NL toptennisser Danique Havermans
Bijgewerkt t/m 2 november 2022 Home



♀ Danique Havermans KNLTB 25307576
Havermans, D.S.C.
ITF




Prestaties
Future Eindhoven 2022 (vrouwen) (Eindhoven, 13 aug - 21 aug) $15.000
2R DE Oana Gavrila / Danique Havermans 6-0, 6-3
1R DE Danique Havermans / Min Chae Kim 6-4, 6-4
KF DD Demi Tran - Lian Tran / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 7-6(4), 6-2
1R DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Astrid Wanja Brune Olsen - Dilara Okur 6-4, 6-7(5), [10-8]

REO SocioHypotheek NRT**** (Roden, 6 aug - 14 aug) ****
  F DE Rikke de Koning / Danique Havermans 6-2, 6-3
HF DE Danique Havermans / Marente Sijbesma 6-4, 7-5
KF DE Danique Havermans / Sanne Schalekamp 6-4, 5-7, 6-4
2R DE Danique Havermans / Megan Caffin 6-1, 6-0
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Rikke de Koning - Marente Sijbesma 7-5, 6-7, 7-6(2)
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Julia Enderink - Pleun Kramer 6-1, 6-1

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ***
  F DE Sevil Yuldasheva / Danique Havermans 7-5, 6-4
HF DE Danique Havermans / Justine Pysson Walkover
KF DE Danique Havermans / Melissa Boyden 6-4, 6-4
2R DE Danique Havermans / Laurie Barendse 6-3, 7-5
1R DE Danique Havermans / Willemijn van Mierlo 6-0, 6-1

66e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
KF DE Anouk Koevermans / Danique Havermans 6-3, 7-5
2R DE Danique Havermans / Klara Veldman Walkover
1R DE Danique Havermans / Cato Tangkau 7-5, 6-1
KF DD Shura Poppe - Laura Rijkers / Danique Havermans - Klara Veldman Walkover

Boekweit/Olie Tennis Toernooi NRT **** (Hoorn, 9 jul - 17 jul) ****
1R DE Klara Veldman / Danique Havermans 6-0, 6-3
  F DD Quirine Lemoine - Joy de Zeeuw / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 7-6, 6-1
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Kristel van der Heijden - Klara Veldman 7-6, 6-3
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Jordan Kurtz - Demi de Vries 6-2, 6-3

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
HF DE Sophie Schouten / Danique Havermans 6-3, 6-3
KF DE Danique Havermans / Nicole Wandel 7-5, 7-5
2R DE Danique Havermans / Frédérique de Vries 6-0, 6-1
1R DE Danique Havermans / Renske Ubachs 2-6, 6-2, 7-6(5)

Faber Nrt** & MannaertsAppels Open 2022 (Tilburg, 25 jun - 3 jul) **
2R DE Jade Groen / Danique Havermans 2-6, 6-4, 6-4
1R DE Danique Havermans / Anne van Hout 6-2, 6-0

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
1R DE Loes Ebeling Koning / Danique Havermans 6-2, 6-4

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
1R DE Annelin Bakker / Danique Havermans 7-5, 6-4
KF DD Marwa Hakimi - Klara Veldman / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 4-6, 6-2, 6-4

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
29 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-4
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Abbie Myers - Lidwien Mentink 4-6, 1-6
1e GD Danique Havermans - Raphael Mujan / Sarah de Boer - Laurens Deelstra 2-6, 3-6

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
28 mei 2022 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 4-2
2e DE Nina Kruijer / Danique Havermans 6-2, 6-1
 DD Nina Kruijer - Raluka Serban / Chanel Janssen - Danique Havermans 7-5, 6-0
26 mei 2022 Baarnse L.T.C. 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-1
2e DE Annelin Bakker / Danique Havermans 6-4, 6-4
 DD Rosalie van der Hoek - Richèl Hogenkamp / Chanel Janssen - Danique Havermans 6-2, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
22 mei 2022 Meppeler L.T.C. 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 7-1
2e DE Annelou Nab / Danique Havermans 7-6, 6-7, 4-6
 DD Celine Koets - Elysia Pool / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-3, 7-6

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
21 mei 2022 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Eva Vedder - Elyne Boeykens 2-6, 1-6

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
15 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e DE Danique Havermans / Klara Veldman 6-4, 6-4
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Olga Kalyuzhnaya - Klara Veldman 6-3, 3-6, [7-10]
1e GD Luke Tollenaar - Danique Havermans / Sam Bakker - Klara Veldman 6-3, 3-6, [6-10]

OLTC Oegstgeest NRT 2022 (Oegstgeest, 30 apr - 8 mei) **
HF DE Rikke de Koning / Danique Havermans 6-3, 6-1
KF DE Danique Havermans / Kayleigh Didderiens 6-4, 6-2
1R DE Danique Havermans / Amber Maatman 6-2, 6-2
  F DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 2-6, 6-1, [10-7]
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Laurie Barendse - Alexandra van Weelden 7-5, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
1 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Isabelle Haverlag - Sarah Olff 3-6, 2-6
24 april 2022 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Danique Havermans 6-3, 6-7, 6-2
 DD Lexie Stevens - Jainy Scheepens / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-1, 6-1
18 april 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / Baarnse L.T.C. 2 3-5
2e DE Danique Havermans / Elke Tiel 0-6, 4-6
1e GD Ronetto van Tilburg - Danique Havermans / Sidané Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 5-7, 2-6
10 april 2022 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 4-4
 DD Perla Nieuwboer - Marleen Habes / Joy de Zeeuw - Danique Havermans 6-2, 1-6, [10-8]
1e GD Joost van der Linden - Marleen Habes / Luke Tollenaar - Danique Havermans 5-7, 4-6

Carma Indoor Sports 2022 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
HF DE Hanneke Lodewijks / Danique Havermans 7-6(5), 4-6, 6-4
KF DE Danique Havermans / Sophie Schouten 7-5, 6-4
2R DE Danique Havermans / Kristel van der Heijden 7-5, 6-3
1R DE Danique Havermans / Joes van Geijn 6-2, 6-3
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Kristel van der Heijden - Hanneke Lodewijks Walkover
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Rikke de Koning - Klara Veldman 7-6(5), 2-6, [13-11]
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Jordan Kurtz - Loïs Tsui 6-1, 6-3

Stadjershal/Top Tennis Groningen (Groningen, 19 feb - 26 feb) **
HF DE Klara Veldman / Danique Havermans 6-3, 7-5
KF DE Danique Havermans / Charlotte Pikkaart 7-5, 6-2
1R DE Danique Havermans / Rikke de Koning 6-4, 6-1
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Eloise de Mooij - Rikke de Koning 6-4, 6-4
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden 6-1, 6-2

NK Tennis 2021 (Amstelveen, 12 dec - 19 dec) *****
KF DD Kristel van der Heijden - Sophie Schouten / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-0, 6-3

Emmeloord NRT (Emmeloord, 16 okt - 24 okt) **
KF DE Gigi Sy-A-Foek / Danique Havermans 6-3, 6-4
2R DE Danique Havermans / Alexandra van Weelden 6-1, 7-6
1R DE Danique Havermans / Veerle Tibben 6-1, 7-6

Janssen Kerres Open 2021 (Landgraaf, 17 jul - 25 jul) **
  F DE Danique Havermans / Renée van Bommel 6-4, 6-4
HF DE Danique Havermans / Maxine Palmen 6-0, 6-0
KF DE Danique Havermans / Sophie Schouten 6-3, 6-4
2R DE Danique Havermans / Maike Tiemersma 6-2, 6-0
  F DD Danique Havermans - Sophie Schouten / Joes van Geijn - Britt van Zeelst 6-3, 6-1
HF DD Danique Havermans - Sophie Schouten / Kayleigh Didderiens - Maud Hermans Diskwalificatie
KF DD Danique Havermans - Sophie Schouten / Yara Kessens - Maike Tiemersma 6-2, 6-0

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
KF DE Coco Bosman / Danique Havermans 7-6, 6-3
1R DE Danique Havermans / Valerie Griffejoen 1-6, 6-4, 7-5
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Lois van de Fliert - Roos van Reek 6-3, 6-1
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Floor Lissone - Charlotte van Zonneveld 1-6, 6-3, 6-2
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Valerie Griffejoen - Sarah Olff 6-2, 7-6

Gaslicht.com TAM Open 2021 (Groningen, 3 jul - 11 jul) *
KF DE Sophie Wagemaker / Danique Havermans 6-2, 6-3
2R DE Danique Havermans / Isabelle Popma 6-1, 6-0
1R DE Danique Havermans / Amber Maalderink 6-2, 6-2
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Annemart Kleijn - Rachelle Starreveld 6-1, 6-0
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Sarah van Emst - Elysia Pool 6-3, 6-2
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Charlotte Wijkamp - Eloise de Mooij 2-6, 6-1, 6-3

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
27 september 2020 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 0-7
1e DE Danique Havermans / Eva Vedder 3-6, 3-6
1e GD Fons van Sambeek - Danique Havermans / Philippe Brand - Eva Vedder 4-6, 1-6
20 september 2020 T.C. Etten (Etten-Leur) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
2e DE Hanneke Lodewijks / Danique Havermans 6-2, 6-4
 DD Margriet Timmermans - Renée van Bommel / Danique Havermans - Min Chae Kim 6-7, 4-6
13 september 2020 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 2-6
 DD Danique Havermans - Sophie Schouten / Anouk Tigu - Claire Verwerda 6-0, 6-0
2e GD Andy Huynh - Danique Havermans / Romano Frantzen - Anouk Tigu 3-6, 3-6

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
2R DE Merel Hoedt / Danique Havermans 6-3, 7-6
1R DE Danique Havermans / Laurie Barendse 6-3, 7-5
HF DD Laura Rijkers - Sophie Schouten / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 4-6, 6-4, 7-5
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Maxine Palmen - Renée Verboven 6-2, 6-1
1R DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Liv Geurts - Mandy Wagemaker 6-2, 6-4

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) **
1R DE Cindy Burger / Danique Havermans 6-2, 6-1
KF DD Melissa Boyden - Lian Tran / Danique Havermans - Min Chae Kim 6-3, 6-4
1R DD Danique Havermans - Min Chae Kim / Dilara Okur - Joy de Zeeuw 6-2, 6-2

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
2R DE Britt van Zeelst / Danique Havermans 6-3, 6-7, 6-4
1R DE Danique Havermans / Savannah Sendar 6-4, 7-6
KF DD Noesjka Brink - Laura Rijkers / Danique Havermans - Joyce Nouws 4-6, 6-1, 6-1
1R DD Danique Havermans - Joyce Nouws / Fleur van den Berg - Willemijn van Mierlo 6-3, 6-1

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
KF DE Madelief Hageman / Danique Havermans 6-2, 6-4
2R DE Danique Havermans / Amanda Bikker 4-6, 6-4, 6-3
1R DE Danique Havermans / Annemart Kleijn 6-2, 6-0

Genneper Parken Trophy 2019 (Eindhoven, 24 aug - 1 sep) **
2R DE Olga Kalyuzhnaya / Danique Havermans 6-2, 6-3
HF DD Liv Geurts - Mandy Wagemaker / Floor Grootjans - Danique Havermans 6-1, 6-4
KF DD Floor Grootjans - Danique Havermans / Benthe de Bresser - Tess de Vocht 6-2, 6-1

Rapiditas Open 2019 (Nijmegen, 20 jul - 28 jul) **
HF DE Marleen Habes / Danique Havermans 6-3, 6-2
KF DE Danique Havermans / Willie Nijborg 6-1, 6-4
1R DE Danique Havermans / Jutte van Hansewyck 6-4, 4-6, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
22 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-4
1e DE Danique Havermans / Polly Lam Po Kuen 6-7, 6-4, 7-6
 DD Danique Havermans - Renée van Bommel / Polly Lam Po Kuen - Stéphanie Zaaijer 4-6, 0-6
1e GD Max van Nunen - Danique Havermans / Chris Politiek - Inge Kaars Sijpesteijn 6-3, 7-6
14 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 1-7
2e DE Florence Na / Danique Havermans 3-6, 2-6
 DD Florence Na - Lisa Halfmann / Danique Havermans - Min Chae Kim 4-6, 6-4, [8-10]
1e GD Tom Clavel - Florence Na / Max van Nunen - Danique Havermans 4-6, 6-3, [7-10]
7 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
2e DE Danique Havermans / Josanne Witjes-van-Bennekom 2-6, 6-1, 2-6
 DD Min Chae Kim - Danique Havermans / Nicole Wandel - Lizzy Bitter 4-6, 5-7
2e GD Danique Havermans - Max van Nunen / Floris Podzimek - Nicole Wandel 6-1, 6-3

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2018 ** (Valkenswaard, 31 dec - 6 jan) **
1R DE Sophie Schouten / Danique Havermans 6-2, 6-3

Genneper Parken Trophy 2018 (Eindhoven, 24 aug - 2 sep) **
2R DE Sophia Grippo / Danique Havermans 4-6, 6-3, 6-3
1R DE Danique Havermans / Roos van Reek 6-4, 6-3
KF DD Liv Geurts - Mandy Wagemaker / Danique Havermans - Min Chae Kim 6-1, 6-4

Rapiditas Open 2018 (Nijmegen, 21 jul - 29 jul) **
1R DE Emma Goedkoop / Danique Havermans 6-2, 6-2

Heerhugowaard's/Baanbereik Open 2018 (Heerhugowaard, 30 jun - 8 jul) *
2R DE Marleen Habes / Danique Havermans 6-0, 6-3
1R DE Danique Havermans / Daimy Paula 6-1, 6-0

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
1R DE Anouk van Hoek / Danique Havermans 6-4, 6-2
KF DD Min Chae Kim - Sophie Schouten / Danique Havermans - Frédérique de Vries 6-4, 7-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 2 2
1 jan 2020 2 2
1 jan 2019 2 3
1 jan 2017 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 okt 2022 34 16
3 okt 2022 37 16
5 sep 2022 37 16
1 aug 2022 56 21
4 jul 2022 54 24
6 jun 2022 52 22
2 mei 2022 52 27
4 apr 2022 52 27
1 mrt 2022 58 42
1 feb 2022 60 46
4 jan 2022 61 41
7 dec 2021 68 41
2 nov 2021 66 41
5 okt 2021 61 41
30 aug 2021 63 42
3 aug 2021 61 43
6 jul 2021 78 86
1 jun 2021 78 86
29 apr 2021 78 86
6 apr 2021 79 86
2 mrt 2021 78 86
2 feb 2021 78 86
5 jan 2021 77 86
1 dec 2020 97 86
3 nov 2020 79 86
5 okt 2020 79 86
1 sep 2020 78 86
3 aug 2020 84 110
2 mrt 2020 84 105
4 feb 2020 84 113
7 jan 2020 81 112
2 dec 2019 91 126
4 nov 2019 118 130
7 okt 2019 122 132
5 sep 2019 118 127
5 aug 2019 114 157
1 jul 2019 149 160
3 jun 2019 136 152
29 apr 2019 136 150
12 mrt 2019 137 153
12 feb 2019 140 151
3 dec 2018 132 143
5 nov 2018 133 147
2 okt 2018 132 151
3 sep 2018 130 150
6 aug 2018 170
2 jul 2018 220
4 jun 2018 216
30 apr 2018 218 204
2 apr 2018 216 199
5 mrt 2018 216 200
5 feb 2018 216 204
1 jan 2018 216 206
4 dec 2017 220 212
30 okt 2017 222 209
2 okt 2017 221 208
28 aug 2017 222 211
31 jul 2017 218 212
3 jul 2017 202