NL toptennisser Emiel Gideonse
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♂ Emiel Gideonse KNLTB 14869624
Gideonse, E.




Prestaties
Heren Hoofdklasse Afdeling 1
22 april 2019 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-2
4e HE Tribb de Jong / Emiel Gideonse 6-0, 6-0
14 april 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-5
3e HE Emiel Gideonse / Jake Mak 0-6, 0-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 2
15 april 2018 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-3
2e HD Bas van Bentum - Martijn van der Zalm / Frank Clausing - Emiel Gideonse 6-3, 7-5
8 april 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Voerendaal 1 2-4
2e HD Boris Oomes - Emiel Gideonse / Yannick Zenden - Job Steegh 3-6, 3-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 507
28 mei 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 3-3
2e HD Frank Clausing - Emiel Gideonse / Marlon Brand - Martijn Herweijer 4-6, 7-6, 6-3
21 mei 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Voerendaal 1 1-5
3e HE Emiel Gideonse / Ralph Ubachs 5-7, 2-6
2e HD Emiel Gideonse - Frank Clausing / Ralph Ubachs - Stan Bormans 4-6, 0-6
7 mei 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 3-3
4e HE Emiel Gideonse / Willem van Biezen 0-6, 1-6
2e HD Wouter Adriaansen - Emiel Gideonse / Julian Vandenbussche - Willem van Biezen 2-6, 2-6
30 april 2017 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 3-3
4e HE Frank Zeer / Emiel Gideonse 6-2, 6-1
2e HD Elroy Middendorp - Joost Willekes / Frank Clausing - Emiel Gideonse 6-3, 6-2
17 april 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 1-5
3e HE Emiel Gideonse / Stefan Bergman 0-6, 1-6
2e HD Emiel Gideonse - Frank Clausing / Dennis van Scheppingen - Ingmar Zwagerman 2-6, 7-6, 0-6
9 april 2017 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 2-4
4e HE Ole Oosterom / Emiel Gideonse 4-6, 7-6, 6-2
2e HD Casper Mantje - Ole Oosterom / Frank Clausing - Emiel Gideonse 6-7, 3-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 507
5 juni 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Kapelle 1 2-4
2e HD Patrick Couprie - Wim Lemckert / Joost van Loon - Emiel Gideonse Opgave thuis
29 mei 2016 T.V. Kapelle 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
2e HD Joost van Loon - Emiel Gideonse / Bas de Vries - Roel Wessels 4-6, 0-6
22 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Kapelle 1 2-2
2e HD Rob van Thiel - Ivo Tiemessen / Joost van Loon - Emiel Gideonse Niet gespeeld
8 mei 2016 T.V. Kapelle 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-2
3e HE Emiel Gideonse / Garnik Murad 4-6, 4-6
2e HD Joost van Loon - Emiel Gideonse / Jeff Toth - Garnik Murad 7-6, 6-2
24 april 2016 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.V. Kapelle 1 3-3
2e HE Ronald Tijveleijn / Emiel Gideonse 6-0, 6-2
2e HD Peter van Wilgen - Robin Urban / Jens de Koster - Emiel Gideonse 6-4, 3-6, 6-1
17 april 2016 T.V. Kapelle 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 2-4
2e HD Daan Maasdam - Emiel Gideonse / Tom Moonen - Thorsten Sollie 2-6, 0-6
10 april 2016 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Kapelle 1 6-0
2e HD Matthew Pierot - Stefan Weeda / Joost van Loon - Emiel Gideonse 6-2, 6-1

Heren Hoofdklasse Afdeling 507
12 april 2015 T.V. Kapelle 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 3-3
4e HE Emiel Gideonse / Bart van Haarlem 0-6, 3-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 515
1 juni 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Kapelle 1 0-6
3e HE Maarten de Jong / Emiel Gideonse 0-6, 2-6
2e HD Gijs Peelen - Maarten de Jong / Joost van Loon - Emiel Gideonse 3-6, 0-6
25 mei 2014 T.V. Kapelle 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
4e HE Emiel Gideonse / Garnik Murad 1-6, 6-4, 1-6
1e HD Frank Clausing - Emiel Gideonse / Jeff Toth - Garnik Murad 6-2, 6-4
18 mei 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Kapelle 1 1-5
3e HE Laurens Lammers / Emiel Gideonse 0-6, 2-6
11 mei 2014 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. Kapelle 1 2-4
4e HE Stephan Schoemaker / Emiel Gideonse 2-6, 4-6
1e HD Leendert Keizer - Luco Overvoorde / Frank Clausing - Emiel Gideonse 6-3, 6-7, 7-5
21 april 2014 T.V. Kapelle 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 5-1
4e HE Emiel Gideonse / Dylan Blackman 6-1, 6-2
13 april 2014 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.V. Kapelle 1 1-5
4e HE Remy Scherbeyn / Emiel Gideonse 4-6, 3-6
2e HD Rowin Tazelaar - Remy Scherbeyn / Joost van Loon - Emiel Gideonse 4-6, 6-4, 4-6
6 april 2014 T.V. Kapelle 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 4-2
4e HE Emiel Gideonse / Luuk van der Kroft 6-3, 6-3

Capsnobel Open 2013 en Nationaal Ranglijst Toernooi Goes (Goes, 23 feb - 3 mrt) **
KF GD Michel Kokelaar - Stephanie Vermeulen-Pauwels / Emiel Gideonse - Marjan Ganseman 6-4, 6-7(5), 7-6(5)
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 3
1 jan 2018 3
28 mei 2017 3,4563
21 mei 2017 3,3891 3,3738
7 mei 2017 3,3891 3,3738
30 apr 2017 3,3167 3,3649
17 apr 2017 3,3278 3,2955
9 apr 2017 3,2578 3,3788
1 jan 2017 3
5 jun 2016 3,7633
29 mei 2016 3,7633
22 mei 2016 3,6918
8 mei 2016 3,0145 3,8560
24 apr 2016 3,2511 3,7320
17 apr 2016 3,7320
10 apr 2016 3,8293
1 jan 2016 3
12 apr 2015 3,2599
1 jan 2014 2,9882
1 jan 2014 3 3
1 mrt 2013 3,4077
1 jan 2013 3 4