NL toptennisser Jens van den Hanenberg
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Jens van den Hanenberg KNLTB 25036947
Hanenberg, J. van den




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 4
29 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.V. Berlicum 1 4-4
1e HE Tommie van Gruijthuijsen / Jens van den Hanenberg 6-0, 6-4
22 mei 2022 L.T.V. Berlicum 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 2-6
2e HE Jens van den Hanenberg / Mark Geurts 7-6, 6-2
2e GD Jens van den Hanenberg - Lotte Hartjes / Lotte Oostvogels - Joris van der Velden 3-6, 6-7
15 mei 2022 B.L.T.V. (Breda) 1 / L.T.V. Berlicum 1 8-0
1e HE Martijn Fens / Jens van den Hanenberg 6-4, 6-3
1e GD Martijn Fens - Evi Roobol / Jens van den Hanenberg - Lotte Hartjes 7-5, 7-5
1 mei 2022 L.T.V. Berlicum 1 / T.C. Venray 1 4-4
2e HE Jens van den Hanenberg / Daan Koppers 6-2, 7-5
24 april 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. Berlicum 1 3-5
1e HE Bobby Brand / Jens van den Hanenberg 2-6, 7-5, 4-6
2e GD Tim Evers - Margo Verbeet / Jens van den Hanenberg - Eveline Claes 6-4, 3-6, [3-10]
18 april 2022 L.T.V. Berlicum 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 6-2
1e HE Jens van den Hanenberg / Piet van den Oord 6-1, 6-0
1e GD Jens van den Hanenberg - Chiara Merkx / Piet van den Oord - Floortje Verschoor-Voets 6-3, 6-2
10 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / L.T.V. Berlicum 1 5-3
1e HE Bernard Wezeman / Jens van den Hanenberg 6-1, 6-4
 HD Gijs van Asdonck - Bas de Rooij / Jens van den Hanenberg - Wesley Kobussen 6-1, 6-4

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
24 oktober 2021 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.V. Berlicum 1 7-1
1e HE Richard Debets / Jens van den Hanenberg 2-6, 7-5, 5-7
1e GD Kim Stukker - Jacco van der Putten / Jens van den Hanenberg - Aniek Kolen 6-4, 6-2
10 oktober 2021 L.T.V. Berlicum 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e HE Jens van den Hanenberg / Michael Schut 7-6, 6-3
 HD Jens van den Hanenberg - Noah Nguyen / Michael Schut - Steven Ammerlaan 6-4, 6-7, [9-11]
1e GD Chiara Merkx - Jens van den Hanenberg / Elja Vegter - Jari Alberts 4-6, 1-6
26 september 2021 L.T.V. Berlicum 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 1-7
1e HE Jens van den Hanenberg / Joris van der Velden 3-6, 2-6
1e GD Chiara Merkx - Jens van den Hanenberg / April van Gennip - Michael Heffels 2-6, 3-6
19 september 2021 T.C. Venray 1 / L.T.V. Berlicum 1 6-2
1e HE Michiel Hendriks / Jens van den Hanenberg 2-6, 4-6
 HD Ron van der Wouw - Michiel Hendriks / Jens van den Hanenberg - Tijn van Hees 6-1, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
11 oktober 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 8-0
 HD Jens van den Hanenberg - Jim Aarts / Jorn van den Braak - Wesley Kobussen 6-1, 1-6, [10-6]
2e GD Jens van den Hanenberg - Nikki van der Linden / Erik de Hair - Ellen Kemps 6-4, 6-3
4 oktober 2020 T.C. Venray 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
2e HE Mees Roelofs / Jens van den Hanenberg 4-6, 0-6
 HD Ron van der Wouw - Mees Roelofs / Baptist Onderdonck - Jens van den Hanenberg 3-6, 7-5, [3-10]
27 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 5-3
2e HE Jens van den Hanenberg / Stan de Haan 6-4, 2-6, 0-6
2e GD Jens van den Hanenberg - Charlotte Schonck / Ivar Krans - Sanne Lemmers 6-4, 5-7, [7-10]
20 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
2e HE Wouter Bruel / Jens van den Hanenberg 6-0, 6-2
1e GD Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans / Jens van den Hanenberg - Olga Kalyuzhnaya 6-3, 1-6, [6-10]
13 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 8-0
 HD Jens van den Hanenberg - Jim Aarts / Stijn Bremer - Hugo Kampschreur 1-6, 6-3, [10-7]
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Jens van den Hanenberg / Stijn Bremer - Lotte Lesscher 6-3, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 4-4
1e HE Jens van den Hanenberg / Tommie van Gruijthuijsen 4-6, 2-6
 HD Frankie Ardon - Jens van den Hanenberg / Wouter Bruel - Tommie van Gruijthuijsen 0-6, 3-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Jens van den Hanenberg / Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans 6-1, 6-2
26 mei 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / L.T.V. Berlicum 1 2-6
2e HE Thom van der Wiel / Jens van den Hanenberg 6-1, 1-6, 7-6
 HD Roelof Ameshoff - Ruud van der Plank / Jens van den Hanenberg - Frankie Ardon 6-7, 3-6
1e GD Demi Huisman - Ruud van der Plank / Olga Kalyuzhnaya - Jens van den Hanenberg 2-6, 0-6
19 mei 2019 L.T.V. Berlicum 1 / Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 6-2
2e HE Jens van den Hanenberg / Erik van Deutekom 6-4, 6-3
 HD Frankie Ardon - Jens van den Hanenberg / Léon Lobach - Erik van Deutekom 6-4, 7-6
1e GD Jens van den Hanenberg - Olga Kalyuzhnaya / Léon Lobach - Edith Cijsouw 6-4, 6-2
12 mei 2019 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. Berlicum 1 3-5
2e HE Joost Geurts / Jens van den Hanenberg 7-5, 7-6
 HD Nick van Boxtel - Stefan Nab / Frankie Ardon - Jens van den Hanenberg 6-1, 6-1
1e GD Stefan Nab - Hilde ten Wolde / Jens van den Hanenberg - Olga Kalyuzhnaya 3-6, 2-6
22 april 2019 L.T.V. Berlicum 1 / R.C. Borne 2 5-3
2e HE Jens van den Hanenberg / Niek Wigger 6-4, 6-4
 HD Jens van den Hanenberg - Mike Vorstenbosch / Niek Wigger - Jelte Veldkamp 2-6, 6-4, [6-10]
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Jens van den Hanenberg / Sarah van Emst - Jelte Veldkamp 6-1, 6-1
14 april 2019 T.V. 't Root (Asten) 1 / L.T.V. Berlicum 1 1-7
2e HE Willem van Beek / Jens van den Hanenberg 7-6, 2-6, 1-6
 HD Tom Viswat - Rob van Dinther / Frankie Ardon - Jens van den Hanenberg 4-6, 7-6, [10-5]
1e GD Tom Viswat - Veerle Janssen / Jens van den Hanenberg - Nikki van der Linden 3-6, 7-5, [8-10]
7 april 2019 L.T.V. Berlicum 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Jens van den Hanenberg / Baptist Onderdonck 7-5, 2-6, 2-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 4
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3