NL toptennisser DaniŽlle Koetje
Bijgewerkt t/m 6 december 2019 Home



♀ DaniŽlle Koetje KNLTB 17787971
Koetje, D.
ITF




Prestaties
Veracket Open 2019 (Groningen, 24 aug - 1 sep) *
  F DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Flore Hullegie - Annemart Kleijn 6-0, 6-4
HF DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Floor Boesten - Milou de Klerk 6-1, 6-2

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
  F DD Fleur Eggink - DaniŽlle Koetje / Marleen Habes - Annick Verhaar 6-2, 2-6, 7-5
HF DD Fleur Eggink - DaniŽlle Koetje / Tirza Griffejoen - Valerie Griffejoen 7-5, 6-0
KF DD Fleur Eggink - DaniŽlle Koetje / Nirielle de Bakker - Joes van Geijn 6-4, 6-4

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
1R DE Jasmijn GimbrŤre / DaniŽlle Koetje 5-7, 5-0 Opgave

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 4-4
1e DE DaniŽlle Koetje / Sanne Jansen 2-6, 7-6, 6-3
 DD Mirte de Bakker - DaniŽlle Koetje / Marleen Habes - Sanne Jansen 6-2, 7-6
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Marleen Habes - Tim van den Dijssel 3-6, 5-7
26 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
1e DE DaniŽlle Koetje / Sabine van der Sar 7-5, 6-4
 DD Mirte de Bakker - DaniŽlle Koetje / Lizette Blankers - Lianne de Jong 1-6, 6-3, [12-10]
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Kevin Boelhouwer - Sabine van der Sar 5-7, 3-6
19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
1e DE Eva Vedder / DaniŽlle Koetje 5-7, 4-6
 DD Sarah de Boer - Eva Vedder / Mirte de Bakker - DaniŽlle Koetje 6-4, 6-2
1e GD Philippe Brand - Eva Vedder / Job van Eijk - DaniŽlle Koetje 6-1, 6-1
12 mei 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 8-0
1e DE Justine Pysson / DaniŽlle Koetje 6-1, 2-6, 6-2
 DD Justine Pysson - Mathilde Devits / Mirte de Bakker - DaniŽlle Koetje 7-5, 6-2
1e GD Justine Pysson - Mats Hermans / DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte 6-1, 6-4
22 april 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 2-6
1e DE DaniŽlle Koetje / Anouk Tigu 3-6, 6-1, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Anouk Tigu - Bo Verhulsdonk 5-7, 6-3, [7-10]
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Chantal Nonnekes-Peperkamp - Jesse Timmermans 3-6, 6-4, [7-10]
14 april 2019 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e DE Jasmijn GimbrŤre / DaniŽlle Koetje 7-5, 0-6, 3-6
 DD Jainy Scheepens - Jaimy-Gayle van de Wal / Mirte de Bakker - DaniŽlle Koetje 7-5, 5-7, [2-10]
1e GD Jainy Scheepens - Arnout van Weelde / Ingmar Scholte - DaniŽlle Koetje 6-4, 4-6, [10-5]
7 april 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / Baarnse L.T.C. 1 3-5
1e DE DaniŽlle Koetje / Marrit Boonstra 4-6, 2-6
 DD DaniŽlle Koetje - Mirte de Bakker / Marrit Boonstra - Joany Pontjodikromo 5-7, 4-6
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Sidanť Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 3-6, 4-6

Toomba Open 2018 (Lelystad, 21 jul - 29 jul) **
2R DE Sem Wensveen / DaniŽlle Koetje 6-4, 6-0
1R DE DaniŽlle Koetje / Sophie Wagemaker 2-6, 6-4, 7-6(6)
  F DD Jasmijn GimbrŤre - DaniŽlle Koetje / GabriŽlla Mujan - Annick Verhaar 7-5, 6-2
HF DD Jasmijn GimbrŤre - DaniŽlle Koetje / Isabelle Haverlag - Elysia Pool 7-6, 7-6
KF DD Jasmijn GimbrŤre - DaniŽlle Koetje / Danique Baart - Janine Hemmes Walkover

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7-1
2e DE DaniŽlle Koetje / Vivien Sandberg 7-5, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Nikki Luttikhuis - Maxim van Ossenbruggen 5-7, 7-6, [10-7]
2e GD DaniŽlle Koetje - Koen de Haan / Nikki Luttikhuis - Ilco van Buuren 6-1, 6-4
27 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje / Jasmijn GimbrŤre 4-6, 1-6
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Jasmijn GimbrŤre - Rixt van der Werff 7-6, 7-6
2e GD DaniŽlle Koetje - Koen de Haan / Jasmijn GimbrŤre - Sander Jans 7-5, 6-7, [13-11]

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2018 (Emmen, 13 mei - 21 mei) ****
2R DE Annelou Nab / DaniŽlle Koetje 3-6, 6-3, 6-2
1R DE DaniŽlle Koetje / Bo van Beveren 6-2, 6-1
HF DD Diana Chehoudi - Noa Liauw-A-Fong / Marlou Kluiving - DaniŽlle Koetje 6-1, 4-6, 6-4
KF DD Marlou Kluiving - DaniŽlle Koetje / Nynke Hamburg - Isabelle Haverlag 7-6(2), 6-3
1R DD Marlou Kluiving - DaniŽlle Koetje / Anastasiya Mulder - Reza Timmerman 6-0, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
13 mei 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
1e DE Martine Dijkman / DaniŽlle Koetje 6-3, 4-6, 6-3
 DD Martine Dijkman - Liza Lebedzeva / DaniŽlle Koetje - Celine Koets 6-4, 6-3
2e GD Rens Kamphuis - Liza Lebedzeva / DaniŽlle Koetje - Koen de Haan 4-6, 2-6
6 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje / Margo Verbeet 6-1, 6-0
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Miriam Westerink - Bo van Beveren 6-0, 6-2
2e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Margo Verbeet - Alwin van Engelenburg 6-1, 6-3
22 april 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e DE Lisanne van Riet / DaniŽlle Koetje 6-4, 7-5
 DD Lisa Borckink - Myrthe Wittkšmper / DaniŽlle Koetje - Celine Koets 3-6, 2-6
1e GD Laurens Haxelmans - Lisanne van Riet / Job van Eijk - DaniŽlle Koetje 4-6, 2-6
15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-4
1e DE DaniŽlle Koetje / Roos van Reek 7-5, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Isabelle Haverlag - Roos van Reek 1-6, 5-7
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Erik Goris - Isabelle Haverlag 3-6, 4-6
8 april 2018 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 1 0-8
1e DE Lisa Lubben / DaniŽlle Koetje 0-6, 5-7
 DD Lisa Lubben - Laurie Nuchelmans / DaniŽlle Koetje - Celine Koets 6-7, 2-6
1e GD Floris Podzimek - Laurie Nuchelmans / Ingmar Scholte - DaniŽlle Koetje 3-6, 1-6

T.A.M. Open 2017 (Groningen, 1 jul - 9 jul) *
  F DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen 6-1, 6-1
HF DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Sanne Hoekstra - MariŽlle Kruis 6-3, 6-1

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
2R DE GabriŽla van de Graaf / DaniŽlle Koetje 7-6, 6-2
1R DE DaniŽlle Koetje / Rowena van der Ploeg 4-6, 6-1, 6-2
  F DD Tiffany HŲberth - Claire Verwerda / DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg 6-3, 6-2
HF DD DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg / Danique Baart - Shura Poppe 6-1, 6-3
KF DD DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg / GabriŽlla Mujan - Perla Nieuwboer 6-4, 3-6, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 8-0
1e DE DaniŽlle Koetje / Priscilla Visser 6-0, 6-2
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Priscilla Visser - Melanie Vlak 6-1, 6-0
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Igor Straatsma - Melanie Vlak Opgave uit
21 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Hoorn 1 7-1
1e DE DaniŽlle Koetje / Annabelle Hageman 6-2, 7-5
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Sandra Drenth - Annabelle Hageman 6-3, 6-3
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Wesley de Kwaadsteniet - Sandra Drenth 6-2, 6-3
14 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e DE Bo van Beveren / DaniŽlle Koetje 3-6, 6-2, 4-6
 DD Miriam Westerink - Bo van Beveren / DaniŽlle Koetje - Celine Koets 6-4, 2-6, 6-2
1e GD Shanna de Cortie - Lody Teeuwsen / DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte 4-6, 2-6
7 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 8-0
1e DE DaniŽlle Koetje / Martine Dijkman 7-6, 6-1
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Martine Dijkman - Evianne Bouw Opgave uit
2e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Martine Dijkman - Rens Kamphuis Opgave uit
30 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e DE Donnaroza Gouvernante / DaniŽlle Koetje 4-6, 6-4, 4-6
 DD Marleen Habes - Anouk Tigu / DaniŽlle Koetje - Celine Koets 6-3, 6-2
1e GD Tim van den Dijssel - Anouk Tigu / DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte 6-3, 6-3
17 april 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7-1
1e DE DaniŽlle Koetje / Jasmijn GimbrŤre 6-4, 7-6
 DD DaniŽlle Koetje - Celine Koets / Rixt van der Werff - Elja Vegter 6-3, 6-2
1e GD DaniŽlle Koetje - Yoram Hilberts / Elja Vegter - Henny Meijer 6-4, 6-2
9 april 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 1-7
1e DE Lisanne Muuse / DaniŽlle Koetje 1-6, 1-6
 DD Lisanne Muuse - Anita Bos / DaniŽlle Koetje - Celine Koets 4-6, 3-6
1e GD Mark Beemer - Lisanne Muuse / Ingmar Scholte - DaniŽlle Koetje 1-6, 3-6

Toomba Open 2016 (Lelystad, 23 jul - 31 jul) ***
HF DE Joany Pontjodikromo / DaniŽlle Koetje 7-5, 7-5
KF DE DaniŽlle Koetje / Marleen Habes 6-2, 6-4
2R DE DaniŽlle Koetje / Tiffany HŲberth 6-4, 6-1
  F DD DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Gaby Beelen - Kim van der Horst 6-2, 6-2
HF DD DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Flory Bierma - Michelle Hazenberg 6-1, 6-3
KF DD DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Sylvia Okafor - Enise Yiğit 6-1, 6-3

T.A.M. Open 2016 (Groningen, 2 jul - 10 jul) *
  F DE DaniŽlle Koetje / Jasmijn GimbrŤre 7-6(4), 6-4
HF DE DaniŽlle Koetje / Dona Coman 6-2, 6-2
KF DE DaniŽlle Koetje / Karen Loranc 6-2, 6-2
1R DE DaniŽlle Koetje / Lidwien Mentink 7-5, 3-6, 6-1
KF DD Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen / DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo Walkover

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16
5 juni 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bemmel 1 6-2
1e DE DaniŽlle Koetje / Marjolein Kamphuis 6-3, 7-5
 DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Shanna de Cortie - Hilde ten Wolde 7-6, 2-6, 6-4
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Hilde ten Wolde - Stefan Nab Opgave uit
29 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje / Julia van Rosendael 6-4, 6-4
 DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Julia van Rosendael - Sophie van Rosendael 6-3, 6-2
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Julia van Rosendael - Thomas Rohof 6-4, 7-5
22 mei 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
2e DE April van Gennip / DaniŽlle Koetje 3-6, 1-6
 DD Iris Verboven - April van Gennip / Ireen Kuipers - DaniŽlle Koetje 4-6, 4-6
1e GD Kevin Benning - April van Gennip / Ingmar Scholte - DaniŽlle Koetje 6-0, 3-6, 6-7

Intersport Dr. van Leeuwentoernooi 2016 (Emmen, 9 mei - 16 mei) ****
KF DE Erika Vogelsang / DaniŽlle Koetje 3-6, 6-1, 6-4
2R DE DaniŽlle Koetje / Anastasiya Mulder 6-3, 5-7, 3-0 Opgave
1R DE DaniŽlle Koetje / Rixt van der Werff 6-1, 6-0

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16
8 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 1-7
1e DE DaniŽlle Koetje / Josanne Witjes-van-Bennekom 6-0, 2-6, 6-0
 DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Josanne Witjes-van-Bennekom - Lizzy Bitter 6-3, 3-6, 2-6
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Josanne Witjes-van-Bennekom - Ilco van Buuren 3-6, 4-6
24 april 2016 T.C. Bakkum 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e DE Kim van der Horst / DaniŽlle Koetje 7-5, 7-5
 DD Kim van der Horst - Kim Popping / DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers 4-6, 2-6
1e GD Ruud Vis - Gaby Beelen / DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte 2-6, 7-5, 7-6
17 april 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 4-4
1e DE DaniŽlle Koetje / Femke van Diemen 6-3, 6-3
 DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Claire Verwerda - Martina Nevrlka 4-6, 6-4, 5-7
1e GD DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte / Martina Nevrlka - Timothy Blok 6-0, 6-1
10 april 2016 T.C. Alkmaar 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e DE Elise TamaŽla / DaniŽlle Koetje 0-6, 4-6
 DD Elise TamaŽla - Marrit Boonstra / DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers 6-2, 7-6
1e GD Lara van Tiggelen - Bart van Haarlem / DaniŽlle Koetje - Ingmar Scholte 3-6, 6-3, 7-6

REO NRT 2015 (Roden, 3 aug - 9 aug) **
  F DD DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Kim van Heur - Annelou Nab 6-0, 6-2
HF DD DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Cťcile Bosker - Anke-Mare Haanstra 6-1, 6-1

Toomba Open 2015 (Lelystad, 18 jul - 26 jul) ***
2R DE Aniek van Rossum / DaniŽlle Koetje 2-6, 6-4, 6-4
1R DE DaniŽlle Koetje / Jeltje Loomans 6-2, 3-6, 6-2
KF DD Joany Pontjodikromo - Elke Tiel / DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers 6-1, 6-1
1R DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Michelle Bliek - Sanne Hoekstra 6-3, 6-1

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2015 (Hoorn, 5 jul - 12 jul) ****
1R DE Sarah de Boer / DaniŽlle Koetje 6-2, 4-6, 6-4

T.A.M. Open 2015 (Groningen, 27 jun - 5 jul) *
  F DE Anastasiya Mulder / DaniŽlle Koetje 7-6(3), 6-3
HF DE DaniŽlle Koetje / Sarah de Boer 6-3, 6-3
KF DE DaniŽlle Koetje / Ghislaine van Baal 6-0, 6-4
1R DE DaniŽlle Koetje / Rowena van der Ploeg 6-2, 6-3

G.S.T.C. NRT 2015 (Groningen, 1 jun - 7 jun) *
  F DE DaniŽlle Koetje / Ghislaine van Baal 7-6(6), 5-7, 7-6(8)
HF DE DaniŽlle Koetje / Marlies Vermeulen 4-6, 6-0, 6-1
KF DE DaniŽlle Koetje / Jente Boersma 6-4, 6-1
1R DE DaniŽlle Koetje / Jolien Duin 6-0, 6-0
  F DD Naomi de Hart - Tessa van der Ploeg / Ghislaine van Baal - DaniŽlle Koetje 4-6, 6-4, 6-2
HF DD Ghislaine van Baal - DaniŽlle Koetje / Alexandra Djukanović - Larissa Schut 6-2, 6-1

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 14
31 mei 2015 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 5-3
 DD Lisa Borckink - Jessica Brouwer / DaniŽlle Koetje - Sanne Hoekstra 6-0, 7-5
2e GD Jessica Brouwer - Michal Nevřela / DaniŽlle Koetje - Elroy Middendorp 2-6, 1-0

Dr. van Leeuwentoernooi 2015 (Emmen, 19 mei - 25 mei) ****
2R DE Anastasiya Mulder / DaniŽlle Koetje 2-6, 6-2, 6-2
1R DE DaniŽlle Koetje / Elja Vegter 6-3, 6-3
KF DD Britt Schreuder - Priscilla Visser / Sarah de Boer - DaniŽlle Koetje 6-4, 6-2

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 14
17 mei 2015 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6-2
1e DE DaniŽlle Koetje / Dorien Geertsema 6-2, 6-2
 DD DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg / Melody Taal - Elisa Kokkelink 3-6, 6-3, 7-5
2e GD Elroy Middendorp - DaniŽlle Koetje / Oscar Maaswinkel - Elisa Kokkelink 6-4, 5-7, 7-6
10 mei 2015 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 2-6
1e DE Ireen Kuipers / DaniŽlle Koetje 6-4, 2-6, 3-6
 DD Ireen Kuipers - Sarah de Boer / Sanne Hoekstra - DaniŽlle Koetje 3-6, 7-5, 6-2
2e GD Koen de Haan - Ireen Kuipers / Elroy Middendorp - DaniŽlle Koetje 6-0, 0-6, 6-7
26 april 2015 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
2e GD Stephanie Tatuhey-Post - Jelmer Maurick / DaniŽlle Koetje - Elroy Middendorp 2-6, 7-6, 7-6
19 april 2015 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje / Lizzy Bitter 5-2
 DD DaniŽlle Koetje - Sanne Hoekstra / Ghislaine van Baal - Pauline Wong Opgave thuis
12 april 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 3-5
1e DE Lisanne van Riet / DaniŽlle Koetje 6-4, 3-6, 4-6
 DD Floor Hinten - Ellen Lely / DaniŽlle Koetje - Sanne Hoekstra 3-6, 3-6
6 april 2015 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
1e DE DaniŽlle Koetje / Dominique Karregat 6-2, 7-6
 DD Sanne Hoekstra - DaniŽlle Koetje / Anita Bos - Lisanne Muuse 7-6, 6-7, 4-6

Approach Extercatte Energy NRT 2015 (De Mors, Eibergen, 24 jan - 1 feb) **
2R DE GabriŽla van de Graaf / DaniŽlle Koetje 4-6, 6-2, 6-3
1R DE DaniŽlle Koetje / Elja Vegter 6-2, 6-3

De Bontekoe NRT 2014 (Leeuwarden, 24 aug - 31 aug) *
2R DE Sanjana Sudhir / DaniŽlle Koetje 7-5, 6-2

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2014 (Hoorn, 5 jul - 13 jul) ****
1R DE Erika Vogelsang / DaniŽlle Koetje 6-0 Opgave

T.A.M. Open 2014 (Groningen, 29 jun - 6 jul) *
  F DE DaniŽlle Koetje / Sarah de Boer 6-3, 4-6, 6-4
HF DE DaniŽlle Koetje / Elja Vegter 4-6, 6-1, 6-2
KF DE DaniŽlle Koetje / Iris van de Ven Walkover
1R DE DaniŽlle Koetje / Steffi Menzinga 6-2, 6-1
  F DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Sanne Hoekstra - Celine Koets 5-7, 6-2, 7-6
HF DD DaniŽlle Koetje - Ireen Kuipers / Sarah de Boer - Emma Kuipers 6-4, 6-2

Iduna Open 2014 (Utrecht, 23 jun - 29 jun) **
HF DE Sophia Grippo / DaniŽlle Koetje 7-6, 6-2
KF DE DaniŽlle Koetje / Iris Verboven 6-2, 6-3
2R DE DaniŽlle Koetje / Myrthe Wittkšmper 4-6, 6-3, 7-6
1R DE DaniŽlle Koetje / Kim van Heur 6-0, 6-1

Dr. van Leeuwentoernooi 2014 (Emmen, 31 mei - 9 jun) ****
2R DE Rosalie van der Hoek / DaniŽlle Koetje 6-3, 4-6, 6-2
1R DE DaniŽlle Koetje / Carlijn Ketting 6-0, 6-2
KF DD Anita Bos - Joany Pontjodikromo / DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg 6-2, 6-3

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 14
1 juni 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje / Ghislaine van Baal 7-5, 7-6
2e GD Elroy Middendorp - DaniŽlle Koetje / Yoram Hilberts - Ghislaine van Baal 6-4, 3-6, 7-6
25 mei 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
1e DE DaniŽlle Koetje / Nina Kruijer 6-2, 6-7, 6-3
2e GD Elroy Middendorp - DaniŽlle Koetje / Adriaan de Jager - Sophie Feller 6-3, 6-2
18 mei 2014 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 3-5
1e DE Karen Rombouts / DaniŽlle Koetje 6-2, 7-5
1e GD Karen Rombouts - Stefan Nab / DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld 6-2, 6-2
11 mei 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / Meppeler L.T.C. 1 4-4
2e DE DaniŽlle Koetje / Joany Pontjodikromo 6-4, 6-4
1e GD Sander Arends - DaniŽlle Koetje / Arianne Hartono - Floris Kilian 4-6, 3-6
2e GD Elroy Middendorp - DaniŽlle Koetje / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga 4-6, 6-7
21 april 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 4-4
1e DE Tess van Dinteren / DaniŽlle Koetje 3-6, 4-6
2e GD Jan-Wouter Roep - Shura Poppe / DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld 6-3, 2-6, 6-7
13 april 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-2
1e DE DaniŽlle Koetje / Anastasiya Mulder 6-3, 6-2
 DD DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg / Anastasiya Mulder - Celine Koets 6-4, 6-3
1e GD Sander Arends - DaniŽlle Koetje / Anastasiya Mulder - Douwe Disbergen 6-2, 6-4
6 april 2014 T.C. Bathmen 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 5-3
1e DE Priscilla Visser / DaniŽlle Koetje 3-6, 0-6
1e GD Marc IJzerman - Lynn SchŲnhage / DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld 6-2, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 1,1577 1,8721
21 mei 2017 1,3451 1,8721
14 mei 2017 1,4962 1,8680
7 mei 2017 1,6722 1,8680
30 apr 2017 1,9309 1,5278
17 apr 2017 1,9981 1,6667
9 apr 2017 2,0000 2,0000
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
5 jun 2016 1,4816 2,1588
29 mei 2016 1,4816 2,2808
22 mei 2016 1,4861 2,5034
8 mei 2016 1,7862 2,4346
24 apr 2016 1,7862 2,4346
17 apr 2016 1,8333 2,4287
10 apr 2016 2,0000 2,0000
1 jan 2016 2,0000
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,1511
17 mei 2015 1,3448 2,1465
10 mei 2015 1,4982 2,2884
26 apr 2015 2,0139
19 apr 2015 1,3611 2,0139
12 apr 2015 1,6944 2,0833
6 apr 2015 2,0000 2,0000
1 okt 2014 1,8311 2,0882
1 jan 2014 2,0000 2,0000
1 jan 2014 2 2
1 nov 2013 2,0371 2,3699
1 okt 2013 2,0023 2,3699
1 sep 2013 2,0023 2,3699
1 aug 2013 2,2676 2,3315
1 jul 2013 1,9622 2,5332
1 jun 2013 1,8738 2,4332
1 mei 2013 2,0043 1,9618
1 apr 2013 2,0000 1,5848
1 mrt 2013 2,0000 1,5848
1 jan 2013 2,0000 1,5848
1 jan 2013 2 2
1 okt 2012 2,0696 1,5848
1 sep 2012 2,0703 1,5848
1 aug 2012 2,1873 1,4366
1 jul 2012 2,1375 1,3856
1 jun 2012 2,1839 1,4832
1 mei 2012 2,0110 1,8149
1 apr 2012 2,1667 2,0000
1 mrt 2012 2,1667 2,0000
1 jan 2012 2,0000 2,0000
1 jan 2012 2 2
1 okt 2011 2,2699 2,3604
1 sep 2011 2,2050 2,3604
1 aug 2011 2,1930 2,3720
1 jul 2011 2,4665 2,3304
1 jun 2011 2,4665 2,6423
1 mei 2011 2,1472 2,2990
1 apr 2011 2,2055 2,7393
1 mrt 2011 2,2055 2,7393
1 jan 2011 2,0000 2,7393
1 jan 2011 2 3
1 okt 2010 2,0712 2,9393
1 sep 2010 2,0158 2,9393
1 aug 2010 1,9043
1 jul 2010 1,9028
1 jun 2010 1,9334
1 mei 2010 2,2637
1 mrt 2010 2,4123 2,8156
1 jan 2010 2,4123 2,8156
1 jan 2010 3 3
31 dec 2009 2,8856 2,9156
1 sep 2009 2,8599 2,9156
1 aug 2009 2,7783 2,9439
1 jul 2009 2,6406 2,9439
1 jun 2009 2,3744 2,9439
1 mei 2009 2,3826
7 mrt 2009 2,3826
1 jan 2009 3 3
6 nov 2008 2,5352
20 aug 2008 2,4693
20 jul 2008 2,4770
5 jun 2008 2,4184
16 apr 2008 2,3321
17 mrt 2008 2,4193
1 jan 2008 3
27 aug 2007 2,4248
20 aug 2007 2,4665
6 aug 2007 2,5297
30 jul 2007 2,4991
1 jan 2007 3
31 dec 2006 3,2968
1 jan 2006 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 dec 2019 68
4 nov 2019 69
7 okt 2019 70
5 sep 2019 66
5 aug 2019 125 63
1 jul 2019 109 66
3 jun 2019 101 64
29 apr 2019 77 53
12 mrt 2019 76 53
12 feb 2019 78 50
3 dec 2018 66 43
5 nov 2018 66 44
2 okt 2018 67 44
3 sep 2018 67 44
6 aug 2018 97 51
2 jul 2018 104 57
4 jun 2018 107 60
30 apr 2018 104 46
2 apr 2018 102 45
5 mrt 2018 103 43
5 feb 2018 104 41
1 jan 2018 106 42
4 dec 2017 107 42
30 okt 2017 108 42
2 okt 2017 108 42
28 aug 2017 109 40
31 jul 2017 106 41
3 jul 2017 52 30
5 jun 2017 56 45
1 mei 2017 45 48
3 apr 2017 45 48
6 mrt 2017 45 48
6 feb 2017 45 50
9 jan 2017 45 51
5 dec 2016 46 48
31 okt 2016 46 47
3 okt 2016 48 48
5 sep 2016 47 46
1 aug 2016 42 36
11 jul 2016 38 54
6 jun 2016 44 57
2 mei 2016 42 51
4 apr 2016 42 51
7 mrt 2016 43 52
1 feb 2016 42 52
4 jan 2016 39 54
7 dec 2015 38 54
2 nov 2015 39 54
5 okt 2015 39 53
7 sep 2015 40 57
3 aug 2015 48 87
7 jul 2015 57 129
1 jun 2015 53 90
4 mei 2015 59 88
6 apr 2015 60 88
2 mrt 2015 58 87
2 feb 2015 58 91
5 jan 2015 60 93
1 dec 2014 58 92
3 nov 2014 59 92
6 okt 2014 59 94
1 sep 2014 61 92
4 aug 2014 47 68
7 jul 2014 43 48
2 jun 2014 61 59
5 mei 2014 62 55
7 apr 2014 62 56
10 mrt 2014 61 56
3 feb 2014 61 54
4 nov 2013 60 53
2 sep 2013 63 49
5 aug 2013 51 57
1 jul 2013 56 63
3 jun 2013 56 64
13 mei 2013 53 60
1 apr 2013 53 60
4 mrt 2013 53 57
1 jan 2013 48 57
5 nov 2012 48 58
1 okt 2012 49 56
3 sep 2012 48 58
6 aug 2012 68 56
2 jul 2012 54 76
4 jun 2012 56 42
7 mei 2012 62 55
2 apr 2012 62 56
5 mrt 2012 62 55
2 jan 2012 61 52
3 okt 2011 65 53
5 sep 2011 65 51
1 aug 2011 48 42
4 jul 2011 56 46
30 mei 2011 53 100
2 mei 2011 51 105

Klik hier voor historie van vůůr 2014