NL toptennisser Fleur Eggink
Bijgewerkt t/m 7 september 2017 Home



♀ Fleur Eggink KNLTB 24309990
Eggink, F.
ITF Toernooi.nl FaceBook Twitter LinkedIn Site Site Film G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
(KNLTB)


Woonplaats Geboorteplaats Geboortedatum Lengte Handig Backhand
Amsterdam Peize 27 april 1998 1,68 m rechtshandig dubbelhandig


Prestaties
R.E.O. Open 2017 (Roden, 5 aug - 13 aug) **
KF DE Celine Koets / Fleur Eggink 3-6, 6-1, 6-1
1R DE Fleur Eggink / Annemarie Koning 7-5, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
5 juni 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 8-0
1e DE Fleur Eggink / Nikki Kolman 6-1, 7-5
 DD Fleur Eggink - Elja Vegter / Nikki Kolman - Laura Stokkel 6-3, 6-0
22 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-2
1e DE Kim de Groot / Fleur Eggink 5-7, 2-6
 DD Kim de Groot - Lidwien Mentink / Fleur Eggink - Elja Vegter 5-2
8 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 7-1
1e DE Fleur Eggink / Bo Luttikhuis 6-4, 6-1
 DD Fleur Eggink - Elja Vegter / Bo Luttikhuis - Melissa Beumer 6-2, 6-0
1e GD Fleur Eggink - Paul van den Tempel / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-4, 7-6
24 april 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e DE Karen Loranc / Fleur Eggink 2-6, 3-6
 DD Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen / Fleur Eggink - Elja Vegter 3-6, 6-7
1e GD Jorrit ter Maat - Maxim van Ossenbruggen / Fleur Eggink - Paul van den Tempel 2-6, 2-6
17 april 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e DE Fleur Eggink / Annemieke Witte 7-5, 7-5
 DD Fleur Eggink - Elja Vegter / Yvonne Peeters - Annemieke Witte 6-4, 6-3
1e GD Sander Jans - Fleur Eggink / Anwar Salam - Yvonne Peeters 6-1, 6-2
10 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-7
1e DE Marleen Jansen / Fleur Eggink 2-6, 3-6
 DD Myrthe Pelskamp - Sanne Otten / Fleur Eggink - Elja Vegter 5-7, 1-6
1e GD Sanne Otten - Koen Slijkhuis / Fleur Eggink - Paul van den Tempel 1-6, 0-6

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 (Apeldoorn, 20 feb - 28 feb) *
2R DE Dainah Cameron / Fleur Eggink 4-6, 6-4, 7-5
1R DE Fleur Eggink / Margo Verbeet 3-6, 6-2, 6-1
  F DD Fleur Eggink - Annelou Nab / Janine Hemmes - Claire Verwerda 6-4, 6-4
HF DD Fleur Eggink - Annelou Nab / Karlijn Agten - Anne-Rim Romp 6-2, 6-0
KF DD Fleur Eggink - Annelou Nab / Anastasiya Mulder - Shura Poppe 6-2, 6-0

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2015 (Apeldoorn, 21 dec - 27 dec) *
HF DE Erika Vogelsang / Fleur Eggink 6-4, 6-3
KF DE Fleur Eggink / Anastasiya Mulder 6-3, 4-6, 7-5
1R DE Fleur Eggink / Resie Hoeijmakers 6-3, 6-0

Cream Crackers NRT Open 2015 (Groningen, 9 aug - 16 aug) *
KF DE Yvette Vlaar / Fleur Eggink 6-1, 7-5
2R DE Fleur Eggink / Quinty Janssen 6-4, 6-1
1R DE Fleur Eggink / Iris Verweij 6-3, 3-1 Opgave
  F DD Fleur Eggink - Anne Schouten / Romy Kerkhove - Yvette Vlaar 6-3, 2-6, 6-2
HF DD Fleur Eggink - Anne Schouten / Jente Boersma - Julia Enderink 6-2, 6-1
KF DD Fleur Eggink - Anne Schouten / Quinty Janssen - Jiva de Veer 6-1, 6-2

Toomba Open 2015 (Lelystad, 18 jul - 26 jul) ***
1R DE Lotte van Leeuwen / Fleur Eggink 6-2, 6-2
KF DD Kim van der Horst - Kim Popping / Fleur Eggink - Tessa van der Ploeg 6-2, 5-7, 6-4

Open Startbaantoernooi 2015 (Amstelveen, 12 jun - 20 jun) ****
2R DE Elke Tiel / Fleur Eggink 6-1, 6-0
1R DE Fleur Eggink / Nadine Gobin 7-6, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
31 mei 2015 T.C. Bemmel 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e DE Shanna de Cortie / Fleur Eggink 6-2, 6-1
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Fleur Eggink - Douwe Disbergen Opgave thuis

Dr. van Leeuwentoernooi 2015 (Emmen, 19 mei - 25 mei) ****
2R DE Lianne de Jong / Fleur Eggink 6-0, 6-2
1R DE Fleur Eggink / Willie Nijborg 6-2, 6-2
HF DD Anita Bos - Joany Pontjodikromo / Fleur Eggink - Tessa van der Ploeg 2-6, 6-2, 6-2
KF DD Fleur Eggink - Tessa van der Ploeg / Ghislaine van Baal - Lianne de Jong 6-2, 6-1

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
17 mei 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e DE Julia Tuhusula / Fleur Eggink 3-6, 1-6
1e GD Ingmar van Dongen - Julia Tuhusula / Douwe Disbergen - Fleur Eggink 6-4, 3-6, 6-7
10 mei 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 5-3
1e DE Fleur Eggink / Barbara Huyskes 5-7, 1-6
 DD Kim Borg - Fleur Eggink / Anniek Jansen - Stephanie Oostveen 6-3, 6-3
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 7-1
1e DE Fleur Eggink / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-1, 6-2
 DD Fleur Eggink - Kim Borg / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Steffi Kröger 6-3, 6-3
19 april 2015 T.C. Bilthoven 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e DE Kim van Heur / Fleur Eggink 4-6, 0-6
 DD Annick Verhaar - Noortje van Leeuwen / Fleur Eggink - Kim Borg 4-6, 3-6
12 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 4-4
1e DE Fleur Eggink / Daisy de Groot 4-6, 4-6
 DD Fleur Eggink - Marlies Vermeulen / Daisy de Groot - Isabelle Haverlag 6-1, 6-7, 4-6
2e GD Douwe Disbergen - Fleur Eggink / Ytzen Zeilstra - Moesha van Leeuwen 6-3, 6-4
6 april 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-4
1e DE Anna Kostiouk / Fleur Eggink 7-6, 4-6, 3-6
 DD Elleke Brölman - Roos Gerritsen / Kim Borg - Fleur Eggink 6-2, 3-6, 7-6

Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2015 (Apeldoorn, 21 feb - 1 mrt) **
1R DE Dewi Dijkman / Fleur Eggink 6-1, 6-3
  F DD Danique Baart - Diana Chehoudi / Fleur Eggink - Annelou Nab Walkover
HF DD Fleur Eggink - Annelou Nab / Frida Cnossen - Melody Taal 6-2, 6-4

Approach Extercatte Energy NRT 2015 (De Mors, Eibergen, 24 jan - 1 feb) **
1R DE Maurien Rikkert / Fleur Eggink 6-1, 4-6, 6-4

Approach NRT Eibergen Kerst 2014 (De Mors, Eibergen, 21 dec - 28 dec) **
2R DE Lotte van Leeuwen / Fleur Eggink 6-3, 6-4
1R DE Fleur Eggink / Marleen Jansen 6-4, 6-0
  F DD Arianne Hartono - Priscilla Visser / Fleur Eggink - Anastasiya Mulder Walkover
HF DD Fleur Eggink - Anastasiya Mulder / Sanne Hoekstra - Celine Koets 6-2, 6-4

Approach NRT Eibergen/Wierden 2014 (De Mors, Eibergen, 15 nov - 23 nov) ***
2R DE Annabelle Hageman / Fleur Eggink 6-3, 6-3
1R DE Fleur Eggink / Susanne Rehorst 7-6, 6-2
  F DD Fleur Eggink - Anastasiya Mulder / Sanne Hoekstra - Celine Koets 6-4, 6-2
HF DD Fleur Eggink - Anastasiya Mulder / Dewi Dijkman - Marleen Habes 7-6, 7-5
KF DD Fleur Eggink - Anastasiya Mulder / Bonnie Lieven - Bo Luttikhuis 7-5, 6-0

De Bontekoe NRT 2014 (Leeuwarden, 24 aug - 31 aug) *
KF DE Ksenia Dmitrieva / Fleur Eggink 6-2, 6-0
2R DE Fleur Eggink / Sophie Feller 6-4, 6-4
KF DD Astrid Carton - Flo Vos / Fleur Eggink - Steffi Menzinga 6-4, 6-0

Cream Crackers NRT Open 2014 (Groningen, 10 aug - 17 aug) *
KF DE Celine Koets / Fleur Eggink 7-5, 6-3
2R DE Fleur Eggink / Nina Kruijer 0-6, 6-3, 6-4
1R DE Fleur Eggink / Eva van der Tas 6-0, 6-0
HF DD Dewi Dijkman - Barbara Huyskes / Fleur Eggink - Shura Poppe 6-2, 6-4
KF DD Fleur Eggink - Shura Poppe / Anniek Stijkel - Mieke Zijl 7-5, 6-3

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 14
18 mei 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Bathmen 1 1-7
2e DE Fleur Eggink / Priscilla Visser 1-6, 1-6
 DD Anastasiya Mulder - Fleur Eggink / Lynn Schönhage - Priscilla Visser 6-7, 2-6
2e GD Fleur Eggink - Maikel Borg / Priscilla Visser - Jeroen van Ruler Opgave thuis
11 mei 2014 T.V. Heerhugowaard 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7-1
2e DE Nina Kruijer / Fleur Eggink 3-1
 DD Nina Kruijer - Sophie Feller / Anastasiya Mulder - Fleur Eggink Opgave uit
2e GD Sophie Feller - Adriaan de Jager / Fleur Eggink - Jasper Krol Opgave uit
21 april 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
2e DE Fleur Eggink / Martine Dijkman Opgave thuis
 DD Anastasiya Mulder - Fleur Eggink / Ghislaine van Baal - Lizzy Bitter 3-6, 7-5, 6-4
2e GD Fleur Eggink - Maikel Borg / Lizzy Bitter - Stefan Bodde 7-6, 4-6, 7-6

WOTT CapsNobeltoernooi 2014 (Goes, 15 feb - 23 feb) **
KF DE Elke Tiel / Fleur Eggink 7-5, 6-4
2R DE Fleur Eggink / Debbie Gach 6-3, 6-1
1R DE Fleur Eggink / Fleur Holtkamp 7-6(4), 6-0
  F DD Dayna Townsend - Mandy Wolfert / Fleur Eggink - Shura Poppe 6-2, 6-4
HF DD Fleur Eggink - Shura Poppe / Hanneke Lodewijks - Melanie Vlak 7-5, 3-6, 7-6(4)
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
5 jun 2016 1,6837 0,5401
22 mei 2016 1,6837 0,4630
8 mei 2016 1,6837 0,4630
24 apr 2016 1,6837 0,4630
17 apr 2016 1,7219 0,7222
10 apr 2016 1,7219 0,9167
1 jan 2016 1,7003
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,5323 1,9664
17 mei 2015 2,7000 2,0642
10 mei 2015 2,6181 2,1606
26 apr 2015 2,6181 2,1606
19 apr 2015 2,7543 2,1606
12 apr 2015 2,7430 2,0678
6 apr 2015 2,9228 2,0678
1 jan 2014 2,6234 2,8756
1 jan 2014 3 3
1 nov 2013 2,6645
1 okt 2013 2,6645
1 sep 2013 2,6623
1 aug 2013 2,7231
1 jul 2013 2,7231
1 jun 2013 2,7601
1 mei 2013 2,6525
1 apr 2013 2,7698
1 mrt 2013 2,8642
1 jan 2013 3
1 jan 2012 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
28 aug 2017 124 115
5 jun 2017 140
1 mei 2017 142
3 apr 2017 141
6 mrt 2017 143
6 feb 2017 126 79
9 jan 2017 126 78
5 dec 2016 85 78
31 okt 2016 85 73
3 okt 2016 84 72
5 sep 2016 83 70
1 aug 2016 72 53
11 jul 2016 67 41
6 jun 2016 62 42
2 mei 2016 57 32
4 apr 2016 57 32
7 mrt 2016 57 31
1 feb 2016 56 37
4 jan 2016 55 38
7 dec 2015 59 35
2 nov 2015 62 28
5 okt 2015 64 29
7 sep 2015 64 30
3 aug 2015 73 33
7 jul 2015 67 49
1 jun 2015 91 47
4 mei 2015 126 60
6 apr 2015 126 60
2 mrt 2015 126 61
2 feb 2015 105 62
5 jan 2015 105 61
1 dec 2014 106 69
3 nov 2014 119 110
6 okt 2014 118 110
1 sep 2014 118 108
4 aug 2014 112 100
7 jul 2014 114 79
2 jun 2014 104 77
5 mei 2014 97 68
7 apr 2014 97 69
10 mrt 2014 96 69
3 feb 2014 116 79
4 nov 2013 111 72
2 sep 2013 106 67
5 aug 2013 179 94
1 jul 2013 185 103
3 jun 2013 198 110
13 mei 2013 266 198
1 apr 2013 266 198
4 mrt 2013 264 193
1 jan 2013 193
5 nov 2012 194
1 okt 2012 193
3 sep 2012 194

Klik hier voor historie van vóór 2014