NL toptennisser Hester Lange
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♀ Hester Lange KNLTB 14454661
Lange, H.




Prestaties
Gemengd 1e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 6-2
2e DE Hester Lange / Renate de Regt 6-2, 6-1
 DD Julia van Rosendael - Hester Lange / Eloise de Mooij - Renate de Regt 2-6, 6-1, [10-7]
2e GD Floris van den Brink - Hester Lange / Nick Broekhof - Renate de Regt Walkover
26 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 4 6-2
 DD Medy Blankvoort - Hester Lange / Anna Brinkmann Adsarias - Kiki Rijk 4-6, 7-6, [11-9]
19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e DE Suzanne van Soest / Hester Lange 7-5, 6-1
2e GD Paul Klaver - Suzanne van Soest / Hester Lange - Floris van den Brink Walkover
12 mei 2019 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
 DD Ghislaine van Baal - Maxim van Ossenbruggen / Medy Blankvoort - Hester Lange 4-6, 2-6
2e GD Mike Luttikhuis - Ghislaine van Baal / Floris van den Brink - Hester Lange Walkover
22 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e GD Roderik Bratianu - Hester Lange / Robin Grit - Elysia Pool 2-6, 2-6
14 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e GD Anwar Salam - Regina Balcune / Hester Lange - Roderik Bratianu 1-0 Opgave

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
 DD Nicky van Bakel - Andrea van den Hurk / Hester Lange - Sophie van Rosendael 6-2, 6-3
27 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 1-7
 DD Hester Lange - Julia van Rosendael / Sarah de Boer - Eva Vedder 1-6, 0-6
2e GD Hester Lange - Roderik Bratianu / Sarah de Boer - Thijs Buur 7-6, 4-6, [8-10]

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
13 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
2e DE Hester Lange / Vroni van Berlo 1-6, 6-3, 1-6

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
6 mei 2018 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 5-3
1e DE Vicky van de Peer / Hester Lange 6-3, 6-7, 6-2
2e GD Joost van Loon - Annouck Meys / Hester Lange - Rutger-Jan Lange Walkover
22 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 6-2
1e DE Hester Lange / Karlijn van den Dungen 3-6, 7-5, 6-1
2e GD Roderik Bratianu - Hester Lange / Tess van Dinteren - Tim van Rodijnen 6-2, 6-1
15 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 8-0
1e DE Lexie Stevens / Hester Lange 6-0, 6-0
2e GD Janine Hemmes - John Naaktgeboren / Rutger-Jan Lange - Hester Lange 6-3, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
8 april 2018 T.V. Hoorn 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
 DD Anna Alzate - Natascha Kennis / Hester Lange - Medy Blankvoort 4-6, 2-6
2e GD Romy Bitorajac - Wouter den Bakker / Sam Jesse - Hester Lange 0-6, 7-6, [10-3]

Gemengd 2e klasse Afdeling 30
28 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
2e GD Rutger-Jan Lange - Hester Lange / Enise Yiğit - Kayne Trustfull Opgave thuis
21 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 8-0
2e DE Hester Lange / Hester Hooyschuur 6-3, 6-1
2e GD Roderik Bratianu - Hester Lange / GabriŽlle Altena - Michiel van der Goes 6-3, 6-4
14 mei 2017 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
2e DE MariŽtte Verbruggen / Hester Lange 6-4, 3-6, 2-6
2e GD Michelle Hoogenstein - Milan Ludlage / Roderik Bratianu - Hester Lange 1-6, 2-6
7 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 6-2
2e DE Hester Lange / Daisy de Groot 3-6, 6-4, 3-6
2e GD Rutger-Jan Lange - Hester Lange / Daisy de Groot - Julien Maugenest 6-4, 6-3
30 april 2017 T.C. Bakkum 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
2e DE Katerina Antoniou / Hester Lange 6-3, 6-1
 DD Kim Stabij - Irene Kranendonk / Moon Grosfeld - Hester Lange Opgave uit
1e GD Irene Kranendonk - Tim Kloosterman / Hester Lange - Rutger-Jan Lange Opgave thuis
17 april 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 4 7-1
 DD Hester Lange - Carlijn Prinsze / Julia Enderink - Sophie Wagemaker 7-5, 2-6, 5-7
2e GD Rutger-Jan Lange - Hester Lange / Sophie Wagemaker - Jurre van Rossum 7-5, 6-4
9 april 2017 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 5-3
2e DE Myrthe van der Boon / Hester Lange 6-4, 6-1
 DD Beau Blokker - Jacomien Feilzer / Federica van Adrichem - Hester Lange 6-1, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 3
1 jan 2018 2 4
28 mei 2017 4,0922
21 mei 2017 3,4908 4,1805
14 mei 2017 3,7726 4,2561
7 mei 2017 3,7726 4,3209
30 apr 2017 3,7129 4,3209
17 apr 2017 4,2931
9 apr 2017 3,7129 4,2098
1 jan 2017 3 4