Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2024 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) *** |
2R HD |
Martijn Kerssens - Yanik Maarsen |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
6-7, 6-3, 7-6 |
|
NRT Kei-Fit Lichtenvoorde 2023 (Kei-Fit Lichtenvoorde, 21 okt - 29 okt) ** |
1R HE |
Lars Wagenaar |
/ |
Fabio Schueler |
7-6, 5-7, 6-2 |
|
Genneper Parken Trophy 2023 (Eindhoven, 26 aug - 3 sep) ** |
KF HE |
Edward Etty |
/ |
Fabio Schueler |
6-3, 2-6, 6-4 |
2R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Bas Bouwman |
4-6, 6-1, 6-1 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Maas Schotanus |
6-3, 6-1 |
|
Spieghel Open NRT * 2023 (Hilversum, 19 aug - 27 aug) * |
KF HE |
Martijn Kerssens |
/ |
Fabio Schueler |
7-6, 6-2 |
2R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Maas Schotanus |
6-1, 6-4 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Yoav Versloot |
6-2, 6-4 |
F HD |
Lewie Bouman - Fabio Schueler |
/ |
Daan Portiér - Sam Rijpert |
7-6, 6-3 |
HF HD |
Lewie Bouman - Fabio Schueler |
/ |
Mats Bredschneijder - Yanik Maarsen |
6-4, 2-6, [10-5] |
KF HD |
Lewie Bouman - Fabio Schueler |
/ |
Stefan Mos - Steffan van Weldam |
6-4, 7-6 |
|
LambWeston Krabbentoernooi + NRT 2023 (Bergen op Zoom, 5 aug - 13 aug) ** |
KF HE |
Joris Hoogland |
/ |
Fabio Schueler |
3-6, 7-5, 7-6(5) |
2R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Lukas Gruben |
6-7, 6-4, 6-0 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Maxim Gurka |
6-0, 6-1 |
HF HD |
Tim Jansen - Cas de Ruiter |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
3-6, 6-4, [10-6] |
KF HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Mart de Lijster - Yorrick Veldkamp |
6-2, 6-1 |
1R HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Daan van Horssen - Sebastian Koster |
6-0, 6-2 |
|
105e Sphaerinda Open NRT** 2023 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) ** |
HF HE |
Mats Bredschneijder |
/ |
Fabio Schueler |
6-2, 6-2 |
KF HE |
Fabio Schueler |
/ |
Joris Hoogland |
6-4, 6-4 |
2R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Sammy Guinau |
6-4, 6-2 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Sep de Visser |
6-3, 6-1 |
HF HD |
Sil Hollemans - Gosse Panagoulopoulos |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
2-6, 0-3 Opgave |
KF HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Yanik Maarsen - Stefan Mos |
7-5, 7-5 |
1R HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Alec Drost - Jay Trip |
6-2, 6-3 |
|
Rapiditas Open & NRT** 2023 (Nijmegen, 22 jul - 30 jul) ** |
HF HE |
Bart Dane |
/ |
Fabio Schueler |
6-3, 4-6, 7-6 |
KF HE |
Fabio Schueler |
/ |
Joris Hoogland |
6-3, 6-2 |
2R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Tim Heijmans |
7-6, 4-6, 6-0 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Jim Aarts |
6-3, 6-4 |
HF HD |
Thom Griffioen - Daan Meijer |
/ |
Sam Bakker - Fabio Schueler |
5-7, 6-3, [10-8] |
KF HD |
Sam Bakker - Fabio Schueler |
/ |
Daan Koppers - Ron van der Wouw |
6-2, 6-4 |
1R HD |
Sam Bakker - Fabio Schueler |
/ |
Egbert Kets - Amir Khodaie |
6-4, 6-0 |
|
Buitenring 17+ & 35+ & NRT** 2023 (Landgraaf, 15 jul - 23 jul) ** |
HF HE |
Erdem Isitan |
/ |
Fabio Schueler |
6-3, 6-2 |
KF HE |
Fabio Schueler |
/ |
Pieke Bouman |
6-4, 6-3 |
2R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Sam Bakker |
2-6, 7-5, 6-3 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Stef Nijssen |
4-6, 6-0, 6-1 |
KF HD |
Lewie Bouman - Pieke Bouman |
/ |
Sam Bakker - Fabio Schueler |
6-7, 7-6, 6-3 |
|
Lumosa Shot Open 2023 (Open + NRT **) (Zeist, 8 jul - 16 jul) ** |
1R HE |
Stijn de Lange |
/ |
Fabio Schueler |
6-1, 6-2 |
1R HD |
Thom Griffioen - Martijn Kerssens |
/ |
Sam Bakker - Fabio Schueler |
6-3, 6-3 |
|
DAAN NRT & Beekhuizen Open 2023 (Velp, 1 jul - 9 jul) ** |
1R HE |
Alfrendo Vogelaar |
/ |
Fabio Schueler |
6-7, 7-6, 6-4 |
KF HD |
Quintan van Wijk - Xaveam van Wijk |
/ |
Ole Bredschneijder - Fabio Schueler |
6-4, 6-4 |
1R HD |
Ole Bredschneijder - Fabio Schueler |
/ |
Lewie Bouman - Pieke Bouman |
6-1, 6-4 |
|
Wij Makelaardij Iduna Open 2023 (Utrecht, 24 jun - 2 jul) ** |
2R HE |
Freek van Donselaar |
/ |
Fabio Schueler |
6-4, 6-3 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Sam Bakker |
7-5, 6-2 |
1R HD |
Zacharias Aipassa - Jay Trip |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
4-6, 7-6, [10-8] |
|
BICT Groep Open - NRT** 's-Gravenzande 2023 ('s-Gravenzande, 17 jun - 25 jun) ** |
1R HE |
Jip Mens |
/ |
Fabio Schueler |
7-5, 1-6, 7-5 |
F HD |
Freek van Donselaar - Sil Hollemans |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
7-6, 6-4 |
HF HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Maas Schotanus - Luke Tollenaar |
6-2, 6-1 |
KF HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Martijn Fens - Cas de Ruiter |
7-6, 5-7, [10-7] |
1R HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Stijn de Lange - Colin Standaart |
4-6, 7-5, [10-7] |
|
Solid Tennisacademy Smashtoernooi NRT * 2023 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) * |
2R HE |
Colin Standaart |
/ |
Fabio Schueler |
7-5, 7-5 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Stijn de Lange |
7-6(6), 6-4 |
|
Leeuwenbergh NRT ** 2023 (Den Haag, 3 jun - 11 jun) ** |
KF HD |
Julian DeSousa - Moritz Schroeter |
/ |
Nick van den Hurk López - Fabio Schueler |
7-5, 7-6 |
1R HD |
Nick van den Hurk López - Fabio Schueler |
/ |
Kaj Achttienribbe - Finn Tinnemans |
3-6, 6-3, [10-3] |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3 |
3 juni 2023 |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
/ |
T.V. De Rijnkanters (Rijnsburg) 1 |
4-2 |
4e HE |
Fabio Schueler |
/ |
René Vletter |
6-0, 6-0 |
2e HD |
Fabio Schueler - Joris Hoogland |
/ |
René Vletter - Rick Lindhout |
6-1, 6-0 |
|
Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi NRT* 2023 (Den Bosch, 21 mei - 29 mei) * |
2R HE |
Amadatus Admiraal |
/ |
Fabio Schueler |
6-2, 6-2 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Daan van Horssen |
6-3, 6-3 |
KF HD |
Jim Aarts - Tom van den Dungen |
/ |
Nick van den Hurk López - Fabio Schueler |
4-6, 6-4, [10-8] |
1R HD |
Nick van den Hurk López - Fabio Schueler |
/ |
Lewie Bouman - Pieke Bouman |
6-4, 6-3 |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3 |
20 mei 2023 |
L.T.C. Oud Wassenaar 1 |
/ |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
3-3 |
4e HE |
Arnout van Weelde |
/ |
Fabio Schueler |
0-6, 2-6 |
2e HD |
Arnout van Weelde - Lennard van Weelde |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
2-6, 0-6 |
13 mei 2023 |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
/ |
Sassenheimse T.V. 1 |
6-0 |
4e HE |
Fabio Schueler |
/ |
Alexander de Klerk Wolters |
6-0, 6-2 |
2e HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Thijs Bik - Loukas Wallaart |
6-3, 6-1 |
|
Park Bathmen NRT ** April 2023 (Bathmen, 29 apr - 7 mei) ** |
F HD |
Daan Meijer - Lars Wagenaar |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
Walkover |
HF HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Sil Hollemans - Gosse Panagoulopoulos |
6-4, 6-3 |
KF HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Mart de Lijster - Yorrick Veldkamp |
6-2, 3-6, [15-13] |
1R HD |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
/ |
Daan Portiér - Wout Vermeer |
6-7, 6-3, [10-4] |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3 |
6 mei 2023 |
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 |
/ |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
1-5 |
4e HE |
Rick van Dijk |
/ |
Fabio Schueler |
3-6, 2-6 |
2e HD |
Rick van Dijk - Bob van der Wilk |
/ |
Fabio Schueler - Gosse Panagoulopoulos |
6-4, 3-6, [9-11] |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 1 |
23 april 2023 |
Z.T.C. Shot (Zeist) 1 |
/ |
T.C. Domstad (Utrecht) 2 |
6-2 |
2e GD |
Fabio Schueler - Dewi Dijkman |
/ |
Laura Sterkman - Ricardo Hagedoorn |
3-6, 4-6 |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3 |
22 april 2023 |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
/ |
LUNO Tennispark Maurik 1 |
5-1 |
4e HE |
Fabio Schueler |
/ |
Rody Kandel |
6-1, 6-0 |
2e HD |
Fabio Schueler - Petar Wemmenhove |
/ |
Rody Kandel - Melvin Hauwert |
6-0, 6-0 |
15 april 2023 |
L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 |
/ |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
1-5 |
4e HE |
Jacco van der Putten |
/ |
Fabio Schueler |
2-6, 1-6 |
2e HD |
Quirijn Bolink - Joël van Ark |
/ |
Joris Hoogland - Fabio Schueler |
4-6, 3-6 |
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 3 |
10 april 2023 |
G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 |
/ |
Z.T.C. Shot (Zeist) 2 |
1-7 |
2e HE |
Rik Schreurs |
/ |
Fabio Schueler |
4-6, 4-6 |
HD |
Lars Stigter - Rik Schreurs |
/ |
Fabio Schueler - Colin Standaart |
2-6, 4-6 |
1e GD |
Davy Visser - Quinty van Dongen |
/ |
Fabio Schueler - Emily Schut |
2-6, 3-6 |
Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3 |
8 april 2023 |
L.T.C. Vleuten de Meern 1 |
/ |
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 |
2-4 |
4e HE |
Fabio Schueler |
/ |
Rick Louwerse |
6-2, 7-5 |
2e HD |
Fabio Schueler - Joris Hoogland |
/ |
Bart van Kampen - Roel Oostdam |
6-2, 6-2 |
|
Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) *** |
1R HD |
Ben van Donselaar - Pieter de Lange |
/ |
Nick van den Hurk López - Fabio Schueler |
6-3, 6-1 |
|
Dash’35 Installatietechniek Bert van Es Open Toernooi & Timo’s Tennis Tuning NRT** (Dordrecht, 6 aug - 14 aug) ** |
2R HE |
Twan van Zijl |
/ |
Fabio Schueler |
4-6, 6-4, 6-3 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Jim Aarts |
6-4, 6-1 |
KF HD |
Sil Hollemans - Mac Visser |
/ |
Fabio Schueler - Finn Tinnemans |
6-2, 4-6, 6-3 |
|
104e Sphaerinda Open NRT** 2022 (Utrecht, 30 jul - 7 aug) ** |
1R HE |
Sil Hollemans |
/ |
Fabio Schueler |
6-4, 3-6, 6-2 |
|
Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) ** |
KF HD |
Laurens Deelstra - Aydan Gomez Osorio |
/ |
Fabio Schueler - Finn Tinnemans |
2-6, 6-2, 7-6(4) |
1R HD |
Fabio Schueler - Finn Tinnemans |
/ |
Sammy Guinau - Mac Visser |
4-6, 6-4, 6-3 |
|
Dash’35 Timo’s Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) ** |
1R HE |
Quinten Kleiboer |
/ |
Fabio Schueler |
6-1, 6-2 |
|
103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) ** |
1R HE |
Tom Clavel |
/ |
Fabio Schueler |
6-0, 6-1 |
Heren 1e klasse Afdeling 3 |
4 oktober 2020 |
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 |
/ |
T.V. Frisselstein (Veghel) 1 |
6-0 |
1e HD |
Hendrik Jan Davids - Mats Davids |
/ |
Tim Heijmans - Fabio Schueler |
6-0, 4-6, [10-6] |
20 september 2020 |
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 |
/ |
T.V. Frisselstein (Veghel) 1 |
3-3 |
2e HE |
Olaf Verstrijden |
/ |
Fabio Schueler |
3-6, 6-7 |
1e HD |
Valentijn Stienen - Olaf Verstrijden |
/ |
Fabio Schueler - Finn Tinnemans |
4-6, 5-7 |
|
Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) ** |
2R HE |
JingLong Weng |
/ |
Fabio Schueler |
6-0, 6-2 |
1R HE |
Fabio Schueler |
/ |
Tom Epping |
4-6, 6-0, 7-5 |
|
Rapiditas Open 2019 (Nijmegen, 20 jul - 28 jul) ** |
1R HD |
Robin Grit - Maximilian Kendler |
/ |
Tim Heijmans - Fabio Schueler |
6-2, 6-1 |