NL toptennisser Donnaroza Gouvernante
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♀ Donnaroza Gouvernante KNLTB 22834699
Gouvernante, D.
ITF




Prestaties
Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
2 juni 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-5
2e DE Daphne van den Heuvel / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-1
2e GD Tom Smit - Daphne van den Heuvel / Bart van Haarlem - Donnaroza Gouvernante 3-6, 6-3, [10-1]
26 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
1e DE Dainah Cameron / Donnaroza Gouvernante 1-6, 6-4, 2-6
 DD Dainah Cameron - Kim Rus / Donnaroza Gouvernante - Diana Chehoudi 6-3, 6-7, [10-8]
2e GD Jay Zwinkels - Dainah Cameron / Igor Straatsma - Donnaroza Gouvernante 6-2, 4-6, [8-10]
19 mei 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
 DD Diana Chehoudi - Donnaroza Gouvernante / Miriam Westerink - Annick Verhaar 6-0, 7-6
1e GD Donnaroza Gouvernante - Jean-Julien Rojer / D.I.D.O. Blonk - Michael-John Every 6-3, 6-2
12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
 DD Liza Groenveld - Rowie Kouw / Diana Chehoudi - Donnaroza Gouvernante 3-6, 2-6
1e GD Bart de Gier - Femke Reinhard / Sidney de Boer - Donnaroza Gouvernante 5-7, 7-6, [10-3]
22 april 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 6-2
2e DE Donnaroza Gouvernante / Margriet Timmermans 4-6, 6-4, 7-6
14 april 2019 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
 DD Andrea van den Hurk - Bente Spee / Donnaroza Gouvernante - Janneke Wikkerink 4-6, 6-2, [10-3]
2e GD Andrea van den Hurk - Roland Stuurman / Tom Farquharson - Donnaroza Gouvernante 5-7, 6-2, [10-8]
7 april 2019 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
 DD Janneke Wikkerink - Donnaroza Gouvernante / Anouk Koevermans - Anna Pribylova 3-6, 7-6, [10-3]
1e GD Sidney de Boer - Donnaroza Gouvernante / Yannick Verwater - Anna Pribylova 6-4, 2-6, [8-10]

Rotterdam Future 2018 (Vrouwen) (Rotterdam, 18 aug - 26 aug) $15.000
1R DE Claudia Hoste Ferrer / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-3

Oldenzaal Future 2018 (Vrouwen) (Oldenzaal, 11 aug - 19 aug) $15.000
1R DE Laura Heinrichs / Donnaroza Gouvernante 7-5, 7-5
KF DD Annick Melgers - Eva Vedder / Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis 6-4, 6-3
1R DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Karola Bejenaru - Regina Husak 6-4, 6-3

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
  F DE Donnaroza Gouvernante / Joany Pontjodikromo 6-0, 7-6
HF DE Donnaroza Gouvernante / Maxine Palmen 3-6, 7-6, 6-1
KF DE Donnaroza Gouvernante / GabriŽlle Dekkers 6-1, 6-1
2R DE Donnaroza Gouvernante / Amanda Bikker 6-0, 6-2
1R DE Donnaroza Gouvernante / Nicole Boots 6-3, 6-0
  F DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Nirielle de Bakker - Joes van Geijn 6-2, 6-1
HF DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Merel Beelen - Esmťe van der Helm 6-2, 6-4

Rapiditas Open 2018 (Nijmegen, 21 jul - 29 jul) **
HF DE Perla Nieuwboer / Donnaroza Gouvernante 5-7, 6-3, 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Hanneke Lodewijks 3-6, 6-3, 6-1
1R DE Donnaroza Gouvernante / Malou Goes 6-2, 6-0
  F DD Nynke Hamburg - Hanneke Lodewijks / Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis 4-6, 7-6(5), 6-4
HF DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Dewi Dijkman - Maurien Rikkert 6-3, 6-3

63e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 14 jul - 22 jul) ****
  F DE Marrit Boonstra / Donnaroza Gouvernante 6-1, 6-2
HF DE Donnaroza Gouvernante / Olga Kalyuzhnaya 7-5, 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Diana Chehoudi 6-4, 6-1
2R DE Donnaroza Gouvernante / Perla Nieuwboer 6-3, 6-4
HF DD Marrit Boonstra - Joany Pontjodikromo / Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis 6-3, 6-1

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2018 (Hoorn, 7 jul - 15 jul) ****
KF DE Annick Melgers / Donnaroza Gouvernante 6-3, 6-2
2R DE Donnaroza Gouvernante / Jasmine Apawti 7-6, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Regina Husak 6-1, 6-3
  F DD Marrit Boonstra - Joany Pontjodikromo / Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer 1-6, 6-3, 7-5
HF DD Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer / Lianne de Jong - Anastasiya Mulder 7-5, 6-0
KF DD Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer / Julia Enderink - Mitzy Enderink 6-2, 6-0

DAAN NRT** 2018 (Velp, 30 jun - 8 jul) **
  F DE Donnaroza Gouvernante / Maurien Rikkert 2-6, 6-3, 6-4
HF DE Donnaroza Gouvernante / Jasmijn GimbrŤre 4-6, 6-0, 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Sem Wensveen 6-2, 3-6, 6-3
2R DE Donnaroza Gouvernante / Roos van Reek 7-5, 1-6, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Cato Tangkau 6-2, 6-1

MLTC Meppel NRT 2018 (Meppel, 9 jun - 17 jun) **
KF DE Nynke Hamburg / Donnaroza Gouvernante 6-4, 7-5
2R DE Donnaroza Gouvernante / Milou ter Morsche 6-0, 6-1
1R DE Donnaroza Gouvernante / Anoek Pruijmboom 6-1, 6-1

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
3 juni 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
 DD D.I.D.O. Blonk - Sofie Oyen / Marleen Habes - Donnaroza Gouvernante 7-6, 6-2
1e GD Bram Coene - D.I.D.O. Blonk / Ruben Konings - Donnaroza Gouvernante 2-6, 2-6
27 mei 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
2e GD Marcus Hilpert - Kim Rus / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 1-6, 4-6

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2018 (Emmen, 13 mei - 21 mei) ****
2R DE Joany Pontjodikromo / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-2
1R DE Donnaroza Gouvernante / Esmťe van der Helm 6-4, 6-1
HF DD Dewi Dijkman - Nikki Luttikhuis / Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis 7-6, 6-4
KF DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Lianne de Jong - Liv Geurts 7-6, 6-4
1R DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Michelle de Haan - Elysia Pool 7-6, 7-5

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
13 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante / Cemre Anil 2-6, 2-6
1e GD Ruben Konings - Donnaroza Gouvernante / Lennard van Weelde - Cťline Schepers 6-3, 6-1
6 mei 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 1-7
1e DE Maurien Rikkert / Donnaroza Gouvernante 3-6, 5-7
1e GD Romano Tatuhey - Maurien Rikkert / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 3-6, 4-6
22 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 0-8
1e DE Donnaroza Gouvernante / Janneke Wikkerink 4-6, 2-6
1e GD Ruben Konings - Donnaroza Gouvernante / Liv Geurts - Bobbie de Goeijen 5-7, 5-7
15 april 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e DE Anouk Tigu / Donnaroza Gouvernante 4-6, 6-3, 5-7
1e GD Mireille Bink - Christian Hansen / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 2-6, 2-6
8 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 5-3
1e DE Donnaroza Gouvernante / Perla Nieuwboer 6-3, 7-6
 DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Margriet Timmermans - GabriŽlla Mujan 6-4, 6-4

Wijkom Open NRT** 2018 Beverwijk (Alkmaar, 24 mrt - 1 apr) **
HF DE Eva Vedder / Donnaroza Gouvernante 7-6(5), 7-6(3)
KF DE Donnaroza Gouvernante / Madelief Hageman 6-0, 7-5
2R DE Donnaroza Gouvernante / Willemijn van Mierlo 6-2, 6-1

Carma Indoorsports Kersttoernooi 2017 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 dec - 7 jan) ***
1R DE Julia Kimmelmann / Donnaroza Gouvernante 6-1, 6-1
KF DD Debbie Gach - Laura Heinrichs / Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis 6-0, 6-4
1R DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Kim Janssen - Sanne Janssen 6-0, 6-2

TOP FOCUS tennis academy 2017 (Papendrecht, 23 dec - 30 dec) **
1R DE Margriet Timmermans / Donnaroza Gouvernante 2-6, 6-1, 7-6(8)

Schoonhoven Future 2017 (Vrouwen) (Schoonhoven, 26 aug - 3 sep) $15.000
1R DE Lisa Matviyenko / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-0

Rotterdam Future 2017 (Vrouwen) (Rotterdam, 19 aug - 27 aug) $15.000
1R DE Paula Ormaechea / Donnaroza Gouvernante 6-1, 6-0
HF DD Albina Khabibulina - Stťphanie Visscher / Dewi Dijkman - Donnaroza Gouvernante 6-3, 6-4
KF DD Dewi Dijkman - Donnaroza Gouvernante / Elaine Genovese - Regina Husak 6-4, 6-3
1R DD Dewi Dijkman - Donnaroza Gouvernante / Dainah Cameron - Jamie Jillissen 4-6, 6-4, [10-4]

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
  F DE Donnaroza Gouvernante / GabriŽlla Mujan 6-4, 6-0
HF DE Donnaroza Gouvernante / Annick Melgers 6-2, 6-2
KF DE Donnaroza Gouvernante / Nynke Hamburg 6-4, 3-6, 6-4
2R DE Donnaroza Gouvernante / Annick Verhaar 6-2, 6-2
  F DD Donnaroza Gouvernante - Janine Hemmes / Nikki Luttikhuis - Annick Verhaar Walkover
HF DD Donnaroza Gouvernante - Janine Hemmes / Lisa Borckink - Maurien Rikkert 7-5, 6-3
KF DD Donnaroza Gouvernante - Janine Hemmes / Birgit Heijnemans - Hilde Janszen 6-1, 6-0

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
  F DE Donnaroza Gouvernante / Daevenia Achong 6-1, 6-3
HF DE Donnaroza Gouvernante / Dewi Dijkman 6-1, 2-0 Opgave
KF DE Donnaroza Gouvernante / Lisanne van Riet 6-4, 6-2
  F DD Nynke Hamburg - Hanneke Lodewijks / Donnaroza Gouvernante - Britt Schreuder 1-6, 6-2, 6-4
HF DD Donnaroza Gouvernante - Britt Schreuder / Marleen Jansen - Margo Verbeet 6-0, 6-1
KF DD Donnaroza Gouvernante - Britt Schreuder / Annemarie Koning - Marijke Koning 6-1, 6-1

62e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
HF DE Chayenne Ewijk / Donnaroza Gouvernante 6-3, 6-2
KF DE Donnaroza Gouvernante / Rosalie van der Hoek 2-0 Opgave
2R DE Donnaroza Gouvernante / Joany Pontjodikromo 6-4, 6-3
1R DE Donnaroza Gouvernante / Maurien Rikkert 6-2, 7-5

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
  F DE Donnaroza Gouvernante / Lotte van Leeuwen 6-3, 6-1
HF DE Donnaroza Gouvernante / Bo Luttikhuis 6-4, 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Cato Tangkau 6-1, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Annick Verhaar 6-0, 6-2
  F DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis 6-4, 6-4
HF DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Diana Chehoudi - Lotte van Leeuwen 7-6, 3-6, 6-4
KF DD Donnaroza Gouvernante - Bo Luttikhuis / Anke Delisse - Anouk van Hoek 6-0, 6-2

Rhijenhof Open 2017 (Den Haag, 1 jul - 9 jul) **
HF DE Noa Liauw-A-Fong / Donnaroza Gouvernante 3-6, 6-2, 6-2
KF DE Donnaroza Gouvernante / Anastasiya Mulder 6-1, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Dewi Dijkman 0-6, 6-2, 6-3

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
HF DE Merel Hoedt / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Kristel van der Heijden 6-0, 6-1
2R DE Donnaroza Gouvernante / Eliza Mulder 6-1, 6-0

Meppel NRT 2017 (Meppel, 10 jun - 18 jun) **
KF DE Jasmijn GimbrŤre / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-4
2R DE Donnaroza Gouvernante / Katerina Antoniou 6-3, 6-2
1R DE Donnaroza Gouvernante / Bo van Beveren 6-3, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
2R DE Maxine Palmen / Donnaroza Gouvernante 6-7(6), 6-1, 6-2
1R DE Donnaroza Gouvernante / Willie Nijborg 6-2, 6-4
KF DD Tiffany HŲberth - Claire Verwerda / Donnaroza Gouvernante - Anastasiya Mulder 6-2, 6-3
1R DD Donnaroza Gouvernante - Anastasiya Mulder / Jasmijn GimbrŤre - Rixt van der Werff 6-2, 6-4

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-1
1e DE Donnaroza Gouvernante / Jasmijn GimbrŤre 6-2, 3-6, 6-2
 DD Anouk Tigu - Donnaroza Gouvernante / Elja Vegter - Jasmijn GimbrŤre 6-3, 6-3
21 mei 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 1-7
 DD Shanna Buitenhuis - Lisanne Muuse / Anouk Tigu - Donnaroza Gouvernante 0-6, 0-6
1e GD Lisanne Muuse - Jori Meulenbeld / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 3-6, 2-6
14 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante / Martine Dijkman 6-3, 5-7, 6-7
1e GD Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings / Tom Clavel - Florence Na 6-3, 6-4
7 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e DE Bo van Beveren / Donnaroza Gouvernante 4-6, 3-6
2e GD Bo van Beveren - Koen Slijkhuis / Donnaroza Gouvernante - Ruben Konings 1-6, 2-6
30 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante / DaniŽlle Koetje 4-6, 6-4, 4-6
2e GD Dennis Kockx - Donnaroza Gouvernante / Celine Koets - Yoram Hilberts 6-2, 6-3
17 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 0-8
1e DE Lian Tran / Donnaroza Gouvernante 2-6, 5-7
 DD Lian Tran - Marwa Hakimi / Donnaroza Gouvernante - Marleen Habes 1-6, 0-6
1e GD Melanie Vlak - Quinten Kleiboer / Tim van den Dijssel - Donnaroza Gouvernante 1-6, 0-6
9 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Hoorn 1 7-1
1e DE Donnaroza Gouvernante / Annabelle Hageman 6-2, 6-1
2e GD Donnaroza Gouvernante - Tim van den Dijssel / Denise van der Ben - Wesley de Kwaadsteniet 6-0, 6-1

Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk (Beverwijk, 27 mrt - 2 apr) **
  F DE Donnaroza Gouvernante / Annick Melgers 6-2, 6-2
HF DE Donnaroza Gouvernante / Femke van Diemen 6-0, 6-0
KF DE Donnaroza Gouvernante / Claire Verwerda 6-3, 6-3
2R DE Donnaroza Gouvernante / GabriŽlla Mujan 6-1, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
HF DE Noa Liauw-A-Fong / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-0
KF DE Donnaroza Gouvernante / Claire Verwerda 6-3, 6-3
2R DE Donnaroza Gouvernante / Esmťe van der Helm 6-3, 6-2
1R DE Donnaroza Gouvernante / Diana Chehoudi Walkover

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
2R DE Stťphanie Visscher / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-4
1R DE Donnaroza Gouvernante / Bente Spee 6-2, 6-2
  F DD Hanneke Lodewijks - Laura Rijkers / Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan 7-6, 6-3
HF DD Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-1, 6-3
KF DD Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan / Naomi von Bose - Joan van Lochem 6-1, 6-2

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2016 (Apeldoorn, 26 dec - 31 dec) **
HF DE Annelou Nab / Donnaroza Gouvernante 6-4, 7-5
KF DE Donnaroza Gouvernante / Margo Verbeet 7-5, 6-4
1R DE Donnaroza Gouvernante / Noesjka Brink 6-4, 6-2

Approach NRT Emmeloord 2016 (, 14 okt - 23 okt) **
2R DE Chanel Janssen / Donnaroza Gouvernante 3-6, 6-3, 6-3
1R DE Donnaroza Gouvernante / Sophie Wagemaker 6-1, 6-0
  F DD Donnaroza Gouvernante - Barbara Huyskes / Dona Coman - Jo-Ann Huzen 6-0, 6-0
HF DD Donnaroza Gouvernante - Barbara Huyskes / Danique Baart - Diana Chehoudi 7-6, 6-7, 6-1

TEAN International 2016 (Vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 3 sep - 11 sep) $10.000
1R DE Lena RŁffer / Donnaroza Gouvernante 6-3, 6-2

Genneper Parken Trophy 2016 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
  F DE Jaimy-Gayle van de Wal / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-3
HF DE Donnaroza Gouvernante / Danique Baart 7-5, 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Karlijn van den Dungen 6-1, 6-1
2R DE Donnaroza Gouvernante / Antonia Balzert 6-3, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-2, 6-0

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
1R DE Sylvia Okafor / Donnaroza Gouvernante 2-6, 6-0, 6-3
  F DD D.I.D.O. Blonk - Annick Verhaar / Donnaroza Gouvernante - Marleen Habes 6-3, 2-6, 7-5
HF DD Donnaroza Gouvernante - Marleen Habes / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Femke van Diemen 6-2, 6-0

Rapiditas Open 2016 (Nijmegen, 23 jul - 31 jul) **
  F DE Jaimy-Gayle van de Wal / Donnaroza Gouvernante 6-2, 6-2
HF DE Donnaroza Gouvernante / Pleun Burgmans 7-6(3), 6-3
KF DE Donnaroza Gouvernante / Margo Verbeet 6-3, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Resie Hoeijmakers 6-2, 6-2
KF DD Margo Verbeet - LoÔs Wagenvoort / Donnaroza Gouvernante - Barbara Huyskes 3-6, 6-4, 6-3

61e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
1R DE Liza Lebedzeva / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-4
HF DD Erika Vogelsang - Mandy Wagemaker / Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan 6-3, 6-0

Shot Open 2016 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF DE Jill van den Dungen / Donnaroza Gouvernante 1-6, 7-5, 6-3
1R DE Donnaroza Gouvernante / Sarah de Boer 6-2, 6-0

Rhijenhof Open 2016 (Den Haag, 2 jul - 10 jul) **
1R DE Diana Chehoudi / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-0

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
2R DE ZoŽ Scandalis / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-1
1R DE Donnaroza Gouvernante / Carlijn Ketting 6-2, 6-4
HF DD D.I.D.O. Blonk - Jessica Brouwer / Donnaroza Gouvernante - Barbara Huyskes 4-6, 6-3, 6-2
KF DD Donnaroza Gouvernante - Barbara Huyskes / Nicole van Ginkel - Esmťe van der Helm 6-0, 6-1

Breda Future 2016 (vrouwen) (Breda, 18 jun - 26 jun) $10.000
KF DD Dasha Ivanova - Petra KrejsovŠ / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 7-5, 6-4

Alkmaar Future 2016 (vrouwen) (Alkmaar, 11 jun - 19 jun) $10.000
1R DE Kelly Versteeg / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-1
1R DD Marian Jade Capadocia - Nikki Luttikhuis / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 6-1, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29
5 juni 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 3-5
1e DE Inge Spronk / Donnaroza Gouvernante 4-6, 4-6
 DD Inge Spronk - Denise Smits / Donnaroza Gouvernante - Janneke Luitjes 6-1, 4-6, 6-1
1e GD Inge Spronk - Arthur Pinkse / Donnaroza Gouvernante - Julian Prins Opgave thuis
29 mei 2016 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 3-5
2e DE DaniŽlle van der Zee / Donnaroza Gouvernante 4-6, 5-7
 DD Rebecca Indrakusuma - DaniŽlle van der Zee / GabriŽlla Mujan - Donnaroza Gouvernante 2-6, 1-6
1e GD DaniŽlle van der Zee - Milko Mulder / Donnaroza Gouvernante - Julian Prins 1-6, 4-6
22 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Heerhugowaard 4 2-6
1e DE Donnaroza Gouvernante / Jente Boersma 4-6, 6-4, 6-2
8 mei 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
2e DE Marjolein van de Ven / Donnaroza Gouvernante 0-6, 4-6
 DD Lotte van der Elst - Marjolein van de Ven / Perla Nieuwboer - Donnaroza Gouvernante 6-2, 2-6, 6-3
1e GD Marjolein van de Ven - Piet Koetsier / Donnaroza Gouvernante - Julian Prins 4-6, 2-6
24 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 6-2
2e DE Donnaroza Gouvernante / Inge Kaars Sijpesteijn 2-6, 4-6
 DD Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer / Polly Lam Po Kuen - Inge Kaars Sijpesteijn 3-6, 3-6
2e GD Donnaroza Gouvernante - DaniŽl de Jonge / Oskar KnŲtschke - Merel Wallis de Vries 6-3, 6-2
17 april 2016 M.L.T.V. '90 (Monster) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
 DD Femke Verhaart - Jeanine Grabe / Perla Nieuwboer - Donnaroza Gouvernante 3-6, 3-6
2e GD Carmen Zwinkels - Reinier Luijkx / Donnaroza Gouvernante - DaniŽl de Jonge 2-6, 6-4, 7-6
10 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 2 7-1
1e DE Donnaroza Gouvernante / Colet Weening 1-6, 6-3, 6-1
1e GD Donnaroza Gouvernante - Julian Prins / Donald van Veen - Cato Tangkau 6-1, 6-1

Meerzicht NRT Zoetermeer 2016 (Zoetermeer, 27 feb - 6 mrt) **
1R DE Laura Rijkers / Donnaroza Gouvernante 1-6, 6-4, 6-4

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 (Valkenswaard, 27 dec - 3 jan) **
HF DE Liv Geurts / Donnaroza Gouvernante 7-5, 6-2
KF DE Donnaroza Gouvernante / Ghislaine van Baal 5-3 Opgave
2R DE Donnaroza Gouvernante / Jacky Hesselberth 7-6, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Marleen Habes 5-7, 7-5, 6-3
KF DD Liv Geurts - Tiffany HŲberth / Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan 6-2, 7-5
1R DD Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan / Debbie Gach - Laura Rijkers 6-2, 6-2

Focus Tennis Academy NRT 2015 (Rotterdam, 19 dec - 24 dec) **
1R DE Dainah Cameron / Donnaroza Gouvernante 4-6, 6-3, 6-1

Rapiditas Open 2015 (Nijmegen, 25 jul - 2 aug) **
KF DE Ghislaine van Baal / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-4
1R DE Donnaroza Gouvernante / Susanne Rehorst 6-3, 6-0
  F DD Pleun Burgmans - Jaimy-Gayle van de Wal / Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet 6-1, 6-4
HF DD Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet / Michelle Hazenberg - Julia van Tuyll van Serooskerken 6-2, 6-1
KF DD Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet / Noesjka Brink - Laura Rijkers 6-2, 6-2

Aope Zittesje 2015 (Sittard, 18 jul - 26 jul) **
HF DE Lianne de Jong / Donnaroza Gouvernante 6-4, 7-6
KF DE Donnaroza Gouvernante / Yvette Vlaar Walkover
2R DE Donnaroza Gouvernante / Dayna Townsend 6-1, 3-0 Opgave
1R DE Donnaroza Gouvernante / Sophie Feller 6-4, 6-2
KF DD Susan Eggen - Sarah Gronert / Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer 6-2, 6-4
1R DD Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer / Michelle Hazenberg - Julia van Tuyll van Serooskerken 6-2, 6-2

60e Open Leidse Kampioenschappen 2015 (Leiden, 11 jul - 19 jul) ****
1R DE Arianne Hartono / Donnaroza Gouvernante 6-1, 6-3
KF DD Bernice van de Velde - Mandy Wagemaker / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 6-4, 6-4

Shot Open 2015 (Zeist, 5 jul - 12 jul) **
1R DE Jeltje Loomans / Donnaroza Gouvernante 7-6, 6-1

Breda Future 2015 (vrouwen) (Breda, 20 jun - 28 jun) $15.000
HF DD Barbara Haas - Pia KŲnig / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 6-2, 6-1
KF DD Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens / Anastasia Grymalska - Conny Perrin 4-4 Opgave
1R DD Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens / Eliöka PetrŠckovŠ - Karis Ryan 6-4, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
31 mei 2015 A.L.T.V. Zoetermeer 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 6-2
1e DE Dainah Cameron / Donnaroza Gouvernante 7-5, 2-6, 6-2
 DD Nancy van Doorn - Loulou Wortel / Donnaroza Gouvernante - Melanie Vlak Opgave uit
1e GD Erik van Beek - Loulou Wortel / Donnaroza Gouvernante - Lars de Jongh Opgave uit
17 mei 2015 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 1-7
1e DE Loes Siderius / Donnaroza Gouvernante 7-5, 4-6, 0-6
1e GD Daan Maasdam - Loes Siderius / Donnaroza Gouvernante - Lars de Jongh 3-6, 2-6
10 mei 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 2-6
 DD Donnaroza Gouvernante - Perla Nieuwboer / Inge Spronk - Denise Smits 3-6, 6-1, 6-1
1e GD Donnaroza Gouvernante - YoŽl Schuller / Inge Spronk - Arthur Pinkse 5-7, 3-6
26 april 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 5-3
1e DE Donnaroza Gouvernante / Shandra de Graaff 6-3, 4-6, 7-5
 DD Donnaroza Gouvernante - Melanie Vlak / Shandra de Graaff - Jamie Jillissen Opgave uit
1e GD Donnaroza Gouvernante - Joris Peters / Jamie Jillissen - Tim Schweig Opgave uit
19 april 2015 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
1e DE Cathelijn Brinkman / Donnaroza Gouvernante 5-7, 3-6
1e GD Anne Luijpen - Christopher Dekker / Donnaroza Gouvernante - Joris Peters 4-6, 6-4, 6-7
12 april 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
1e DE Donnaroza Gouvernante / Nadine Gobin 6-3, 6-0
1e GD Donnaroza Gouvernante - YoŽl Schuller / Sherine Salem - Christiaan de Jong 1-6, 7-5, 6-7
6 april 2015 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
1e DE Annamarie Sovic / Donnaroza Gouvernante 0-6, 1-6
 DD Arianne de Winter - Annamarie Sovic / Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan 0-6, 6-4, 7-6

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
2R DE Laura Heinrichs / Donnaroza Gouvernante 7-5, 6-0
1R DE Donnaroza Gouvernante / Jacky Hesselberth 6-2, 6-2

Bake Media Open 2014 (Roosendaal, 26 jul - 3 aug) ***
1R DE Sanne Bakker / Donnaroza Gouvernante 6-1, 6-3
KF DD Liv Geurts - Dťvon Kuijstermans / Danique Baart - Donnaroza Gouvernante 6-4, 3-6, 6-2
1R DD Danique Baart - Donnaroza Gouvernante / Anne Flohil - Esmťe Vleugel 6-2, 6-0

Rapiditas Open 2014 (Nijmegen, 19 jul - 27 jul) **
1R DE Ghislaine van Baal / Donnaroza Gouvernante 6-4, 6-3
  F DD Pleun Burgmans - Liv Geurts / Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet 6-3, 6-2
HF DD Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet / Resie Hoeijmakers - Margo Kok 6-1, 6-1
KF DD Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet / Maartje Kamps - Karlijn Sissingh 6-0, 6-2

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2014 (Rotterdam, 9 jun - 15 jun) *
2R DE Arianne de Winter / Donnaroza Gouvernante 2-6, 7-5, 6-1
1R DE Donnaroza Gouvernante / Kirsten Hoogendam 6-1, 6-3
KF DD Samentha Helderop - Romana Janshen / Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet 7-6, 6-3

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 (Den Bosch, 31 mei - 9 jun) *
KF DE Kristel Sanders / Donnaroza Gouvernante 6-2, 3-6, 6-1
2R DE Donnaroza Gouvernante / Kim van Heur 6-4, 6-4
1R DE Donnaroza Gouvernante / Gisťla Kemper 7-6, 3-6, 4-1 Opgave
HF DD Jacky Hesselberth - Margo Verbeet / Donnaroza Gouvernante - Melanie Vlak 6-4, 3-6, 6-2

WOTT CapsNobeltoernooi 2014 (Goes, 15 feb - 23 feb) **
KF DE Erika Vogelsang / Donnaroza Gouvernante 6-1, 6-1
2R DE Donnaroza Gouvernante / Milou Flohil 7-6(4), 4-6, 7-6(5)
1R DE Donnaroza Gouvernante / Loes Siderius 6-0, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 1 1
1 jan 2018 1 2
28 mei 2017 1,6240 1,3310
21 mei 2017 1,3310
14 mei 2017 1,5218 1,4655
7 mei 2017 1,5619 1,5997
30 apr 2017 1,4478 1,8263
17 apr 2017 1,4697 1,8263
9 apr 2017 1,5166 1,8263
1 mrt 2017 1,6993
1 jan 2017 1,8911 2,0000
1 jan 2017 2 2
5 jun 2016 1,8187 1,9111
29 mei 2016 2,0675 2,0486
22 mei 2016 1,7720
8 mei 2016 2,1292 1,6790
24 apr 2016 2,0324 1,8584
17 apr 2016 2,0536
10 apr 2016 2,0324 2,2227
1 jan 2016 2,1145
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,1231 2,9430
17 mei 2015 2,1231 3,0319
10 mei 2015 2,8812
26 apr 2015 2,0967 2,8812
19 apr 2015 2,1927 2,8844
12 apr 2015 2,3061 2,5811
6 apr 2015 2,3246 2,3070
1 jan 2015 2,7793 2,3070
1 jan 2015 3 3
1 jan 2014 3,1035
1 jan 2014 3 3
1 mrt 2013 3,7972
1 jan 2013 4
1 jan 2012 5 5
1 mei 2011 5,6193 5,6428
1 jan 2011 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 aug 2019 44 42
1 jul 2019 25 31
3 jun 2019 28 30
29 apr 2019 28 30
12 mrt 2019 28 29
12 feb 2019 28 28
3 dec 2018 27 24
5 nov 2018 26 22
2 okt 2018 24 21
3 sep 2018 25 30
6 aug 2018 27 22
2 jul 2018 24 39
4 jun 2018 24 40
30 apr 2018 26 42
2 apr 2018 25 41
5 mrt 2018 24 39
5 feb 2018 22 37
1 jan 2018 19 36
4 dec 2017 20 37
30 okt 2017 21 37
2 okt 2017 24 29
28 aug 2017 24 29
31 jul 2017 26 34
3 jul 2017 38 35
5 jun 2017 38 35
1 mei 2017 39 38
3 apr 2017 49 38
6 mrt 2017 49 38
6 feb 2017 49 36
9 jan 2017 50 35
5 dec 2016 49 41
31 okt 2016 48 40
3 okt 2016 41 51
5 sep 2016 40 49
1 aug 2016 48 61
11 jul 2016 54 64
6 jun 2016 57 84
2 mei 2016 60 82
4 apr 2016 60 82
7 mrt 2016 60 84
1 feb 2016 58 84
4 jan 2016 64 90
7 dec 2015 65 92
2 nov 2015 66 93
5 okt 2015 67 93
7 sep 2015 66 95
3 aug 2015 74 97
7 jul 2015 161 93
1 jun 2015 135 96
4 mei 2015 128 94
6 apr 2015 128 94
2 mrt 2015 127 93
2 feb 2015 106 94
5 jan 2015 107 95
1 dec 2014 113 94
3 nov 2014 114 95
6 okt 2014 112 97
1 sep 2014 113 95
4 aug 2014 123 100
7 jul 2014 144 187
2 jun 2014 141
5 mei 2014 144
7 apr 2014 144
10 mrt 2014 142