NL toptennisser Kim Rus
Bijgewerkt t/m 16 augustus 2019 Home



♀ Kim Rus KNLTB 14206862
Rus, K.
ITF




Prestaties
Den Haag Future 2019 (vrouwen) (Den Haag, 29 jun - 7 jul) $25.000
1R DD Lea Boskovic - Ksenia Laskutova / Babette Burgersdijk - Kim Rus 6-0, 6-1

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
2 juni 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Bilthoven 1 4-4
2e DE Kim Rus / Miriam Westerink 6-2, 6-4
 DD Kim Rus - Babette Burgersdijk / D.I.D.O. Blonk - Annick Verhaar 7-5, 6-3
1e GD Kim Rus - Jay Zwinkels / Sofie Oyen - Dennis Mertens 7-6, 7-6
26 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
2e DE Kim Rus / Diana Chehoudi 6-1, 6-4
 DD Dainah Cameron - Kim Rus / Donnaroza Gouvernante - Diana Chehoudi 6-3, 6-7, [10-8]
1e GD Marcus Hilpert - Kim Rus / Sem Verbeek - Diana Chehoudi 2-6, 6-1, [5-10]
19 mei 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
 DD Britt Schreuder - Daphne van den Heuvel / Kim Rus - Anouck Vrancken Peeters 6-2, 3-6, [8-10]
1e GD Tom Smit - Daphne van den Heuvel / Marcus Hilpert - Kim Rus 4-6, 6-3, [7-10]
12 mei 2019 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
2e DE Bente Spee / Kim Rus 3-6, 7-6, 6-1
 DD Melissa Boyden - Andrea van den Hurk / Kim Rus - Steffie Weterings 6-4, 6-3
22 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
2e DE Kim Rus / Anouk Koevermans 6-4, 3-6, 3-6
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 3-5
2e DE Femke Reinhard / Kim Rus 4-6, 3-6
7 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 4-4
1e DE Kim Rus / Angelique van der Meet 0-6, 1-6

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
3 juni 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e DE Kim Rus / Marina Yudanov 1-6, 1-6
 DD Kim Rus - Dainah Cameron / Marina Yudanov - Cemre Anil 6-7, 3-6
2e GD Kim Rus - Rick Schalkers / Cemre Anil - Arnout van Weelde 6-2, 4-6, [10-5]
27 mei 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
2e DE Kim Rus / Bo Luttikhuis 6-2, 7-5
 DD Dainah Cameron - Kim Rus / Bo Luttikhuis - Marleen Habes 6-3, 6-3
2e GD Marcus Hilpert - Kim Rus / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 1-6, 4-6
13 mei 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
1e DE Katerina Antoniou / Kim Rus 6-4, 4-6, 5-7
 DD Katerina Antoniou - D.I.D.O. Blonk / Kim Rus - Steffie Weterings 1-6, 2-6
6 mei 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
1e DE Bo Verhulsdonk / Kim Rus 4-6, 6-3, 6-3
 DD Bo Verhulsdonk - Mireille Bink / Kim Rus - Dainah Cameron 6-4, 6-2
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp - Jos van der Beek / Kim Rus - Roy Bruggeling 2-6, 1-6
22 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 7-1
2e DE Kim Rus / GabriŽlla Mujan 6-2, 6-1
 DD Kim Rus - Steffie Weterings / GabriŽlla Mujan - Margriet Timmermans 6-7, 6-4, [10-8]
15 april 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 1-7
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Kim Rus - Dainah Cameron 6-2, 6-2
1e GD Kevin Benning - Nicole Wandel / Kim Rus - Roy Bruggeling 2-6, 5-7
8 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e DE Kim Rus / Liv Geurts 3-6, 1-6
 DD Kim Rus - Steffie Weterings / Janneke Wikkerink - Erika Vogelsang 3-6, 5-7

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8
28 mei 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Salland (Bathmen) 2 1-3
1e DE Kim Rus / Lotte van Leeuwen 2-6, 1-6
 DD Kim Rus - Sanne Bakker / Lotte van Leeuwen - Annelou Nab Niet gespeeld
1e GD Kim Rus - Marcus Hilpert / Lotte van Leeuwen - Gijs Buntsma Niet gespeeld
21 mei 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 5-3
1e DE Kim Rus / Antje Rubbrecht 6-2, 6-4
2e GD Kim Rus - Marcus Hilpert / Justine Pysson - Phillipe Drouen 6-1, 6-4
14 mei 2017 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 2-6
2e DE Annick Verhaar / Kim Rus 3-6, 0-6
 DD D.I.D.O. Blonk - Annick Verhaar / Kim Rus - Steffie Weterings 0-6, 3-6
7 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 3-5
1e DE Nicolette van Uitert / Kim Rus 7-6, 6-2
 DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Kim Rus - Dainah Cameron 6-0, 6-3
1e GD Kim Kilsdonk - Bart Brons / Kim Rus - Marcus Hilpert 6-4, 3-6, 6-7
30 april 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e DE Kim Rus / Annick Melgers 6-2, 5-7, 7-6
 DD Kim Rus - Steffie Weterings / Annick Melgers - Lisanne Balk 6-2, 5-7, 7-6
1e GD Kim Rus - Roy Bruggeling / Lisanne Balk - Bart de Gier 6-2, 7-5
17 april 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
2e DE Shura Poppe / Kim Rus 3-6, 7-6, 4-6
 DD Daevenia Achong - Shura Poppe / Dainah Cameron - Kim Rus 4-6, 5-7
2e GD Jan-Wouter Roep - Shura Poppe / Marcus Hilpert - Kim Rus 5-7

Gemengd Eredivisie Afdeling 1
4 juni 2016 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Zandvoort 1 2-4
 DD Arantxa Rus - Kim Rus / Quirine Lemoine - DaniŽlle Harmsen 4-6, 2-6
2 juni 2016 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
 DD DaniŽlle Harmsen - Quirine Lemoine / Sarah Gronert - Kim Rus 6-2, 6-2
31 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
 DD Chayenne Ewijk - Jainy Scheepens / Arantxa Rus - Kim Rus 6-1, 2-6, [10-8]
29 mei 2016 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-1
 DD Kim Rus - Sarah Gronert / Valentini Grammatikopoulou - Eva Wacanno 6-4, 6-1

Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8
22 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 6-2
2e DE Elke Tiel / Kim Rus 4-6, 6-3, 6-0
2e GD Elke Tiel - Gijs Brouwer / Kim Rus - Marcus Hilpert 6-1, 1-6, 6-7
24 april 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 5-3
1e DE Tessy van de Ven / Kim Rus 6-3, 6-4
 DD Tessy van de Ven - Stephanie Gomperts / Kim Rus - Nicolette van Uitert 6-4, 6-1
2e GD Stephanie Gomperts - Bart Brons / Kim Rus - Marcus Hilpert 6-4, 6-2
10 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
1e DE Angelique van der Meet / Kim Rus 6-4, 6-3
 DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Kim Rus - Nicolette van Uitert 2-6, 6-7

Gemengd Eredivisie Afdeling 1
4 juni 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
2e DE Bibiane Schoofs / Kim Rus 6-3, 6-3
1e DD Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs / Kim Rus - Steffie Weterings 6-4, 6-1
31 mei 2015 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
2e DE Kim Rus / Katalin Marosi 6-2, 2-6, 6-3
30 mei 2015 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 2-4
 DD Steffie Weterings - Kim Rus / RichŤl Hogenkamp - Jainy Scheepens 6-4, 1-6, [4-10]
27 mei 2015 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
2e DE Sandra Zaniewska / Kim Rus 6-0, 6-1
24 mei 2015 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 1-5
2e DE Kim Rus / Zuzana KučovŠ 2-6, 1-6
 DD Steffie Weterings - Kim Rus / Eva Wacanno - Zuzana KučovŠ 0-6, 0-6
23 mei 2015 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e DE Quirine Lemoine / Kim Rus 6-0, 6-4

TEAN International 2014 (Vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 30 aug - 7 sep) $25.000
KF DD Rebecca Peterson - Eva Wacanno / Arantxa Rus - Kim Rus 5-7, 7-6(2), [10-8]
1R DD Arantxa Rus - Kim Rus / Katerina Kramperova - Lisa-Maria Moser 7-5, 6-3

Rotterdam Future 2014 (Vrouwen) (Rotterdam, 24 aug - 31 aug) $10.000
HF DD Brandy Mina - Jainy Scheepens / Kim Rus - Mandy Wagemaker 7-6(3), 6-2
KF DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / HťlŤne Scholsen - Alina Silich 6-2, 6-4
1R DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Magdalena Stoilkovska - Roos van der Zwaan 6-1, 6-1

Oldenzaal Future 2014 (Vrouwen) (Oldenzaal, 16 aug - 24 aug) $10.000
1R DE Tayisiya Morderger / Kim Rus 7-5, 6-7(7), 6-4
KF DD Alison Bai - Jia-Jing Lu / Kim Rus - Mandy Wagemaker 6-3, 6-2
1R DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Liv Geurts - Janneke Wikkerink 7-5, 3-6, [10-6]

's Gravenzande Open 2014 ('s-Gravenzande, 23 jun - 29 jun) *
  F DD Kim Rus - Steffie Weterings / Jill van Doorn - Marilien van der Valk-de Vries 6-0, 6-0
HF DD Kim Rus - Steffie Weterings / Hťlena Korompis - Joyce van der Linden 6-3, 6-0
KF DD Kim Rus - Steffie Weterings / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Claire Verwerda 6-0, 6-1

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 8
25 mei 2014 T.C. Bakkum 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 0-8
2e DE Gaby Beelen / Kim Rus 3-6, 3-6
 DD Kim van der Horst - Gaby Beelen / Mandy Wagemaker - Kim Rus 5-7, 3-6
2e GD Gaby Beelen - Ruud Vis / Kim Rus - Boy Wijnmalen 5-7, 7-5, 6-7
18 mei 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7-1
2e DE Kim Rus / Alexandra Poorta 6-3, 6-1
 DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Nikki Luttikhuis - Alexandra Poorta 6-4, 6-2
2e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Nikki Luttikhuis - Paul Monteban Opgave uit
11 mei 2014 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
2e DE Denise van Putten / Kim Rus 6-4, 5-7, 2-6
 DD Denise van Putten - Rosalie van der Hoek / Mandy Wagemaker - Kim Rus Opgave thuis
2e GD Leon Vellekoop - Denise van Putten / Boy Wijnmalen - Kim Rus 6-7, 4-6
21 april 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
2e DE Kim Rus / Suzan Lamens 6-2, 6-4
 DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Nadine Gobin - Suzan Lamens 6-0, 6-1
2e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Suzan Lamens - Guus Koevermans 6-3, 6-1
13 april 2014 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 0-8
2e DE Melody Taal / Kim Rus 1-6, 1-6
 DD Dorien Geertsema - Claire Lablans / Mandy Wagemaker - Kim Rus 3-6, 3-6
2e GD Melody Taal - Casper Bonapart / Kim Rus - Boy Wijnmalen 7-6, 3-6, 6-7
6 april 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
2e DE Kim Rus / Inger van Dijkman 6-4, 6-1
 DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Moniqķe Zuur - Janneke Wikkerink 6-4, 6-4
2e GD Kim Rus - Marcus Hilpert / Janneke Wikkerink - Serinho Wijdenbosch 2-0
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
14 sep 2015 no rank
3 aug 2015 987
13 jul 2015 968
8 jun 2015 968
4 mei 2015 963
6 apr 2015 958
2 mrt 2015 960
2 feb 2015 953
5 jan 2015 957
1 dec 2014 972
3 nov 2014 972
6 okt 2014 1006
8 sep 2014 1228
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 1,4762 0,8691
21 mei 2017 1,8104 1,0535
14 mei 2017 1,8104 1,0535
7 mei 2017 1,5615 1,2602
30 apr 2017 1,7868 1,6261
17 apr 2017 2,0000 2,0000
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
2 jun 2016 1,7749
31 mei 2016 1,7035
29 mei 2016 2,0532
22 mei 2016 2,2874 2,2534
24 apr 2016 2,1667 2,0139
10 apr 2016 2,0000 2,0833
1 jan 2016 2,0000
1 jan 2016 2
4 jun 2015 2,0000 2,1806
31 mei 2015 2,1667
30 mei 2015 2,0833
27 mei 2015 2,1667
24 mei 2015 2,0000 2,0000
23 mei 2015 2,0000
1 jan 2015 2,0000 2,0000
1 jan 2015 2 2
1 jan 2014 1,4159 1,5510
1 jan 2014 2 2
1 nov 2013 1,4159 1,5510
1 okt 2013 1,4159 1,5510
1 sep 2013 1,3463 1,5510
1 aug 2013 1,2813 1,6238
1 jul 2013 1,2813 1,6238
1 jun 2013 1,5009 1,5742
1 mei 2013 1,7020 1,5602
1 apr 2013 1,6104 1,4095
1 mrt 2013 1,6104 1,4095
1 jan 2013 1,6104 1,4095
1 jan 2013 2 2
1 okt 2012 1,6104 1,4095
1 sep 2012 1,7230 1,4739
1 aug 2012 1,7230 1,4739
1 jul 2012 1,4375 1,4739
1 jun 2012 1,4375 1,4739
1 mei 2012 1,2263 1,8218
1 apr 2012 1,2338 2,1564
1 mrt 2012 1,2338 2,1564
1 jan 2012 0,9493 2,1564
1 jan 2012 2 2
1 okt 2011 0,9493 2,1564
1 sep 2011 0,9504 2,1564
1 aug 2011 0,9730 1,9971
1 jul 2011 0,8699 1,9971
1 jun 2011 0,8699 1,9971
1 mei 2011 1,3673 2,2683
1 apr 2011 1,7682 2,1652
1 mrt 2011 1,7682 2,1652
1 jan 2011 1,7682 2,1652
1 jan 2011 2 3
1 okt 2010 1,7682 2,3460
1 sep 2010 1,7786 2,2759
1 aug 2010 1,7786 2,0653
1 jul 2010 1,9124 1,9963
1 jun 2010 1,9124 1,7868
1 mei 2010 1,6837 1,9302
1 mrt 2010 1,4969 2,2496
1 jan 2010 1,4969 2,2496
1 jan 2010 2 3
31 dec 2009 1,4969 2,3496
1 sep 2009 1,4969 2,2290
1 aug 2009 1,4969 2,3783
1 jul 2009 1,3796 2,3783
1 jun 2009 1,3741 2,4669
1 mei 2009 1,8819 2,3589
1 jan 2009 2 3
20 aug 2008 1,9158
20 jul 2008 2,0727
5 jun 2008 2,0510
23 apr 2008 2,2315
16 apr 2008 2,1905
17 mrt 2008 2,0000
1 jan 2008 2
10 sep 2007 2,1090
6 aug 2007 2,0788
30 jul 2007 2,0738
1 jan 2007 3
31 dec 2006 2,9801
1 jan 2006 2
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
7 sep 2015 39
3 aug 2015 36
7 jul 2015 41
1 jun 2015 42
4 mei 2015 41
6 apr 2015 41
2 mrt 2015 43
2 feb 2015 43
5 jan 2015 44
1 dec 2014 43
3 nov 2014 42
6 okt 2014 46
1 sep 2014 114
4 aug 2014 118
7 jul 2014 114
5 nov 2012 164
1 okt 2012 164
3 sep 2012 163
6 aug 2012 170
2 jul 2012 174
4 jun 2012 102
7 mei 2012 98
2 apr 2012 98
5 mrt 2012 97
2 jan 2012 93
3 okt 2011 103
5 sep 2011 102
1 aug 2011 98
4 jul 2011 69
30 mei 2011 79 166
2 mei 2011 81 170

Klik hier voor historie van vůůr 2014