NL toptennisser Emma Goedkoop
Bijgewerkt t/m 9 maart 2020 Home



♀ Emma Goedkoop KNLTB 26194635
Goedkoop, E.
ITF




Prestaties
DASH '35 Open 2019 (Dordrecht, 3 aug - 11 aug) **
KF DE Shura Poppe / Emma Goedkoop Walkover
2R DE Emma Goedkoop / Lucky van Gennip 2-6, 6-3, 6-2

Plus Gommers Open 2019 (Roosendaal, 27 jul - 4 aug) ***
2R DE Chanel Janssen / Emma Goedkoop 6-4, 7-5
1R DE Emma Goedkoop / Brandy Hehalatu 6-4, 6-4
KF DD Kelly Gorissen - Zoë Schaaders / Emma Goedkoop - Eva van der Weegen 6-1, 4-6, 5-2 Opgave

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
26 mei 2019 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 2-6
2e DE Charlotte Wijkamp / Emma Goedkoop 5-7, 4-6
 DD Samentha Helderop - Natasja Dragic / Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp 2-6, 2-6
2e GD Matthijs van Starkenburg - Charlotte Wijkamp / Emma Goedkoop - Lars Hordijk 1-6, 6-3, [11-13]
19 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 4-4
2e DE Emma Goedkoop / Paula van Haarlem Walkover
 DD Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp / Bo Luttikhuis - Paula van Haarlem 6-7, 6-1, [10-12]
2e GD Maico Egbers - Emma Goedkoop / Bart van Haarlem - Paula van Haarlem 6-4, 2-6, [6-10]
12 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
2e DE Esmee Andresen / Emma Goedkoop 6-3, 2-6, 6-3
 DD Esmee Andresen - Madelief van Heese / Sanne Schalekamp - Emma Goedkoop Walkover
2e GD Jay Zwinkels - Madelief van Heese / Lars Hordijk - Emma Goedkoop Walkover
22 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.C. Zandvoort 3 2-6
1e DE Emma Goedkoop / Nicky van Bakel 3-6, 1-6
 DD Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp / Nicky van Bakel - Charlotte van der Meij - Logger 2-6, 1-6
2e GD Maico Egbers - Emma Goedkoop / Koen Heupers - Aniek van Rossum 2-6, 3-6
7 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
2e DE Emma Goedkoop / Karlijn van den Dungen Walkover
 DD Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp / Florentine Dekkers - Karlijn van den Dungen 6-2, 4-6, [12-10]
2e GD Emma Goedkoop - Maico Egbers / Lex Enklaar - Karlijn van den Dungen 7-6, 6-4

Carma Kersttoernooi / Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 22 dec - 6 jan) ***
1R DE Amber Maatman / Emma Goedkoop Walkover

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
2R DE Perla Nieuwboer / Emma Goedkoop 6-2, 6-3
1R DE Emma Goedkoop / Marle Heersink 6-1, 6-1

Palingtoernooi 2018 (Volendam, 19 aug - 26 aug) ****
KF DE Chayenne Ewijk / Emma Goedkoop 6-2, 6-1
2R DE Emma Goedkoop / Laura Rijkers 6-4, 6-1
1R DE Emma Goedkoop / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-2, 6-1

Rapiditas Open 2018 (Nijmegen, 21 jul - 29 jul) **
KF DE Bo Luttikhuis / Emma Goedkoop 6-0, 6-3
1R DE Emma Goedkoop / Danique Havermans 6-2, 6-2

63e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 14 jul - 22 jul) ****
1R DE Regina Husak / Emma Goedkoop 7-6(6), 4-6, 6-3

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2018 (Hoorn, 7 jul - 15 jul) ****
1R DE Chanel Janssen / Emma Goedkoop 6-4, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
1e DE Carmen van Poelgeest / Emma Goedkoop 2-6, 6-4, 6-7
1e GD Stan Soels - Beau Blokker / Max Oskam - Emma Goedkoop Walkover
27 mei 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 3-5
1e DE Julia van Wissen / Emma Goedkoop 4-6, 5-7
2e GD Reinoud Haal - Kimberly Loo / Lars Hordijk - Emma Goedkoop 4-6, 1-6

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2018 (Den Bosch, 13 mei - 21 mei) *
1R DE Nirielle de Bakker / Emma Goedkoop 6-3, 3-6, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
13 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 5-3
1e DE Emma Goedkoop / Nienke Hermans 6-3, 6-4
1e GD Rens in 't Veld - Emma Goedkoop / Anne Riemsdijk - Tommie van Gruijthuijsen 6-3, 6-1
6 mei 2018 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 7-1
1e DE Ilona Somers / Emma Goedkoop 6-1, 6-1
 DD Kika Hogendoorn - Ilona Somers / Emma Goedkoop - Lara Hijbeek 6-2, 6-2
22 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
1e DE Emma Goedkoop / Suzanne van Soest 6-2, 7-6
2e GD Lars Hordijk - Emma Goedkoop / Yannick van der Weerden - Pauline Kuijer 3-6, 2-6
15 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
1e DE Eniek van den Broek / Emma Goedkoop 6-0, 6-2
2e GD Dennis Kockx - Anoek Pruijmboom / Lars Hordijk - Emma Goedkoop 6-2, 6-4
8 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / Hillegomse T.C. 1 6-2
1e DE Emma Goedkoop / Romy Krijger 6-2, 6-0
2e GD Emma Goedkoop - Lars Hordijk / Romy Krijger - Tim Muller 4-6, 6-4, [10-5]

TOP/Focus Tennis Academy NRT** 2018 (Papendrecht, 17 mrt - 25 mrt) **
KF DE Liv Geurts / Emma Goedkoop 6-1, 6-1
2R DE Emma Goedkoop / Lois van de Fliert 6-0, 6-3
1R DE Emma Goedkoop / Amber Maatman 6-3, 6-0

Approach NRT Wierden 2017 (Wierden, 18 nov - 26 nov) **
2R DE Dainah Cameron / Emma Goedkoop 0-6, 6-3, 6-2
1R DE Emma Goedkoop / Veerle van de Kamp 6-2, 6-1

Approach NRT Emmeloord 2017 (Emmeloord, 22 okt - 29 okt) **
2R DE Jasmijn Gimbrère / Emma Goedkoop 6-3, 6-4
1R DE Emma Goedkoop / Gigi Sy-A-Foek 7-5, 6-1
  F DD Anna Brinkmann Adsarias - Emma Goedkoop / Jasmijn Gimbrère - Maxim van Ossenbruggen 6-3, 6-3
HF DD Anna Brinkmann Adsarias - Emma Goedkoop / Eloise de Mooij - Kiki Rijk 6-4, 6-0

Genneper Parken Trophy 2017 (Eindhoven, 25 aug - 3 sep) **
2R DE Sophia Grippo / Emma Goedkoop 6-1, 6-3
1R DE Emma Goedkoop / Min Chae Kim 6-4, 6-4

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
1R DE Nynke Hamburg / Emma Goedkoop 6-2, 6-2

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
1R DE Maurien Rikkert / Emma Goedkoop 7-5, 6-1

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2017 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) **
HF DE Diana Chehoudi / Emma Goedkoop 6-0, 6-4
KF DE Emma Goedkoop / Noesjka Brink 6-0, 6-2
2R DE Emma Goedkoop / Shura Poppe 6-3, 6-7(4), 6-1
1R DE Emma Goedkoop / Roos van Zaltbommel Walkover

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
2R DE Tess Demin / Emma Goedkoop 6-3, 6-2
1R DE Emma Goedkoop / Noesjka Brink 6-3, 6-4
HF DD Nirielle de Bakker - Nynke Hamburg / Emma Goedkoop - Joan van Lochem Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 27
28 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
2e DE Emma Goedkoop / Suzanne van de Kar 6-3, 4-6, 6-3
1e GD Arthur Pinkse - Emma Goedkoop / Loes Siderius - Michael Hartgers 2-6, 4-6
21 mei 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3-5
1e DE Anouk Koevermans / Emma Goedkoop 6-2, 6-2
1e GD Christiaan de Jong - Anouk Koevermans / Arthur Pinkse - Emma Goedkoop 5-7, 6-3, 6-7
14 mei 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Pijnacker 1 5-3
2e DE Emma Goedkoop / Inge Spronk 6-3, 6-3
1e GD Arthur Pinkse - Emma Goedkoop / Bianca de Bruijn - Sander de With 6-3, 3-6, 7-6
7 mei 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 0-8
2e DE Romy Kerkhove / Emma Goedkoop 2-6, 2-6
1e GD Roos van Reek - Tim Jansen / Emma Goedkoop - Arthur Pinkse 4-6, 1-2
30 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 4-4
 DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Annouck Meys - Vicky van de Peer 2-6, 2-6
2e GD Arthur Pinkse - Emma Goedkoop / Dylan de Ruiter - Annouck Meys 6-3, 6-2
17 april 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
2e DE Deria Nur Haliza / Emma Goedkoop 6-1, 6-3
1e GD Perry Paauw - Linda Gerth-Verhoeve / Arthur Pinkse - Emma Goedkoop 6-4, 6-2
9 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 6-2
 DD Cato Tangkau - Emma Goedkoop / Fréderique van de Velde - Michèle Dane-Steffen 0-6, 6-4, 6-3
1e GD Emma Goedkoop - Arthur Pinkse / Lennart Bol - Margot Wijnen 6-1, 6-4

Carma Indoorsports Kersttoernooi 2016 en Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** (W.C. Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
1R DE Daevenia Achong / Emma Goedkoop 6-1, 7-5
KF DD Sarina Berghmans - Brandy Hehalatu / Emma Goedkoop - Cato Tangkau 6-2, 6-3

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
1R DE Dewi Dijkman / Emma Goedkoop 6-1, 6-2

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R DE Pleun Burgmans / Emma Goedkoop 7-5, 6-1

G.S.T.C. NRT 2016 (Groningen, 4 jun - 12 jun) *
KF DE Willie Nijborg / Emma Goedkoop 6-3, 6-4
1R DE Emma Goedkoop / Enise Yiğit 5-7, 6-4, 6-2
  F DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Rowena van der Ploeg - Tessa van der Ploeg 3-6, 6-3, 6-3
HF DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Willie Nijborg - Sophie Wagemaker 6-2, 6-3
KF DD Emma Goedkoop - Cato Tangkau / Dona Coman - Jo-Ann Huzen 4-6, 6-3, 6-2

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
1R DE Diana Chehoudi / Emma Goedkoop 6-0, 6-1

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 (Valkenswaard, 27 dec - 3 jan) **
1R DD Lizette Blankers - Shura Poppe / Emma Goedkoop - Cato Tangkau 6-0, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 2,8548 2,5313
21 mei 2017 2,7422 2,5313
14 mei 2017 2,8405 2,6746
7 mei 2017 2,8813 2,7246
30 apr 2017 2,7246
17 apr 2017 2,8719 2,5601
9 apr 2017 2,8956
1 jan 2017 3,0471
1 jan 2017 3
1 jan 2016 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 97
4 feb 2020 96
7 jan 2020 94
2 dec 2019 91
4 nov 2019 92
7 okt 2019 92
5 sep 2019 91
5 aug 2019 75
1 jul 2019 72
3 jun 2019 69
29 apr 2019 67
12 mrt 2019 63
12 feb 2019 64
3 dec 2018 48
5 nov 2018 47
2 okt 2018 52 72
3 sep 2018 53 71
6 aug 2018 67 78
2 jul 2018 90 69
4 jun 2018 76 73
30 apr 2018 82 71
2 apr 2018 80 71
5 mrt 2018 85 75
5 feb 2018 84 76
1 jan 2018 92 60
4 dec 2017 95 61
30 okt 2017 96 61
2 okt 2017 96 137
28 aug 2017 101 136
31 jul 2017 103 138
3 jul 2017 123 130
5 jun 2017 137 84
1 mei 2017 136 87
3 apr 2017 134 87
6 mrt 2017 158 88
6 feb 2017 158 92
9 jan 2017 164 93
5 dec 2016 152 111
31 okt 2016 153 109
3 okt 2016 154 110
5 sep 2016 154 108
1 aug 2016 163 98
11 jul 2016 161 91
6 jun 2016 225
2 mei 2016 232
4 apr 2016 232
7 mrt 2016 237
1 feb 2016 239