NL toptennisser Jochem Gosselink
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♂ Jochem Gosselink KNLTB 14800438
Gosselink, J.A.
ITF




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 4
14 april 2019 T.C. Bemmel 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
1e HE Stefan Nab / Jochem Gosselink 6-1, 6-1
1e GD Nick van Boxtel - Karen Rombouts / Jochem Gosselink - Demi Huisman 6-2, 6-1
7 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / R.C. Borne 2 3-5
1e HE Jochem Gosselink / Jelte Veldkamp 6-2, 3-6, 6-7
 HD Roelof Ameshoff - Jochem Gosselink / Jelte Veldkamp - Niek Wigger 6-3, 7-6
1e GD Jochem Gosselink - Demi Huisman / Sarah van Emst - Jelte Veldkamp Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
3 juni 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 1-7
1e HE Allard van der Schuur / Jochem Gosselink 1-6, 4-6
1e GD Allard van der Schuur - Mieke Zijl / Jochem Gosselink - Evianne Bouw 6-3, 6-7, [5-10]
22 april 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 3 5-3
 HD Ruud van der Plank - Jochem Gosselink / Quinten Kleiboer - Pieter de Vries 6-2, 6-2
2e GD Lisa Halfmann - Jochem Gosselink / Marwa Hakimi - Quinten Kleiboer Walkover

Heren 1e klasse Afdeling 515
21 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 1-5
3e HE Yannick van der Weerden / Jochem Gosselink 2-6, 2-6
1e HD Paul Klaver - Saco Koelma / Arno Otterman - Jochem Gosselink 2-6, 6-2, 2-6
14 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Groenendaal (Tiel) 1 2-4
1e HD Freek Consten - Jochem Gosselink / Aloys van Baal - Remi de Jager 1-2
7 mei 2017 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
4e HE Stan de Haan / Jochem Gosselink 2-6, 2-6
1e HD Guus Oerlemans - Rik Muller / Freek Consten - Jochem Gosselink 7-6, 6-3
30 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Ubach over Worms (Landgraaf) 1 4-2
2e HE Jochem Gosselink / Ilie Zenden 6-1, 6-4
2e HD Wouter Meijer - Jochem Gosselink / Ilie Zenden - Bryan Kerkhofs 6-7, 7-6, 6-3
17 april 2017 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
2e HE Tiemen van Ingen / Jochem Gosselink 7-5, 6-4
1e HD Stijn Simons - Bart Theelen / Jochem Gosselink - Wouter Meijer Opgave uit
9 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Uden 1 4-2
2e HE Jochem Gosselink / Wouter van den Berg 6-3, 2-6, 6-0
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Wouter van den Berg - Luuk Broekhaus 6-1, 6-0

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2017 (Apeldoorn, 25 feb - 5 mrt) **
1R HE Lucas Bos / Jochem Gosselink 4-6, 2-1 Opgave

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
5 juni 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE Jochem Gosselink / Remon Bartelds 6-3, 6-0
2e HD Wouter Meijer - Jochem Gosselink / Ulrik Rudolphy - Remon Bartelds Opgave uit
29 mei 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
1e HE Jasper Hunting / Jochem Gosselink 4-6, 6-4, 6-0
1e HD Robert van Boesschoten - Maarten Kamermans / Jochem Gosselink - Arno Otterman 4-6, 6-4, 7-5
22 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Jochem Gosselink / Roderick Goedegebuure 6-3, 6-1
1e HD Jochem Gosselink - Arno Otterman / Harold Reitsma - Danny Spierenburg 6-2, 6-1
8 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 1-5
1e HE Jochem Gosselink / Paul Klaver 6-3, 5-7, 4-6
1e HD Jochem Gosselink - Arno Otterman / Thijs Buur - Saco Koelma 3-6, 5-7
17 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-3
1e HE Jochem Gosselink / DaniŽl Fennis 6-3, 0-6, 1-6
1e HD Jochem Gosselink - Arno Otterman / Yoram van Eekert - Yellan Boendermaker 6-3, 6-1
10 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
1e HE Einar Hart / Jochem Gosselink 6-4, 3-6, 3-6
1e HD Einar Hart - Tomas Tallart Fabrť / Jochem Gosselink - Arno Otterman 4-6, 6-3, 5-7

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
31 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
3e HE Marnik Middendorp / Jochem Gosselink 5-5
1e HD Joris Onverwagt - Mike Hoveling / Wouter Meijer - Jochem Gosselink Opgave uit
17 mei 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-2
3e HE Jochem Gosselink / Jos Eeland 7-6, 7-6
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Jos Eeland - Saco Koelma 6-2, 2-4
10 mei 2015 D.L.T.C. Drachten 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
3e HE Tijn Bokma / Jochem Gosselink 3-6, 0-6
1e HD Stefan Deinum - Tijn Bokma / Arno Otterman - Jochem Gosselink 3-6, 2-6
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-4
4e HE Roderick Lagendijk / Jochem Gosselink 3-6, 3-6
1e HD Roderick Lagendijk - Jort de Vries / Arno Otterman - Jochem Gosselink Opgave uit
19 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. Lelystad 1 6-0
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Jesse Gerritsen - Guido Janssen 6-2, 6-3
12 april 2015 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-0
4e HE Yellan Boendermaker / Jochem Gosselink 7-6, 6-3
1e HD Yoram van Eekert - Yellan Boendermaker / Arno Otterman - Jochem Gosselink 6-1, 6-0

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
1 juni 2014 D.L.T.C. Drachten 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
2e HE Jouke Jan Schaap / Jochem Gosselink 3-0
1e HD Jouke Jan Schaap - Lars de Groot / Arno Otterman - Jochem Gosselink Opgave uit
25 mei 2014 KrommenieŽr L.T.V. 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 1-5
3e HE Jarne Postmus / Jochem Gosselink 4-6, 6-3, 1-6
1e HD Jos van der Beek - Eric van Kuik / Arno Otterman - Jochem Gosselink 4-6, 4-6
18 mei 2014 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
2e HE Jochem Gosselink / Robin Polak 2-6
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Martijn van Beek - Mark Post 6-0, 6-1
11 mei 2014 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-3
2e HE Jochem Gosselink / Auke Anne Waal 6-2, 6-7, 1-6
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Auke Anne Waal - Jort de Vries 7-5, 6-4
21 april 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-4
2e HE Kjell Reeker / Jochem Gosselink 1-6, 0-6
1e HD Jelmer IJbema - Jorn Postma / Arno Otterman - Jochem Gosselink 0-6, 1-6
13 april 2014 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
2e HE Jochem Gosselink / Thomas de Sain 6-2, 6-0
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Ydo Bruinsma - Thomas de Sain 7-5, 6-4
6 april 2014 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-0
2e HE Sander Erkamp / Jochem Gosselink 6-3, 6-4
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Arno Otterman - Jochem Gosselink 6-3, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
21 mei 2017 2,1241 2,2335
14 mei 2017 1,9861
7 mei 2017 2,2596 1,9167
30 apr 2017 2,3785 2,0000
17 apr 2017 2,1702 2,0000
9 apr 2017 2,3684 2,0000
1 jan 2017 2,5362
1 jan 2017 3
5 jun 2016 2,3174 2,4688
29 mei 2016 2,2347 2,4212
22 mei 2016 2,2347 2,4688
8 mei 2016 2,0274 2,3794
17 apr 2016 1,8611 2,6502
10 apr 2016 2,0000 2,8490
1 jan 2016 2,0000
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,3350 3,3900
17 mei 2015 2,4902 3,3179
10 mei 2015 2,5864 3,3989
26 apr 2015 2,7852 3,3989
19 apr 2015 3,4683
12 apr 2015 2,6611 3,3850
1 jan 2015 2,6611
1 jan 2015 3 3
1 jan 2014 3 4
1 jul 2012 2,9783
1 jun 2012 2,9468
1 mei 2012 2,9468
1 jan 2012 3 4
1 jan 2011 3 3
1 jan 2010 3 3
1 jan 2009 3 3
16 apr 2008 2,8724
1 jan 2008 3
30 jul 2007 2,5743
1 jan 2007 3
31 dec 2006 2,6398
1 jan 2006 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 feb 2018 269
1 jan 2018 267
4 dec 2017 280
30 okt 2017 282
2 okt 2017 281
28 aug 2017 278
31 jul 2017 284
3 jul 2017 272
5 jun 2017 256
1 mei 2017 258
3 apr 2017 256
6 mrt 2017 253
6 feb 2017 326
9 jan 2017 323
5 dec 2016 327
31 okt 2016 328
3 okt 2016 330
5 sep 2016 330
1 aug 2016 337