NL toptennisser David Pel
Bijgewerkt t/m 9 juni 2014 Home



♂ David Pel ♂ David Pel


Prestaties
Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
26 mei 2013 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 0-8
2e HE Elroy Middendorp / David Pel 0-6, 1-6
2e GD Daniëlle Koetje - Roy Schoonveld / Pauline Wong - David Pel Opgave thuis
12 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 7-1
1e HD Thomas Schoorel - David Pel / Jelle Sels - Niels Lootsma 7-6, 6-2
2e GD David Pel - Natalia Ryzhonkova / Niels Lootsma - Anna Alzate 6-2, 4-6, 7-6
5 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
1e HD Dennis van Scheppingen - David Pel / Niels de Morée - Philippe Niewerth 7-6, 6-2
2e GD David Pel - Natalia Ryzhonkova / Philippe Niewerth - Stefanie Gomperts 6-3, 4-6, 7-6
21 april 2013 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 3-5
1e HD Bart van Leijsen - Floris Kilian / Dennis van Scheppingen - David Pel 1-6, 6-7
2e GD Josien Boverhof - Bart van Leijsen / Natalia Ryzhonkova - David Pel 2-6, 2-6
14 april 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.C. Barneveld 1 7-1
1e HD Dennis van Scheppingen - David Pel / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 6-3, 6-4
7 april 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 2-6
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Alexander Blom - David Pel 2-6, 3-6

Amstelpark Tennis Academy 2013 (Amstelveen, 31 dec - 6 jan) **
F HE Jannick Lupescu / David Pel 6-2, 6-1
SF HE David Pel / Egbert Weverink 6-4, 5-7, 6-2
QF HE David Pel / Ricardo Elsink 6-1, 6-1
2R HE David Pel / Roy de Valk 6-1, 6-3
1R HE David Pel / Tom Smit 6-1, 4-6, 6-3

Future Enschede 2012 (Mannen) (Enschede, 18 aug - 26 aug) ****
1R HE Yannick Ebbinghaus / David Pel 6-4, 6-1

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
20 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e HD Colin van Beem - David Pel / Stephan Fransen - Paul Moggré 6-3, 6-7, 6-3

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
13 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / Meppeler L.T.C. 1 1-7
2e HE David Pel / Nick van der Meer 2-6, 4-6
1e HD Jeroen Camfferman - David Pel / Alban Meuffels - Nick van der Meer 4-6, 4-6
2e GD David Pel - Valeria Podda / Alban Meuffels - Zuzana Ondrášková 2-6, 7-5, 7-6

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
6 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HD Dennis van Scheppingen - David Pel / Kevin Schimmel - Steven Korteling 4-6, 4-6
22 april 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
2e HE Frank Clausing / David Pel 6-0, 6-2
1e HD Frank Clausing - Boy Wijnmalen / David Pel - Dennis van Scheppingen 6-4, 7-6
15 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
2e HE David Pel / Tom Schönenberg 1-6, 4-6
1e HD Colin van Beem - David Pel / Phillip Karwasz - Tom Schönenberg 4-6, 6-7
2e GD Pauline Wong - David Pel / Daphne van den Heuvel - Tom Schönenberg 6-2, 6-7, [10-6]
9 april 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
2e HE Niels de Morée / David Pel 6-3, 2-6, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren - Philippe Niewerth / David Pel - Colin van Beem 6-7, 0-6
2e GD Tessy van de Ven - Niels de Morée / Pauline Wong - David Pel 3-6, 4-6

Sprenkelaar Kersttoernooi 2011 (Apeldoorn, 26 dec - 31 dec) **
SF HE Colin van Beem / David Pel 7-6, 6-7, 7-6
QF HE David Pel / Roy Schoonveld 7-6, 6-4
2R HE David Pel / Pjotr van Dalfsen 6-2, 6-3
1R HE David Pel / Floris Boers 6-1, 6-4

Future Enschede 2011 (mannen) (Enschede, 22 aug - 28 aug) ****
1R HE Julien Obry / David Pel 6-4, 6-3

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
29 mei 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE David Pel / Andrew Anderson 4-6, 6-7
1e HD David Pel - Colin van Beem / Andrew Anderson - Kevin Noordermeer 7-5, 6-4
1e GD Pauline Wong - David Pel / Denise van Putten - Andrew Anderson 2-6, 2-6

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
15 mei 2011 Bredasche L.T.V. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
2e HE Kevin Boelhouwer / David Pel 6-2, 1-6, 6-3
1e HD Eric Kuijlen - Kevin Boelhouwer / Jeroen Camfferman - David Pel 6-4, 6-1
2e GD Lynn Schönhage - Kevin Boelhouwer / Kelly de Beer - David Pel 2-6, 6-4, 7-6
8 mei 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
2e HE David Pel / Dennis Kockx 7-5, 6-3
1e HD Jeroen Camfferman - David Pel / Martijn van Haasteren - Dennis Kockx 6-4, 7-6
2e GD Kelly de Beer - David Pel / Paula de Man - Jeroen van den Hoek 4-6, 2-6
25 april 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
2e HE Wesley Koolhof / David Pel 6-2, 6-2
1e HD Christopher Koderisch - Stefan Scheenstra / Jeroen Camfferman - David Pel 4-6, 6-4, 3-6
2e GD Christopher Koderisch - Esther Vermeulen / David Pel - Kelly de Beer 7-6, 6-3
17 april 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e HD Jeroen Camfferman - David Pel / Christiaan de Jong - Omar van Welzenis 4-6, 6-4, 4-6
2e GD David Pel - Kelly de Beer / Omar van Welzenis - Elyne Boeykens 6-4, 4-6, 6-7
10 april 2011 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Bart de Gier / David Pel 6-3, 6-2
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / David Pel - Jeroen Camfferman 6-4, 6-2
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Kelly de Beer - David Pel 6-2, 4-6, 7-6

Jonkman 2011 (Haarlem, 20 feb - 27 feb) **
QF HE Kevin Boelhouwer / David Pel 6-7, 7-6, 6-2
2R HE David Pel / Niels Lootsma 6-4, 6-4
1R HE David Pel / Daan de Ru 6-2, 6-2

Amstelpark Gold Star Henk Timmer 2011 (Amsterdam, 8 jan - 15 jan) ***
QF HE Tim van Terheijden / David Pel 4-2 Opgave
2R HE David Pel / Clifford Enosoregbe 7-6, 3-6, 6-4
1R HE David Pel / Botic van de Zandschulp 6-1, 6-2

TEAN International 2010 (vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 6 sep - 12 sep)
Q1 HE Thomas Cazes-Carrere / David Pel 6-4, 6-2

Middelburg Future 2010 (mannen) (Middelburg, 30 aug - 5 sep) *****
1R HE Clinton Thomson / David Pel 6-4, 6-3

Enschede Future 2010 (mannen) (Enschede, 23 aug - 29 aug) *****
SF HD Roy Bruggeling - Bas van der Valk / Kevin Griekspoor - David Pel 6-3, 6-2
QF HD Kevin Griekspoor - David Pel / Alexander Blom - Wesley Koolhof Walkover
1R HD Kevin Griekspoor - David Pel / Bobbie de Goeijen - Scott Griekspoor 7-5, 6-0

Nationale Kampioenschappen 2010 (Amstelveen, 16 aug - 22 aug) ****
Q1 HE Jasper van der Zwan / David Pel 4-6, 6-3, 6-3

Future Breda 2010 (mannen) (Breda, 28 jun - 4 jul) ****
1R HE Bart van Monsjou / David Pel 6-4, 7-6(7)

Future Rotterdam 2010 (mannen) (Rotterdam, 21 jun - 27 jun) ****
2R HE Frederik Nielsen / David Pel 6-0, 6-3
1R HE David Pel / Scott Griekspoor 6-2, 5-7, 6-3
QF HD Ivo Klec - Bas van der Valk / Scott Griekspoor - David Pel 6-1, 3-6, [10-7]
1R HD Scott Griekspoor - David Pel / Shaun Waters - Kyle Wishing 6-2, 6-4

NRT Zandvoort Griekspoor Open 2010 (Zandvoort, 14 jun - 20 jun) **
QF HE Kevin Griekspoor / David Pel 6-7, 6-1, 7-5
2R HE David Pel / Henrik Kroon 6-3, 6-4
1R HE David Pel / Ewout Hinnen 6-1, 6-0

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6
30 mei 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
2e HE David Pel / Cedric Willems 3-4
1e HD Colin van Beem - David Pel / Frank Clausing - Cedric Willems Opgave thuis
1e GD Jade Schoelink - David Pel / Rosalie van der Hoek - Frank Clausing Opgave thuis
16 mei 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / T.V. Heerhugowaard 2 4-4
1e HD Peter Wessels - David Pel / Serinho Wijdenbosch - Remy Groenendaal 6-2, 6-3

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
9 mei 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
2e HE Matthew Pierot / David Pel 6-4, 6-4
1e HD Bart van Delft - Melle van Gemerden / Roy Bruggeling - David Pel 3-6, 7-5, 6-2
2e GD Linda Sentis - Bart van Delft / Pauline Wong - David Pel 3-5

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6
2 mei 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 4-4
2e HE David Pel / Roland van de Kerkhof 6-2, 7-5
1e HD Kevin Noordermeer - David Pel / Tom Schönenberg - Roland van de Kerkhof 6-4, 6-4
25 april 2010 Meppeler L.T.C. 3 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 5-3
2e HE Arjan Pastoors / David Pel 6-4, 6-1
1e HD Stefan Bodde - Arjan Pastoors / Colin van Beem - David Pel 6-4, 6-1
18 april 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
1e HD David Pel - Kevin Noordermeer / Thijs Buur - Bart van Kampen 6-3, 6-7, 6-1
1e GD David Pel - Regina Husak / Bart van Kampen - Dorien Geertsema 2-6, 6-3, 6-7
11 april 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 1-7
1e HE Jonas Dierckx / David Pel 4-6, 5-7
1e HD Jonas Dierckx - Roel Pluk / Kevin Noordermeer - David Pel 4-6, 3-6

Tennisschool Jonkman Tennistoernooi 2010 (Haarlem, 20 feb - 28 feb) **
SF HE Remy Groenendaal / David Pel 3-6, 6-2, 6-4
QF HE David Pel / Rick de Groot 7-6(3), 7-6(4)
2R HE David Pel / Frank van den Heuvel 6-1, 6-4
1R HE David Pel / Omar van Welzenis 6-4, 6-3

Henk Timmer Circuit - Amstelpark Gold Star 2010 (Amsterdam, 2 jan - 10 jan) ***
1R HE Stefan Scheenstra / David Pel 2-6, 6-4, 6-4

Victoria Open + Nationale Ranglijst 2010 (Rotterdam, 29 dec - 3 jan) **
F HE Justin Eleveld / David Pel 7-6, 6-1
SF HE David Pel / Remy Groenendaal 6-4, 7-6
QF HE David Pel / Matthew Pierot 6-1, 7-6
2R HE David Pel / David de Goede 1-6, 6-4, 6-2
1R HE David Pel / Mike Luttikhuis 6-1, 6-2
F HD David Pel - Serinho Wijdenbosch / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-4, 2-6, 6-3
SF HD David Pel - Serinho Wijdenbosch / Mathys Bloem - Kevin Boelhouwer 6-2, 6-3
QF HD David Pel - Serinho Wijdenbosch / Joop Bos - Matthew Pierot 6-7, 7-5, 6-4

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2009 (Apeldoorn, 21 dec - 27 dec) **
1R HE Serinho Wijdenbosch / David Pel 7-6, 6-3

Future Almere 2009 (mannen) (Almere-Stad, 31 aug - 6 sep) ****
1R HD Martin Emmrich - Andreas Siljestrøm / Scott Griekspoor - David Pel 6-2, 6-4

Tamek Open - NRt 2009 (Lelystad, 18 jul - 26 jul) ***
2R HE Robert van Straaten / David Pel 6-0, 6-7, 6-3
1R HE David Pel / Erik Dallinga 1-6, 7-5, 6-2
SF HD Sander Koning - Jake Mak / Kevin Griekspoor - David Pel 6-3, 2-6, 6-2
QF HD Kevin Griekspoor - David Pel / Conan de Bruin - Erik Dallinga 6-2, 6-2
1R HD Kevin Griekspoor - David Pel / Jeroen Gortworst - Maarten Witte 6-0, 6-1

Bilthoven Open 2009 (Bilthoven, 29 jun - 5 jul) **
1R HE David Vorderman / David Pel 7-6 Opgave

Feenstra Open Startbaan Toernooi 2009 NRt (Amstelveen, 15 jun - 21 jun) ***
2R HE Kevin Noordermeer / David Pel 6-1, 6-3
1R HE David Pel / Tom van Doorn 6-3, 7-6

Future Apeldoorn 2009 (vrouwen) (Apeldoorn, 8 jun - 14 jun) ****
1R HE Alexandros Jakupovic / David Pel 6-2, 6-4

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
21 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 1-7
2e HE David Pel / Daniel Steinbrenner 3-6, 2-6
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Holger Fischer - Daniel Steinbrenner Opgave thuis
2e GD David Pel - Valeria Podda / Lotty Seelen - Holger Fischer Opgave thuis
17 mei 2009 Bredasche L.T.V. 2 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 5-3
2e HE Joost Jansen / David Pel 6-3, 6-3
1e HD Eric Kuijlen - Joost Jansen / Andoni Kapnisakis - David Pel 6-1, 6-3
2e GD Kim Stubbe - Eric Kuijlen / Valeria Podda - David Pel 6-3, 7-5
10 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-5
2e HE David Pel / Maarten Kamermans 2-6, 0-6
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Stephan Fransen - Maarten Kamermans 4-6, 5-7
2e GD David Pel - Valeria Podda / Rosalie van der Hoek - Maarten Kamermans 2-6, 5-7
3 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 2-6
2e HE David Pel / Bas van der Valk 5-7, 1-6
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Roy Bruggeling - Bas van der Valk 4-6, 1-6
2e GD Valeria Podda - David Pel / Tessy van de Ven - Bas van der Valk 2-6, 3-6
26 april 2009 T.C. Van Horne (Weert) 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 7-1
2e HE Ivan Sikula / David Pel 6-3, 6-2
1e HD Alexander Blom - Dieter Leurs / Andoni Kapnisakis - David Pel 3-6, 6-3, 7-6
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Valeria Podda - David Pel 6-2, 6-4
19 april 2009 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
2e HE David Pel / Jori Meulenbeld 3-6, 3-6
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Dominik Pfeiffer - Martijn van Haasteren 5-7, 5-7
2e GD David Pel - Valeria Podda / Amanda Hopmans - Dominik Pfeiffer 3-6, 3-6
13 april 2009 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 3 8-0
2e HE Jake Mak / David Pel 6-1, 3-6, 6-4
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Valeria Podda - David Pel 6-3, 6-2

Feestvarken.nl 2009 (Castricum, 27 dec - 4 jan) ***
QF HE Jasper Smit / David Pel 7-6(3), 6-4
2R HE David Pel / Zen Zijlstra 7-6(5), 6-4
1R HE David Pel / Rick de Groot 6-3, 6-4