NL toptennisser Edwin Beffers
Bijgewerkt t/m 16 mei 2022 Home



♂ Edwin Beffers KNLTB 12634271
Beffers, E.J.




Prestaties
Heren zondag 1e klasse Afdeling 4
15 mei 2022 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-1
2e HD Rick de Groot - Edwin Beffers / Mart-Jan Kaak - Hugo Kampschreur 7-5, 4-6, [10-8]
18 april 2022 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 3-3
1e HD Edwin Beffers - Igor Straatsma / Ilco van Buuren - DaniŽl Veger 4-6, 6-7

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 1-7
1e HE Edwin Beffers / Jurre van Rossum 3-6, 2-6
2e GD Edwin Beffers - Renťe Bosse / Robert Kef - Sophie Wagemaker 5-7, 4-6
27 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 7-1
 HD Thijs Hagen - Robin Roelofs / Edwin Beffers - Colin van der Hel 6-3, 4-6, [6-10]
1e GD Robin Roelofs - Carolien Smits / Edwin Beffers - Melissa Gon 7-5, 7-5
13 mei 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Edwin Beffers / Twan Kok 4-6, 6-4, 2-6
1e GD Edwin Beffers - Melissa Gon / Rosco Muller - Daisy de Groot 4-6, 6-2, [10-4]
6 mei 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e HE Edwin Beffers / Daan Eickmans 4-6, 0-6
 HD Edwin Beffers - Casper Loonen / Hugo Strang - Steven Ammerlaan 3-6, 7-6, [10-8]
22 april 2018 Koog-Zaandijkse T.V. (Koog a/d Zaan) 1 / L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 7-1
1e HE Melchert Leguijt / Edwin Beffers 5-7, 3-6
1e GD Melchert Leguijt - Caroline Terstal / Edwin Beffers - Melissa Gon 6-1, 6-1
15 april 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 1-7
1e HE Edwin Beffers / Leo Pijnacker 6-4, 1-6, 6-4
1e GD Edwin Beffers - Melissa Gon / Leo Pijnacker - Marlous Jutte Verkerk 6-7, 6-7
8 april 2018 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 / L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 7-1
1e HE Russell Josh Evangelista / Edwin Beffers 2-6, 3-6
 HD Russell Josh Evangelista - Yoeri Somers / Colin van der Hel - Edwin Beffers 6-3, 6-1

Heren 1e klasse Afdeling 514
28 mei 2017 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 6-0
1e HE Rutger Meijer / Edwin Beffers 6-3, 6-2
1e HD Ivo Hu - Bojan Brkić / Edwin Beffers - Colin van der Hel 3-6, 6-2, 6-1
21 mei 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 3-3
1e HE Edwin Beffers / Wimpe Thomas 3-6
1e HD Edwin Beffers - Colin van der Hel / Jan Jaap Overgaauw - Daan Parlevliet 4-6, 6-3, 7-6
14 mei 2017 T.V. Badhoevedorp 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 6-0
1e HE Bas van Bentum / Edwin Beffers 6-1, 6-4
1e HD Jan-Willem Feilzer - Bart Cordemeijer / Edwin Beffers - Colin van der Hel 6-4, 6-4
7 mei 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Edwin Beffers / Niels de Boer 6-1, 6-4
1e HD Edwin Beffers - Colin van der Hel / Niels de Boer - Talbert Boef 6-3, 6-3
30 april 2017 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 5-1
2e HE Michiel Otten / Edwin Beffers 1-6, 1-6
1e HD Robert Ameshoff - Bram Huijgen / Edwin Beffers - Colin van der Hel 6-4, 6-1
17 april 2017 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
2e HE Edwin Beffers / Timion Meijs 4-6, 3-6
1e HD Edwin Beffers - Colin van der Hel / Einar Hart - Timion Meijs 6-1, 6-4
9 april 2017 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
2e HE Romar Beke / Edwin Beffers 6-1, 6-4
1e HD Lennart Pronk - Florent Bessis / Edwin Beffers - Colin van der Hel 4-6, 6-2, 6-4

Heren zondag 1e klasse Afdeling 516
5 juni 2016 L.T.C. RuÔne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 2-4
4e HE Hans Coesel / Edwin Beffers 1-6, 1-6
2e HD Tim Wiers - Hans Coesel / Colin van der Hel - Edwin Beffers 4-6, 3-6
29 mei 2016 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Maasland 1 3-3
3e HE Edwin Beffers / Arend-Jan de Lange 7-6, 1-6, 6-3
2e HD Colin van der Hel - Edwin Beffers / Bas Zwinkels - Bob van Aalst 1-6, 7-5, 6-4
22 mei 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
3e HE Ajdin Kolonic / Edwin Beffers 6-1, 4-6, 4-6
8 mei 2016 KrommenieŽr L.T.V. 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
3e HE Sjoerd Migchelsen / Edwin Beffers 4-6, 6-2, 2-6
2e HD Sjoerd Migchelsen - Joost Bos / Edwin Beffers - Colin van der Hel 6-3, 6-3
24 april 2016 Haarlemsche L.T.C. 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-3
3e HE Edwin Beffers / Romar Beke 7-5, 1-6, 6-1
2e HD Colin van der Hel - Edwin Beffers / Romar Beke - Lothar Miedema 6-2, 6-4
17 april 2016 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 3-3
3e HE Jairo Seur / Edwin Beffers 6-0, 6-3
1e HD Dominic Bersee - Jairo Seur / Colin van der Hel - Edwin Beffers 5-7, 6-4, 2-6
10 april 2016 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Osdorp (Amsterdam) 1 6-0
3e HE Edwin Beffers / Michael de Beer 6-3, 7-6
1e HD Colin van der Hel - Edwin Beffers / Erwin Schmitz - Teun Kuijken 7-5, 2-6, 7-6

Heren Hoofdklasse Afdeling 506
17 mei 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
2e HE Rob van Thiel / Edwin Beffers 3-6, 6-2, 7-5
2e HD Bram Kaffener - Ivo Tiemessen / Edwin Beffers - Sander Erkamp 4-6, 6-3, 5-7
10 mei 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 1-5
1e HE Edwin Beffers / Wouter Verhoef 3-6, 2-6
1e HD Edwin Beffers - Sander Erkamp / Serinho Wijdenbosch - Timo Luca 6-2, 6-2
26 april 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 1-5
3e HE Edwin Beffers / Rutger Balk 4-6, 2-6
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Dennis Hageman - Rutger Balk 6-7, 5-7
19 april 2015 L.T.C. Uden 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 1-5
4e HE Mark Voorn / Edwin Beffers 3-6, 5-7
1e HD Rob Kardol - Wouter van den Berg / Sander Erkamp - Edwin Beffers 4-6, 1-6
12 april 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 5-1
4e HE Edwin Beffers / Koen Dekkers 6-4, 6-4
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Michiel Kapteijns - Koen Dekkers 2-6, 6-2, 7-5
6 april 2015 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
2e HE Guus Oerlemans / Edwin Beffers 6-2, 6-4
1e HD Boris Oomes - Guus Oerlemans / Edwin Beffers - Sander Erkamp 6-1, 6-2

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
1 juni 2014 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE Edwin Beffers / Auke Anne Waal 6-3, 6-3
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Auke Anne Waal - Jort de Vries Opgave uit
25 mei 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 0-6
3e HE Mark Floor / Edwin Beffers 6-4, 5-7, 2-6
1e HD Yoram van Eekert - Jelmer IJbema / Sander Erkamp - Edwin Beffers 2-6, 1-6
18 mei 2014 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 6-0
3e HE Edwin Beffers / Maarten Mennes 6-3, 6-0
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Thomas de Sain - Ruud van Gemert Opgave uit
11 mei 2014 D.L.T.C. Drachten 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 0-6
3e HE Tijn Bokma / Edwin Beffers 6-4, 1-6, 1-6
1e HD Stefan Deinum - Hoite Schaap / Sander Erkamp - Edwin Beffers 3-6, 4-6
21 april 2014 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
3e HE Edwin Beffers / Jarne Postmus 6-1, 6-2
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Jos van der Beek - Eric van Kuik 6-7, 2-6
13 april 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 1-5
3e HE Robin Polak / Edwin Beffers 4-6, 1-6
1e HD Robin Polak - Rutger-Jan Lange / Edwin Beffers - Sander Erkamp 4-6, 6-2, 4-6
6 april 2014 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-0
3e HE Edwin Beffers / Coen-Willem Buys 6-1, 6-3
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Arno Otterman - Jochem Gosselink 6-3, 6-4

Heren zondag 1e klasse Afdeling 503
2 juni 2013 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 3-3
1e HD Adam Gagnon - Jamie Nolst Trenitť / Bas de Vries - Edwin Beffers Opgave uit
26 mei 2013 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-1
2e HE Edwin Beffers / Wouter van de Ridder 5-7, 3-6
1e HD Edwin Beffers - Bas de Vries / Wouter van de Ridder - Mark Post 6-3, 6-2
12 mei 2013 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
4e HE Ulrik Rudolphy / Edwin Beffers 4-6, 0-6
1e HD Joeke Buikema - Auke Anne Waal / Edwin Beffers - Bas de Vries 3-6, 7-5, 6-2
9 mei 2013 Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 1-5
4e HE Pepijn Lochtenberg / Edwin Beffers 2-6, 2-6
1e HD Mark Floor - Pepijn Lochtenberg / Bas de Vries - Edwin Beffers 1-6, 6-7
5 mei 2013 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
4e HE Edwin Beffers / Peter Mulder 6-3, 6-3
1e HD Edwin Beffers - Bas de Vries / Stan van Triest - Peter Mulder 6-3, 6-4
21 april 2013 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 2-4
4e HE Yellan Boendermaker / Edwin Beffers 6-4, 6-7, 1-6
1e HD Christian den Boer - Nico Schlosser / Bas de Vries - Edwin Beffers 7-6, 7-5
14 april 2013 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 1-5
4e HE Edwin Beffers / Hans Schwarz 7-6, 6-3
1e HD Bas de Vries - Edwin Beffers / Joris Onverwagt - Joost Wijnhoud 6-7, 2-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3
1 jan 2018 3 3
28 mei 2017 2,5306 2,9072
21 mei 2017 2,5958 2,9072
14 mei 2017 2,4517 2,6580
7 mei 2017 2,4605 2,6580
30 apr 2017 2,4605 2,3875
17 apr 2017 2,2660 2,4036
9 apr 2017 2,0000 2,0000
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
5 jun 2016 2,3297 2,0939
29 mei 2016 2,4726 2,1090
22 mei 2016 2,2394
8 mei 2016 2,5994 1,8232
24 apr 2016 2,6555 1,8232
17 apr 2016 2,5523 1,9213
10 apr 2016 2,7547 2,0000
1 jan 2016 2,7547
1 jan 2016 3
17 mei 2015 2,4136 1,9286
10 mei 2015 2,3113 2,1314
26 apr 2015 2,0734 1,9215
19 apr 2015 2,1460 2,0641
12 apr 2015 2,1460 2,2088
6 apr 2015 2,0000 2,0000
1 jan 2014 2,4485 2,2083
1 jan 2014 3 2
1 nov 2013 2,4485 2,2083
1 okt 2013 2,4485 2,2083
1 sep 2013 2,4485 2,4798
1 aug 2013 2,4485 2,4798
1 jul 2013 2,4485 2,6734
1 jun 2013 2,0903 2,6123
1 mei 2013 2,3313 2,7176
1 apr 2013 2,4901 2,3419
1 mrt 2013 2,4901 2,3419
1 jan 2013 2,4901 2,3419
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,4901 2,3419
1 sep 2012 2,4901 2,3419
1 aug 2012 2,4901 2,3419
1 jul 2012 2,3165 2,1406
1 jun 2012 2,5412 2,2404
1 mei 2012 2,3646 2,2404
1 apr 2012 2,5607 2,4846
1 mrt 2012 2,5607 2,4846
1 jan 2012 2,5607 2,4846
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,5607 2,4846
1 sep 2011 2,5607 2,3524
1 aug 2011 2,5607 2,3524
1 jul 2011 2,3243 2,1784
1 jun 2011 2,6614 2,2809
1 mei 2011 2,6423 2,3286
1 apr 2011 2,7876
1 mrt 2011 2,7876
1 jan 2011 2,7876
1 jan 2011 3 3
1 okt 2010 2,9876
1 jan 2010 3 3
1 mei 2009 2,8119
1 jan 2009 3 3