NL toptennisser Floor Boesten
Bijgewerkt t/m 9 maart 2020 Home



♀ Floor Boesten KNLTB 20075782
Boesten, F.
ITF




Prestaties
Veracket Open 2019 (Groningen, 24 aug - 1 sep) *
HF DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Floor Boesten - Milou de Klerk 6-1, 6-2

Veracket NRT 2018 (Groningen, 25 aug - 2 sep) *
KF DE Willie Nijborg / Floor Boesten 6-1, 6-2
HF DD Ariella van Dijk - Sigrid Mulder / Floor Boesten - Claudia LŲwik 6-3, 7-6

Van der Valk Aope Zittesje 2017 (Sittard, 23 jul - 30 jul) **
KF DE Daevenia Achong / Floor Boesten 1-0 Opgave
2R DE Floor Boesten / Chanel Janssen 6-3, 6-4
1R DE Floor Boesten / Evi Buijsen 6-4, 6-4
KF DD Debbie Gach - Laura Rijkers / Floor Boesten - Michelle Soons 6-1, 6-0

Palingtoernooi 2016 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
HF DD Tiffany HŲberth - Charlotte van der Meij - Logger / Floor Boesten - Michelle Soons 6-0, 6-0
KF DD Floor Boesten - Michelle Soons / Jente Boersma - ZoŽ Gubbels 7-5, 6-4

Van der Valk Aope Zittesje 2016 (Sittard, 24 jul - 31 jul) **
KF DE Daevenia Achong / Floor Boesten 1-0 Opgave
2R DE Floor Boesten / Chanel Janssen 6-3, 6-4
1R DE Floor Boesten / Evi Buijsen 6-4, 6-4
KF DD Debbie Gach - Laura Rijkers / Floor Boesten - Michelle Soons 6-1, 6-0

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26
5 juni 2016 T.C. Venray 1 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 3-5
1e DE Amber van Dulmen / Floor Boesten 2-6, 2-6
 DD Julie Cremers - Amber van Dulmen / Dyonne America - Floor Boesten Opgave thuis
1e GD Ron van der Wouw - Julie Cremers / Thomas Boesten - Floor Boesten Opgave thuis
29 mei 2016 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 3-5
1e DE Floor Boesten / Janneke de Rijk Opgave uit
 DD Floor Boesten - Dyonne America / Janneke de Rijk - Lucky van Gennip Opgave uit
1e GD Floor Boesten - Thomas Boesten / Janneke de Rijk - Tim Fleerkamp Opgave uit
22 mei 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 4-4
2e DE Clara Heinrichs / Floor Boesten 7-5, 2-6, 2-6
 DD Clara Heinrichs - Joan van Lochem / Dyonne America - Floor Boesten 4-6, 6-7
1e GD Savannah Sendar - Benedikt Heinrichs / Floor Boesten - Thomas Boesten 2-6, 3-6
8 mei 2016 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 1-7
1e DE Floor Boesten / Marjolein Theeuwen 3-6, 6-3, 3-6
 DD Floor Boesten - Dyonne America / Marjolein Theeuwen - Iris Mathijssen 5-7, 6-1, 4-6
1e GD Floor Boesten - Martijn Ravestein / Marjolein Theeuwen - Bob Perik 6-2, 6-7, 7-6
24 april 2016 T.C. Venlo 1 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 5-3
1e DE Chanel Janssen / Floor Boesten 6-3, 2-6, 3-6
 DD Manon Veldman - Rosil Hesen / Floor Boesten - Dita Hauerlandova 3-6, 0-6
1e GD Frans Folkvord - Manon Veldman / Floor Boesten - Thomas Boesten 2-6, 3-6
17 april 2016 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 4-4
2e DE Floor Boesten / Frederieke Schonck 6-0, 6-2
 DD Dyonne America - Floor Boesten / Frederieke Schonck - Michelle Verhoeven 4-6, 6-3, 6-1
1e GD Floor Boesten - Sjoerd Volleberg / Dayna Townsend - Jorg van der Vloed 6-2, 2-6, 7-6
10 april 2016 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 8-0
1e DE Daphne van den Heuvel / Floor Boesten 6-1, 6-3
 DD Daphne van den Heuvel - Lotte van den Heuvel / Floor Boesten - Dyonne America 2-6, 6-3, 6-3
1e GD Laura Rijkers - Jochem Mol / Floor Boesten - Thomas Boesten 6-3, 6-4

Aope Zittesje 2015 (Sittard, 18 jul - 26 jul) **
KF DD Anniek Jansen - Arianne de Winter / Floor Boesten - Michelle Soons 6-3, 6-3
1R DD Floor Boesten - Michelle Soons / Maxine Palmen - Shura Poppe 6-3, 6-4

Kerres Open 2015 (Landgraaf, 11 jul - 19 jul) **
KF DD Sarah Gronert - Jaimy-Gayle van de Wal / Floor Boesten - Michelle Soons 6-2, 6-4

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15
31 mei 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
 DD Floor Boesten - Daphne van den Heuvel / Elke Lemmens - Stanislava HrozenskŠ 0-6, 2-6
2e GD Yannick Zenden - Floor Boesten / Stanislava HrozenskŠ - Seppe Cuypers Opgave thuis
17 mei 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
 DD Daphne van den Heuvel - Floor Boesten / Janneke Luitjes - Mandy Wolfert 7-6, 6-4
10 mei 2015 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-4
1e GD Coen van Gils - Ilona Somers / Floor Boesten - Yannick Zenden Opgave thuis
26 april 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 3-5
1e GD Mats Hermans - Debbie Gach / Yannick Zenden - Floor Boesten 2-6, 2-6
19 april 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7-1
 DD Floor Boesten - Jaimy-Gayle van de Wal / Britt Schreuder - Dayna Townsend 4-6, 3-6
1e GD Yannick Zenden - Floor Boesten / Friso Schonck - Britt Schreuder 6-3, 4-6, 7-6
12 april 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 2-6
 DD April van Gennip - Tiffany HŲberth / Jaimy-Gayle van de Wal - Floor Boesten 4-6, 3-6
2e GD Sander Geeris - Tiffany HŲberth / Marc Edele - Floor Boesten 0-6, 1-6
6 april 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-2
1e GD Floor Boesten - Yannick Zenden / Philippe Brand - Milou Ettekoven 4-6, 6-2, 7-6

Brunssum Open 2014 (Brunssum, 2 aug - 10 aug) ****
KF DD April van Gennip - Lianne de Jong / Floor Boesten - Michelle Soons 6-4, 6-4
1R DD Floor Boesten - Michelle Soons / Kim Breukink - Kelly Gorissen 6-4, 5-7, 7-5

Aope Zittesje 2014 (Sittard, 19 jul - 27 jul) **
1R DE Carlijn Hoedt / Floor Boesten 6-2, 6-0
  F DD April van Gennip - Lianne de Jong / Floor Boesten - Michelle Soons 6-2, 6-3
HF DD Floor Boesten - Michelle Soons / Shura Poppe - Savannah Sendar 6-2, 2-6, 7-5

Kerres Open 2014 (Landgraaf, 12 jul - 20 jul) **
1R DE Lucky van Gennip / Floor Boesten 4-6, 6-4, 7-5

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 15
1 juni 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-4
2e DE Floor Boesten / Kim Wijnen 6-2, 6-1
 DD Michelle Soons - Floor Boesten / Aimťe van Alphen - Kim Wijnen 7-5, 6-2
25 mei 2014 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 8-0
1e DE Daphne van den Heuvel / Floor Boesten 6-2, 6-3
 DD Daphne van den Heuvel - April van Gennip / Dyonne America - Floor Boesten 4-6, 6-0, 6-3
18 mei 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 1-7
 DD Floor Boesten - Michelle Soons / Esther Vermeulen - Karin Volkers 6-2, 7-5
1e GD Ralph Ubachs - Floor Boesten / Danny Tekampe - Fleur ter Steeg 4-6, 4-6
11 mei 2014 T.C. Venlo 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 2-6
1e DE Susan Eggen / Floor Boesten 6-3, 3-6, 6-4
2e GD - Frans Folkvord / Bas Nijsten - Floor Boesten Opgave thuis
21 april 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-8
 DD Floor Boesten - Michelle Soons / Dayna Townsend - Anne-Fleur Schonck 4-6, 3-6
1e GD Bas Nijsten - Floor Boesten / Anne-Fleur Schonck - Gerard ter Woorst 0-6, 4-6
13 april 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 8-0
2e DE Mirte de Bakker / Floor Boesten 7-6, 6-3
 DD Marleen Habes - Mirte de Bakker / Michelle Soons - Floor Boesten 7-6, 6-7, 6-2
6 april 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 0-8
 DD Floor Boesten - Dyonne America / Ilona Somers - Leslie Butkiewicz 0-6, 7-6, 1-6
1e GD Floor Boesten - Ralph Ubachs / Ilona Somers - Coen van Gils 4-6, 1-6

Approach NRT Heerenveen 2014 (Heerenveen, 20 jan - 26 jan) **
2R DE Lianne de Jong / Floor Boesten 6-4, 5-7, 6-2
1R DE Floor Boesten / Anne-Fleur Schonck 6-2, 7-5
  F DD Dewi Dijkman - Elise Moeyes / Floor Boesten - Dayna Townsend 3-6, 7-5, 6-4
HF DD Floor Boesten - Dayna Townsend / Annelou Nab - Anne-Rim Romp 5-7, 7-5, 6-1

Tennischool Henk van Hulst NRT 2013-14 (Valkenswaard, 30 dec - 5 jan) **
1R DE Mandy Wolfert / Floor Boesten 5-7, 7-5, 7-5
HF DD Lisanne van Riet - Eva Wacanno / Floor Boesten - Michelle Soons 6-1, 6-1
KF DD Floor Boesten - Michelle Soons / Jill van den Dungen - Maxine Palmen 6-1, 6-0

Approach NRT Eibergen/Wierden 2013 (Eibergen, 17 nov - 24 nov) **
2R DE Aniek van Rossum / Floor Boesten 6-2, 6-4
1R DE Floor Boesten / Debbie Gach 6-2, 6-3

Aope Zittesje 2013 (Sittard, 20 jul - 28 jul) **
1R DE Dayna Townsend / Floor Boesten 7-6, 6-4
HF DD Lianne de Jong - Charlotte van der Meij - Logger / Floor Boesten - Michelle Soons 6-7, 6-3, 6-3
KF DD Floor Boesten - Michelle Soons / Sophie van den Aarssen - Sanne Louwers 7-6, 7-6

Kerres Open 2013 (Landgraaf, 13 jul - 21 jul) **
KF DE Ghislaine van Baal / Floor Boesten 6-4, 6-1
2R DE Floor Boesten / Linda Vink 6-4, 6-2
1R DE Floor Boesten / Inge Hendrikx 6-4, 6-4
  F DD Inge Hendrikx - Rowie Kouw / Dyonne America - Floor Boesten 6-3, 4-6, 6-1
HF DD Dyonne America - Floor Boesten / Sophie van den Aarssen - Yvette Vlaar 3-6, 6-2, 6-3
KF DD Dyonne America - Floor Boesten / Joyce van der Linden - Anne Schlicher 6-2, 6-2
1R DD Dyonne America - Floor Boesten / Maartje Basten - Stephanie Carmans 6-3, 6-2

Tennis Academy Henk van Hulst 2013 (Valkenswaard, 30 dec - 5 jan) **
2R DE Kelly Versteeg / Floor Boesten 6-4, 6-3
1R DE Floor Boesten / Daphne Coppen 6-1, 6-1
HF DD Tiffany HŲberth - Britt Schreuder / Dyonne America - Floor Boesten 6-1, 4-6, 6-2
KF DD Dyonne America - Floor Boesten / Inge Hendrikx - Kelly Versteeg Walkover
1R DD Dyonne America - Floor Boesten / Daphne Coppen - Rosalie Rietjens 6-0, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
5 jun 2016 2,5776 1,6963
29 mei 2016 2,5776 1,6963
22 mei 2016 2,7916 1,7963
8 mei 2016 2,6822 1,7963
24 apr 2016 2,8489 1,9722
17 apr 2016 2,9609 2,1667
10 apr 2016 2,9531 2,0000
1 jan 2016 2,9531
1 jan 2016 3
31 mei 2015 2,0629
17 mei 2015 2,0629
10 mei 2015 2,0629
26 apr 2015 2,0629
19 apr 2015 2,2279
12 apr 2015 2,7342
6 apr 2015 2,8175
1 jan 2014 2,5067 2,1304
1 jan 2014 3 2
1 nov 2013 2,6774 2,2304
1 okt 2013 2,6774 2,2304
1 sep 2013 2,6774 2,2304
1 aug 2013 2,6774 2,2304
1 jul 2013 2,7766 2,4154
1 jun 2013 2,6739 2,4688
1 mei 2013 2,6738 2,5630
1 apr 2013 2,8106 2,9742
1 mrt 2013 2,8106 2,9742
1 jan 2013 2,7334 2,9475
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,7534
1 sep 2012 2,7534
1 aug 2012 2,6734
1 jul 2012 2,6734
1 jun 2012 2,6734
1 mei 2012 2,7798
1 apr 2012 2,8329
1 mrt 2012 2,7720
1 jan 2012 2,9924
1 jan 2012 3 3
1 mei 2011 4,0524 3,3783
1 jan 2011 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 148
4 feb 2020 153
7 jan 2020 154
2 dec 2019 161
4 nov 2019 164
7 okt 2019 166
5 sep 2019 157
5 aug 2019 184 157
1 jul 2019 188 160
3 jun 2019 177 152
29 apr 2019 177 150
12 mrt 2019 180 153
12 feb 2019 182 151
3 dec 2018 173 143
5 nov 2018 175 147
2 okt 2018 176 151
3 sep 2018 174 150
2 jul 2018 186 133
4 jun 2018 185 134
30 apr 2018 185 138
2 apr 2018 184 135
5 mrt 2018 183 135
5 feb 2018 183 135
1 jan 2018 185 136
4 dec 2017 188 142
30 okt 2017 188 141
2 okt 2017 188 142
28 aug 2017 183 141
31 jul 2017 177 64
3 jul 2017 146 74
5 jun 2017 140 71
1 mei 2017 142 75
3 apr 2017 141 75
6 mrt 2017 143 78
6 feb 2017 143 79
9 jan 2017 142 78
5 dec 2016 141 78
31 okt 2016 139 73
3 okt 2016 140 72
5 sep 2016 139 70
1 aug 2016 136
11 jul 2016 150
6 jun 2016 156
2 mei 2016 153
4 apr 2016 153
7 mrt 2016 153
1 feb 2016 150
4 jan 2016 153
7 dec 2015 159
2 nov 2015 158
5 okt 2015 156
7 sep 2015 158
3 aug 2015 94
7 jul 2015 84
1 jun 2015 90
4 mei 2015 88
6 apr 2015 88
2 mrt 2015 87
2 feb 2015 91
5 jan 2015 195 73
1 dec 2014 181 67
3 nov 2014 156 67
6 okt 2014 156 68
1 sep 2014 159 69
4 aug 2014 162 86
7 jul 2014 125 74
2 jun 2014 115 67
5 mei 2014 118 71
7 apr 2014 118 72
10 mrt 2014 117 72
3 feb 2014 110 67
4 nov 2013 127 75
2 sep 2013 127 70
5 aug 2013 132 80
1 jul 2013 187 131
3 jun 2013 200 142
13 mei 2013 195 141
1 apr 2013 195 141
4 mrt 2013 194 138
1 jan 2013 226
5 nov 2012 231
1 okt 2012 235
3 sep 2012 234
6 aug 2012 252
2 jul 2012 264
4 jun 2012 266
7 mei 2012 260
2 apr 2012 260
5 mrt 2012 258