Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 6 |
11 mei 2024 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 4 |
/ |
T.V. Dijkzicht (Volendam) 1 |
2-4 |
2e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Frank Kemper |
6-7, 7-6, 7-5 |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2 |
21 april 2024 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
5-3 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Erik Goris |
7-6, 7-5 |
2e GD |
Floyd van Houwelingen - Kimberly Loo |
/ |
Niels Hoefsloot - Emily van der Werf |
1-6, 6-4, [9-11] |
14 april 2024 |
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
5-3 |
1e HE |
Martijn Kerssens |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-1, 6-1 |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 6 |
13 april 2024 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 4 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
1-5 |
3e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Leon Vloedgraven |
1-6, 5-7 |
2e HD |
Marcel Crok - Floyd van Houwelingen |
/ |
Shaun Waters - Kester Black |
6-1, 6-4 |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2 |
7 april 2024 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Bosheim (Bussum) 2 |
6-2 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Yanik Maarsen |
6-4, 2-6, 4-6 |
HD |
Job van Eijk - Floyd van Houwelingen |
/ |
Ben van Donselaar - Yanik Maarsen |
1-6, 6-3, [10-4] |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2 |
4 juni 2023 |
T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
3-3 |
1e HE |
Ethan Florens |
/ |
Floyd van Houwelingen |
3-6, 3-6 |
21 mei 2023 |
T.P.V. Hoorn 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
2-6 |
2e HE |
Sandro Neefjes |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-4, 5-7, 0-6 |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 1 |
20 mei 2023 |
T.C. Zandvoort 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 |
0-6 |
1e HE |
Niels Hoefsloot |
/ |
Floyd van Houwelingen |
4-6, 4-6 |
1e HD |
Colin van der Hel - Niels Hoefsloot |
/ |
Floyd van Houwelingen - David Valstar |
6-7, 6-4, [5-10] |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2 |
7 mei 2023 |
T.C. Bakkum 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
7-1 |
2e HE |
Marnix Blom |
/ |
Floyd van Houwelingen |
7-6, 4-6, 0-6 |
HD |
Ruud Vis - Marnix Blom |
/ |
Andries Cupido - Floyd van Houwelingen |
7-5, 6-4 |
2e GD |
Safien Boulonois - Marnix Blom |
/ |
Moon Grosfeld - Floyd van Houwelingen |
6-1, 6-2 |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 2 |
22 april 2023 |
T.C. Bosheim (Bussum) 2 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 3 |
5-1 |
3e HE |
Figou Stam |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-3, 7-5 |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2 |
16 april 2023 |
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
4-4 |
2e HE |
Bas Haverlag |
/ |
Floyd van Houwelingen |
5-7, 2-6 |
HD |
Olger van Gent - Bas Haverlag |
/ |
Rens van der Vis - Floyd van Houwelingen |
2-6, 6-4, [10-4] |
2e GD |
Timo de Mooy - Aya Matsunaga |
/ |
Floyd van Houwelingen - Kimberly Loo |
2-6, 3-6 |
10 april 2023 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.A.M. (Groningen) 1 |
4-4 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Sven van Dijk |
6-3, 6-4 |
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1 |
29 mei 2022 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Zandvoort 3 |
2-3 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Gian Issa |
5-7, 2-6 |
22 mei 2022 |
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
5-3 |
2e HE |
Björn Luitink |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-2, 6-0 |
2e GD |
Rachel Gans - Jelmer Broers |
/ |
Floyd van Houwelingen - Ilse Huiskes |
6-7, 6-2, [10-7] |
15 mei 2022 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.P.V. Hoorn 1 |
4-4 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Edward Etty |
2-6, 4-6 |
2e GD |
Floyd van Houwelingen - Kimberly Loo |
/ |
Edward Etty - Jasmine Apawti |
2-6, 6-3, [4-10] |
1 mei 2022 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 |
3-5 |
2e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Ryan Koffeman |
6-4, 2-6, 3-6 |
2e GD |
Floyd van Houwelingen - Kimberly Loo |
/ |
Ryan Koffeman - Marlot Meddens |
4-6, 5-7 |
24 april 2022 |
T.V. Heerhugowaard 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
1-7 |
2e HE |
Dentrey Veenstra |
/ |
Floyd van Houwelingen |
3-6, 2-6 |
1e GD |
Robert Kef - Elise van Zijst |
/ |
Floyd van Houwelingen - Ilse Huiskes |
6-2, 6-4 |
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2 |
24 oktober 2021 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Heerhugowaard 1 |
8-0 |
2e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Tycho Veenstra |
6-2, 6-1 |
2e GD |
Kimberly Loo - Floyd van Houwelingen |
/ |
Pleun Kramer - Dentrey Veenstra |
6-1, 6-1 |
17 oktober 2021 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 |
3-5 |
2e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Jelmer Broers |
7-5, 4-6, 6-4 |
HD |
Jan-Willem Feilzer - Floyd van Houwelingen |
/ |
Xander Spong - Jelmer Broers |
5-7, 4-6 |
2e GD |
Rebecca Indrakusuma - Floyd van Houwelingen |
/ |
Björn Luitink - Myrthe van der Boon |
4-6, 6-3, [10-8] |
10 oktober 2021 |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
2-6 |
2e HE |
Chiel van der Plas |
/ |
Floyd van Houwelingen |
4-6, 0-6 |
HD |
Koos van Driel - Maarten Heideman |
/ |
Jan-Willem Feilzer - Floyd van Houwelingen |
2-6, 0-6 |
2e GD |
Michiel van der Goes - Daniëlle van der Zee |
/ |
Ilse Huiskes - Floyd van Houwelingen |
6-4, 4-6, [5-10] |
26 september 2021 |
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
3-5 |
2e HE |
Timo de Mooy |
/ |
Floyd van Houwelingen |
1-6, 3-6 |
HD |
Olger van Gent - Bas Haverlag |
/ |
Jan-Willem Feilzer - Floyd van Houwelingen |
6-2, 1-6, [9-11] |
1e GD |
Bas Haverlag - Julia van Rosendael |
/ |
Floyd van Houwelingen - Ilse Huiskes |
6-4, 3-6, [10-5] |
19 september 2021 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 |
1-7 |
2e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Tim Jansen |
6-4, 5-7, 0-6 |
HD |
Jan-Willem Feilzer - Floyd van Houwelingen |
/ |
René d' Hooghe - Matthijs van Starkenburg |
5-7, 3-6 |
2e GD |
Floyd van Houwelingen - Ilse Huiskes |
/ |
René d' Hooghe - Lynn Cafinn Megan |
6-3, 5-7, [10-5] |
|
DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) ** |
1R HE |
Lars Wagenaar |
/ |
Floyd van Houwelingen |
Walkover |
|
TV Hoofddorp Open 2021 (Hoofddorp, 31 jul - 8 aug) **** |
1R HE |
Zachary Eisinga |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-0, 6-1 |
Gemengd 2e klasse Afdeling 4 |
4 oktober 2020 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 |
5-3 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Boudewijn Willems |
6-0, 7-6 |
HD |
Adrien Berkowicz - Floyd van Houwelingen |
/ |
Boudewijn Willems - Maarten Witte |
6-4, 6-2 |
2e GD |
Floyd van Houwelingen - Rixt de Jong |
/ |
Bas Bouwman - Loes Ebeling Koning |
6-2, 6-4 |
20 september 2020 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 |
6-2 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Aron Ouwejan |
6-4, 6-1 |
1e GD |
Floyd van Houwelingen - Floor Grootjans |
/ |
Anika Ouwejan - Lucas van Flymen |
7-5, 6-7, [10-8] |
13 september 2020 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
3-5 |
1e HE |
Steffen Hart |
/ |
Floyd van Houwelingen |
2-6, 0-6 |
HD |
Daan Vonsée - Sten Boersma |
/ |
Floyd van Houwelingen - Caio Smidi |
1-6, 6-3, [11-9] |
1e GD |
Sten Boersma - Valerie Kirsch |
/ |
Floyd van Houwelingen - Giséla Kemper |
2-6, 6-7 |
|
Open Startbaantoernooi 2019 (Amstelveen, 15 jun - 23 jun) ** |
KF HE |
Jesse Timmermans |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-2, 6-1 |
2R HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Ole Bredschneijder |
6-4, 3-6, 6-4 |
1R HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Jurre van Rossum |
6-1, 6-0 |
Gemengd 2e klasse Afdeling 3 |
2 juni 2019 |
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
2-6 |
HD |
Frank Kemper - Martijn Kerssens |
/ |
Floyd van Houwelingen - Caio Smidi |
7-6, 6-1 |
1e GD |
Martijn Kerssens - Nina Kwakman |
/ |
Floyd van Houwelingen - Rixt de Jong |
6-3, 3-6, [9-11] |
26 mei 2019 |
T.C. Bakkum 2 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
4-4 |
1e HE |
Björn Vermeulen |
/ |
Floyd van Houwelingen |
0-6, 1-6 |
HD |
Yvo van der Horst - Björn Vermeulen |
/ |
Floyd van Houwelingen - Ege Melih Azkara |
3-6, 3-6 |
19 mei 2019 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. De Uithof (Utrecht) 1 |
4-4 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Jacco van der Putten |
3-6, 6-4, 6-1 |
HD |
Floyd van Houwelingen - Caio Smidi |
/ |
Koen van der Zouwen - Luuk Ammerlaan |
3-6, 7-5, [3-10] |
1e GD |
Floyd van Houwelingen - Rixt de Jong |
/ |
Jacco van der Putten - Merle de Vries |
4-6, 1-6 |
12 mei 2019 |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
6-2 |
1e HE |
David Valstar |
/ |
Floyd van Houwelingen |
1-6, 1-6 |
2e GD |
Yannick van der Weerden - Kimberly Loo |
/ |
Lana Groenvynck - Floyd van Houwelingen |
2-6, 0-6 |
22 april 2019 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 |
8-0 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Koen Vonk |
6-3, 6-1 |
14 april 2019 |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
4-4 |
1e HE |
Wouter Olling |
/ |
Floyd van Houwelingen |
2-6, 3-6 |
HD |
Wouter Olling - Tariq Khoeblal |
/ |
Floyd van Houwelingen - Caio Smidi |
7-6, 7-6 |
1e GD |
Sam Bakker - Eva Zaunbrecher-Boschloo |
/ |
Floyd van Houwelingen - Dali Tjokrohamidjojo |
3-6, 7-5, [6-10] |
7 april 2019 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 |
3-5 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Timo de Mooy |
6-4, 6-1 |
1e GD |
Lana Groenvynck - Floyd van Houwelingen |
/ |
Sophie van Rosendael - Olger van Gent |
0-6, 7-6, [8-10] |
|
Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2018 ** (Valkenswaard, 31 dec - 6 jan) ** |
1R HE |
Brian de Vrind |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-1, 6-1 |
|
Dionar Hoofddorp 2018 (Hoofddorp, 28 jul - 5 aug) * |
2R HE |
Xander Spong |
/ |
Floyd van Houwelingen |
7-6, 6-4 |
1R HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Tony Greitemann |
6-1, 6-1 |
|
Shot Open 2016 (Zeist, 9 jul - 17 jul) ** |
1R HE |
Koen Schuurmans |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-1, 6-3 |
Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 |
5 juni 2016 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Bosheim (Bussum) 1 |
1-5 |
4e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Yoram van Eekert |
6-4, 6-1 |
Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 |
31 mei 2015 |
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
7-1 |
1e HE |
Menno Houter |
/ |
Floyd van Houwelingen |
0-6, 2-6 |
HD |
Lucas Bos - Martijn Admiraal |
/ |
Floyd van Houwelingen - Laurens Veldman |
5-7, 6-1, 6-2 |
|
Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2015 (Den Bosch, 18 mei - 25 mei) * |
1R HE |
Ruben Konings |
/ |
Floyd van Houwelingen |
7-6, 6-4 |
Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 |
17 mei 2015 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.V. Heerhugowaard 4 |
1-7 |
2e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Remco Reinhard |
6-4, 6-7, 6-4 |
2e GD |
Renske de Gelder - Floyd van Houwelingen |
/ |
Jente Boersma - Remco Pondman |
1-6, 5-7 |
26 april 2015 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 |
3-5 |
1e HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Chiel van der Plas |
6-3, 6-1 |
1e GD |
Floyd van Houwelingen - Inge Hoogland |
/ |
Hester Hooyschuur - Maarten Heideman |
6-4, 7-5 |
19 april 2015 |
L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
7-1 |
1e HE |
Joris Bodin |
/ |
Floyd van Houwelingen |
4-6, 6-2, 6-1 |
2e GD |
Maud van Gorkom - Casper Mantje |
/ |
Inge Hoogland - Floyd van Houwelingen |
7-5, 7-5 |
12 april 2015 |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
/ |
T.C. Bakkum 2 |
0-8 |
HD |
Floyd van Houwelingen - Benjamin Boogerd |
/ |
Viktor Rotteveel - Arno Balk |
2-6, 4-6 |
2e GD |
Inge Hoogland - Floyd van Houwelingen |
/ |
Bente Akkerman - Viktor Rotteveel |
5-7, 4-6 |
6 april 2015 |
T.V. Assendelft 1 |
/ |
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 |
6-2 |
1e HE |
Nikander Damianos |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-1, 6-1 |
2e GD |
Nikander Damianos - Sanne Heurter |
/ |
Floyd van Houwelingen - Inge Hoogland |
6-0, 7-6 |
|
Connectica Open Beverwijk 2015 (Beverwijk, 21 mrt - 29 mrt) ** |
1R HE |
Stijn Slump |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-3, 6-4 |
|
Sphaerinda NRT 2014 (Utrecht, 26 jul - 3 aug) ** |
1R HE |
Daan van Randtwijk |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-4, 6-2 |
|
Rapiditas Open 2014 (Nijmegen, 19 jul - 27 jul) ** |
2R HE |
Robert van Ewijk |
/ |
Floyd van Houwelingen |
6-3 Opgave |
1R HE |
Floyd van Houwelingen |
/ |
Jesse Timmermans |
0-6, 6-3, 6-4 |