NL toptennisser Flory Bierma
Bijgewerkt t/m 5 november 2020 Home



♀ Flory Bierma KNLTB 25336762
Bierma, F.S.M.
ITF




Prestaties
Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
KF DD Joes van Geijn - Britt van Zeelst / Bente Bierma - Flory Bierma 6-3, 6-1
1R DD Bente Bierma - Flory Bierma / Floor Lissone - Loïs Tsui 6-2, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
2 juni 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / B.L.T.V. (Breda) 2 6-2
1e DE Flory Bierma / Malou Willemen 6-4, 7-6
 DD Flory Bierma - Maru Poppe / Floor van Nunen - Malou Willemen 3-6, 4-6
1e GD Toby de Klerk - Flory Bierma / Malou Willemen - Joris Peters Walkover
26 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e DE Flory Bierma / Julia-Star Darnold 6-2, 6-3
 DD Maru Poppe - Flory Bierma / Julia-Star Darnold - Anjali Ramhit 6-2, 6-3
1e GD Michael Hartgers - Flory Bierma / Julia-Star Darnold - Laurens Lammers 6-2, 6-1

NRT - Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2018 (Rijen, 14 jul - 22 jul) **
2R DE Anouk van Hoek / Flory Bierma 1-6, 7-6, 6-3
1R DE Flory Bierma / Danique Sprokholt 6-1, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
2e DE Sanne Bakker / Flory Bierma 6-4, 2-6, 2-6
 DD Sanne Bakker - Shandra de Graaff / Bernice van de Velde - Flory Bierma 6-4, 6-7, [10-7]
27 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
2e DE Kimberley van Heugten / Flory Bierma 7-5, 6-4
 DD Vivian Polak - Denise Smits / Flory Bierma - Loes Siderius 6-4 Opgave
13 mei 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 7-1
2e DE Flory Bierma / Cleo van Engelen 6-3, 6-4
2e GD Daan Hendriks - Flory Bierma / Yannick Nederpelt - Cleo van Engelen 3-6, 7-5, [8-10]
6 mei 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 2-6
1e DE Flory Bierma / Stéphanie Zaaijer 5-7, 2-6
1e GD René Lindenbergh - Flory Bierma / Chris Politiek - Inge Kaars Sijpesteijn 6-4, 7-5
22 april 2018 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-5
2e DE Jeanine Grabe / Flory Bierma 0-6, 4-6
 DD Jeanine Grabe - Femke Verhaart / Flory Bierma - Bernice van de Velde 2-6, 1-6
1e GD Reinier Luijkx - Femke Verhaart / Robert Wijnveen - Flory Bierma 3-6, 3-6
15 april 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
2e DE Flory Bierma / Sanne Schalekamp 6-4, 1-6, 2-6
2e GD Robert Wijnveen - Flory Bierma / Denise van der Leer - Raphael Mujan 6-4, 7-6
8 april 2018 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 1-7
2e DE Inge Spronk / Flory Bierma 5-7, 7-5, 2-6
 DD Marloes Hendriksen - Mirjam Swarte / Flory Bierma - Loes Siderius 4-6, 2-6

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2018 (Valkenswaard, 2 jan - 7 jan) **
1R DE Katerina Antoniou / Flory Bierma 6-1, 6-1
HF DD Nynke Hamburg - Hanneke Lodewijks / Flory Bierma - Daphne Haverkamp 6-2, 6-2
KF DD Flory Bierma - Daphne Haverkamp / Joan van Lochem - Puck Ooms 7-6, 6-2

TOP FOCUS tennis academy 2017 (Papendrecht, 23 dec - 30 dec) **
1R DE Marwa Hakimi / Flory Bierma 6-2, 6-2

Approach NRT Wierden 2017 (Wierden, 18 nov - 26 nov) **
1R DE Laura Rijkers / Flory Bierma 6-0, 6-0

Toomba Open 2017 (Lelystad, 22 jul - 30 jul) **
1R DE Valentina Ivanov / Flory Bierma 6-1, 6-2
KF DD Isabelle Haverlag - Esmée van der Helm / Flory Bierma - Annick Verhaar 6-2, 7-5

5 Eiken Open 2017 (Rijen, 15 jul - 23 jul) **
KF DE Hanneke Lodewijks / Flory Bierma 6-4, 6-0
2R DE Flory Bierma / Manon Timmer 6-0, 7-6(3)
1R DE Flory Bierma / Iris Broeren 7-5, 6-7, 6-0
  F DD Lizette Blankers - Karlijn van den Dungen / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-3, 6-2
HF DD Flory Bierma - Noesjka Brink / Gabriëlle Dekkers - Hanneke Lodewijks 2-6, 6-4, 6-3

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
1R DE Lotte van Leeuwen / Flory Bierma 6-1, 6-0
KF DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-2, 6-7, 6-4

Marlot Open 2017 (Den Haag, 24 jun - 2 jul) *
1R DE Charlotte van Diemen / Flory Bierma 6-0, 6-2

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
1R DE Zawadi Fulani / Flory Bierma 6-4, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 15
28 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
 DD Kimberley van Heugten - Vivian Polak / Sharon Coone - Flory Bierma 6-3, 6-3
2e GD Danique Baart - Wilco Geenen / Sam van Dijk - Flory Bierma 5-7, 6-7
21 mei 2017 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7-1
 DD Britt Schreuder - Daphne van den Heuvel / Flory Bierma - Mandy Wolfert 3-6, 6-2, 1-6
1e GD Sander Geeris - Daphne van den Heuvel / Bart van Opstal - Flory Bierma 4-0
14 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
2e DE Flory Bierma / Nadine Gobin 3-6, 6-3, 5-7
 DD Flory Bierma - Sharon Coone / Nadine Gobin - Noa Liauw-A-Fong 5-7, 4-6
7 mei 2017 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7-1
1e DE Stéphanie Visscher / Flory Bierma 6-4, 6-2
 DD Chloé Ruette - Stéphanie Visscher / Flory Bierma - Sharon Coone 6-1, 4-6, 6-1
2e GD Laura Rijkers - Jorg van der Vloed / Bart van Opstal - Flory Bierma 4-6, 6-3, 6-7
30 april 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 3-5
 DD Mandy Wolfert - Flory Bierma / Manon Veldman - Maxine Palmen 6-1, 4-6, 7-5
1e GD Bart van Opstal - Flory Bierma / Sarina Berghmans - Steven Gallacher Opgave thuis
17 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
2e DE Milou Ettekoven / Flory Bierma 6-2, 7-5
 DD Regien Vleems - Maruschka van Soest / Flory Bierma - Sharon Coone 6-3, 6-1
9 april 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 1-7
2e DE Flory Bierma / Ilona van de Wetering 6-0, 6-3
2e GD Flory Bierma - Bart van Opstal / Michel van der Goes - Ilona van de Wetering Opgave thuis

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2017 (Apeldoorn, 25 feb - 5 mrt) **
1R DE Melanie Vlak / Flory Bierma 6-2, 7-5
HF DD Debbie Gach - Laura Rijkers / Flory Bierma - Isabelle Haverlag 3-6, 6-4, 6-0
KF DD Flory Bierma - Isabelle Haverlag / Vivian Hegeman - Stephanie Vermeulen-Pauwels 6-3, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
2R DE Sophia Grippo / Flory Bierma 6-2, 6-2
1R DE Flory Bierma / Maxine Palmen 6-0, 6-2
KF DD Lotte van Leeuwen - Claire Verwerda / Flory Bierma - Noesjka Brink 7-6, 6-1
1R DD Flory Bierma - Noesjka Brink / Sylvia Okafor - Enise Yiğit 6-7, 6-3, 5-4

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
2R DE Margriet Timmermans / Flory Bierma 6-3, 6-3
1R DE Flory Bierma / Sophia Grippo 7-5, 7-6
HF DD Donnaroza Gouvernante - Gabriëlla Mujan / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-1, 6-3
KF DD Flory Bierma - Noesjka Brink / Dalina Dahlmans - Savannah Sendar 2-6, 6-4, 7-6

Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 (De Mors, Eibergen, 12 nov - 20 nov) **
1R DE Sylvia Okafor / Flory Bierma 6-4, 2-6, 6-3
KF DD Laura Rijkers - Stéphanie Visscher / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-4, 6-3

Plus Gommers Open 2016 (Roosendaal, 30 jul - 7 aug) ***
1R DE Debbie Gach / Flory Bierma 6-3, 7-5
KF DD Dalina Dahlmans - Maxine Palmen / Flory Bierma - Finn Joziasse 7-5, 6-3

Toomba Open 2016 (Lelystad, 23 jul - 31 jul) ***
1R DE Janine Hemmes / Flory Bierma 6-1, 6-0
HF DD Daniëlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Flory Bierma - Michelle Hazenberg 6-1, 6-3
KF DD Flory Bierma - Michelle Hazenberg / Anne Marie Beekhuis - Anne-Rim Romp 6-3, 7-5

Janssen Kerres Open 2016 (Landgraaf, 17 jul - 24 jul) **
2R DE Yvette Vlaar / Flory Bierma 6-2, 5-7, 6-0
1R DE Flory Bierma / Paula van Haarlem 6-2, 6-3

Open Startbaantoernooi 2016 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) ****
1R DE Shura Poppe / Flory Bierma 6-4, 6-2

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
2R DE Esmée van der Helm / Flory Bierma 6-3, 3-6, 7-5
1R DE Flory Bierma / Susanne Rehorst 6-1, 6-7, 6-4
  F DD Bo van Beveren - Flory Bierma / Merel Beelen - Manon Veldman 5-7, 6-2, 7-6(2)
HF DD Bo van Beveren - Flory Bierma / Karlijn Agten - Laura Smits 7-5, 7-6

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2016 (Amstelveen, 9 jan - 15 jan) **
1R DE Claire Verwerda / Flory Bierma 6-4, 6-2

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 (Valkenswaard, 27 dec - 3 jan) **
1R DD Katerina Antoniou - Jente Boersma / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-2, 6-2

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2015 (Den Bosch, 18 mei - 25 mei) *
1R DE Barbara Huyskes / Flory Bierma 6-2, 6-1
KF DD Quinty Janssen - Evy Markovits / Flory Bierma - Gabriëlle Dekkers Walkover

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
2R DE Anastasiya Mulder / Flory Bierma 6-3, 6-1
1R DE Flory Bierma / Naomi de Kwaadsteniet 4-6, 6-3, 6-2
1R DD Michelle Hazenberg - Julia van Tuyll van Serooskerken / Flory Bierma - Roos Nederstigt 6-4, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 2,0259
21 mei 2017 2,0990
14 mei 2017 2,4769 2,1445
7 mei 2017 2,4769 2,3047
30 apr 2017 2,3602
17 apr 2017 2,4491 2,2721
9 apr 2017 2,5944 2,2721
1 jan 2017 2,3587
1 jan 2017 2
1 jan 2016 2,7110
1 jan 2016 3
1 jan 2015 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
3 nov 2020 152
5 okt 2020 152
1 sep 2020 152
3 aug 2020 150
2 mrt 2020 148
4 feb 2020 153
7 jan 2020 154
1 jul 2019 188
3 jun 2019 130
29 apr 2019 130
12 mrt 2019 131
12 feb 2019 133
3 dec 2018 115 113
5 nov 2018 114 114
2 okt 2018 115 116
3 sep 2018 115 117
6 aug 2018 120 125
2 jul 2018 97 91
4 jun 2018 120 92
30 apr 2018 122 96
2 apr 2018 120 96
5 mrt 2018 95 97
5 feb 2018 94 73
1 jan 2018 91 73
4 dec 2017 93 73
30 okt 2017 94 72
2 okt 2017 94 70
28 aug 2017 94 67
31 jul 2017 88 62
3 jul 2017 92 63
5 jun 2017 96 58
1 mei 2017 90 55
3 apr 2017 89 55
6 mrt 2017 111 56
6 feb 2017 108 59
9 jan 2017 119 56
5 dec 2016 129 62
31 okt 2016 128 59
3 okt 2016 128 62
5 sep 2016 127 60
1 aug 2016 148 67
11 jul 2016 198 82
6 jun 2016 194 95
2 mei 2016 223
4 apr 2016 223
7 mrt 2016 228
1 feb 2016 231
4 jan 2016 170
7 dec 2015 174
2 nov 2015 174
5 okt 2015 171
7 sep 2015 170
3 aug 2015 175
7 jul 2015 185
1 jun 2015 193
4 mei 2015 187
6 apr 2015 187
2 mrt 2015 184
2 feb 2015 194
5 jan 2015 195