NL toptennisser Dentrey Veenstra
Bijgewerkt t/m 7 juli 2022 Home



♂ Dentrey Veenstra KNLTB 26161656
Veenstra, D.
ITF




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
22 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Dentrey Veenstra / Ruud Vis 0-6, 2-6
2e GD Dentrey Veenstra - Julia Enderink / Marnix Blom - Safien Boulonois 2-6, 1-6
15 mei 2022 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
2e HE Ryan Koffeman / Dentrey Veenstra 6-2, 7-6
 HD Ryan Koffeman - Rutger-Jan Lange / Dentrey Veenstra - Lasse Reinhard 7-5, 6-3
1 mei 2022 T.P.V. Hoorn 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
1e HE Alexander Blom / Dentrey Veenstra 6-0, 6-0
 HD Alexander Blom - Wesley de Kwaadsteniet / Lasse Reinhard - Dentrey Veenstra 6-1, 6-4
2e GD Jordi Hermans - Jasmine Apawti / Pleun Kramer - Dentrey Veenstra 6-3, 4-6, [9-11]
24 april 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-7
2e HE Dentrey Veenstra / Floyd van Houwelingen 3-6, 2-6
 HD Robert Kef - Dentrey Veenstra / Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer 2-6, 5-7
18 april 2022 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
 HD Koen Heupers - Gian Issa / Dentrey Veenstra - Lasse Reinhard 6-2, 6-2
2e GD Gian Issa - Amalia Stuger / Elise van Zijst - Dentrey Veenstra 6-2, 6-1
10 april 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Dentrey Veenstra / Xander Spong 4-6, 1-6
1e GD Dentrey Veenstra - Julia Enderink / Bj÷rn Luitink - Myrthe van der Boon 3-6, 6-4, [6-10]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
24 oktober 2021 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
1e HE Jan-Willem Feilzer / Dentrey Veenstra 1-6, 6-1, 6-0
 HD Jan-Willem Feilzer - Adrien Berkowicz / Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra 6-2, 6-0
2e GD Kimberly Loo - Floyd van Houwelingen / Pleun Kramer - Dentrey Veenstra 6-1, 6-1
17 oktober 2021 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 4-4
1e HE Dentrey Veenstra / Michiel van der Goes 1-6, 7-6, 1-6
 HD Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra / Mark Logger - Chiel van der Plas 0-6, 4-6
1e GD Dentrey Veenstra - Elise van Zijst / Mark Logger - DaniŰlle van der Zee 2-6, 7-6, [10-8]
10 oktober 2021 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
1e HE Matthijs van Starkenburg / Dentrey Veenstra 6-1, 6-1
 HD Tim Jansen - Matthijs van Starkenburg / Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra 6-2, 6-3
1e GD RenÚ d' Hooghe - Charlotte Wijkamp / Julia Enderink - Dentrey Veenstra 6-1, 6-3
26 september 2021 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
2e HE Jelmer Broers / Dentrey Veenstra 6-2, 6-4
 HD Xander Spong - Jelmer Broers / Robert Kef - Dentrey Veenstra 6-2, 6-3
2e GD Xander Spong - Rachel Gans / Elise van Zijst - Dentrey Veenstra 7-6, 6-2
19 september 2021 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3-5
2e HE Dentrey Veenstra / Timo de Mooy 6-4, 6-2
 HD Robert Kef - Dentrey Veenstra / Bas Haverlag - Olger van Gent 6-7, 3-6
2e GD Dentrey Veenstra - Elise van Zijst / Sophie van Rosendael - Timo de Mooy 6-2, 2-6, [7-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
27 september 2020 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e HE Aron Ouwejan / Dentrey Veenstra 6-3, 3-6, 4-6
20 september 2020 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bakkum 2 3-5
1e HE Dentrey Veenstra / Mauk Smit 6-2, 6-0
13 september 2020 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
 HD Bas Bouwman - Boudewijn Willems / Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra 6-3, 3-6, [10-12]

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
2 juni 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 8-0
2e HE Junior Geel / Dentrey Veenstra 7-5, 6-3
2e GD Inge van Wakeren - Maarten Heideman / Mitzy Enderink - Dentrey Veenstra 6-4, 6-3
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 4 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 0-8
 HD Nanno Mein - Dentrey Veenstra / Maik Gijzen - Enzo van der Heijden 2-6, 3-6
2e GD Dentrey Veenstra - Ilse Brand / Maik Gijzen - Sanne Bakker 6-4, 3-6, [7-10]
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 4 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 3-5
1e HE Dentrey Veenstra / Martijn Hemmes 6-2, 6-4
2e GD Dentrey Veenstra - Mitzy Enderink / Martijn Hemmes - Lotte van der Elst Walkover

Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) **
KF HD Sidney de Boer - Igor Straatsma / Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra 6-4, 6-0
1R HD Dentrey Veenstra - Tycho Veenstra / Junior Geel - Mats Jager 3-6, 7-5, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 4
1 jan 2020 3 4
1 mei 2019 3,5793 4,5821
1 jan 2019 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 jul 2022 213
6 jun 2022 213
2 mei 2022 220
4 apr 2022 220
1 mrt 2022 227 176
1 feb 2022 231 173
4 jan 2022 235 178
7 dec 2021 239 178
2 nov 2021 239 178
5 okt 2021 236 179
30 aug 2021 229 162
3 aug 2021 226 168
6 jul 2021 277 174
1 jun 2021 277 175
29 apr 2021 277 175
6 apr 2021 277 175
2 mrt 2021 277 176
2 feb 2021 276 176
5 jan 2021 276 176
1 dec 2020 274 176
3 nov 2020 276 176
5 okt 2020 277 176
1 sep 2020 277 174
3 aug 2020 284 182
2 mrt 2020 280 183
4 feb 2020 279 189
7 jan 2020 281 189
2 dec 2019 292 190
4 nov 2019 290 190
7 okt 2019 291 190
5 sep 2019 283 189
5 aug 2019 292 187
1 jul 2019 335 199
3 jun 2019 328 199
29 apr 2019 329 198