NL toptennisser Figou Stam
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Figou Stam KNLTB 20142862
Stam, F.






Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-3
 HD Figou Stam - Sam Rijpert / Luuk Logtenberg - Petar Wemmenhove 2-6, 2-6
1e GD Figou Stam - Pippa Bosman / Jay Trip - Carolien Smits 2-6, 6-1, [13-11]
15 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 4-4
2e HE Figou Stam / Jorn Herber 6-1, 6-2
 HD Sam Rijpert - Figou Stam / Franko Zivkovic-Laurenta - Jorn Herber 5-7, 2-6
1 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-5
2e HE Figou Stam / Lody Teeuwsen 3-6, 5-7
 HD Sam Rijpert - Figou Stam / Lody Teeuwsen - Alwin van Engelenburg 7-6, 7-6
2e GD Pippa Bosman - Figou Stam / Lody Teeuwsen - Alexandra van Weelden 4-6, 4-6
24 april 2022 Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 8-0
 HD Max Adriaanse - Daan Meijer / Sam Rijpert - Figou Stam 4-6, 6-1, [13-11]
2e GD Tesse Haan - Daan Meijer / Figou Stam - Kim van Heur 6-3, 6-2
18 april 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7-1
2e HE Figou Stam / Quinton de Palm 6-0, 6-0
 HD Sam Rijpert - Figou Stam / Quinton de Palm - Bart Theelen 6-1, 4-6, [11-9]
10 april 2022 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
 HD Tijn Bokma - Jesse IJntema / Sam Rijpert - Figou Stam 6-7, 3-6
1e GD Ingmar Scholte - Rixt van der Werff / Figou Stam - Floor Grootjans 6-3, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
4 oktober 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 1-7
1e HE Figou Stam / Jasper Visker 6-2, 3-6, 5-7
20 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 1-7
1e HE Figou Stam / Anton Lippert 4-6, 3-6
 HD Figou Stam - Tjerry van Eekert / Anton Lippert - Sjoerd Idzerda 6-3, 6-4
2e GD Figou Stam - Senna van den Heuvel / Sanne Hoekstra - Sjoerd Idzerda 5-7, 2-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.P.V. Hoorn 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-1
1e HE Wesley de Kwaadsteniet / Figou Stam 2-6, 6-3, 5-7
 HD Wesley de Kwaadsteniet - Wouter den Bakker / Willem Boog - Figou Stam 6-1, 6-4
26 mei 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 4-4
1e HE Figou Stam / Martijn Hemmes 6-0, 6-0
2e GD Figou Stam - Joyce Fennis / Martijn Hemmes - Marjolein van de Ven 6-3, 7-6
19 mei 2019 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
1e HE Leo Pijnacker / Figou Stam 2-6, 2-6
2e GD Kester Black - Maryvonne Marang / Figou Stam - Femke Mars Walkover
12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 2-6
1e HE Giovanni Bos / Figou Stam 4-6, 3-6
2e GD Fleur Bakker - Menno Nolten / Figou Stam - Arwa Salam 6-7, 2-6
22 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Pijnacker 1 4-4
1e HE Figou Stam / Sten Richters 7-5, 6-1
 HD Willem Boog - Figou Stam / Sten Richters - Wouter Saraber 7-5, 7-6
1e GD Figou Stam - Joyce Fennis / Wouter Saraber - Bianca de Bruijn 1-6, 6-2, [10-7]
14 april 2019 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 7-1
1e HE Enzo van der Heijden / Figou Stam 7-6, 1-6, 6-4
 HD Maik Gijzen - Xavier van der Heijden / Willem Boog - Figou Stam 6-3, 6-2
2e GD Maik Gijzen - Nadine Gobin / Figou Stam - Joyce Fennis 6-1, 6-1
7 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Figou Stam / Michiel van der Goes 4-6, 6-3, 6-4
2e GD Femke Mars - Figou Stam / Maarten Heideman - Inge van Wakeren 7-6, 2-6, [10-7]

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-5
2e HE Frank Kemper / Figou Stam 7-6, 3-6, 2-6
2e GD DaniŽlle van der Zee - Jeroen Gortworst / Regina Balcune - Figou Stam 6-4, 2-6, [8-10]
27 mei 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 6-2
2e HE Figou Stam / Tim Geers 6-3, 6-2
2e GD Kim van Heur - Figou Stam / Eloise de Mooij - Tim Geers 6-2, 6-7, [5-10]
21 mei 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 3-5
2e HE Willem van der Vlugt / Figou Stam 4-6, 6-2, 6-2
 HD Daan Robberse - Willem van der Vlugt / Figou Stam - Julian van Heur 2-6, 6-4, [10-5]
2e GD Adrien Berkowicz - Dali Tjokrohamidjojo / Figou Stam - Kim van Heur 6-7, 5-7
6 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 0-8
2e HE Kristian Blokhuis / Figou Stam 1-6, 2-6
2e GD Demi de Vries - Kristian Blokhuis / Regina Balcune - Figou Stam 0-6, 3-6
22 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Figou Stam / Marnix Blom 6-2, 4-6, 1-6
2e GD Figou Stam - Kim van Heur / Marnix Blom - Emma Kranendonk 7-5, 1-6, [8-10]
15 april 2018 T.C. Zandvoort 5 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 5-3
2e HE EtiŽnne Bijsterveld / Figou Stam 3-6, 4-6
2e GD EtiŽnne Bijsterveld - Amber Maatman / Figou Stam - Kim van Heur 3-6, 6-7
8 april 2018 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.P.V. Hoorn 2 8-0
2e HE Figou Stam / Charlie Koper 6-1, 6-1
2e GD Figou Stam - Kim van Heur / Miriam van der Zee - Ruben Hof 6-4, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
1R HE Nick Faessen / Figou Stam 6-4, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2020 2 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 4
1 mei 2017 2,0512
1 jan 2017 2,6038
1 jan 2017 3 4
1 jan 2016 2,3395
1 jan 2016 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 jul 2017 348
3 jul 2017 350
5 jun 2017 323
1 mei 2017 329
3 apr 2017 322
6 mrt 2017 323
6 feb 2017 326
9 jan 2017 323
5 dec 2016 327
31 okt 2016 328
3 okt 2016 330
5 sep 2016 330