NL toptennisser Jop Peelen
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Jop Peelen KNLTB 13344048
Peelen, J.H.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 4 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
 HD Kay van der Aa - Jasper Timmerman / Bas Middelkoop - Jop Peelen 1-6, 1-6
22 mei 2022 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
1e HE Mendel Meuffels / Jop Peelen 6-3, 1-6, 6-7
1e GD Marck Limmen - Julia Szegedi / Jop Peelen - Sanne Bakker 3-6, 4-6
1 mei 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 4-4
 HD Toon van de Griendt - Jop Peelen / Pelle Hulshof - Gijs Olff 6-4, 6-7, [5-10]
18 april 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 2 7-1
 HD Toon van de Griendt - Jop Peelen / Nilesh Badal - Bjrn van den Berg 2-6, 6-3, [10-3]
1e GD Jop Peelen - Moniqe Zuur / Chantal van Poppelen - Jochem van Leeuwen 6-1, 6-2

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
26 september 2021 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
2e HE Jop Peelen / Ties de Regt 5-7, 2-6
1e GD Jop Peelen - Moniqe Zuur / Mac Visser - Femke van den Berg 7-6, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
20 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
1e HE Rob van Hilten / Jop Peelen 7-5, 6-2
 HD Rob van Hilten - Kai Rottin / Jop Peelen - Jan-Kees Amesz 4-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
2 juni 2019 T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
2e HE Floris Van Dort / Jop Peelen 6-4, 6-1
1e GD Hanneke Lodewijks - Bart Dane / Eliza Mulder - Jop Peelen 6-2, 6-0
30 mei 2019 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 3-5
 HD Merlijn Salari - Davy Visser / Jan-Kees Amesz - Jop Peelen 6-7, 7-6, [10-6]
26 mei 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 3-5
1e HE Jop Peelen / Bram Bruinse 3-6, 7-6, 3-6
2e GD Jop Peelen - Eliza Mulder / Bram Bruinse - Eveline Folkerts 6-3, 3-6, [6-10]
12 mei 2019 Oegstgeester L.T.C. 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 4-4
2e HE Stijn de Mooy / Jop Peelen 6-3, 6-0
1e GD Jasper de Regt - Julia te Velde / Moniqe Zuur - Jop Peelen 6-7, 1-6
22 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
2e HE Jop Peelen / Victor van Rossen 6-2, 6-1
 HD Bas Middelkoop - Jop Peelen / Victor van Rossen - Tomi van den Ham 1-6, 6-1, [10-7]
2e GD Jop Peelen - Eliza Mulder / Susanne Rehorst - Victor van Rossen 6-1, 6-0
14 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 6-2
 HD Lars de Boer - Bjrn Klaassen / Jan-Kees Amesz - Jop Peelen 6-3, 6-3
1e GD Bjrn Klaassen - Anne Luijpen / Moniqe Zuur - Jop Peelen 1-6, 6-2, [10-4]
7 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
 HD Jan-Kees Amesz - Jop Peelen / Dylan de Ruiter - Daan Hendriks 6-4, 7-6
1e GD Jop Peelen - Moniqe Zuur / Bernice van de Velde - Martijn Janssens 7-5, 1-6, [10-4]

Heren zondag 1e klasse Afdeling 514
31 mei 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-1
2e HE Jop Peelen / Stijn de Haan 6-3, 3-6, 2-6
10 mei 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
4e HE Ivo Hu / Jop Peelen 6-1, 6-1
2e HD Ivo Hu - Ties Klapwijk / Erwin Schmitz - Jop Peelen 6-7, 6-4, 6-3
26 april 2015 T.C. Tilburg 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 2-4
3e HE Michiel van den Berg / Jop Peelen 6-4, 6-0
2e HD Joost Verlaan - Michiel van den Berg / Erwin Schmitz - Jop Peelen 4-6, 6-4, 3-6
19 april 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Simpelveld 2 6-0
1e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Job Steegh - Robin Ebeling 1-6, 6-1, 6-3
12 april 2015 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 4-2
4e HE Thorsten Sollie / Jop Peelen 6-4, 6-4
2e HD Tom Moonen - Thorsten Sollie / Jop Peelen - Erwin Schmitz 6-2, 7-6
6 april 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-2
1e HD Jop Peelen - Erwin Schmitz / Timo van Driel - Jurrian van der Weide 6-7, 6-4, 6-1

Heren zondag 1e klasse Afdeling 515
1 juni 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Kapelle 1 0-6
4e HE Jop Peelen / Jeroen Bakx Opgave thuis
1e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Frank Clausing - Koen van den Berge 4-6, 0-6
18 mei 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 4-2
3e HE Garnik Murad / Jop Peelen 5-7, 6-4, 7-6
1e HD Jeff Toth - Jordie van der Meer / Erwin Schmitz - Jop Peelen 7-5, 6-2
11 mei 2014 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
3e HE Marlon Brand / Jop Peelen 6-3, 6-3
1e HD Marlon Brand - Martijn Herweijer / Jop Peelen - Erwin Schmitz 6-2, 4-6, 6-0
21 april 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 5-1
3e HE Jop Peelen / Kevin de Rooij 6-3, 6-4
1e HD Jop Peelen - Erwin Schmitz / Ruud Martens - Jeroen Allit 6-1, 6-3
13 april 2014 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 2-4
3e HE Mart Flikweert / Jop Peelen 6-4, 6-2
1e HD Bart van de Sande - Donovan Blackman / Jop Peelen - Erwin Schmitz 4-6, 5-7
6 april 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
3e HE Jop Peelen / Stephan Schoemaker 6-4, 6-2
1e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Leendert Keizer - Luco Overvoorde 6-4, 7-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 504
2 juni 2013 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 3-3
3e HE Jop Peelen / Jaap Smits 2-6, 4-6
1e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Jaap Smits - Robin Roelofs 2-6, 6-7
26 mei 2013 T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 2-4
3e HE Pepijn Wassenaar / Jop Peelen 3-6, 0-6
1e HD Jakko van Wijk - Pepijn Wassenaar / Erwin Schmitz - Jop Peelen 6-0, 4-6, 6-2
12 mei 2013 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-3
3e HE Jop Peelen / Jelle Heida 4-6, 3-6
2e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Jos Eeland - Jeroen Froma 4-6, 6-3, 7-6
5 mei 2013 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 6-0
3e HE Martijn Bosch / Jop Peelen 6-4, 6-2
2e HD Maarten Paas - Martijn Bosch / Erwin Schmitz - Jop Peelen 7-6, 6-4
28 april 2013 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 5-1
3e HE Jop Peelen / Bas de Laat 7-6, 6-2
1e HD Jop Peelen - Erwin Schmitz / Jeroen Bok - Bas de Laat 6-1, 6-7, 6-2
21 april 2013 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Spitsbergen (Veenendaal) 1 4-2
3e HE Jop Peelen / Floris-Jan Boers 6-3, 6-0
2e HD Sjoerd Noordhoff - Jop Peelen / Floris-Jan Boers - Sjoerd Brouwer 6-1, 6-1
14 april 2013 T.C. Tilburg 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
2e HE Stephen Meindert / Jop Peelen 6-3, 6-4
2e HD Stephen Meindert - Walter Neyens / Sjoerd Noordhoff - Jop Peelen 6-4, 2-6, 4-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 2
1 jan 2021 3 2
1 jan 2020 3 2
1 jan 2019 3 2
1 jan 2016 2,9810 2,6919
1 jan 2016 3 3
31 mei 2015 3,5636
10 mei 2015 3,5345 2,4860
26 apr 2015 3,4304 2,6869
19 apr 2015 2,7714
12 apr 2015 3,4005 2,6393
6 apr 2015 2,7783
1 jan 2015 3
1 jan 2014 2,6918
1 jan 2014 3
1 nov 2013 2,6918
1 okt 2013 2,6918
1 sep 2013 2,6228
1 aug 2013 2,8206
1 jul 2013 2,5635
1 jun 2013 2,3283
1 mei 2013 2,8996 2,2187
1 apr 2013 2,9751 2,4235
1 mrt 2013 2,9751 2,4235
1 jan 2013 2,9751 2,4235
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,9751 2,4235
1 sep 2012 2,9605 2,4235
1 aug 2012 2,8825 2,3750
1 jul 2012 2,8353 2,2788
1 jun 2012 2,8308 2,2788
1 mei 2012 2,5838 2,1874
1 apr 2012 2,7391 2,2013
1 mrt 2012 2,7391 2,2013
1 jan 2012 2,7391 2,2013
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,7391 2,2013
1 sep 2011 2,8061 2,1558
1 aug 2011 2,8337 2,2982
1 jul 2011 2,7281 2,2268
1 jun 2011 2,7876 2,4435
1 jan 2011 3 3
1 mei 2010 2,9032 2,9541
1 mrt 2010 2,7130 2,8224
1 jan 2010 2,7130 2,8224
1 jan 2010 3 3
31 dec 2009 2,8130 2,9224
1 sep 2009 2,8669 2,9224
1 aug 2009 2,8661 2,7228
1 jul 2009 2,9498 2,9627
1 jun 2009 2,8021 2,6873
1 jan 2009 3 3