NL toptennisser Dunya Charalampopoulos
Bijgewerkt t/m 12 juni 2024 Home



♀ Dunya Charalampopoulos KNLTB 26119536
Charalampopoulos, D.O.
ITF WTA




Prestaties
Repro van de Kamp Open Tennistoernooi en NRT-500 Leeuwenbergh (Den Haag, 1 jun - 9 jun) **
2R DE Jade Groen / Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-1
KF DD Megan Caffin - Gigi Sy-A-Foek / Dunya Charalampopoulos - Rachelle Starreveld 4-6, 6-2, [10-5]

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2024 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / Baarnse L.T.C. 2 3-5
2e GD Joris Bodin - Annick Verhaar / Sil Hollemans - Dunya Charalampopoulos 7-5, 6-0
26 mei 2024 T.C. Bakkum 1 / Baarnse L.T.C. 2 3-5
2e DE Jinte de Boer / Dunya Charalampopoulos 4-6, 6-2, 6-4
20 mei 2024 Baarnse L.T.C. 2 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 5-3
2e DE Dunya Charalampopoulos / Annick Melgers 1-6, 0-6
2e GD Elgin Khoeblal - Dunya Charalampopoulos / Marian Jade Capadocia - James Pikkaart 7-5, 6-3
21 april 2024 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Baarnse L.T.C. 2 3-5
 DD Hanneke Lodewijks - Kristel van der Heijden / Pippa Bosman - Dunya Charalampopoulos 6-1, 5-7, [12-10]
2e GD Marleen Habes - Jessy Tan / Dunya Charalampopoulos - Joris Hoogland 3-6, 6-4, [3-10]
14 april 2024 Baarnse L.T.C. 2 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
2e DE Dunya Charalampopoulos / Rixt van der Werff 4-6, 3-6
2e GD Elgin Khoeblal - Dunya Charalampopoulos / Niels Roemeling - Tesse Haan 6-3, 6-2
7 april 2024 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / Baarnse L.T.C. 2 1-7
2e DE Gabriëlla Mujan / Dunya Charalampopoulos 2-6, 1-6
2e GD Raphael Mujan - Gabriëlla Mujan / Dunya Charalampopoulos - Tim van den Dijssel 6-4, 6-2

Approach winter NRT ** 2024 (Wierden, 4 feb - 11 feb) **
HF DE Carolien Smits / Dunya Charalampopoulos 6-4, 2-6, 6-4
KF DE Dunya Charalampopoulos / Amber Maalderink 6-4, 7-5
2R DE Dunya Charalampopoulos / Bo van Beveren 6-2, 6-2
1R DE Dunya Charalampopoulos / Emma Borgers 6-2, 6-1

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2024 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) ***
2R DE Sarah Olff / Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-3
1R DE Dunya Charalampopoulos / Anika Ouwejan 6-1, 6-2

Topspinplaza NRT *** Zwijndrecht (Zwijndrecht, 21 dec - 31 dec) ***
1R DE Melissa Boyden / Dunya Charalampopoulos 7-5, 6-1
  F DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Dunya Charalampopoulos - Demi Tran 6-3, 4-6, [10-7]
HF DD Dunya Charalampopoulos - Demi Tran / Antonia Stoyanov - Sophie Stoyanov 6-3, 6-3
KF DD Dunya Charalampopoulos - Demi Tran / Melissa Boyden - Eloise de Mooij 6-1, 6-3
1R DD Dunya Charalampopoulos - Demi Tran / Annesien van Mierlo - Willemijn van Mierlo 6-0, 6-0

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 23 nov - 3 dec) **
2R DE Senne Janssen / Dunya Charalampopoulos 2-6, 6-4, 6-4
1R DE Dunya Charalampopoulos / Renske Koomen 7-5, 6-1

NRT Kei-Fit Lichtenvoorde 2023 (Kei-Fit Lichtenvoorde, 21 okt - 29 okt) **
KF DE Annika Barth / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-4
1R DE Dunya Charalampopoulos / Bo van Beveren 3-6, 7-6, 6-0

Genneper Parken Trophy 2023 (Eindhoven, 26 aug - 3 sep) **
KF DE Laura den Haan / Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-3
2R DE Dunya Charalampopoulos / Amber Maatman 6-3, 6-4

Dash’35 Tennis Tuning Open Toernooi & NRT** 2023 (Dordrecht, 5 aug - 13 aug) **
HF DE Min Chae Kim / Dunya Charalampopoulos 6-1, 4-6, 6-3
KF DE Dunya Charalampopoulos / Vanja Gudelj 6-3, 6-4
2R DE Dunya Charalampopoulos / Vivian Polak 6-0, 6-0

105e Sphaerinda Open NRT** 2023 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
1R DE Jinte de Boer / Dunya Charalampopoulos 7-6, 6-3

Lumosa Shot Open 2023 (Open + NRT **) (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
1R DE Lidwien Mentink / Dunya Charalampopoulos 6-3, 7-5

DAAN NRT & Beekhuizen Open 2023 (Velp, 1 jul - 9 jul) **
KF DE Sarah Olff / Dunya Charalampopoulos 6-1, 2-6, 6-2
2R DE Dunya Charalampopoulos / Romy Pols 6-3, 6-3
1R DE Dunya Charalampopoulos / Sanne Schalekamp 7-5, 6-3

Wij Makelaardij Iduna Open 2023 (Utrecht, 24 jun - 2 jul) **
2R DE Jade Groen / Dunya Charalampopoulos 1-6, 6-3, 6-3
1R DE Dunya Charalampopoulos / Susanne Rehorst 6-2, 6-0
KF DD Sarah Olff - Anika Ouwejan / Dunya Charalampopoulos - Sem Hazes 6-0, 6-3

Leeuwenbergh NRT ** 2023 (Den Haag, 3 jun - 11 jun) **
1R DE Sophie Stoyanov / Dunya Charalampopoulos 6-3, 4-6, 6-3
  F DD Sanne Jansen - Rachelle Starreveld / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-2
HF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / River de Haas - Ivet Stancheva 6-0, 6-3
KF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Isis van der Meer - Annesien van Mierlo 6-1, 6-1

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) ****
2R DE Charlotte Pikkaart / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-2
1R DE Dunya Charalampopoulos / Sanne Schalekamp 6-3, 6-1

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
21 mei 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
2e DE Romana Huigen-Janshen / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-1
 DD Joy de Zeeuw - Romana Huigen-Janshen / Dunya Charalampopoulos - Dilara Okur 6-1, 6-1
1e GD Floor van Nunen - Bart Brons / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 7-5, 6-4
14 mei 2023 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-6
1e DE Dunya Charalampopoulos / Marente Sijbesma 4-6, 4-6
7 mei 2023 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
 DD Lianne de Jong - Sabine van der Sar / Dunya Charalampopoulos - Dilara Okur 6-1, 6-3
1e GD Rob van den Berg - Sabine van der Sar / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-1

Stadtmüller orthopedie NRT ** 2023 (Meppel, 22 apr - 30 apr) **
HF DE Danique Havermans / Dunya Charalampopoulos 6-2, 7-6(3)
KF DE Dunya Charalampopoulos / Pippa Bosman 6-3, 6-1
1R DE Dunya Charalampopoulos / Susanne Rehorst 6-1, 6-4

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
23 april 2023 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Zandvoort 2 1-7
2e DE Dunya Charalampopoulos / Sevil Yuldasheva 2-6, 6-7
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Annika Barth - Melissa Boyden 2-6, 1-6
16 april 2023 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e DE Annick Melgers / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3
 DD Madelief Hageman - Annick Melgers / Dunya Charalampopoulos - Dilara Okur 6-1, 6-0
10 april 2023 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
2e DE Dunya Charalampopoulos / Joes van Geijn 7-6, 6-1
2e GD Max van Wijk - Dunya Charalampopoulos / Joes van Geijn - Mees Röttgering 1-6, 3-6

ZUIT.NL NRT ** Etten-Leur 2023 (ZUIT.NL, 1 apr - 2 apr) **
1R DE Maike Tiemersma / Dunya Charalampopoulos 6-1, 1-6, 6-2

Winter Beekhuizen NRT ** 2023 (Velp, 21 feb - 26 feb) **
KF DE Charlotte van Zonneveld / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-0
2R DE Dunya Charalampopoulos / Isabella Stuurman 7-5, 2-6, 6-2
1R DE Dunya Charalampopoulos / Suze Bennink 7-5, 6-1

Approach winter NRT ** 2023 (Wierden, 3 feb - 12 feb) **
1R DE Isis van den Broek / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-0

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
1R DE Demi de Vries / Dunya Charalampopoulos 7-5, 6-1
KF DD Judith van Kessel - Bente Patist / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-2,5-7, 7-6
1R DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Anika Ouwejan - Loïs Tsui 6-4, 3-5, 7-6

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
1R DE Lika Peresypkina / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3
KF DD Safien Boulonois - Kayleigh Didderiens / Dunya Charalampopoulos - Quinty van Dongen 6-0, 4-6, [10-4]

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
1R DE Annelin Bakker / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-0

Sluipers Open 2022 en AVR Watersport NRT (Reeuwijk, 3 sep - 11 sep) *
  F DD Dunya Charalampopoulos - Sarah van Emst / Mirthe de Bresser - Megan Caffin 6-1, 6-1
HF DD Dunya Charalampopoulos - Sarah van Emst / Jordan Kurtz - Demi de Vries 6-2, 6-1

Dash’35 Installatietechniek Bert van Es Open Toernooi & Timo’s Tennis Tuning NRT** (Dordrecht, 6 aug - 14 aug) **
2R DE Roos van Reek / Dunya Charalampopoulos 3-6, 6-4, 6-1

104e Sphaerinda Open NRT** 2022 (Utrecht, 30 jul - 7 aug) **
HF DE Cato Tangkau / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-3
KF DE Dunya Charalampopoulos / Iris Verweij 7-5, 6-3
2R DE Dunya Charalampopoulos / Marleen Jansen 6-2, 6-3

Peugeot Aope Zittesje NRT*** 2022 (Sittard, 23 jul - 31 jul) ***
1R DE Annelin Bakker / Dunya Charalampopoulos 6-4, 4-6, 6-2

66e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
2R DE Jill van den Dungen / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-1
1R DE Dunya Charalampopoulos / Susanne Rehorst 6-0, 6-0

Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF DE Lois van de Fliert / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-3
1R DE Dunya Charalampopoulos / Maike Tiemersma 6-2, 6-2
  F DD Sarah Olff - Inge Vijsma / Dunya Charalampopoulos - Anouk Koevermans 7-6(2), 7-6(3)
HF DD Dunya Charalampopoulos - Anouk Koevermans / Suze Bennink - Maike Tiemersma 6-2, 6-2

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
2R DE Nicole Wandel / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3
1R DE Dunya Charalampopoulos / Dilay Ata 6-4, 6-2
HF DD Annick Verhaar - Charlotte van Zonneveld / Dunya Charalampopoulos - Rachelle Starreveld 6-2, 7-6(4)
KF DD Dunya Charalampopoulos - Rachelle Starreveld / Emma Borgers - Britt Donders 6-1, 6-1

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
2R DE Emily Schut / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-2
1R DE Dunya Charalampopoulos / Senna van den Heuvel 6-3, 6-1
  F DD Dunya Charalampopoulos - Anouk Koevermans / Yentl Methorst - Demi de Vries 6-1, 6-1
HF DD Dunya Charalampopoulos - Anouk Koevermans / Demi de Vries - Sophie Wagemaker 6-1, 6-3
KF DD Dunya Charalampopoulos - Anouk Koevermans / Paula van Haarlem - Jordan Kurtz 6-3, 6-4

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
KF DE Sophie Stoyanov / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-4
2R DE Dunya Charalampopoulos / Sanne Schalekamp 6-4, 6-3
1R DE Dunya Charalampopoulos / Yara Kessens 6-0, 6-0

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
KF DE Kayleigh Didderiens / Dunya Charalampopoulos 7-5, 7-5
2R DE Dunya Charalampopoulos / Emily van der Werf 6-3, 3-6, 6-3
  F DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Quinty van Dongen - Tessa Kwakernaak 6-7(4), 6-1, [10-3]
HF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Kayleigh Didderiens - Roos Schoemaker 3-6, 6-4, [10-3]
KF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Jordan Kurtz - Emily van der Werf 6-4, 6-2

NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
1R DE Eloise de Mooij / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-1
1R DD Kayleigh Didderiens - Quinty van Dongen / Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi 7-6, 4-6, [10-7]

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
KF DE Melissa Boyden / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-0
2R DE Dunya Charalampopoulos / Kristel van der Heijden 6-3, 6-4
1R DE Dunya Charalampopoulos / Elida Sarigül 6-1, 6-1
1R DD Shura Poppe - Annick Verhaar / Dunya Charalampopoulos - Dilara Okur 3-6, 6-3, 6-3

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
1e DE Dunya Charalampopoulos / Megan Caffin 6-2, 6-3
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Femke van Diemen - Ilona Hernandez 6-1, 6-2
22 mei 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
 DD Mima de Niet - Livia Cirnu / Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi 3-6, 6-3, [11-9]
1e GD Tom Smit - Livia Cirnu / Karol van der Linden - Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-3
15 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
2e DE Dunya Charalampopoulos / Quinty van Dongen 6-4, 3-6, 6-2
 DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Quinty van Dongen - Lois van de Fliert 6-1, 6-7, [7-10]
1e GD Karol van der Linden - Dunya Charalampopoulos / Cas de Ruiter - Marieke Zegwaart 6-4, 7-6
1 mei 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
2e DE Dunya Charalampopoulos / Rowie Kouw 7-6, 6-4
2e GD Dunya Charalampopoulos - Tomi van den Ham / Remco Pondman - Rowie Kouw 6-2, 6-3
24 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 6-2
1e DE Lisa Borckink / Dunya Charalampopoulos 6-4, 2-6, 4-6
 DD Lisa Borckink - Iris Verboven / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-3
18 april 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Sophie Schouten - Mandy Wagemaker 0-6, 0-6
2e GD Dunya Charalampopoulos - Tomi van den Ham / Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten 4-6, 2-6
10 april 2022 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
2e DE Bernice van de Velde / Dunya Charalampopoulos 5-7, 4-6
2e GD Luc van de Gruiter - Fréderique van de Velde / Dunya Charalampopoulos - Tomi van den Ham 7-5, 6-2

Funderingstechnieken De Coogh VGTA (Middenbeemster, 17 mrt - 27 mrt) **
HF DE Alexandra van Weelden / Dunya Charalampopoulos 4-6, 6-4, 6-4
KF DE Dunya Charalampopoulos / Gigi Sy-A-Foek 6-1, 6-7(7), 6-3
2R DE Dunya Charalampopoulos / Kayleigh Didderiens 6-1, 6-4

Emmeloord NRT (Emmeloord, 16 okt - 24 okt) **
1R DE Alexandra van Weelden / Dunya Charalampopoulos Walkover

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
17 oktober 2021 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
1e DE Laurèl Polman / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-3
10 oktober 2021 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Isabella Mujan - Sanne Schalekamp 2-6, 3-6
3 oktober 2021 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
1e DE Angelique van der Meet / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-1
1e GD Angelique van der Meet - Bart Dane / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-4
19 september 2021 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 0-8
1e DE Floor Lissone / Dunya Charalampopoulos 4-6, 7-5, 4-6

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
1R DE Klara Veldman / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-1

Dash’35 Timo’s Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) **
1R DE Laurie Barendse / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-2
KF DD Benthe de Bresser - Quinty van Dongen / Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-2
1R DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Kim Heddes - Alexandra van Weelden 6-4, 1-6, 7-6

Gaslicht.com TAM Open 2021 (Groningen, 3 jul - 11 jul) *
2R DE Sarah van Emst / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-0
1R DE Dunya Charalampopoulos / Sem Hazes 7-5, 1-6, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
11 oktober 2020 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
 DD Vivian Hegeman - Natalja Krekelberg / Dunya Charalampopoulos - Maarit Kans 6-4, 6-3
1e GD Sebastian Zapata - Karlijn Verburgh / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 4-6, 6-7
27 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 6-2
1e DE Dunya Charalampopoulos / Janneke Luitjes 7-6, 6-7, 1-6
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Kim Paulussen - Michelle Hazenberg 6-4, 6-7, [10-3]
1e GD Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos / Roland van de Kerkhof - Michelle Hazenberg 6-1, 7-6
20 september 2020 T.V. Pijnacker 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
1e DE Laurie Barendse / Dunya Charalampopoulos 4-6, 6-3, 4-6
1e GD Koen Hendrikse - Laurie Barendse / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 2-6, 3-6
13 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e DE Dunya Charalampopoulos / Renske Ubachs 2-6, 1-6
1e GD Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos / Joey Dijkstra - Iris van de Ven 5-7, 6-3, [10-6]

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
1R DE Daimy Paula / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
2R DE Jill van den Dungen / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-0
1R DE Dunya Charalampopoulos / Lisa Godthelp 6-3, 1-6, 6-4

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
1R DE Rosil Hesen / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-3

Cream Crackers Open 2019 (Groningen, 10 aug - 18 aug) *
1R DE Willie Nijborg / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3

DASH '35 Open 2019 (Dordrecht, 3 aug - 11 aug) **
1R DE Laurèl Polman / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-2

Wij Makelaardij Iduna Open 2019 (Utrecht, 22 jun - 30 jun) **
1R DE Molly Rose Helgesson / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-2

Social Blue Open 2019 (Hoorn, 15 jun - 23 jun) **
2R DE Jasmine Apawti / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-0
1R DE Dunya Charalampopoulos / Rachel Vet 6-1, 6-3

MLTC Meppel Open 2019 (Meppel, 9 jun - 16 jun) **
1R DE Isis van den Broek / Dunya Charalampopoulos 6-1, 6-1

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
1R DE Chanel Janssen / Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-0

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
2 juni 2019 B.L.T.V. (Breda) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 8-0
1e DE Karen Evers / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-2
 DD Anne Luijpen - Janneke Luitjes / Rachelle Starreveld - Dunya Charalampopoulos 7-6, 7-6
26 mei 2019 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
 DD Loes Siderius - Fréderique van de Velde / Rachelle Starreveld - Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-4
2e GD Daan Hendriks - Fréderique van de Velde / Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos 7-6, 6-7, [10-7]
19 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
1e DE Dunya Charalampopoulos / Marente Sijbesma 3-6, 4-6
12 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 2-6
1e DE Dunya Charalampopoulos / Marieke Zegwaart 0-6, 1-6
22 april 2019 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
1e DE Moniqúe Zuur / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-1
 DD Ilona van de Wetering - Moniqúe Zuur / Dunya Charalampopoulos - Elçin Özcan 6-1, 6-0
14 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 3-5
1e DE Dunya Charalampopoulos / Michèle Dane-Steffen 6-4, 1-6, 6-2
2e GD Tomi van den Ham - Dunya Charalampopoulos / Annemiek Wissink - Stijn Hamers 4-6, 4-6
7 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 3 7-1
1e DE Denise Smits / Dunya Charalampopoulos 6-4, 6-1
 DD Denise Smits - Merlin Passchier / Dunya Charalampopoulos - Elçin Özcan 6-3, 6-0
2e GD Tim Jansen - Merlin Passchier / Dunya Charalampopoulos - Victor van Rossen 6-3, 6-1

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2019 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) **
1R DE Eva Vedder / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-0

Carma Kersttoernooi / Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 22 dec - 6 jan) ***
1R DE Kristel van der Heijden / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-2

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
1R DE Valerie Griffejoen / Dunya Charalampopoulos 6-1, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
8 april 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 0-8
2e DE Dunya Charalampopoulos / Julia-Star Darnold 4-6, 3-6
 DD Sonora IJdo - Dunya Charalampopoulos / Naomi Hoogendam - Julia-Star Darnold 2-6, 2-6
1e GD Arthur van der Kooij - Dunya Charalampopoulos / Thimo van der Lecq - Naomi Hoogendam Walkover

TOP/Focus Tennis Academy NRT** 2018 (Papendrecht, 17 mrt - 25 mrt) **
1R DE Denise van der Leer / Dunya Charalampopoulos 6-3, 6-4

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2017 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) **
2R DE Julia Enderink / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-1
1R DE Dunya Charalampopoulos / Sophie Wagemaker Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 27
21 mei 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3-5
2e DE Dunya Charalampopoulos / Denise Smits 3-6, 1-6
 DD Anouk Koevermans - Dunya Charalampopoulos / Denise Smits - Cato Tangkau 1-6, 1-6
2e GD Dunya Charalampopoulos - Maarten Jansen / Max Oskam - Cato Tangkau 0-6, 1-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 2 3
1 jan 2023 2 2
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 5
1 jan 2019 3 5
1 jan 2018 4 5
21 mei 2017 4,8547 5,8279
1 jan 2017 5 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
10 jun 2024 52 59
6 mei 2024 53 61
1 apr 2024 56 63
4 mrt 2024 58 62
5 feb 2024 63 62
8 jan 2024 62 59
4 dec 2023 61 79
6 nov 2023 57 77
2 okt 2023 57 77
4 sep 2023 56 61
31 jul 2023 61 62
3 jul 2023 60 51
5 jun 2023 53 44
1 mei 2023 53 44
3 apr 2023 55 43
27 feb 2023 70 49
30 jan 2023 69 48
2 jan 2023 68 49
5 dec 2022 69 49
31 okt 2022 76 55
3 okt 2022 76 55
5 sep 2022 75 59
1 aug 2022 70 54
4 jul 2022 69 58
6 jun 2022 98 142
2 mei 2022 103 152
4 apr 2022 103 152
1 mrt 2022 170 155
1 feb 2022 166 149
4 jan 2022 144 153
7 dec 2021 145 153
2 nov 2021 131 152
5 okt 2021 130 152
30 aug 2021 113 153
3 aug 2021 111
6 jul 2021 122
1 jun 2021 121
29 apr 2021 121
6 apr 2021 122
2 mrt 2021 121
2 feb 2021 121
5 jan 2021 121
3 nov 2020 121
5 okt 2020 121
1 sep 2020 120
3 aug 2020 120
2 mrt 2020 124
4 feb 2020 121
7 jan 2020 130
2 dec 2019 137
4 nov 2019 144
7 okt 2019 144
5 sep 2019 132
5 aug 2019 124
1 jul 2019 128
3 jun 2019 130
29 apr 2019 130
12 mrt 2019 131
12 feb 2019 133
3 dec 2018 133
5 nov 2018 134
2 okt 2018 133
3 sep 2018 208
4 jun 2018 217
30 apr 2018 219
2 apr 2018 217
5 mrt 2018 217
5 feb 2018 218
1 jan 2018 216
4 dec 2017 220
30 okt 2017 222
2 okt 2017 221
28 aug 2017 222
31 jul 2017 218
3 jul 2017 215