NL toptennisser Floor van Nunen
Bijgewerkt t/m 10 april 2024 Home



♀ Floor van Nunen KNLTB 27844153
Nunen, F. van
ITF WTA




Prestaties
Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2024 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) ***
2R DE Michaëlla Krajicek / Floor van Nunen 6-1, 6-3
1R DE Floor van Nunen / Bo van Beveren 7-6, 6-3
1R DD Carolien Smits - Rixt van der Werff / Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek 6-0, 4-6, 7-6

Carma Indoor Sports NRT *** 2024 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 31 dec - 7 jan) ***
HF DE Kristel van der Heijden / Floor van Nunen 7-6(5), 6-2
KF DE Floor van Nunen / Joann Leijten 6-2, 6-2
2R DE Floor van Nunen / Romy Pols 6-4, 6-4
1R DE Floor van Nunen / Minka Simons 6-1, 6-0
HF DD Demi Tran - Pleun Vermeer / Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek 6-4, 6-3
KF DD Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek / Jordan Kurtz - Demi de Vries 6-4, 6-2

Topspinplaza NRT *** Zwijndrecht (Zwijndrecht, 21 dec - 31 dec) ***
2R DE Melissa Boyden / Floor van Nunen 6-2, 7-6(3)
1R DE Floor van Nunen / Ilona Hernandez 6-2, 6-4
1R DD Anaya Brons - Ilona Hernandez / Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek 4-6, 7-6, [10-5]

REO SocioHypotheek NRT**** Open 2023 (Roden, 5 aug - 13 aug) ***
1R DE Judith van Kessel / Floor van Nunen 6-0, 6-0
KF DD Coco Bosman - Kristel van der Heijden / Gabriëlla Mujan - Floor van Nunen 6-2, 6-0

Zuidlease Aope Zittesje Open & NRT*** 2023 (Sittard, 22 jul - 30 jul) ***
2R DE Maud Hermans / Floor van Nunen 6-3, 4-2 Opgave

67e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen 2023 (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
1R DE Shanelle Iaconi / Floor van Nunen 6-2, 7-5

Boekweit/Olie Tennis **** en Padel toernooi 2023 (Hoorn, 8 jul - 16 jul) ****
2R DE Sarah Olff / Floor van Nunen 6-2, 2-6, 6-1
1R DE Floor van Nunen / Yara Hamerling 6-3, 6-0
KF DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek Walkover

Van de WijdevenNRT** & MannaertsAppels TCT Open 2023 (Tilburg, 24 jun - 2 jul) **
KF DE Laura Rijkers / Floor van Nunen 4-6, 6-4, 6-1
2R DE Floor van Nunen / Sanne Schoormans 6-0, 6-4
1R DE Floor van Nunen / Kim van Riel 6-0, 6-0
HF DD Laurie Barendse - Feline van Eijkelenburg / Floor van Nunen - Sanne Schalekamp 6-3, 6-3
KF DD Floor van Nunen - Sanne Schalekamp / Romy Pols - Sanne Schoormans 6-2, 6-2

Royal Coster Diamonds - Open Startbaan Toernooi Tennis, Padel & NRT 2023 (Amstelveen, 17 jun - 25 jun) **
  F DE Annelin Bakker / Floor van Nunen 6-1, 6-1
HF DE Floor van Nunen / Rachel Gans 6-4, 6-3
KF DE Floor van Nunen / Laurie Barendse 6-2, 6-4
2R DE Floor van Nunen / Bodil van Zeijl 6-3, 6-3
1R DE Floor van Nunen / Inger Verweij Walkover

Solid Tennisacademy Smashtoernooi NRT * 2023 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) *
KF DD Laurie Barendse - Lois van de Fliert / Floor van Nunen - Rachelle Starreveld 7-6(4), 6-3

Leeuwenbergh NRT ** 2023 (Den Haag, 3 jun - 11 jun) **
HF DE Sophie Stoyanov / Floor van Nunen 7-5, 2-6, 7-6
KF DE Floor van Nunen / Laurie Barendse 6-3, 6-4
2R DE Floor van Nunen / Pleun Vermeer 6-2, 6-0
1R DE Floor van Nunen / Ilona Hernandez 6-1, 6-0

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
4 juni 2023 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 8-0
2e DE Rikke de Koning / Floor van Nunen 6-4, 6-1
 DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Floor van Nunen - Joy de Zeeuw 6-4, 6-3

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) ****
1R DE Rikke de Koning / Floor van Nunen 6-1, 6-3

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
21 mei 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e GD Floor van Nunen - Bart Brons / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 7-5, 6-4
14 mei 2023 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-5
2e DE Medy Blankvoort / Floor van Nunen 0-6, 5-7
 DD Kim Hansen - Marlot Meddens / Joy de Zeeuw - Floor van Nunen 6-4, 6-4
1e GD Floris van den Brink - Kim Hansen / Bart Brons - Floor van Nunen 6-3, 7-5
7 mei 2023 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 4-4
2e DE Charlotte Pikkaart / Floor van Nunen 4-6, 7-6, 7-5
1e GD Millen Mortier - Annick Melgers / Bart Brons - Floor van Nunen 6-2, 7-5
16 april 2023 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 6-2
2e DE Lianne de Jong / Floor van Nunen 6-1, 4-6, 7-5
1e GD Rob van den Berg - Lizette Blankers / Bart Brons - Floor van Nunen 6-3, 3-6, [5-10]
10 april 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e DE Floor van Nunen / Melissa Boyden Walkover

Approach winter NRT ** 2023 (Wierden, 3 feb - 12 feb) **
KF DE Sarah van Emst / Floor van Nunen 6-0, 6-2
2R DE Floor van Nunen / Lois van der Kooij 6-0, 6-1
1R DE Floor van Nunen / Susanne Rehorst 6-2, 6-0

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Sevil Yuldasheva / Floor van Nunen 6-3, 6-4

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
HF DE Annelin Bakker / Floor van Nunen 6-3, 6-1
KF DE Floor van Nunen / Lika Peresypkina 6-4, 3-6, 6-2
2R DE Floor van Nunen / Joes van Geijn 6-1, 2-2 Opgave
1R DE Floor van Nunen / Veerle Tibben 6-4, 6-1

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
KF DE Charlotte Pikkaart / Floor van Nunen 7-5, 6-7(5), 6-4
2R DE Floor van Nunen / Fleur Sprengers 6-2, 6-1
1R DE Floor van Nunen / Gigi Sy-A-Foek 7-5, 6-2

Nederlandse Kampioenschappen ***** 2022 (Amstelveen, 11 dec - 18 dec) *****
Q2 DE Isis van den Broek / Floor van Nunen 6-0, 6-2
Q1 DE Floor van Nunen / Danique Havermans 0-1 Opgave

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
KF DE Annelin Bakker / Floor van Nunen 6-2, 6-3
2R DE Floor van Nunen / Charlotte van Zonneveld 6-1, 6-7(4), 6-4
1R DE Floor van Nunen / Yara Kessens 6-3, 6-1

Peugeot Aope Zittesje NRT*** 2022 (Sittard, 23 jul - 31 jul) ***
2R DE Sevil Yuldasheva / Floor van Nunen 6-2, 6-2
1R DE Floor van Nunen / Romy Pols 1-6, 6-2, 6-0

Rhijenhof/Burgersdijk Open NRT* (Den Haag, 2 jul - 10 jul) *
KF DE Feline van Eijkelenburg / Floor van Nunen 2-6, 6-0, 7-5
2R DE Floor van Nunen / Daliyah Hammoud 6-4, 3-6, 6-3

Faber Nrt** & MannaertsAppels Open 2022 (Tilburg, 25 jun - 3 jul) **
KF DE Sophie Schouten / Floor van Nunen 6-0, 6-4
2R DE Floor van Nunen / Renske Ubachs 6-4, 6-7, 6-1
1R DE Floor van Nunen / Quinty van Dongen 7-5, 6-3

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
KF DE Lena Beckx / Floor van Nunen 6-3, 7-5
2R DE Floor van Nunen / Senna van den Heuvel 6-2, 6-3
1R DE Floor van Nunen / Yara Kessens 6-1, 6-2

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 4
29 mei 2022 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
2e DE Lotte Oostvogels / Floor van Nunen 7-5, 1-6, 2-6
 DD April van Gennip - Lucky van Gennip / Benthe de Bresser - Floor van Nunen Walkover
1e GD Jannis Passalis - Lucky van Gennip / Thomas Bakker - Floor van Nunen 6-4, 6-4
15 mei 2022 B.L.T.V. (Breda) 1 / L.T.V. Berlicum 1 8-0
2e DE Floor van Nunen / Eveline Claes 6-3, 6-0
 DD Evi Roobol - Floor van Nunen / Eveline Claes - Lotte Hartjes 6-1, 6-0
1 mei 2022 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
1e DE Floor van Nunen / Frédérique de Vries 6-7, 6-3, 6-1
 DD Floor van Nunen - Evi Roobol / Marleen Jansen - Saskia van Beijnum 6-1, 6-1
1e GD Martijn Fens - Floor van Nunen / Wouter Fens - Marleen Jansen 6-3, 6-3
24 april 2022 T.C. Venray 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 5-3
1e DE Marleen Lensen-Custers / Floor van Nunen 3-2 Opgave
 DD Marleen Lensen-Custers - Rosil Hesen / Benthe de Bresser - Floor van Nunen Walkover
18 april 2022 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 5 6-2
2e DE Floor van Nunen / Elja Vegter 6-3, 6-0
1e GD Thomas Bakker - Floor van Nunen / Elja Vegter - Bas de Rooij 1-6, 3-6
10 april 2022 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 0-8
2e DE Edith Cijsouw / Floor van Nunen 2-6, 0-6
 DD Iris Broeren - Floortje Verschoor-Voets / Benthe de Bresser - Floor van Nunen 2-6, 1-6
1e GD Iris Broeren - Laurens Wisse / Martijn Fens - Floor van Nunen 2-6, 5-7

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
13 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e DE Moniqúe Zuur / Floor van Nunen Walkover
 DD Fabiënne Kalmeijer - Sophie Stoyanov / Inge Spronk - Floor van Nunen 2-6, 5-7
1e GD Moniqúe Zuur - Milo ter Reegen / Floor van Nunen - Thomas Bakker 6-4, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
2 juni 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 2 / B.L.T.V. (Breda) 2 6-2
2e DE Maru Poppe / Floor van Nunen 5-7, 4-1 Opgave
 DD Flory Bierma - Maru Poppe / Floor van Nunen - Malou Willemen 3-6, 4-6
2e GD Brian Verschuure - Maru Poppe / Floor van Nunen - Alex van de Kamp Walkover
22 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 3-5
2e DE Floor van Nunen / Femke van Diemen 3-6, 2-6
14 april 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / B.L.T.V. (Breda) 2 1-7
2e DE Sarah Peek / Floor van Nunen 5-7, 6-4, 1-0 Opgave
2e GD Erwin Stoffelen - Sarah Peek / Michael Heffels - Floor van Nunen 6-7, 4-6
7 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
2e DE Floor van Nunen / Laurèl Polman 6-0, 6-3
 DD Malou Willemen - Floor van Nunen / Laurèl Polman - Isabella Mujan 7-5, 6-0
2e GD Joris Peters - Floor van Nunen / Daniel Verbeek - Isabella Mujan 6-3, 7-5
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2023 2,2946 2,8652
1 jan 2023 3 3
1 jan 2022 4 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 4
1 jan 2018 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 48 85
4 mrt 2024 47 84
5 feb 2024 49 84
8 jan 2024 47 86
4 dec 2023 42 112
6 nov 2023 41 110
2 okt 2023 40 110
4 sep 2023 39 111
31 jul 2023 41 113
3 jul 2023 43 115
5 jun 2023 51
1 mei 2023 49
3 apr 2023 49
27 feb 2023 62
30 jan 2023 61
2 jan 2023 62
5 dec 2022 60
31 okt 2022 66
3 okt 2022 67
5 sep 2022 106
1 aug 2022 105
4 jul 2022 130
3 dec 2018 226
5 nov 2018 222
2 okt 2018 223
3 sep 2018 221
6 aug 2018 236
2 jul 2018 248
4 jun 2018 247
30 apr 2018 246
2 apr 2018 243
5 mrt 2018 242
5 feb 2018 242