NL toptennisser Karol van der Linden
Bijgewerkt t/m 19 juni 2022 Home



♂ Karol van der Linden KNLTB 25369180
Linden, K.M. van der




Prestaties
Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
2R HE Arthur van der Kooij / Karol van der Linden 6-1, 6-2
1R HE Karol van der Linden / Koen Hendrikse 6-3, 6-0

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
1R HE Max van Nunen / Karol van der Linden 6-4, 6-1
KF HD Aloys van Baal - Elgin Khoeblal / Amadatus Admiraal - Karol van der Linden 6-3, 7-5
1R HD Amadatus Admiraal - Karol van der Linden / Carlos Etty - Edward Etty 6-0, 6-4

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e HE Karol van der Linden / Julian DeSousa 6-4, 2-6, 6-7
 HD Karol van der Linden - Tristan Philippa / Julian DeSousa - René d' Hooghe 0-6, 3-6
22 mei 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
1e HE Tom Smit / Karol van der Linden 6-3, 6-4
 HD Sander Compeer - Glenn Resodihardjo / Karol van der Linden - Thijs Borsboom 6-3, 6-7, [10-1]
1e GD Tom Smit - Livia Cirnu / Karol van der Linden - Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-3
15 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
2e HE Karol van der Linden / Cas de Ruiter 6-3, 6-3
1e GD Karol van der Linden - Dunya Charalampopoulos / Cas de Ruiter - Marieke Zegwaart 6-4, 7-6
1 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
2e HE Karol van der Linden / Nanno Mein 6-3, 6-0
 HD Tomi van den Ham - Karol van der Linden / Nanno Mein - Remco Pondman 6-2, 7-5
1e GD Lina Ilahi - Karol van der Linden / Nanno Mein - Femke Reinhard 6-2, 3-6, [6-10]
24 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 6-2
2e HE Stan Bolhuis / Karol van der Linden 6-3, 6-2
 HD Job van Eijk - Stan Bolhuis / Tomi van den Ham - Karol van der Linden 7-6, 2-6, [10-5]
1e GD Birgit Heijnemans - Nick Beumer / Laurie Barendse - Karol van der Linden 4-6, 7-6, [13-11]
18 april 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
2e HE Karol van der Linden / Andy Huynh 7-5, 6-2
 HD Max van Wijk - Karol van der Linden / Pepijn Bastiaansen - Andy Huynh 6-4, 6-1

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
24 oktober 2021 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 5-3
2e HE Karol van der Linden / Piet Koetsier 6-4, 6-2
 HD Michael Hartgers - Karol van der Linden / Jack Haslinghuis - Sander Compeer 6-7, 7-6, [10-6]

Emmeloord NRT (Emmeloord, 16 okt - 24 okt) **
1R HE Yannick Verwater / Karol van der Linden 6-2, 6-2

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
17 oktober 2021 Oegstgeester L.T.C. 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 0-8
2e HE Frank de Groot / Karol van der Linden 2-6 Opgave
10 oktober 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 3-5
2e HE Jorn Herber / Karol van der Linden 2-6, 2-6
 HD Jorn Herber - Tim van Rodijnen / Martijn Fens - Karol van der Linden 6-4, 2-6, [6-10]
26 september 2021 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 3-5
2e HE Mees Bakker / Karol van der Linden 0-6, 0-6
 HD Davy Visser - Cas de Ruiter / Martijn Fens - Karol van der Linden 6-1, 7-5
1e GD Davy Visser - Marieke Zegwaart / Karol van der Linden - Vivian Polak 7-5, 3-6, [6-10]
19 september 2021 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 7-1
2e HE Karol van der Linden / Bas Middelkoop 6-0, 6-2
 HD Michael Hartgers - Karol van der Linden / Bas Middelkoop - Toon van de Griendt 6-2, 6-4

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
1R HE Ole Bredschneijder / Karol van der Linden 6-3, 6-1

103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) **
1R HE Tim Heijmans / Karol van der Linden 6-0, 6-2

Janssen Kerres Open 2021 (Landgraaf, 17 jul - 25 jul) **
2R HE Stan Bormans / Karol van der Linden 7-5, 6-4
1R HE Karol van der Linden / Rob Grootjans 6-3, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
4 oktober 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
2e HE / Karol van der Linden Walkover
 HD Joey Dijkstra - Ingmar Remmerswaal / Karol van der Linden - Arthur Pinkse 7-6, 6-4
27 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Pijnacker 1 6-2
1e HE Karol van der Linden / Wouter Saraber 6-2, 6-2
 HD Arthur Pinkse - Karol van der Linden / Koen Hendrikse - Quinten Leus 6-3, 7-6
20 september 2020 B.L.T.V. (Breda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3-5
1e HE Youp de Kroon / Karol van der Linden 6-4, 7-5
 HD Thomas Bakker - Youp de Kroon / Arthur Pinkse - Karol van der Linden 2-6, 7-5, [9-11]
2e GD Michelle Hazenberg - Thomas Bakker / Sofieke Nout - Karol van der Linden 4-6, 1-6
13 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 7-1
2e HE Karol van der Linden / Kai Rottiné 7-5, 6-4
2e GD Maaike Groot - Karol van der Linden / Martina Nevrlka - Kai Rottiné 6-0, 6-4

DASH '35 Open 2019 (Dordrecht, 3 aug - 11 aug) **
1R HE Roeland van de Vorst / Karol van der Linden 6-2, 6-1

Plus Gommers Open 2019 (Roosendaal, 27 jul - 4 aug) ***
1R HE Stefan de Jong / Karol van der Linden 6-2, 6-1

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
2R HE Roeland van de Vorst / Karol van der Linden 6-2, 7-5
1R HE Karol van der Linden / Ids Waterbolk 3-6, 6-4, 6-4

Heren 1e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-3
2e HD Fabian Brand - Karol van der Linden / Ivo Hu - Ties Klapwijk 6-3, 6-2
26 mei 2019 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 / T.V. Barendrecht 1 3-3
2e HE Karol van der Linden / Paul Jansen 4-6, 6-3, 4-6
19 mei 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 5-1
2e HE Robert van Boesschoten / Karol van der Linden 6-1, 4-6, 6-0
1e HD Andries Cupido - Arno Jongsma / Milan Voogd - Karol van der Linden 2-6, 6-4, [10-5]
12 mei 2019 T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 4-2
2e HD Bob Groenveld - Onno Kloosterboer / Karol van der Linden - Marlon Brand 6-2, 6-3
14 april 2019 T.C. W.O.C. (Overveen) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 2-4
2e HE Mayro Brand / Karol van der Linden 6-2, 4-6, 5-3 Opgave
7 april 2019 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 3 / T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 4-2
2e HE Karol van der Linden / Michiel Kapteijns 2-6, 5-7

Carma Kersttoernooi / Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 22 dec - 6 jan) ***
1R HE Ricardo Hagedoorn / Karol van der Linden 6-3, 6-2

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
1R HE Martijn Kerssens / Karol van der Linden 3-6, 6-2, 6-2

Kerres Open 2018 (Landgraaf, 16 jul - 22 jul) **
1R HE Patrick Shelepov / Karol van der Linden Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
3 juni 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 5-3
1e HE Arthur van der Kooij / Karol van der Linden 6-1, 6-4
 HD Sebastian Pietrzak - Sven Taal / Karol van der Linden - Davy Visser 4-6, 7-6, [10-8]
1e GD Charlotte van Diemen - Sven Taal / Karol van der Linden - Marieke Zegwaart Walkover
27 mei 2018 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 1-7
1e HE Karol van der Linden / Glenn Resodihardjo 1-6, 6-4, 4-6
 HD Karol van der Linden - Davy Visser / Sander Compeer - Glenn Resodihardjo 4-6, 3-6
13 mei 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 3-5
1e HE Dylan de Ruiter / Karol van der Linden 0-6, 6-1, 6-7
1e GD Robin van der Heijden - Finn Joziasse / Karol van der Linden - Lois van de Fliert 5-7, 6-1, [8-10]
6 mei 2018 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
1e HE Thimo van der Lecq / Karol van der Linden 6-0, 6-0
 HD Thimo van der Lecq - Laurens Lammers / Karol van der Linden - Ardy Visser 6-0, 6-2
2e GD Laurens Lammers - Naomi Hoogendam / Karol van der Linden - Marieke Zegwaart 6-2, 6-1
15 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 5-3
1e HE Maarten Zwanen / Karol van der Linden 5-7, 6-7
 HD Christian Vroomen - Maarten Zwanen / Karol van der Linden - Davy Visser 6-3, 6-1
2e GD Christian Vroomen - Josine Bekkers / Karol van der Linden - Marieke Zegwaart 7-5, 6-0
8 april 2018 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
2e HE Karol van der Linden / Niels Bot 6-2, 6-2
 HD Karol van der Linden - Davy Visser / Dennie van Opstal - Sander Braaksma 6-1, 6-1
2e GD Marieke Zegwaart - Karol van der Linden / Sander Braaksma - Sarah Peek 7-5, 6-4

TOP/Focus Tennis Academy NRT** 2018 (Papendrecht, 17 mrt - 25 mrt) **
1R HE Floris Podzimek / Karol van der Linden 6-0, 6-3

Approach NRT Emmeloord 2017 (Emmeloord, 22 okt - 29 okt) **
1R HE Koen Schuurmans / Karol van der Linden 6-4, 6-2

Dionar Hoofddorp 2017 (Hoofddorp, 29 jul - 6 aug) *
1R HE Timo van der Geest / Karol van der Linden 6-1, 3-6, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 27
28 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 4-4
2e HE Karol van der Linden / Stijn Hamers 6-0, 6-3
1e GD Karol van der Linden - Anjali Ramhit / Bart Dane - Michèle Dane-Steffen 2-6, 3-6
21 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 3 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
1e HE Charly Groenendijk / Karol van der Linden 6-2, 6-2
2e GD Linda Gerth-Verhoeve - Perry Paauw / Anjali Ramhit - Karol van der Linden 6-2, 6-0
14 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 1-7
1e HE Karol van der Linden / Daan Maasdam 2-6, 6-7
 HD Tim Jansen - Karol van der Linden / Dylan de Ruiter - Daan Maasdam 2-6, 6-4, 7-5
2e GD Roos van Reek - Karol van der Linden / Dylan de Ruiter - Vicky van de Peer 4-6, 2-6
7 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 0-8
1e HE Karol van der Linden / Thomas Vissenberg 4-6, 0-6
 HD Karol van der Linden - Tim Jansen / Thomas Vissenberg - Arthur Pinkse 6-4, 1-6, 5-7
2e GD Romy Kerkhove - Karol van der Linden / Denise Smits - Max Oskam 4-6, 3-6
30 april 2017 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 8-0
1e HE Timo Tergau / Karol van der Linden Opgave uit
 HD Timo Tergau - Sander de With / Karol van der Linden - Bram Bruinse Opgave uit
1e GD Timo Tergau - Bianca de Bruijn / Karol van der Linden - Roos van Reek Opgave uit
17 april 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3-5
1e HE Karol van der Linden / Jeroen Bénard 4-6, 0-6
 HD Karol van der Linden - Lennart Borst / Jeroen Bénard - Christiaan de Jong 0-6, 3-6
1e GD Karol van der Linden - Romy Kerkhove / Anouk Koevermans - Jeroen Bénard 6-4, 2-6, 7-6
9 april 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
1e HE Martijn Janssens / Karol van der Linden 7-6, 6-2
 HD Robert Wijnveen - Michael Hartgers / Karol van der Linden - Tim Jansen 7-6, 2-6, 6-4
2e GD Bernice van de Velde - Michael Hartgers / Romy Kerkhove - Karol van der Linden 6-3, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 2
1 jan 2021 4 3
1 jan 2020 3 4
1 jan 2019 3 4
1 jan 2018 3 4
28 mei 2017 4,2066 4,2826
21 mei 2017 4,2066 4,2826
14 mei 2017 4,2066 4,3451
7 mei 2017 4,2066 4,1743
30 apr 2017 4,2066 4,1743
17 apr 2017 4,1414 4,1743
9 apr 2017 4,1414 4,0749
1 jan 2017 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
6 jun 2022 166
2 mei 2022 177
4 apr 2022 177
1 mrt 2022 185
1 feb 2022 190
4 jan 2022 193
7 dec 2021 195
2 nov 2021 196
5 okt 2021 194
30 aug 2021 180
3 aug 2021 165
6 jul 2021 181
1 jun 2021 181
29 apr 2021 181
6 apr 2021 181
2 mrt 2021 181
2 feb 2021 180
5 jan 2021 180
1 dec 2020 178
3 nov 2020 179
5 okt 2020 180
1 sep 2020 180
3 aug 2020 186
2 mrt 2020 185
4 feb 2020 187
7 jan 2020 185
2 dec 2019 194
4 nov 2019 190
7 okt 2019 192
5 sep 2019 210
5 aug 2019 197
3 dec 2018 264
5 nov 2018 262
2 okt 2018 242
3 sep 2018 238
6 aug 2018 253
2 jul 2018 213
4 jun 2018 207
30 apr 2018 208
2 apr 2018 208
5 mrt 2018 209
5 feb 2018 212
1 jan 2018 254
4 dec 2017 266
30 okt 2017 270
2 okt 2017 319
28 aug 2017 315