LambWeston Krabbentoernooi + NRT 2023 (Bergen op Zoom, 5 aug - 13 aug) ** |
1R HE |
Lukas Gruben |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-1, 6-1 |
|
Rapiditas Open & NRT** 2023 (Nijmegen, 22 jul - 30 jul) ** |
1R HE |
Roan Valk |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-3, 6-1 |
Gemengd Zondag 2e Klasse Afdeling 6 |
4 juni 2023 |
T.A.M. (Groningen) 3 |
/ |
R.C. Borne 1 |
6-2 |
2e HE |
Sven IJntema |
/ |
Conner Kerkdijk |
5-7, 7-6, 6-2 |
2e GD |
Sven IJntema - Manon Zijlstra |
/ |
Conner Kerkdijk - Maartje Mekenkamp |
6-3, 6-2 |
21 mei 2023 |
R.C. Borne 1 |
/ |
T.V. Beekhuizen (Velp) 3 |
5-3 |
2e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Sven Kerkhoffs |
2-6, 7-5, 6-1 |
HD |
Conner Kerkdijk - Noah ten Veen |
/ |
Thom Hermans - Sven Kerkhoffs |
3-6, 3-6 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Maartje Mekenkamp |
/ |
Emma Borgers - Sven Kerkhoffs |
2-6, 2-6 |
14 mei 2023 |
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 |
/ |
R.C. Borne 1 |
1-7 |
2e HE |
Demian Tang |
/ |
Conner Kerkdijk |
0-6, 1-6 |
2e GD |
Demian Tang - Mireille Kooij |
/ |
Conner Kerkdijk - Maartje Mekenkamp |
3-6, 3-6 |
7 mei 2023 |
R.C. Borne 1 |
/ |
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 |
6-2 |
2e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Ruben van Oorschodt |
6-2, 6-3 |
HD |
Conner Kerkdijk - Noah ten Veen |
/ |
Thom van der Wiel - Ruben van Oorschodt |
6-3, 7-6 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Nouk Kleinenberg |
/ |
Niki Keijser - Ruben van Oorschodt |
6-4, 2-6, [10-4] |
23 april 2023 |
H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 |
/ |
R.C. Borne 1 |
3-5 |
2e HE |
Bram Hijlkema |
/ |
Conner Kerkdijk |
3-6, 4-6 |
HD |
Bram Hijlkema - Petter Veen |
/ |
Conner Kerkdijk - Noah ten Veen |
3-6, 3-6 |
16 april 2023 |
R.C. Borne 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
5-3 |
2e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Ramon de Vos |
6-3, 6-2 |
HD |
Conner Kerkdijk - Noah ten Veen |
/ |
Stijn Hofman - Robbert Mihalj |
Walkover |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Maartje Mekenkamp |
/ |
Anaya Brons - Stijn Hofman |
6-3, 6-4 |
10 april 2023 |
T.C. Ludica (Enschede) 1 |
/ |
R.C. Borne 1 |
3-5 |
2e HE |
Keano Collins |
/ |
Conner Kerkdijk |
0-6, 3-6 |
HD |
Tom Epping - Keano Collins |
/ |
Conner Kerkdijk - Noah ten Veen |
7-6, 1-6, [5-10] |
2e GD |
Tom Epping - Puck Ooms |
/ |
Conner Kerkdijk - Maartje Mekenkamp |
6-3, 6-2 |
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5 |
29 mei 2022 |
T.C. Ludica (Enschede) 1 |
/ |
R.C. Borne 1 |
5-3 |
2e HE |
Gijs Hannink |
/ |
Conner Kerkdijk |
5-7, 3-6 |
HD |
Tom Epping - Gijs Hannink |
/ |
Conner Kerkdijk - Jort Mensink |
6-4, 6-1 |
22 mei 2022 |
R.C. Borne 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
4-4 |
2e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Seb Dijkema |
6-2, 6-0 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren |
/ |
Pleun Splinter - Seb Dijkema |
6-4, 6-3 |
15 mei 2022 |
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 |
/ |
R.C. Borne 1 |
4-4 |
2e HE |
Nick van den Hurk López |
/ |
Conner Kerkdijk |
3-6, 1-1 Opgave |
HD |
Bastijn Groenendaal - Nick van den Hurk López |
/ |
Noah ten Veen - Conner Kerkdijk |
Walkover |
2e GD |
Bastijn Groenendaal - Marke Zwaan |
/ |
Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren |
3-6, 6-1, [10-8] |
1 mei 2022 |
T.A.M. (Groningen) 2 |
/ |
R.C. Borne 1 |
4-4 |
2e HE |
Casper Room |
/ |
Conner Kerkdijk |
7-6, 6-2 |
HD |
Anton Lippert - Casper Room |
/ |
Noah ten Veen - Conner Kerkdijk |
6-4, 6-4 |
2e GD |
Sjoerd Idzerda - Suze Brock |
/ |
Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren |
5-7, 3-6 |
24 april 2022 |
R.C. Borne 1 |
/ |
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 |
6-2 |
1e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Arnoud Kramer |
6-7, 6-4, 6-3 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren |
/ |
Lotte van Til - Niels Rijnders |
6-4, 6-3 |
18 april 2022 |
T.C. De Uithof (Utrecht) 1 |
/ |
R.C. Borne 1 |
6-2 |
2e HE |
Ruben Hoekstra |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-1, 6-1 |
HD |
Ruben Hoekstra - Jacco van der Putten |
/ |
Noah ten Veen - Conner Kerkdijk |
7-5, 6-4 |
1e GD |
Jacco van der Putten - Kim Stukker |
/ |
Suze Bennink - Conner Kerkdijk |
6-2, 6-1 |
10 april 2022 |
R.C. Borne 1 |
/ |
H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 |
4-4 |
1e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Pieter Vink |
4-6, 1-6 |
HD |
Jort Mensink - Conner Kerkdijk |
/ |
Jacco Hanewald - Bram Hijlkema |
6-2, 6-4 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren |
/ |
Vincent Schadee - Isa Spruyt |
6-3, 6-2 |
Gemengd 2e klasse Afdeling 5 |
27 september 2020 |
R.C. Borne 1 |
/ |
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 |
4-4 |
2e HE |
Conner Kerkdijk |
/ |
Roelof Ameshoff |
2-6, 2-6 |
HD |
Ivan Trendafilov - Conner Kerkdijk |
/ |
Ruud van der Plank - Tom Clavel |
3-6, 4-6 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Laurie Nuchelmans |
/ |
Demi Huisman - Ruud van der Plank |
Walkover |
|
Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) ** |
1R HE |
Cas de Ruiter |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-3, 3-6, 6-1 |
|
Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) ** |
1R HE |
Jarno Jans |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-2, 6-4 |
|
Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 13 dec - 13 dec) ** |
1R HE |
Alec Drost |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-2, 6-3 |
|
Ludica Open 2019 (Enschede, 31 aug - 8 sep) ** |
1R HE |
Niek Wigger |
/ |
Conner Kerkdijk |
6-1, 6-2 |