NL toptennisser Jasmijn Gimbrère
Bijgewerkt t/m 8 november 2019 Home



♀ Jasmijn Gimbrère KNLTB 25533703
Gimbrère, J.S.
ITF




Prestaties
Haren Future 2019 (vrouwen) (Haren (Gr), 24 aug - 1 sep) $15.000
1R DE Stéphanie Visscher / Jasmijn Gimbrère 6-4, 6-4
HF DD Emily Arbuthnott - Ali Collins / Jasmijn Gimbrère - Elysia Pool 6-2, 6-3
KF DD Jasmijn Gimbrère - Elysia Pool / Anna Makhorkina - Anastasiya Poplavska 6-3, 4-6, [10-7]
1R DD Jasmijn Gimbrère - Elysia Pool / Marcela Bueno - Carmen Garri Murcia 6-1, 6-2

Palingtoernooi **** 2019 (Volendam, 17 aug - 25 aug) ****
2R DE Marrit Boonstra / Jasmijn Gimbrère 6-4, 6-0
1R DE Jasmijn Gimbrère / Noesjka Brink 6-2, 6-1

Oldenzaal Future 2019 (vrouwen) (Oldenzaal, 10 aug - 18 aug) $15.000
KF DD Eva Vedder - Stéphanie Visscher / Jasmijn Gimbrère - Elysia Pool 7-6(3), 6-1
1R DD Jasmijn Gimbrère - Elysia Pool / Chanel Janssen - Yu Shan 2-6, 6-2, [10-7]

REO StaanArbo Open 2019 (Roden, 3 aug - 11 aug) ***
HF DE Diana Chehoudi / Jasmijn Gimbrère 6-2, 7-5
KF DE Jasmijn Gimbrère / Chanel Janssen 6-2, 6-2
1R DE Jasmijn Gimbrère / Tirza Griffejoen 6-1, 6-3
  F DD Jasmijn Gimbrère - Laura Rijkers / Fleur Eggink - Bo Luttikhuis 6-3, 6-3
HF DD Jasmijn Gimbrère - Laura Rijkers / Willie Nijborg - Sophie Wagemaker 6-3, 6-3

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2019 (Hoorn, 6 jul - 14 jul) ****
1R DE Madelief Hageman / Jasmijn Gimbrère 6-4, 6-2
KF DD Melissa Boyden - Madelief Hageman / Katerina Antoniou - Jasmijn Gimbrère Walkover

DAAN Open 2019 (Velp, 29 jun - 7 jul) **
KF DE Elysia Pool / Jasmijn Gimbrère 6-4, 3-6, 7-5
2R DE Jasmijn Gimbrère / Valerie Griffejoen 6-1, 4-6, 6-3
1R DE Jasmijn Gimbrère / Noesjka Brink 6-2, 3-6, 6-1
  F DD Jasmijn Gimbrère - Lianne de Jong / Noesjka Brink - Hanneke Lodewijks 3-6, 6-1, 6-4
HF DD Jasmijn Gimbrère - Lianne de Jong / Sanne Jansen - Annick Verhaar 6-4, 6-0

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
HF DE Diana Chehoudi / Jasmijn Gimbrère 6-2, 6-1
KF DE Jasmijn Gimbrère / Laura Rijkers 4-6, 6-1, 6-1
2R DE Jasmijn Gimbrère / Chanel Janssen 6-2, 6-3
1R DE Jasmijn Gimbrère / Daniëlle Koetje 5-7, 5-0 Opgave
HF DD Dewi Dijkman - Isabelle Haverlag / Noesjka Brink - Jasmijn Gimbrère 6-3, 6-0
KF DD Noesjka Brink - Jasmijn Gimbrère / Margriet Timmermans - Annick Verhaar 6-2, 6-2

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp / Jasmijn Gimbrère 5-7, 6-7
 DD Mireille Bink - Bo Verhulsdonk / Katerina Antoniou - Jasmijn Gimbrère 3-6, 6-1, [8-10]
26 mei 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 8-0
2e DE Indy de Vroome / Jasmijn Gimbrère 7-5, 6-4
 DD Beau Deleu - Indy de Vroome / Cemre Anil - Jasmijn Gimbrère 6-2, 6-0
2e GD Indy de Vroome - Phillipe Drouen / Jasmijn Gimbrère - Senne Braun 6-2, 6-1
19 mei 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / Baarnse L.T.C. 1 4-4
2e DE Jasmijn Gimbrère / Elke Tiel 3-6, 4-6
 DD Cemre Anil - Jasmijn Gimbrère / Joany Pontjodikromo - Elke Tiel 6-3, 6-7, [10-1]
2e GD Jakub Piter - Jasmijn Gimbrère / Nassim Slilam - Elke Tiel 2-6, 2-6
12 mei 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
2e DE Jasmijn Gimbrère / Lianne de Jong 6-2, 6-4
 DD Jasmijn Gimbrère - Cemre Anil / Sabine van der Sar - Lianne de Jong 5-7, 6-3, [8-10]
2e GD Krzysztof Muzalewski - Jasmijn Gimbrère / Stefan de Jong - Lizette Blankers 6-3, 5-7, [10-12]
22 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
 DD Marleen Habes - Sanne Jansen / Jainy Scheepens - Jasmijn Gimbrère 6-0, 4-6, [5-10]
2e GD Joost van der Linden - Eniek van den Broek / Krzysztof Muzalewski - Jasmijn Gimbrère 4-6, 6-2, [10-6]
14 april 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e DE Jasmijn Gimbrère / Daniëlle Koetje 7-5, 0-6, 3-6
2e GD Krzysztof Muzalewski - Jasmijn Gimbrère / Job van Eijk - Mirte de Bakker 3-6, 6-1, [8-10]
7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7-1
1e DE Eva Vedder / Jasmijn Gimbrère 6-2, 6-0
2e GD Thijmen Loof - Lidwien Mentink / Jasmijn Gimbrère - Senne Braun 6-3, 6-3

Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) **
HF DE Bente Spee / Jasmijn Gimbrère 7-6(7), 6-2
KF DE Jasmijn Gimbrère / Cato Tangkau 4-6, 6-4, 6-3
2R DE Jasmijn Gimbrère / Noesjka Brink 2-6, 7-5, 6-2

NRT** Burgersdijk tennis Rhijenhof 2019 (Den Haag, 24 feb - 1 mrt) **
HF DE Lexie Stevens / Jasmijn Gimbrère 6-0, 7-6
KF DE Jasmijn Gimbrère / Gabriëlla Mujan 7-5, 2-6, 6-2
2R DE Jasmijn Gimbrère / Tess Menten 6-1, 6-2
HF DD Gabriëlla Mujan - Margriet Timmermans / Jasmijn Gimbrère - Eloise de Mooij 6-3, 7-6
KF DD Jasmijn Gimbrère - Eloise de Mooij / Tamara Krielen - Demi de Vries 6-2, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2019 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) **
HF DE Marina Yudanov / Jasmijn Gimbrère 6-3, 6-1
KF DE Jasmijn Gimbrère / Perla Nieuwboer 3-6, 6-2, 6-1
2R DE Jasmijn Gimbrère / Dominique Yeo 7-5, 6-1
1R DE Jasmijn Gimbrère / Loris de Vries 6-2, 6-2
  F DD Katerina Antoniou - Marina Yudanov / Jasmijn Gimbrère - Annick Verhaar 6-3, 6-1
HF DD Jasmijn Gimbrère - Annick Verhaar / Lisa Godthelp - Suus de Hoop 6-1, 6-2

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
  F DE Jasmijn Gimbrère / Bente Spee 6-4, 7-6(5)
HF DE Jasmijn Gimbrère / Perla Nieuwboer 6-2, 7-5
KF DE Jasmijn Gimbrère / Anastasiya Mulder 7-5, 6-4
2R DE Jasmijn Gimbrère / Jill van den Dungen 6-1, 6-3
1R DE Jasmijn Gimbrère / Gabriëlle Dekkers 6-4, 7-5

Nationaal kampioenschap 2018 (Alphen a/d Rijn, 10 dec - 16 dec) *****
KF DE Bibiane Schoofs / Jasmijn Gimbrère 6-2, 6-0
1R DE Jasmijn Gimbrère / Dainah Cameron 6-7(4), 7-5, 6-1

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
HF DE Daevenia Achong / Jasmijn Gimbrère 3-6, 6-4, 6-3
KF DE Daevenia Achong / Jasmijn Gimbrère 7-5, 6-3
KF DE Jasmijn Gimbrère / Nynke Hamburg 6-1, 6-2
2R DE Jasmijn Gimbrère / Kim van Heur 6-3, 6-4
2R DE Jasmijn Gimbrère / Amanda Bikker 6-1, 6-1
1R DE Jasmijn Gimbrère / Rachelle Starreveld 6-1, 6-0
1R DE Jasmijn Gimbrère / Noesjka Brink 6-3, 7-5
HF DD Kim van Heur - Annelou Nab / Jasmijn Gimbrère - Roos van Reek 6-1, 6-3

Haren Future 2018 (Vrouwen) (Haren (Gr), 25 aug - 2 sep) $15.000
1R DD Arianne Hartono - Suzan Lamens / Jasmijn Gimbrère - Anastasiya Mulder 6-3, 6-4

Palingtoernooi 2018 (Volendam, 19 aug - 26 aug) ****
KF DE Joany Pontjodikromo / Jasmijn Gimbrère 7-5, 6-3
2R DE Jasmijn Gimbrère / Lianne de Jong 6-3, 6-3
1R DE Jasmijn Gimbrère / Diana Chehoudi 7-5, 6-3

Cream Crackers NRT Open 2018 (Groningen, 10 aug - 19 aug) *
  F DE Liv Geurts / Jasmijn Gimbrère 6-4, 7-6
HF DE Jasmijn Gimbrère / Anastasiya Mulder 0-6, 6-3, 1-0 Opgave
KF DE Jasmijn Gimbrère / Sophie Wagemaker Walkover
2R DE Jasmijn Gimbrère / Astrid Carton 6-1, 6-0
  F DD Fleur Eggink - Jasmijn Gimbrère / Liv Geurts - Kristel van der Heijden 6-4, 7-6
HF DD Fleur Eggink - Jasmijn Gimbrère / Astrid Carton - Rowena van der Ploeg 6-3, 6-4

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
HF DE Joany Pontjodikromo / Jasmijn Gimbrère 6-3, 4-6, 6-1
KF DE Jasmijn Gimbrère / Gabriëlla Mujan 7-6, 6-4
2R DE Jasmijn Gimbrère / Hilde Janszen 6-0, 6-0
1R DE Jasmijn Gimbrère / Marit Kreugel 6-2, 7-6

Toomba Open 2018 (Lelystad, 21 jul - 29 jul) **
2R DE Elysia Pool / Jasmijn Gimbrère 6-7, 6-2, 6-3
  F DD Jasmijn Gimbrère - Daniëlle Koetje / Gabriëlla Mujan - Annick Verhaar 7-5, 6-2
HF DD Jasmijn Gimbrère - Daniëlle Koetje / Isabelle Haverlag - Elysia Pool 7-6, 7-6
KF DD Jasmijn Gimbrère - Daniëlle Koetje / Danique Baart - Janine Hemmes Walkover

DAAN NRT** 2018 (Velp, 30 jun - 8 jul) **
HF DE Donnaroza Gouvernante / Jasmijn Gimbrère 4-6, 6-0, 6-3
KF DE Jasmijn Gimbrère / Chanel Janssen 6-2, 0-6, 6-2
2R DE Jasmijn Gimbrère / Nirielle de Bakker 7-5, 7-5
1R DE Jasmijn Gimbrère / Puck Ooms 6-2, 6-0

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 2-6
1e DE Liza Lebedzeva / Jasmijn Gimbrère 0-6, 3-6
 DD Liza Lebedzeva - Martine Dijkman / Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff 6-4, 5-7, [6-10]
2e GD Rens Kamphuis - Martine Dijkman / Jasmijn Gimbrère - Niels Visker 3-6, 4-6
27 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e DE Daniëlle Koetje / Jasmijn Gimbrère 4-6, 1-6
 DD Daniëlle Koetje - Celine Koets / Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff 7-6, 7-6
2e GD Daniëlle Koetje - Koen de Haan / Jasmijn Gimbrère - Sander Jans 7-5, 6-7, [13-11]

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2018 (Emmen, 13 mei - 21 mei) ****
HF DE Noa Liauw-A-Fong / Jasmijn Gimbrère 6-0, 6-0
KF DE Jasmijn Gimbrère / Lianne de Jong 6-1, 7-5
2R DE Jasmijn Gimbrère / Olga Kalyuzhnaya 5-7, 6-4, 6-2
1R DE Jasmijn Gimbrère / Manon Zijlstra 6-1, 6-0

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
13 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 6-2
1e DE Jasmijn Gimbrère / Nikki Luttikhuis 3-6, 3-6
 DD Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff / Nikki Luttikhuis - Maxim van Ossenbruggen 7-6, 2-6, [10-7]
1e GD Sander Jans - Jasmijn Gimbrère / Mike Luttikhuis - Nikki Luttikhuis 6-3, 6-0
10 mei 2018 R.C. Borne 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-7
1e DE Lisa Lubben / Jasmijn Gimbrère 2-6, 6-4, 2-6
 DD Lisa Lubben - Ghislaine van Baal / Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff 2-6, 4-6
2e GD Ghislaine van Baal - Floris Podzimek / Jasmijn Gimbrère - Niels Visker 3-6, 4-6
6 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
2e DE Jasmijn Gimbrère / Roos van Reek 6-2, 6-3
 DD Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff / Isabelle Haverlag - Roos van Reek 6-2, 4-6, [4-10]
2e GD Niels Visker - Jasmijn Gimbrère / Bas Haverlag - Roos van Reek 3-6, 6-1, [10-6]
15 april 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e DE Jasmijn Gimbrère / Miriam Westerink 1-6, 5-7
 DD Rixt van der Werff - Jasmijn Gimbrère / Margo Verbeet - Miriam Westerink 6-2, 6-4
2e GD Sander Jans - Jasmijn Gimbrère / Lody Teeuwsen - Miriam Westerink 1-6, 4-6
8 april 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
2e DE Lisa Borckink / Jasmijn Gimbrère 1-6, 6-3, 6-3
 DD Lisa Borckink - Lisanne van Riet / Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff 0-6, 3-6
2e GD Robin Sietsma - Lisa Borckink / Niels Visker - Jasmijn Gimbrère 3-6, 3-6

Carma Indoorsports Kersttoernooi 2017 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 dec - 7 jan) ***
1R DE Annelou Nab / Jasmijn Gimbrère 6-1, 6-0
HF DD Debbie Gach - Laura Heinrichs / Jasmijn Gimbrère - Roos van Reek 6-0, 6-3
KF DD Jasmijn Gimbrère - Roos van Reek / Natascha Kennis - Melanie Vlak 6-4, 6-2

Approach NRT Emmeloord 2017 (Emmeloord, 22 okt - 29 okt) **
KF DE Stéphanie Visscher / Jasmijn Gimbrère 6-4, 6-2
2R DE Jasmijn Gimbrère / Emma Goedkoop 6-3, 6-4
1R DE Jasmijn Gimbrère / Maryvonne Marang 6-1, 6-0
  F DD Anna Brinkmann Adsarias - Emma Goedkoop / Jasmijn Gimbrère - Maxim van Ossenbruggen 6-3, 6-3
HF DD Jasmijn Gimbrère - Maxim van Ossenbruggen / Fleur Adema - Astrid Carton 6-2, 6-3

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
1R DE Hanneke Lodewijks / Jasmijn Gimbrère 7-5, 6-2
KF DD Nynke Hamburg - Hanneke Lodewijks / Nirielle de Bakker - Jasmijn Gimbrère 6-3, 6-0

Kerres Open 2017 (Landgraaf, 15 jul - 23 jul) **
2R DE Tessa Cöp / Jasmijn Gimbrère 6-3, 6-2

LTC Ruïne van Brederode Open 2017 (Santpoort-Zuid, 8 jul - 16 jul) *
  F DE Lianne de Jong / Jasmijn Gimbrère 6-4, 6-3
HF DE Jasmijn Gimbrère / Zawadi Fulani 6-1, 3-6, 6-3
KF DE Jasmijn Gimbrère / Esmee Andresen 6-4, 6-2
1R DE Jasmijn Gimbrère / Vivian Hegeman 6-1, 6-1

Meppel NRT 2017 (Meppel, 10 jun - 18 jun) **
HF DE Celine Koets / Jasmijn Gimbrère 0-6, 6-4, 6-3
KF DE Jasmijn Gimbrère / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-4
2R DE Jasmijn Gimbrère / Lotte Lesscher 7-5, 3-1 Opgave
1R DE Jasmijn Gimbrère / Frédérique de Vries 6-3, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
1R DE Danique Baart / Jasmijn Gimbrère 6-3, 1-6, 6-3
1R DD Donnaroza Gouvernante - Anastasiya Mulder / Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff 6-2, 6-4

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-1
1e DE Donnaroza Gouvernante / Jasmijn Gimbrère 6-2, 3-6, 6-2
 DD Anouk Tigu - Donnaroza Gouvernante / Elja Vegter - Jasmijn Gimbrère 6-3, 6-3
21 mei 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e DE Martine Dijkman / Jasmijn Gimbrère 5-7, 6-4, 6-1
 DD Florence Na - Martine Dijkman / Jasmijn Gimbrère - Elja Vegter 6-4, 6-1
14 mei 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 2-6
1e DE Jasmijn Gimbrère / Anita Bos 6-3, 1-6, 2-6
 DD Elja Vegter - Jasmijn Gimbrère / Lisanne Muuse - Shanna Buitenhuis 6-0, 6-1
30 april 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 4-4
1e DE Jasmijn Gimbrère / Melanie Vlak 6-3, 6-3
 DD Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff / Marwa Hakimi - Priscilla Visser 6-3, 6-1
2e GD Niels Visker - Jasmijn Gimbrère / Quinten Kleiboer - Melanie Vlak 6-7, 6-2, 7-6
17 april 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7-1
1e DE Daniëlle Koetje / Jasmijn Gimbrère 6-4, 7-6
2e GD Celine Koets - Job van Eijk / Jasmijn Gimbrère - Niels Visker 6-2, 6-0
9 april 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e DE Jasmijn Gimbrère / Shanna de Cortie 6-1, 6-7, 6-0
2e GD Jasmijn Gimbrère - Niels Visker / Miriam Westerink - Alwin van Engelenburg 6-4, 4-6, 7-6

Cream Crackers NRT Open 2016 (Groningen, 14 aug - 21 aug) *
HF DE Danique Gimbrère / Jasmijn Gimbrère Walkover
KF DE Jasmijn Gimbrère / Karen Loranc 6-3, 6-3
2R DE Jasmijn Gimbrère / Mariëlle Kruis 6-0, 6-2
HF DD Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen / Jasmijn Gimbrère - Esmée van der Helm Walkover

LTC Ruïne van Brederode Open 2016 (Santpoort-Zuid, 9 jul - 17 jul) *
KF DE Lianne de Jong / Jasmijn Gimbrère 6-2, 6-1
1R DE Jasmijn Gimbrère / Sophie Wagemaker 2-6, 6-3, 6-2

T.A.M. Open 2016 (Groningen, 2 jul - 10 jul) *
  F DE Daniëlle Koetje / Jasmijn Gimbrère 7-6(4), 6-4
KF DE Jasmijn Gimbrère / Michelle de Haan 6-3, 6-3
1R DE Jasmijn Gimbrère / Tessa van der Ploeg 6-4, 1-6, 6-2
HF DD Mariëlle Kruis - Lidwien Mentink / Jasmijn Gimbrère - Rowena van der Ploeg 4-6, 6-3, 7-5
KF DD Jasmijn Gimbrère - Rowena van der Ploeg / Cheyenne Bijmolt - Chantal Malcolm 6-0, 6-0

Intersport Dr. van Leeuwentoernooi 2016 (Emmen, 9 mei - 16 mei) ****
1R DE Olga Kalyuzhnaya / Jasmijn Gimbrère 6-0, 6-3
KF DD Anita Bos - Joany Pontjodikromo / Jasmijn Gimbrère - Rowena van der Ploeg 6-0, 6-0
1R DD Jasmijn Gimbrère - Rowena van der Ploeg / Michelle de Haan - Isabelle Popma 3-6, 6-3, 6-1

Cream Crackers NRT Open 2015 (Groningen, 9 aug - 16 aug) *
1R DE Quinty Janssen / Jasmijn Gimbrère 7-5, 6-2
KF DD Jente Boersma - Julia Enderink / Jasmijn Gimbrère - Rixt van der Werff 6-4, 6-1

Dr. van Leeuwentoernooi 2015 (Emmen, 19 mei - 25 mei) ****
1R DE Tiffany Höberth / Jasmijn Gimbrère 6-0, 7-6(3)

Dames Eredivisie Afdeling 1000
10 mei 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Breda 1 2-4
4e DE Jasmijn Gimbrère / Stéphanie Kuiper 6-7, 2-6
2e DD Jasmijn Gimbrère - Carla Siebenga / Audrey Atoon - Esther Schoustra-Hofstede 6-2, 6-4

Cream Crackers NRT Open 2014 (Groningen, 10 aug - 17 aug) *
1R DE Shura Poppe / Jasmijn Gimbrère 2-6, 6-0, 7-5
1R DD Renée Reinhard - Gina Spek / Jasmijn Gimbrère - Manon Zijlstra 6-2, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 2,5833 2,6018
21 mei 2017 2,5447 2,5919
30 apr 2017 2,5764 2,5919
17 apr 2017 2,5967 2,5492
9 apr 2017 2,7484 2,6554
1 jan 2017 2,9771
1 jan 2017 2
1 jan 2016 3
10 mei 2015 4,2053 3,9551
1 jan 2014 5 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 nov 2019 38 36
7 okt 2019 41 31
5 sep 2019 29 32
5 aug 2019 29 34
1 jul 2019 36 43
3 jun 2019 41 53
29 apr 2019 32 52
12 mrt 2019 29 52
12 feb 2019 27 52
3 dec 2018 35 47
5 nov 2018 34 53
2 okt 2018 34 45
3 sep 2018 34 45
6 aug 2018 38 55
2 jul 2018 41 87
4 jun 2018 35 89
30 apr 2018 63 92
2 apr 2018 62 92
5 mrt 2018 61 92
5 feb 2018 60 94
1 jan 2018 63 115
4 dec 2017 67 117
30 okt 2017 68 116
2 okt 2017 77
28 aug 2017 75
31 jul 2017 67 181
3 jul 2017 74 172
5 jun 2017 81 160
1 mei 2017 76 95
3 apr 2017 74 95
6 mrt 2017 76 96
6 feb 2017 73 99
9 jan 2017 75 101
5 dec 2016 71 97
31 okt 2016 71 95
3 okt 2016 71 95
5 sep 2016 70 93
1 aug 2016 80 80
11 jul 2016 92 80
6 jun 2016 132 88
2 mei 2016 131 184
4 apr 2016 131 184
7 mrt 2016 132 188
1 feb 2016 133 187
4 jan 2016 133 190
7 dec 2015 137 198
2 nov 2015 139 197
5 okt 2015 139 196
7 sep 2015 138 198
3 aug 2015 147
7 jul 2015 146
1 jun 2015 157
4 mei 2015 261
6 apr 2015 261
2 mrt 2015 255
2 feb 2015 268
5 jan 2015 269
1 dec 2014 257
3 nov 2014 259
6 okt 2014 256
1 sep 2014 258