NL toptennisser I.V.O. Hu
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♂ I.V.O. Hu KNLTB 14515121
Hu, I.V.O.




Prestaties
Heren 1e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 3 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-3
4e HE Martijn Herweijer / I.V.O. Hu 6-1, 6-7, 4-6
2e HD Fabian Brand - Karol van der Linden / I.V.O. Hu - Ties Klapwijk 6-3, 6-2
26 mei 2019 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
2e HE I.V.O. Hu / Robert van Boesschoten 6-3, 3-1 Opgave
1e HD I.V.O. Hu - Rutger Meijer / Jasper Hunting - Andries Cupido 7-6, 6-2
19 mei 2019 T.V. Barendrecht 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-3
2e HE Roger Versteeg / I.V.O. Hu 7-6, 3-6, 3-6
1e HD Richard van de Wetering - Bart van der Ploeg / Bojan Brkić - I.V.O. Hu Walkover
12 mei 2019 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 5-1
4e HE Pim van der Schoot / I.V.O. Hu 4-6, 3-6
2e HD Danny van Kessel - Rik Turkensteen / Robert van de Pas - I.V.O. Hu Walkover
22 april 2019 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. W.O.C. (Overveen) 1 5-1
4e HE I.V.O. Hu / Tijn Boots 6-4, 6-4
1e HD I.V.O. Hu - Rutger Meijer / Daan van Dijk - Daan Koene 6-3, 6-1
14 april 2019 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
2e HD Tomas Tallart Fabré - Nick Beumer / I.V.O. Hu - Ties Klapwijk 6-3, 6-3
7 april 2019 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Kattenlaan (Amsterdam) 1 2-4
4e HE I.V.O. Hu / Manook Zorab 6-1, 6-1
2e HD I.V.O. Hu - Ties Klapwijk / Ivor Duif - Mark van der Duin 5-7, 7-5, [10-8]

Heren 1e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Bilthoven 2 3-3
2e HD Ties Klapwijk - I.V.O. Hu / Alec Drost - Nick Peters 6-3, 6-7, [14-16]
27 mei 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 3-3
4e HE I.V.O. Hu / Miko Wassermann 5-7, 6-7
13 mei 2018 T.V. Maasland 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 5-1
3e HE Arend-Jan de Lange / I.V.O. Hu 6-4, 6-3
6 mei 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 1-5
2e HD I.V.O. Hu - Ties Klapwijk / Jairo Seur - Ole Oosterom 2-6, 6-1, [0-10]
15 april 2018 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. Boskoop 1 3-3
1e HD Joël de Jong - I.V.O. Hu / Paul Baans - Rutger Baans 1-6, 3-6
8 april 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
4e HE Walter van Schie / I.V.O. Hu 7-6, 6-1
2e HD Fenno Petit - Harold van Schie / Ties Klapwijk - I.V.O. Hu 2-6, 4-6

Heren 1e klasse Afdeling 514
28 mei 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 6-0
2e HE I.V.O. Hu / Colin van der Hel 6-3, 6-2
1e HD I.V.O. Hu - Bojan Brkić / Edwin Beffers - Colin van der Hel 3-6, 6-2, 6-1
14 mei 2017 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
4e HE Daan Parlevliet / I.V.O. Hu 2-6, 1-6
2e HD Wimpe Thomas - Lucas Semprimoschnig / Ties Klapwijk - I.V.O. Hu 1-6, 3-6
7 mei 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-2
4e HE I.V.O. Hu / Corneill Spaapen 6-7, 7-6, 6-1
2e HD Fabian Koning - I.V.O. Hu / Romar Beke - Corneill Spaapen Opgave uit
30 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
4e HE Einar Hart / I.V.O. Hu 6-4, 6-2
2e HD Einar Hart - Bert Scholten / Rutger Meijer - I.V.O. Hu 4-6, 1-6
17 april 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 2-4
2e HE I.V.O. Hu / Paul Wennink 6-7, 0-6
2e HD Fabian Koning - I.V.O. Hu / Bram Huijgen - Roelof Ameshoff 5-7, 4-6
9 april 2017 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-2
4e HE Talbert Boef / I.V.O. Hu 6-7, 6-0, 6-4
2e HD Niels de Boer - Christiaan Hesselink / Rutger Meijer - I.V.O. Hu 7-5, 2-6, 6-4

Heren zondag 1e klasse Afdeling 515
5 juni 2016 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 2-4
4e HE Tim Geers / I.V.O. Hu 3-6, 4-6
2e HD Tim Geers - Matthijs van Starkenburg / Bojan Brkić - I.V.O. Hu 6-7, 2-6
29 mei 2016 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
4e HE I.V.O. Hu / Jurrian van der Weide 6-3, 6-2
2e HD I.V.O. Hu - Rutger Meijer / Wouter Standaart - Michael Hartgers Opgave uit
22 mei 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
4e HE Walter van Schie / I.V.O. Hu 3-6, 6-1, 6-0
2e HD Harold van Schie - Jeroen Poots / Rutger Meijer - I.V.O. Hu 2-6, 4-6
8 mei 2016 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
4e HE Geert Jansen / I.V.O. Hu 6-7, 2-6
2e HD Jon Emmelkamp - Geert Jansen / Rutger Meijer - I.V.O. Hu 0-6, 2-6
24 april 2016 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 3-3
4e HE I.V.O. Hu / Jeroen Visser 0-6, 4-6
2e HD I.V.O. Hu - Ties Klapwijk / Nick van der Kaaij - Victor Kwee 2-6, 6-1, 6-2
17 april 2016 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 1-5
1e HD Pim van Leeuwen - Jaap Plugge / I.V.O. Hu - Bojan Brkić 3-6, 2-6
10 april 2016 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 1-5
4e HE I.V.O. Hu / Alex Pezzoni 6-3, 4-6, 3-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 514
31 mei 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-2
3e HE I.V.O. Hu / Stan Bormans 6-0, 1-6, 3-6
17 mei 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.O.P. Papendrecht 2 3-3
3e HE Frank Bruens / I.V.O. Hu 2-6, 3-6
2e HD Daan van Osch - Frank Bruens / I.V.O. Hu - Ties Klapwijk 5-7, 6-7
10 mei 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
4e HE I.V.O. Hu / Jop Peelen 6-1, 6-1
2e HD I.V.O. Hu - Ties Klapwijk / Erwin Schmitz - Jop Peelen 6-7, 6-4, 6-3
19 april 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Tilburg 2 6-0
3e HE I.V.O. Hu / Michiel van den Berg 7-5, 6-7, 6-2
2e HD I.V.O. Hu - Fabian Koning / Robbert Viering - Frits Klaasse 4-6, 7-5, 6-1
12 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 2-4
3e HE Louis Hu / I.V.O. Hu 3-6, 5-7
2e HD Louis Hu - Paul Jansen / I.V.O. Hu - Fabian Koning 6-4, 6-2
6 april 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1-5
4e HE I.V.O. Hu / Martijn Herweijer 1-6, 1-6
2e HD I.V.O. Hu - Fabian Koning / Tom Moonen - Thorsten Sollie 2-6, 7-5, 4-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 514
1 juni 2014 T.V. Simpelveld 2 / T.O.P. Papendrecht 2 4-2
2e HE Edgar Simonyan / I.V.O. Hu 7-5, 3-6, 4-6
1e HD Job Steegh - Bjorn Boumans / Ties Klapwijk - I.V.O. Hu 7-6, 7-5
25 mei 2014 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Tilburg 1 4-2
4e HE I.V.O. Hu / Ido Kronenberg 6-2, 6-3
1e HD Fabian Koning - I.V.O. Hu / Roel de Kok - Ido Kronenberg 4-6, 2-6
18 mei 2014 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 3-3
2e HE Robin Roelofs / I.V.O. Hu 7-6, 6-1
1e HD Jaap Smits - Robin Roelofs / Jerry Visser - I.V.O. Hu 7-6, 6-3
21 april 2014 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 2-4
1e HD Jos Eeland - Jeroen Froma / I.V.O. Hu - Ties Klapwijk 7-5, 7-6
13 april 2014 T.O.P. Papendrecht 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
3e HE I.V.O. Hu / Niels de Morée 1-6, 2-6
1e HD Ties Klapwijk - I.V.O. Hu / Coen van Keulen - Daniel Lippok 2-6, 1-6
6 april 2014 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 3-3
1e HD John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide / Fabian Koning - I.V.O. Hu 6-1, 6-4

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 501
2 juni 2013 T.V. De Korrel (Veldhoven) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 1-5
4e HE Jop Simons / I.V.O. Hu 6-1, 3-6, 3-6
2e HD Paul Klaver - Jop Simons / I.V.O. Hu 4-6, 2-6
26 mei 2013 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 5-1
4e HE I.V.O. Hu / Tiemen van Ingen 2-6, 7-6, 3-6
2e HD Rutger Meijer - I.V.O. Hu / Michiel Kapteijns - Arjan Buijssen 1-6, 7-6, 6-2
12 mei 2013 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 3-3
4e HE Remi de Jager / I.V.O. Hu 7-6, 6-2
2e HD Roelof Nauta - Danny van Kessel / I.V.O. Hu - Rutger Meijer 6-2, 3-6, 5-7
5 mei 2013 L.T.C. Uden 1 / T.O.P. Papendrecht 1 2-4
4e HE Frank van Summeren / I.V.O. Hu 6-3, 3-6, 4-6
2e HD Wouter van den Berg - Mark Liet / Rutger Meijer - I.V.O. Hu 6-4, 4-6, 3-6
21 april 2013 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 4-2
1e HD I.V.O. Hu - Rutger Meijer / Arjan Pastoors - Kevin Schimmel 0-6, 1-6
14 april 2013 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 3-3
3e HE Johan den Toom / I.V.O. Hu 7-5, 6-7, 6-3
7 april 2013 T.O.P. Papendrecht 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 5-1
2e HD Fabian Koning - I.V.O. Hu / Ralph Ubachs - Bas Nijsten 2-6, 3-6

Victoria Open + Nationale Ranglijst 2010 (Rotterdam, 29 dec - 3 jan) **
1R HE Matthew Pierot / I.V.O. Hu 6-3, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
28 mei 2017 3,4718 2,9669
14 mei 2017 3,4718 2,9669
7 mei 2017 3,5092 2,9669
30 apr 2017 3,3283 3,1080
17 apr 2017 3,0663 2,8681
9 apr 2017 2,9182 2,6380
1 jan 2017 2,9182
1 jan 2017 3
5 jun 2016 3,4273 2,9242
29 mei 2016 3,4273 2,6380
22 mei 2016 3,2019 2,9242
8 mei 2016 3,2036 2,9242
24 apr 2016 3,0318 3,0290
17 apr 2016 3,1580
10 apr 2016 2,8776
1 jan 2016 2,8776
1 jan 2016 3
31 mei 2015 2,3831
17 mei 2015 2,5228 3,1757
10 mei 2015 2,5755 3,2274
19 apr 2015 2,7512 3,3557
12 apr 2015 2,9369 3,1207
6 apr 2015 2,8511 3,0374
1 jan 2014 2,9219 1,9837
1 jan 2014 3 2
1 nov 2013 2,9219 1,9837
1 okt 2013 2,9219 1,9837
1 sep 2013 2,9219 1,9837
1 aug 2013 2,9219 1,9837
1 jul 2013 2,8100 1,9837
1 jun 2013 2,8969 1,9837
1 mei 2013 2,1632
1 apr 2013 2,9162 2,0798
1 mrt 2013 2,9162 2,0798
1 jan 2013 2,9162 2,0798
1 jan 2013 3 2
1 okt 2012 2,9162 2,0798
1 sep 2012 2,9162 2,0798
1 aug 2012 2,9162 2,0798
1 jul 2012 2,7340 2,0798
1 jun 2012 2,5454 1,9063
1 mei 2012 2,5454 2,1640
1 apr 2012 2,3719 2,0807
1 mrt 2012 2,3719 2,0807
1 jan 2012 2,3719 2,0807
1 jan 2012 3 2
1 okt 2011 2,3719 2,0807
1 sep 2011 2,3719 2,0807
1 aug 2011 2,3719 2,0807
1 jul 2011 2,3719 2,0807
1 jun 2011 2,3719 2,0807
1 mei 2011 2,1807 2,0807
1 apr 2011 2,2132 2,0807
1 mrt 2011 2,2132 2,0807
1 jan 2011 2,2132 2,0807
1 jan 2011 3 3
1 okt 2010 2,4132 2,2807
1 sep 2010 2,4132 2,2807
1 aug 2010 2,4132 2,2182
1 jul 2010 2,5671 2,2338
1 jun 2010 2,6223 2,2338
1 mei 2010 2,1266 2,1485
1 mrt 2010 2,5371 2,2416
1 jan 2010 2,8805 2,2416
1 jan 2010 3 3
31 dec 2009 2,9805 2,3416
1 sep 2009 2,9805 2,3416
1 aug 2009 2,9328 2,3268
1 jul 2009 2,7463
1 jun 2009 2,7463
7 mrt 2009 2,9594
1 jan 2009 3 3
20 jul 2008 2,9908
17 mrt 2008 3,0000
1 jan 2008 3
30 jul 2007 2,7645
1 jan 2007 3
31 dec 2006 3,6608
1 jan 2006 3