NL toptennisser Ids Waterbolk
Bijgewerkt t/m 17 augustus 2022 Home



♂ Ids Waterbolk KNLTB 27441903
Waterbolk, I.
ITF




Prestaties
LambWeston Krabbentoernooi + NRT (Bergen op Zoom, 6 aug - 14 aug) **
2R HE Lukas Gruben / Ids Waterbolk 6-3, 6-3
1R HE Ids Waterbolk / Tristan Schrier 1-6, 7-6(4), 6-1
HF HD Bobbie de Goeijen - Lukas Gruben / Bart Dane - Ids Waterbolk 4-6, 6-4, 6-0
KF HD Bart Dane - Ids Waterbolk / Olaf van Beveren - Sven Kerkhoffs 6-3, 6-4
1R HD Bart Dane - Ids Waterbolk / Espen van Ginneken - Jorg Maartense 6-2, 6-0

TSH Haren Open 2022 (Haren (Gr), 30 jul - 7 aug) *
  F HE Boas Deden / Ids Waterbolk 6-7, 6-2, 6-3
HF HE Ids Waterbolk / Bas Bouwman 6-1, 6-2
KF HE Ids Waterbolk / Rens Verhaar 6-1, 6-4
2R HE Ids Waterbolk / Sven Kerkhoffs 7-5, 6-4
1R HE Ids Waterbolk / Mauk Smit 4-6, 6-3, 6-2
KF HD Lewie Bouman - Pieke Bouman / Bart Dane - Ids Waterbolk 6-2, 6-0

Gaslicht.com TAM open 2022 NRT (Groningen, 2 jul - 10 jul) **
2R HE Sil Hollemans / Ids Waterbolk 6-3, 7-6(9)
1R HE Ids Waterbolk / Niek Gijsen 6-2, 6-4

LTC 's-Gravenzande 2022 ('s-Gravenzande, 25 jun - 3 jul) *
1R HE Mats Bredschneijder / Ids Waterbolk 6-4, 6-1
  F HD Cas de Ruiter - Ids Waterbolk / Jacco Arends - Timo de Visser 6-0, 6-2
HF HD Cas de Ruiter - Ids Waterbolk / Pepijn Langras - Noah Pawirodirjo 7-6(6), 6-2
KF HD Cas de Ruiter - Ids Waterbolk / Pieke Bouman - Michael Schut 6-3, 6-1

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
2R HE Colin Standaart / Ids Waterbolk 6-2, 0-6, 6-3
1R HE Ids Waterbolk / Alfrendo Vogelaar 6-3, 6-4

Janssen Kerres Open 2021 (Landgraaf, 17 jul - 25 jul) **
1R HE Pieke Bouman / Ids Waterbolk 6-1, 6-4
KF HD Jip van Assendelft - Moritz Schroeter / Quinten Kleiboer - Ids Waterbolk 6-4, 4-6, 6-4
1R HD Quinten Kleiboer - Ids Waterbolk / Jim Aarts - Bart Wolvius 7-6(5), 6-4

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
1R HE Andres Ciurletti / Ids Waterbolk 6-0, 6-1
1R HD Marc Dijkhuizen - Arthur van der Kooij / Quinten Kleiboer - Ids Waterbolk Walkover

Gaslicht.com TAM Open 2021 (Groningen, 3 jul - 11 jul) **
1R HE Amadatus Admiraal / Ids Waterbolk 6-0, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
11 oktober 2020 L.T.V. Berlicum 1 / Veenendaalse T.C. 1 4-4
1e HE Frankie Ardon / Ids Waterbolk 1-6, 4-6
1e GD Frankie Ardon - Chiara Merkx / Ids Waterbolk - Nirielle de Bakker 7-5, 6-1
4 oktober 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / Veenendaalse T.C. 1 5-3
2e HE Wouter Bruel / Ids Waterbolk 6-2, 2-6, 6-3
 HD Tommie van Gruijthuijsen - Sander van de Lagemaat / Sem Middelhoven - Ids Waterbolk 6-7, 6-3, [10-7]
2e GD Floor Lissone - Wouter Bruel / Carmen van den Brink - Ids Waterbolk 5-7, 6-3, [10-6]
27 september 2020 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 7-1
2e HE Ids Waterbolk / Tim Evers 6-2, 6-2
1e GD Ids Waterbolk - Judith van Fraayenhoven / Tim Evers - Loďs Wagenvoort 7-6, 6-1
20 september 2020 T.C. Venray 1 / Veenendaalse T.C. 1 2-6
1e HE Mees Roelofs / Ids Waterbolk 6-7, 3-6
2e GD Ron van der Wouw - Nicole Boots / Ids Waterbolk - Carmen van den Brink 3-6, 7-5, [13-11]
13 september 2020 Veenendaalse T.C. 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 3-5
1e HE Ids Waterbolk / Ivar Krans 4-6, 6-7
 HD Ids Waterbolk - Sem Middelhoven / Ivar Krans - Stan de Haan 6-1, 3-6, [10-4]
2e GD Ids Waterbolk - Judith van Fraayenhoven / Stan de Haan - Margo Verbeet 6-1, 3-6, [9-11]

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
1R HE Daniel Verbeek / Ids Waterbolk 6-3, 6-0
1R HD Tom van der Bijl - Paul van den Tempel / Jim Aarts - Ids Waterbolk 6-4, 6-7, 6-2

Iduna NRT 2020 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) **
1R HD Arthur van der Kooij - Yannick Verwater / Marnix van Dalen - Ids Waterbolk 6-3, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R HD Igor Straatsma - Tomas Tallart Fabré / Jim Aarts - Ids Waterbolk 6-3, 7-5

Cream Crackers Open 2019 (Groningen, 10 aug - 18 aug) *
1R HE Tom van der Bijl / Ids Waterbolk 6-4, 6-4
KF HD Paul van den Tempel - Tom van der Bijl / Ethan Florens - Ids Waterbolk 6-2, 6-3
1R HD Ethan Florens - Ids Waterbolk / Edwin Duursema - Ronan Sterenborg 6-1, 6-2

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
1R HE Karol van der Linden / Ids Waterbolk 3-6, 6-4, 6-4
KF HD Boas Deden - Tim Jansen / Aron Ouwejan - Ids Waterbolk 7-6, 6-3

DAAN Open 2019 (Velp, 29 jun - 7 jul) **
1R HE Tim Slager / Ids Waterbolk 7-6, 6-4
KF HD Jelte Veldkamp - Niek Wigger / Baptist Onderdonck - Ids Waterbolk 6-4, 7-5

Marlot Open 2019 (Den Haag, 22 jun - 30 jun) *
1R HE Quinten Kleiboer / Ids Waterbolk 4-6, 6-1, 6-2
KF HD Dylan Heap - Kai Rottiné / Rutger Cramer - Ids Waterbolk 6-2, 7-5

Social Blue Open 2019 (Hoorn, 15 jun - 23 jun) **
2R HE Bart de Gier / Ids Waterbolk 6-2, 6-1
1R HE Ids Waterbolk / Bas Klijn 7-6(3), 5-7, 6-2
KF HD Jelte Veldkamp - Niek Wigger / Erdem Isitan - Ids Waterbolk 6-4, 6-2

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2019 (Den Bosch, 3 jun - 10 jun) *
KF HD Mattheo Knoop - Quin Verstegen / Erdem Isitan - Ids Waterbolk Walkover

Heren 1e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / Veenendaalse T.C. 1 3-3
2e HE Wilmar Guleij / Ids Waterbolk 6-3, 6-3
2e HD Wilmar Guleij - Charly Groenendijk / Erdem Isitan - Ids Waterbolk 6-4, 7-6
26 mei 2019 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / Veenendaalse T.C. 1 2-4
3e HE Victor Kwee / Ids Waterbolk 1-6, 3-6
2e HD Victor Kwee - Thomas Quadekker / Erdem Isitan - Ids Waterbolk 2-6, 3-6
19 mei 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Maasland 1 4-2
3e HE Ids Waterbolk / Tobias van Toledo 6-4, 6-3
2e HD Ids Waterbolk - Erdem Isitan / Zaiyed Badreddine - Tobias van Toledo 3-6, 1-6
12 mei 2019 L.T.C. Uden 1 / Veenendaalse T.C. 1 5-1
2e HE Rob Kardol / Ids Waterbolk 6-4, 7-6
2e HD Bas van Lith - Kevin van Zoelen / Erdem Isitan - Ids Waterbolk 4-6, 7-6, [10-6]
22 april 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Boskoop 1 4-2
3e HE Ids Waterbolk / Gareth Lau 3-6, 6-0, 6-3
1e HD Erdem Isitan - Ids Waterbolk / Paul Baans - Gareth Lau 6-7, 6-4, [10-4]
14 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Veenendaalse T.C. 1 3-3
2e HD Dennis Lütjohann - Wouter Meijer / Erdem Isitan - Ids Waterbolk 3-6, 2-6
7 april 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.C. Venlo 1 4-2
2e HE Ids Waterbolk / Ricky de Bruijn 6-3, 3-6, 4-6
2e HD Erdem Isitan - Ids Waterbolk / Robert van Ewijk - Domenic Schreurs 6-3, 6-4

Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) **
HF HD Boris Beumer - Brian de Vrind / Erdem Isitan - Ids Waterbolk 6-0, 6-2
KF HD Erdem Isitan - Ids Waterbolk / Jim Hendrikx - Joost van der Linden 7-6(4), 0-6, 4-0

Dionar Hoofddorp 2018 (Hoofddorp, 28 jul - 5 aug) *
1R HE Joris Bodin / Ids Waterbolk 6-3, 6-0
1R HD Robert van de Graaf - Duco van der Veer / Steven Vink - Ids Waterbolk 6-1, 6-2

Houben Fysiotherapie Aope Zittesje 2018 (Sittard, 21 jul - 29 jul) **
1R HE Jim Hendrikx / Ids Waterbolk 6-0, 6-1

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2018 (Hoorn, 7 jul - 15 jul) ****
1R HD Lucas Bos - Martijn Kerssens / Tim Heijmans - Ids Waterbolk 6-1, 6-1

DAAN NRT** 2018 (Velp, 30 jun - 8 jul) **
1R HE Tom Clavel / Ids Waterbolk 6-4, 6-2

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2018 (Den Bosch, 13 mei - 21 mei) *
1R HE Stefan Lončar / Ids Waterbolk 6-1, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 2,1966
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 159 115
4 jul 2022 198 102
6 jun 2022 166 170
2 mei 2022 175 107
4 apr 2022 175 107
1 mrt 2022 181 94
1 feb 2022 188 91
4 jan 2022 179 99
7 dec 2021 180 99
2 nov 2021 182 99
5 okt 2021 181 100
30 aug 2021 177 96
3 aug 2021 162 99
6 jul 2021 177 85
1 jun 2021 177 86
29 apr 2021 177 86
6 apr 2021 177 86
2 mrt 2021 177 87
2 feb 2021 176 86
5 jan 2021 176 86
1 dec 2020 174 86
3 nov 2020 175 86
5 okt 2020 176 86
1 sep 2020 176 84
3 aug 2020 180 88
2 mrt 2020 179 81
4 feb 2020 182 91
7 jan 2020 181 93
2 dec 2019 206 92
4 nov 2019 187 91
7 okt 2019 189 90
5 sep 2019 189 90
5 aug 2019 159 84
1 jul 2019 161 105
3 jun 2019 219 151
29 apr 2019 208 150
12 mrt 2019 213 200
12 feb 2019 213 199
3 dec 2018 198 186
5 nov 2018 209 187
2 okt 2018 209 188
3 sep 2018 207 186
6 aug 2018 269
2 jul 2018 267
4 jun 2018 292
30 apr 2018 332
2 apr 2018 329