiel de Graaf Opgave uit
17 april 2016 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-5
2e HE Bob Resink / Koen Slijkhuis 6-1, 5-7, 6-1
 HD Yoram Hilberts - Bob Resink / Freek Consten - Koen Slijkhuis 5-7, 6-1, 2-6
1e GD Lidwien Mentink - Bob Resink / Koen Slijkhuis - Sanne Otten 6-1, 6-2
10 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-7
2e HE Koen Slijkhuis / Sander Jans 6-4, 3-6, 3-6
 HD Freek Consten - Koen Slijkhuis / Sander Jans - Paul van den Tempel 7-6, 4-6, 2-6
1e GD Sanne Otten - Koen Slijkhuis / Fleur Eggink - Paul van den Tempel 1-6, 0-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23
31 mei 2015 T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2-6
 HD Ruben Oberink - Ilco van Buuren / Koen Slijkhuis - Alwin van Engelenburg Opgave thuis
1e GD Ilco van Buuren - Morgane Michiels / Sanne Otten - Koen Slijkhuis Opgave thuis
10 mei 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 5-3
 HD Tom Clavel - Thom van der Wiel / Alwin van Engelenburg - Koen Slijkhuis Opgave uit
2e GD Rens Kamphuis - Florence Na / Myrthe Pelskamp - Koen Slijkhuis 6-4, 5-7, 6-7
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
1e HE Joost Ritsma / Koen Slijkhuis 7-5, 6-1
 HD Paul van den Tempel - Henny Meijer / Koen Slijkhuis - Alwin van Engelenburg 6-7, 3-6
19 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 6-2
 HD Koen Slijkhuis - Lars Bannink / Roelof Ameshoff - Bram Huijgen 6-4, 7-6
1e GD Koen Slijkhuis - Sanne Otten / Bram Huijgen - Manon de Rijk 7-5, 6-3
12 april 2015 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2-6
 HD Bob Resink - Jorden Vogel / Koen Slijkhuis - Alwin van Engelenburg 7-5, 3-6, 2-6
1e GD Bob Resink - Lidwien Mentink / Koen Slijkhuis - Miriam Westerink 4-6, 2-6
6 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 2-6
 HD Koen Slijkhuis - Lars Bannink / Jorrin Rikkert - Pascal Nijland 2-6, 5-7
2e GD Koen Slijkhuis - Myrthe Pelskamp / Justin Eleveld - Laurie Nuchelmans 6-4, 0-6, 6-7
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2018 3 2
28 mei 2017 3,4517 1,6054
21 mei 2017 1,6054
14 mei 2017 1,9542
7 mei 2017 2,3897
30 apr 2017 2,3897
17 apr 2017 3,0012
1 jan 2017 3,0012
1 jan 2017 3 3
5 jun 2016 3,3406 2,5823
29 mei 2016 3,4487 2,5823
22 mei 2016 3,4487 2,5823
8 mei 2016 3,7244 2,5823
24 apr 2016 3,7244 2,5823
17 apr 2016 3,6136 2,3786
10 apr 2016 3,6069 2,0000
1 jan 2016 3
31 mei 2015 1,8273
10 mei 2015 1,9444
26 apr 2015 3,4569 1,8518
19 apr 2015 2,0833
12 apr 2015 2,0833
6 apr 2015 2,0000
1 jan 2014 2,6108
1 jan 2014 3
1 nov 2013 2,6108
1 okt 2013 2,6108
1 sep 2013 2,6108
1 aug 2013 2,6108
1 jul 2013 2,6108
1 jun 2013 2,5723
1 mei 2013 2,5462
1 mrt 2013 3,3078
1 jan 2013 3,0904
1 jan 2013 3 3
1 apr 2012 2,7250 2,6747
1 mrt 2012 2,7250 2,6747
1 jan 2012 2,7250 2,6747
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,7250 2,6747
1 sep 2011 2,7250 2,6747
1 aug 2011 2,7250 2,6747
1 jul 2011 2,7250 2,6747
1 jun 2011 2,7250 2,6747
1 mei 2011 2,8832 2,5647
1 apr 2011 2,1119
1 mrt 2011 2,1119
1 jan 2011 2,1119
1 jan 2011 3 2
1 okt 2010 2,1119
1 sep 2010 2,1119
1 aug 2010 2,1119
1 jul 2010 2,1119
1 jun 2010 2,1119
1 mei 2010 2,4908
1 mrt 2010 2,9950
1 jan 2010 2,9950
1 jan 2010 3 3
1 jan 2009 3 3