NL toptennisser Elyne Boeykens
Bijgewerkt t/m 24 augustus 2014 Home



♀ Elyne Boeykens ♀ Elyne Boeykens


Prestaties
Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
12 mei 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e DE Elke Tiel / Elyne Boeykens 2-6, 0-6
1e DD Moniqúe Zuur - Elke Tiel / Elyne Boeykens - Nadine Gobin 6-0, 7-5
1e GD Matthew Pierot - Moniqúe Zuur / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 3-6, 2-6
5 mei 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e DE Elke Lemmens / Elyne Boeykens 3-6, 1-6
1e GD Elke Lemmens - Dennis Coenen / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 6-4, 4-6, 6-7
21 april 2013 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 7-1
2e DE Elyne Boeykens / Lisanne Balk 6-3, 6-2
1e DD Elyne Boeykens - Nicole Thyssen / Lisanne Balk - Karen Nijssen 6-4, 5-7, 6-2
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Karen Nijssen - Jake Mak 6-3, 7-6
14 april 2013 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 0-8
1e DE Selma Andrade / Elyne Boeykens 5-7, 0-1
1e GD Robin Nicolai - Lizette Blankers / Lennert van der Linden - Elyne Boeykens 1-6, 3-6
7 april 2013 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e DE Elyne Boeykens / Caroline Maes 6-3, 6-7, 2-6
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Claire Lablans - Caroline Maes 1-6, 7-5, 2-6
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-3

Future Rotterdam 2012 (Vrouwen) (Rotterdam, 25 aug - 2 sep) ****
1R DE Evgeniya Pashkova / Elyne Boeykens 6-3, 6-4
KF DD Anaďs Laurendon - Morgane Pons / Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure 6-4, 2-6, [10-5]
1R DD Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure / Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert 6-3, 6-2

Future Enschede 2012 (Vrouwen) (Enschede, 18 aug - 26 aug) ****
F DE Elyne Boeykens / Carolin Daniels 3-6, 6-3, 6-4
HF DE Elyne Boeykens / Sofia Kvatsabaia 7-5, 6-4
KF DE Elyne Boeykens / Iryna Brémond-Kuryanovich 4-6, 7-5, 6-2
2R DE Elyne Boeykens / Jainy Scheepens 6-1, 6-4
1R DE Elyne Boeykens / Matilda Hamlin 7-5, 3-6, 6-2
HF DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure 7-5, 6-3
KF DD Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure / Matilda Hamlin - Anouk Tigu 6-1, 6-4
1R DD Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure / Camille Cheli - Morgane Pons 6-1, 6-3

Breda Future 2012 (Vrouwen) (Breda, 25 jun - 1 jul) ****
1R DD Isabella Shinikova - Ysaline Bonaventure / Elyne Boeykens - Steffi Distelmans 7-6(5), 6-3

Future Alkmaar 2012 (Vrouwen) (Alkmaar, 18 jun - 24 jun) ****
HF DE Janina Toljan / Elyne Boeykens 7-5, 7-6(4)
KF DE Elyne Boeykens / Karina Isayan 6-2, 6-2
2R DE Elyne Boeykens / Clothilde de Bernardi 7-5, 6-0
1R DE Elyne Boeykens / Elke Tiel 6-0, 6-3
F DD Elyne Boeykens - Caitlin Whoriskey / Carolin Daniels - Sviatlana Pirazhenka 6-2, 6-4
HF DD Elyne Boeykens - Caitlin Whoriskey / Jainy Scheepens - Anouk Tigu 6-3, 3-6, [10-5]
KF DD Elyne Boeykens - Caitlin Whoriskey / Ysaline Bonaventure - Emmanuelle De Beer 6-4, 6-2

Future Drenthe 2012 (Vrouwen) (Meppel, 11 jun - 17 jun) ****
2R DE Lucia Cervera-Vazquez / Elyne Boeykens 6-2, 6-4
1R DE Elyne Boeykens / Jaimy-Gayle van de Wal 6-3, 6-1
KF DD Marrit Boonstra - Vivian Heisen / Elyne Boeykens - Caitlin Whoriskey 6-2, 4-6, [11-9]
1R DD Elyne Boeykens - Caitlin Whoriskey / Kim Borg - Marlou Kluiving 6-3, 6-4

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7
3 juni 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e DE Elyne Boeykens / Suzanne Trik 7-6, 1-0
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Mireille Bink - Suzanne Trik 3-6, 4-6
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Raoul Snijders - Mireille Bink Opgave uit
20 mei 2012 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e DE Sophie van Rosendael / Elyne Boeykens 3-6, 1-6
1e DD Lianne de Jong - Sophie van Rosendael / Elyne Boeykens - Nadine Gobin 6-3, 5-7, 2-6
1e GD Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 2-6, 1-6
13 mei 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 6-2
1e DE Elyne Boeykens / Ilona van de Wetering 6-0, 6-3
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 3-6, 6-1, 4-6
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Marilien de Vries - Niels van Hal 6-2, 6-4
6 mei 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e DE Elke Tiel / Elyne Boeykens 6-2, 1-6, 7-6
1e DD Rebecca van Beek - Senaida Kambel / Elyne Boeykens - Nadine Gobin Opgave thuis
1e GD Rebecca van Beek - Eric Reuijl / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 2-6, 2-6
22 april 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 8-0
1e DE Elyne Boeykens / Charlotte van der Meij 6-1, 6-1
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Babs van Kampen - Charlotte van der Meij 6-2, 4-6, 6-1
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Charlotte van der Meij - Paul Monteban 6-4, 7-6
15 april 2012 T.C. Unicum (Leiden) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e DE Anouk Tigu / Elyne Boeykens 6-1, 7-6
1e DD Daniëlle van der Zee - Inger van Dijkman / Elyne Boeykens - Nadine Gobin 5-7, 7-6, 3-6
1e GD Anouk Tigu - Danny Spierenburg / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 3-6, 2-6
9 april 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 5-3
1e DE Elyne Boeykens / Bernice van de Velde 6-4, 6-4
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Kelly Versteeg - Inge Hendrikx 6-7, 6-1, 6-2
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Bernice van de Velde - Wouter Adriaansen 6-4, 6-2

Henk Timmer Circuit/Toptennis.nl en MATCH Tennis (Zoetermeer, 6 feb - 12 feb) ***
HF DE Roos van der Zwaan / Elyne Boeykens 6-3, 2-6, 6-3
KF DE Elyne Boeykens / Dévon Kuijstermans 6-2, 6-2
2R DE Elyne Boeykens / Rowie Kouw 6-4, 6-4
1R DE Elyne Boeykens / Lizette Blankers 6-2, 6-1

Rotterdam Open 2011 (vrouwen) (Rotterdam, 11 sep - 18 sep) *****
2R DE Stephanie Vogt / Elyne Boeykens 6-2, 6-0
1R DE Elyne Boeykens / Eva Wacanno 6-2, 6-7(5), 7-5
Q3 DE Elyne Boeykens / Daniëlle Harmsen 7-5, 6-2
Q2 DE Elyne Boeykens / Carla Forte 6-1, 3-0 Opgave
Q1 DE Elyne Boeykens / Regina Husak 6-0, 7-6(1)

TEAN International 2011 (mannen) (Alphen a/d Rijn, 3 sep - 12 sep)
Q2 DE Albina Khabibulina / Elyne Boeykens 6-3, 1-6, 7-5
Q1 DE Elyne Boeykens / Paula Kania 6-3, 6-7(6), 6-4
1R DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Elyne Boeykens - Lisanne van Riet 6-1, 6-4

Future Apeldoorn 2011 (vrouwen) (Apeldoorn, 29 aug - 4 sep) ****
2R DE Jia-Jing Lu / Elyne Boeykens 6-4, 6-4
1R DE Elyne Boeykens / Saana Saarteinen 6-0, 6-4

Middelburg Challenger 2011 (vrouwen) (Middelburg, 27 jun - 3 jul) *****
1R DE Justine Ozga / Elyne Boeykens 4-6, 6-1, 6-4

Breda Future 2011 (vrouwen) (Breda, 18 jun - 26 jun) ****
KF DD Jana Jandová - Katerina Kramperova / Ghislaine van Baal - Elyne Boeykens 3-6, 6-3, [10-8]
1R DD Ghislaine van Baal - Elyne Boeykens / Johanna Hyöty - Emily Madill 6-2, 6-3

Future Alkmaar 2011 (vrouwen) (Alkmaar, 13 jun - 19 jun) ****
KF DE Polina Vinogradova / Elyne Boeykens 7-5, 3-6, 6-3
2R DE Elyne Boeykens / Eva Wacanno 4-6, 7-6(5), 6-3
1R DE Elyne Boeykens / Nikola Horáková 5-7, 6-3, 7-6(1)
HF DD Kimberley Cassar - Isabella Shinikova / Elyne Boeykens - Ghislaine van Baal 6-1, 7-5
KF DD Elyne Boeykens - Ghislaine van Baal / Leia Kaukonen - Valeria Osadchenko 6-2, 6-2

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
29 mei 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e DE Esther Vermeulen / Elyne Boeykens 4-6, 1-6
1e DD Lisa Borckink - Martine Dijkman / Elyne Boeykens - Marieke de Jong 6-2, 6-2
1e GD Esther Vermeulen - Wesley Koolhof / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 3-6, 4-6
22 mei 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e DE Ghislaine van Baal / Elyne Boeykens 7-6, 1-6, 4-6
1e DD Ghislaine van Baal - Lotty Seelen / Elyne Boeykens - Marieke de Jong 6-2, 3-6, 6-3
1e GD Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 3-6, 4-6
15 mei 2011 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-6
1e DE Elyne Boeykens / Lisanne Balk 6-4, 1-6, 5-7
1e DD Marieke de Jong - Elyne Boeykens / Lisanne Balk - Femke Reinhard 1-6, 6-7
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Femke Reinhard - Jake Mak 6-4, 7-5
8 mei 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e DE Tessy van de Ven / Elyne Boeykens 2-6, 2-6
1e DD Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts / Elyne Boeykens - Marieke de Jong 6-4, 6-2
2e GD Lisanne van Riet - Niels de Morée / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 5-7, 6-2, 6-7
25 april 2011 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
1e DE Elyne Boeykens / Daphne van den Heuvel 6-1, 4-6, 6-3
1e DD Elyne Boeykens - Marieke de Jong / Pleun Burgmans - Daphne van den Heuvel 3-6, 3-6
2e GD Elyne Boeykens - Omar van Welzenis / Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten 5-7, 6-4, 7-6
17 april 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e DE Kelly de Beer / Elyne Boeykens 4-6, 5-7
1e DD Valeria Podda - Babs van Kampen / Marieke de Jong - Elyne Boeykens 6-3, 6-3
2e GD David Pel - Kelly de Beer / Omar van Welzenis - Elyne Boeykens 6-4, 4-6, 6-7
10 april 2011 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Bredasche L.T.V. 1 1-7
1e DE Elyne Boeykens / Olga Kalyuzhnaya 6-1, 2-6, 3-6
1e DD Marieke de Jong - Elyne Boeykens / Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage 7-6, 3-6, 2-6
2e GD Elyne Boeykens - Omar van Welzenis / Kevin Boelhouwer - Lynn Schönhage Opgave thuis

TEAN International 2010 (vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 6 sep - 12 sep) $25.000
Q1 DE Elizaveta Kuzmina / Elyne Boeykens 6-4, 6-7(5), 6-2
KF DD Cristina-Andreea Mitu - Sviatlana Pirazhenka / Elyne Boeykens - Marcella Koek 6-4, 6-1
1R DD Elyne Boeykens - Marcella Koek / Anna Brazhnikova - Valeria Solovieva Walkover

Middelburg Future 2010 (vrouwen) (Middelburg, 30 aug - 5 sep) ****
1R DE Daniëlle Harmsen / Elyne Boeykens 6-1, 6-2
KF DD Quirine Lemoine - Sabine van der Sar / Elyne Boeykens - Sviatlana Pirazhenka 7-6(5), 6-3

Future Rotterdam 2010 (vrouwen) (Rotterdam, 21 jun - 27 jun) ****
KF DE Quirine Lemoine / Elyne Boeykens 6-3, 6-3
2R DE Elyne Boeykens / Sviatlana Pirazhenka 6-3, 6-4
1R DE Elyne Boeykens / Anne-Valerie Evain 6-0, 6-3
KF DD Iveta Gerlová - Jana Jandová / Elyne Boeykens - Hannah James 6-3, 7-5

Future Alkmaar 2010 (vrouwen) (Alkmaar, 14 jun - 20 jun) ****
2R DE Marcella Koek / Elyne Boeykens 6-1, 4-6, 6-4
1R DE Elyne Boeykens / Valeria Podda 6-3, 6-2
F DD Anna Arina Marenko - Sviatlana Pirazhenka / Elyne Boeykens - Monika Wejnert 6-3, 6-1
HF DD Elyne Boeykens - Monika Wejnert / Jessica Cohen - Alizé Lim 4-5 Opgave
KF DD Elyne Boeykens - Monika Wejnert / Bernice van de Velde - Angelique van der Meet 6-2, 6-4

Future Apeldoorn 2010 (vrouwen) (Apeldoorn, 7 jun - 13 jun) ****
F DD Elyne Boeykens - Leonie Mekel / Carolin Daniels - Nina Zander 4-6, 6-3, [10-4]
HF DD Elyne Boeykens - Leonie Mekel / Bernice van de Velde - Angelique van der Meet 6-4, 6-0
KF DD Elyne Boeykens - Leonie Mekel / Leia Kaukonen - Denise van der Ben 6-2, 6-4

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
16 mei 2010 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-3
1e DE Cindy Burger / Elyne Boeykens 2-6, 6-2, 6-2
1e DD Elizaveta Kuzmina - Suzanne Trik / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 3-6, 6-4, 6-4
2e GD Suzanne Trik - Sander Koning / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 2-6, 5-7
13 mei 2010 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 8-0
1e DE Tessy van de Ven / Elyne Boeykens 6-2, 6-1
1e DD Tessy van de Ven - Céline Beermann / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 6-1, 6-1
1e GD Tessy van de Ven - David de Goede / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 6-2, 6-2
9 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / Bredasche L.T.V. 1 3-5
1e DE Elyne Boeykens / Olga Kalyuzhnaya 1-6, 6-2, 7-5
1e DD Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen / Olga Kalyuzhnaya - Anne Luijpen 1-6, 4-6
2e GD Elyne Boeykens - Bart Brons / Anne Luijpen - Martijn Janssens 6-2, 6-1
2 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
1e DE Elyne Boeykens / Kelly de Beer 6-7, 4-6
1e DD Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen / Kelly de Beer - Valeria Podda Opgave thuis
2e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Valeria Podda - Jeroen Camfferman Opgave thuis
25 april 2010 T.C. Geldrop Banen 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 2-6
1e DE Nicky van Dyck / Elyne Boeykens 6-4, 4-6, 1-6
1e DD Nicky van Dyck - Desirée Bastianon / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 4-6, 2-6
2e GD Desirée Bastianon - Bart Beks / Elyne Boeykens - Bart Brons 2-6, 3-6
18 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 8-0
1e DE Elyne Boeykens / Paula de Man 6-1, 6-0
1e DD Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen / Dide Beijer - Gabriëla van de Graaf 6-3, 6-4
2e GD Elyne Boeykens - Bart Brons / Paula de Man - Bobbie de Goeijen 4-6, 6-2, 7-6
11 april 2010 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e DE Sabine van der Sar / Elyne Boeykens 6-3, 7-5
1e DD Sabine van der Sar - Steffie Weterings / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 6-1, 6-2
2e GD Stephan Fransen - Sabine van der Sar / Bart Brons - Elyne Boeykens 6-3, 6-0

Future Apeldoorn 2009 (vrouwen) (Apeldoorn, 8 jun - 14 jun) ****
1R DE Anastasia Meglinskaya / Elyne Boeykens 6-2, 6-7(6), 6-3
KF DD Neda Kozić - Bibiane Weijers / Elyne Boeykens - Lisanne van Riet 6-1, 6-4