NL toptennisser Ilona Hernandez
Bijgewerkt t/m 13 februari 2024 Home



♀ Ilona Hernandez KNLTB 28869311
Hernandez, I.
ITF




Prestaties
Approach winter NRT ** 2024 (Wierden, 4 feb - 11 feb) **
2R DE Mila Jepkes / Ilona Hernandez 6-4, 6-4
1R DE Ilona Hernandez / Gigi Sy-A-Foek 3-6, 6-4, 6-0

Carma Indoor Sports NRT *** 2024 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 31 dec - 7 jan) ***
2R DE Charlotte Pikkaart / Ilona Hernandez 6-2, 6-2
1R DE Ilona Hernandez / Nicole Boots 6-0, 6-0

Topspinplaza NRT *** Zwijndrecht (Zwijndrecht, 21 dec - 31 dec) ***
1R DE Floor van Nunen / Ilona Hernandez 6-2, 6-4
KF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Anaya Brons - Ilona Hernandez 6-4, 6-0
1R DD Anaya Brons - Ilona Hernandez / Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek 4-6, 7-6, [10-5]

Cream Crackers Open en NRT* 2023 (Groningen, 13 aug - 20 aug) *
HF DE Fleur Sprengers / Ilona Hernandez 6-2, 6-0
KF DE Ilona Hernandez / Anne-Rim Romp 6-1, 7-6
1R DE Ilona Hernandez / Puck Louw 6-1, 6-2

Leeuwenbergh NRT ** 2023 (Den Haag, 3 jun - 11 jun) **
1R DE Floor van Nunen / Ilona Hernandez 6-1, 6-0
1R DD Sanne Jansen - Rachelle Starreveld / Ilona Hernandez - Amber Maatman 6-0, 6-1

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 1
4 juni 2023 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 2-6
2e DE Ilona Hernandez / Rachel Gans 6-7, 3-6
21 mei 2023 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
2e DE Ilona Hernandez / Lois van de Fliert 0-6, 2-6
 DD Megan Caffin - Ilona Hernandez / Pippa Bosman - Inge Vijsma 1-6, 3-6
2e GD René d' Hooghe - Ilona Hernandez / Lois van de Fliert - Joppe van Malderen 2-6, 0-6
14 mei 2023 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 8-0
2e DE Lika Peresypkina / Ilona Hernandez 6-0, 6-2
 DD Mima de Niet - Lika Peresypkina / Megan Caffin - Ilona Hernandez 6-3, 6-2
2e GD Jade Schoelink - Ingmar Scholte / Tim Jansen - Ilona Hernandez 6-0, 6-2
7 mei 2023 T.A.M. (Groningen) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 0-8
2e DE Diede Hoekstra / Ilona Hernandez 1-6, 6-3, 1-6
 DD Diede Hoekstra - Lotus Wilting / Megan Caffin - Ilona Hernandez 3-6, 2-6
2e GD Diede Hoekstra - Sven van Dijk / Brian de Vrind - Ilona Hernandez 3-6, 0-6

Park Bathmen NRT ** April 2023 (Bathmen, 29 apr - 7 mei) **
2R DE Eloise de Mooij / Ilona Hernandez 6-4, 6-1
1R DE Ilona Hernandez / Veerle Tibben 6-1, 4-6, 7-6(3)
KF DD Claire van Buuren - Jolien Geels / Daria Godlewska - Ilona Hernandez 6-3, 6-1

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 1
16 april 2023 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 6-2
2e DE Liv Geurts / Ilona Hernandez 6-1, 6-0
 DD Erika Vogelsang - Liv Geurts / Megan Caffin - Ilona Hernandez 6-2, 6-0
2e GD Jens Hoogendam - Janneke Wikkerink / Ilona Hernandez - Tim Jansen 6-3, 4-6, [10-2]
10 april 2023 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 4-4
2e DE Ilona Hernandez / Laura Sterkman 6-4, 3-6, 6-3
 DD Megan Caffin - Ilona Hernandez / Iris Verboven - Lisa Borckink 4-6, 4-6
2e GD René d' Hooghe - Ilona Hernandez / Job van Eijk - Lisa Borckink 2-6, 2-6

ZUIT.NL NRT ** Etten-Leur 2023 (ZUIT.NL, 1 apr - 2 apr) **
1R DE Isis van den Broek / Ilona Hernandez 6-4, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Charlotte Pikkaart / Ilona Hernandez 6-3, 6-3

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
1R DE Joy de Zeeuw / Ilona Hernandez 6-1, 6-0
1R DD Joann Leijten - Roos Schoemaker / Ilona Hernandez - Pleun Splinter 7-5, 6-4

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
1R DE Melissa Boyden / Ilona Hernandez 6-0, 6-0

Sluipers Open 2022 en AVR Watersport NRT (Reeuwijk, 3 sep - 11 sep) *
1R DE Charlotte Wijkamp / Ilona Hernandez 6-3, 6-4
KF DD Jordan Kurtz - Demi de Vries / Ilona Hernandez - Taya Olrichs Walkover

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
2R DE Loes Ebeling Koning / Ilona Hernandez 6-0, 7-5
1R DE Ilona Hernandez / Dyon Schmidt 6-2, 6-4

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
1R DE Daria Godlewska / Ilona Hernandez 6-2, 3-6, 6-3

LambWeston Krabbentoernooi + NRT (Bergen op Zoom, 6 aug - 14 aug) *
HF DE Feline van Eijkelenburg / Ilona Hernandez 6-2, 6-3
KF DE Ilona Hernandez / Taya Olrichs 6-1, 6-0
2R DE Ilona Hernandez / Eva Pavlotsky 6-3, 6-3

TPC Cash Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2022 - NRT** (Rijen, 16 jul - 24 jul) **
1R DE Warda Ait El Bachir / Ilona Hernandez 6-1, 6-1
KF DD Warda Ait El Bachir - Isabella Mujan / Megan Caffin - Ilona Hernandez 6-3, 6-4

Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
1R DE Inge Vijsma / Ilona Hernandez 6-3, 6-2

Rhijenhof/Burgersdijk Open NRT* (Den Haag, 2 jul - 10 jul) *
2R DE Willemijn van Mierlo / Ilona Hernandez 6-4, 5-7, 6-3
1R DE Ilona Hernandez / Zulema Hageman 6-1, 6-2
HF DD Jordan Kurtz - Demi de Vries / Ilona Hernandez - Ivet Stancheva 6-2, 6-1
KF DD Ilona Hernandez - Ivet Stancheva / Jet Kramer - Pleun Kramer 4-6, 6-4, [10-8]

LTC 's-Gravenzande 2022 ('s-Gravenzande, 25 jun - 3 jul) *
1R DE Sophie Stoyanov / Ilona Hernandez 6-3, 6-2
  F DD Chloé Lomans - Dominique Yeo / Ilona Hernandez - Elida Sarigül 6-4, 6-2
HF DD Ilona Hernandez - Elida Sarigül / Babette Burgersdijk - Elysia Pool Walkover

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
2e DE Lina Ilahi / Ilona Hernandez 6-2, 6-2
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Femke van Diemen - Ilona Hernandez 6-1, 6-2
22 mei 2022 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
2e DE Quinty van Dongen / Ilona Hernandez 6-1, 3-6, 6-7
2e GD Lars Stigter - Quinty van Dongen / Gertjan Egberink - Ilona Hernandez 0-6, 6-4, [10-8]
15 mei 2022 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 6-2
 DD Megan Caffin - Ilona Hernandez / Livia Cirnu - Mima de Niet 2-6, 2-6
2e GD Brian de Vrind - Ilona Hernandez / Livia Cirnu - Glenn Resodihardjo 6-0, 7-6
18 april 2022 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
2e DE Ilona Hernandez / Iris Verboven 2-6, 2-6
2e GD Brian de Vrind - Ilona Hernandez / Birgit Heijnemans - Nick Beumer 4-6, 3-6
10 april 2022 T.V. Heerhugowaard 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
2e DE Rowie Kouw / Ilona Hernandez 6-2, 6-3
2e GD Koen van der Meer - Femke Reinhard / Gertjan Egberink - Ilona Hernandez 7-6, 6-2

NOJK 2021 12-16jr (Den Haag, 1 dec - 5 dec) ***
1R DE Joy de Zeeuw / Ilona Hernandez 6-1, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 4 4
1 jan 2022 4,4338 5,0506
1 jan 2022 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 feb 2024 92 116
8 jan 2024 86 116
4 dec 2023 94
6 nov 2023 92
2 okt 2023 94
4 sep 2023 93
31 jul 2023 97
3 jul 2023 100 132
5 jun 2023 103 93
1 mei 2023 99 89
3 apr 2023 97 89
27 feb 2023 117 95
30 jan 2023 114 96
2 jan 2023 109 92
5 dec 2022 110 89
31 okt 2022 115 97
3 okt 2022 114 97
5 sep 2022 115 96
1 aug 2022 168 97
4 jul 2022 194 119
6 jun 2022 216
2 mei 2022 227
4 apr 2022 227