NL toptennisser Evelien Bruningmeyer
Bijgewerkt t/m 16 mei 2022 Home



♀ Evelien Bruningmeyer KNLTB 18372112
Bruningmeyer, E.C.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
15 mei 2022 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
2e DE Pleun Splinter / Evelien Bruningmeyer 7-5, 6-1
 DD Shanna Buitenhuis - Pleun Splinter / Evelien Bruningmeyer - Puck Ooms 6-4, 5-7, [6-10]
1 mei 2022 H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
2e DE Eva Aberson / Evelien Bruningmeyer 3-6, 7-6, 6-4
 DD Isa Spruyt - Robynn Sterenberg / Puck Ooms - Evelien Bruningmeyer 1-6, 0-6
1e GD Flore Hullegie - Vincent Schadee / Evelien Bruningmeyer - Gijs Hannink 3-6, 6-2, [10-2]
24 april 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 7-1
2e DE Evelien Bruningmeyer / Manon Zijlstra 6-3, 6-2
2e GD Tom Epping - Evelien Bruningmeyer / David Koert - Lisanne Mosterd 6-4, 6-2
18 april 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
2e DE Lotte van Til / Evelien Bruningmeyer 6-4, 3-6, 6-4
1e GD Yentl Methorst - Arnoud Kramer / Evelien Bruningmeyer - Gijs Hannink 6-1, 6-3
10 april 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
2e DE Evelien Bruningmeyer / Lotus Wilting 6-2, 7-6
 DD Puck Ooms - Evelien Bruningmeyer / Anna Boonstra - Puck Luttikhuis 1-6, 3-6
1e GD Feike Weijzen - Evelien Bruningmeyer / Sjoerd Idzerda - Anna Boonstra 1-6, 4-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
3 juni 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
1e DE Elysia Pool / Evelien Bruningmeyer 6-1, 6-1
 DD Elysia Pool - Michelle de Haan / Evelien Bruningmeyer - Claire van der Riet Walkover
27 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 4-4
1e DE Anniek Stijkel / Evelien Bruningmeyer 6-2, 6-1
 DD Anniek Stijkel - Mieke Zijl / Evelien Bruningmeyer - Janna Ruisch 6-4, 6-1
1e GD Allard van der Schuur - Mieke Zijl / Raymond Kip - Evelien Bruningmeyer 4-6, 6-0, [10-5]
21 mei 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
1e DE Evelien Bruningmeyer / Manon de Rijk 2-6, 4-6
1e GD Evelien Bruningmeyer - Raymond Kip / Roelof Ameshoff - Manon de Rijk 6-3, 6-3
6 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
2e DE Frédérique de Vries / Evelien Bruningmeyer 3-6, 6-1, 6-4
1e GD Frédérique de Vries - Thieme Thelosen / Evelien Bruningmeyer - Raymond Kip 4-6, 0-6
22 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 1-7
1e DE Evelien Bruningmeyer / Willie Nijborg 5-7, 5-7
1e GD Evelien Bruningmeyer - Raymond Kip / Elja Vegter - Henny Meijer 7-6, 3-6, [10-6]
15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
 DD Sanne Hoekstra - Puck Luttikhuis / Evelien Bruningmeyer - Claire van der Riet 6-3, 7-5
1e GD Yoram Hilberts - Ireen Kuipers / Raymond Kip - Evelien Bruningmeyer 6-7, 7-6, [10-8]

Gemengd 2e klasse Afdeling 23
28 mei 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 2-6
2e DE Evelien Bruningmeyer / Karen Loranc 2-6, 3-6
1e GD Evelien Bruningmeyer - Wouter van Tongeren / Karen Loranc - Mike Luttikhuis 4-6, 3-6
21 mei 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 2-6
1e DE Evelien Bruningmeyer / Josien Boverhof 1-6, 0-6
7 mei 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-5
 DD Janna Ruisch - Evelien Bruningmeyer / Annelie de Vries - Marleen Jansen 1-6, 4-6
2e GD Stan Peters - Evelien Bruningmeyer / Hugo Kampschreur - Anna Novo Bertorellli 4-6, 6-4, 6-7
30 april 2017 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 3-5
1e DE Laura Stokkel / Evelien Bruningmeyer 4-6, 3-6
2e GD Laura Stokkel - Joost Ritsma / Stan Peters - Evelien Bruningmeyer 4-6, 0-6
17 april 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / L.T.V. Lelystad 1 4-4
1e DE Evelien Bruningmeyer / Esmée van der Helm 1-6, 2-6
 DD Janna Ruisch - Evelien Bruningmeyer / Esmée van der Helm - Yvonne Peeters 5-7, 1-6
9 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 1-7
 DD Lina Alburg - Nikki Nuchelmans / Claire van der Riet - Evelien Bruningmeyer 1-6, 4-6
2e GD Raymond Kip - Nikki Nuchelmans / Evelien Bruningmeyer - Stan Peters 1-6, 4-6

Rapiditas Open 2013 (Nijmegen, 20 jul - 28 jul) **
KF GD Britt Schreuder - Ronald Wind / Evelien Bruningmeyer - Michiel Reijndorp 6-0, 6-1
1R GD Evelien Bruningmeyer - Michiel Reijndorp / Sanne Hoekstra - Tim Driessen 6-4, 6-4

TF Noordegraaf Pinkstertoernooi 2012 (Enschede, 21 mei - 28 mei) **
1R DE Fleur Holtkamp / Evelien Bruningmeyer 6-4, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 4 3
1 jan 2018 4 3
28 mei 2017 4,0505 3,5195
21 mei 2017 4,0505
7 mei 2017 3,3084
30 apr 2017 4,1534 3,5231
17 apr 2017 4,1534 3,2709
9 apr 2017 3,3382
1 jan 2017 4
1 jan 2016 4
1 mrt 2013 3,7974
1 jan 2013 3 4
1 mei 2012 3,5659 4,2501
1 jan 2012 4 4