NL toptennisser Colin van Beem
Bijgewerkt t/m 31 augustus 2014 Home



♂ Colin van Beem ♂ Colin van Beem




Prestaties
Future Zeeland 2013 (Mannen) (Middelburg, 29 jun - 7 jul) $15.000
KF HE Wesley Koolhof / Colin van Beem 6-4, 6-7(3), 6-2
2R HE Colin van Beem / Thiago Monteiro 4-6, 6-2, 7-6(5)
1R HE Colin van Beem / Nikolai Fidirko 3-0 Opgave

Future Amstelveen 2013 (Mannen) (Amstelveen, 8 jun - 16 jun) *****
1R HE Fritz Wolmarans / Colin van Beem 7-6(1), 6-1
1R HD Niels Lootsma - Jelle Sels / Jeroen Bénard - Colin van Beem 2-6, 6-4, [10-7]

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
2 juni 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
2e HE Sebastiaan Bonapart / Colin van Beem 2-6, 3-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Sebastiaan Bonapart / Colin van Beem - Wesley Koolhof 1-6, 7-5, 1-6
2e GD Martijn van Haasteren - Claire Lablans / Colin van Beem - Lotte Hartjes 6-1, 6-7, 6-7
26 mei 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 7-1
1e HE Colin van Beem / Ivo Noorlander 6-1, 6-2
1e GD Sviatlana Pirazhenka - Colin van Beem / Ségou Jonker - Boy Vergeer 6-1, 6-1
21 april 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
2e HE Melle van Gemerden / Colin van Beem 4-6, 1-6
1e HD Bobbie de Goeijen - Bart van Delft / Wesley Koolhof - Colin van Beem 4-6, 4-6
14 april 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 5-3
1e HE Colin van Beem / Boy Wijnmalen 7-5
1e HD Colin van Beem - Dennis Coenen / Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen 6-2, 2-6, 4-6
7 april 2013 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 3-5
1e HE Pascal Wilkat / Colin van Beem 4-6, 7-6(4), 4-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / Colin van Beem - Marc IJzerman 6-4, 3-6, 6-3

Future F7 2012 (Mannen) (Wierden, 1 sep - 9 sep) ****
1R HE Nico Matic / Colin van Beem 6-4, 6-2

Future Enschede 2012 (Mannen) (Enschede, 18 aug - 26 aug) ****
1R HE Alex Slabinsky / Colin van Beem 6-2, 6-0
HF HD Alexander Blom - Kevin Griekspoor / Yannick Ebbinghaus - Colin van Beem 6-4, 6-3
KF HD Yannick Ebbinghaus - Colin van Beem / Oliver Golding - Alex Slabinsky 6-4, 6-2

Future Middelburg 2012 (Mannen) (Middelburg, 30 jun - 8 jul) ****
1R HE Alexander Blom / Colin van Beem 3-6, 7-6(5), 6-4
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Jeroen Bénard - Colin van Beem 6-2, 6-2

Future Zuidwolde 2012 (Mannen) (Zuidwolde, 11 jun - 17 jun) ****
1R HE Nick van der Meer / Colin van Beem 4-6, 6-3, 6-2
1R HD Stephan Fransen - Lennert van der Linden / Yannick Ebbinghaus - Colin van Beem 6-2, 7-5

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
20 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e HE Colin van Beem / Mark de Jong 5-7, 2-6
1e HD Colin van Beem - David Pel / Stephan Fransen - Paul Moggré 6-3, 6-7, 6-3
1e GD Colin van Beem - Elise Tamaëla / Ysaline Bonaventure - Paul Moggré 5-7, 5-7
13 mei 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 0-8
2e HE Michel van der Goes / Colin van Beem 2-6, 3-6
1e HD Bart Brons - Michel van der Goes / Dennis van Scheppingen - Colin van Beem 2-6, 1-6
1e GD Lara van Tiggelen - Michel van der Goes / Elise Tamaëla - Colin van Beem 2-6, 2-6
6 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
2e HE Colin van Beem / Steven Korteling 6-1, 6-3
1e GD Elise Tamaëla - Colin van Beem / Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel 5-7, 1-6
22 april 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Thimo van der Lecq / Colin van Beem 4-6, 6-4, 4-6
1e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Lynn Schönhage - Colin van Beem 2-6, 2-6
15 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Colin van Beem / Phillip Karwasz 1-6, 6-4, 6-0
1e HD Colin van Beem - David Pel / Phillip Karwasz - Tom Schönenberg 4-6, 6-7
1e GD Elise Tamaëla - Colin van Beem / Pleun Burgmans - Phillip Karwasz Opgave thuis
9 april 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Philippe Niewerth / Colin van Beem 2-6, 1-6
1e HD Martijn van Haasteren - Philippe Niewerth / David Pel - Colin van Beem 6-7, 0-6
1e GD Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 6-4, 3-6, 7-6

TotZiens Promotions Tennistoernooi 2012 (Haarlem, 27 feb - 4 mrt) **
KF HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Colin van Beem - Rich van Hout 4-6, 6-4, 6-4
1R HD Colin van Beem - Rich van Hout / Jordi van der Meer - Vincent van den Honert 7-6, 7-6

Henk Timmer Circuit/Amstelpark GS Tennis School 2012 (Amstelveen, 9 jan - 14 jan) ***
HF HE Tim van Terheijden / Colin van Beem 6-4, 7-6
KF HE Colin van Beem / Bart van Kampen 6-1, 4-2 Opgave
2R HE Colin van Beem / Ziggy Janssen 6-0, 6-1
1R HE Colin van Beem / Garnik Murad 6-0, 6-0
F HD Jannick Lupescu - Paul Monteban / Colin van Beem - Tim van Terheijden 6-4, 2-6, 6-2
HF HD Colin van Beem - Tim van Terheijden / Rich van Hout - Ricardo van Zutphen 5-2 Opgave
KF HD Colin van Beem - Tim van Terheijden / Yoram Hilberts - Bart van Leijsen 6-3, 7-6

Sprenkelaar Kersttoernooi 2011 (Apeldoorn, 26 dec - 31 dec) **
F HE Colin van Beem / Philippe Brand 6-3, 6-4
HF HE Colin van Beem / David Pel 7-6, 6-7, 7-6
KF HE Colin van Beem / Evthimios Karaliolios 3-6, 6-4, 7-6
2R HE Colin van Beem / Ronald Wind 6-2, 6-1
1R HE Colin van Beem / Pim Sistermans 6-3, 1-0 Opgave

Future Apeldoorn 2011 (mannen) (Apeldoorn, 29 aug - 4 sep) ****
2R HE Jan Mertl / Colin van Beem 6-4, 6-1
1R HE Colin van Beem / Daniel Berta 6-4, 7-5

Future Enschede 2011 (mannen) (Enschede, 22 aug - 28 aug) ****
1R HE Laurent Rochette / Colin van Beem 0-6, 6-3, 6-3

Nationale Tennis Kampioenschappen 2011 (Amstelveen, 15 aug - 21 aug) ****
Q1 HE Matthew Pierot / Colin van Beem 7-6, 4-6, 6-4
KF HD Arjan Pastoors - Kevin Schimmel / Colin van Beem - Kevin Griekspoor 6-3, 6-4
1R HD Colin van Beem - Kevin Griekspoor / Floris Kilian - Gijs Linders 6-2, 6-1
1R GD Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren / Valeria Podda - Colin van Beem 7-5, 6-3

Breda Future 2011 (mannen) (Breda, 18 jun - 26 jun) *****
1R HE Timo Nieminen / Colin van Beem 0-6, 6-3, 6-3
1R HD Francisco Dias - Sardor Pulatov / Colin van Beem - David de Goede 7-6, 3-6, [10-4]

Future Alkmaar 2011 (mannen) (Alkmaar, 13 jun - 19 jun) *****
1R HD Ińigo Cervantes-Huegun - Pablo Galdón / David de Goede - Colin van Beem 6-4, 6-2

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
29 mei 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 3-5
2e HE Colin van Beem / Kevin Noordermeer 7-5, 7-5
1e HD David Pel - Colin van Beem / Andrew Anderson - Kevin Noordermeer 7-5, 6-4
2e GD Babs van Kampen - Colin van Beem / Silvana Jansen-Bauer - Kevin Noordermeer 6-3, 6-7, 7-6

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
22 mei 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e HE Colin van Beem / David de Goede 2-6, 7-6, 3-6
1e HD Colin van Beem - Jeroen Camfferman / David de Goede - Philippe Niewerth 6-3, 5-7, 1-6
2e GD Kelly de Beer - Colin van Beem / Lisanne van Riet - David de Goede 7-6, 1-6, 6-7

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
15 mei 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
2e HE Colin van Beem / Yannick Ebbinghaus 6-2, 2-6, 2-6
1e HD Roy Bruggeling - Colin van Beem / Michel van der Goes - Yannick Ebbinghaus 6-2, 7-6
2e GD Babs van Kampen - Colin van Beem / Gabriëla van de Graaf - Michel van der Goes 6-1, 2-6, 7-6
8 mei 2011 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 1-7
2e HE Arjan Pondman / Colin van Beem 6-4, 0-6, 2-6
1e HD Serinho Wijdenbosch - Arjan Pondman / Roy Bruggeling - Colin van Beem 6-3, 1-6, 1-6
2e GD Anna Alzate - Serinho Wijdenbosch / Babs van Kampen - Colin van Beem 3-6, 1-6
25 april 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 4-4
2e HE Colin van Beem / Melle van Gemerden 7-6, 1-6, 4-6
1e HD Roy Bruggeling - Colin van Beem / Bart van Delft - Matthew Pierot 0-6, 6-3, 6-2
2e GD Colin van Beem - Pauline Wong / Melle van Gemerden - Anouk Sterk 4-6, 5-7
17 april 2011 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
2e HE Stephan Fransen / Colin van Beem 1-6, 6-7
1e HD Mark de Jong - Stephan Fransen / Colin van Beem - Roy Bruggeling 3-6, 2-6
2e GD Steffie Weterings - Mark de Jong / Pauline Wong - Colin van Beem 6-3, 6-4
10 april 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-6
2e HE Colin van Beem / Sascha Klör 3-6, 3-6
1e HD Colin van Beem - Roy Bruggeling / Holger Fischer - Sascha Klör 6-3, 5-7, 6-2
2e GD Colin van Beem - Pauline Wong / Holger Fischer - Stephanie Gehrlein 3-6, 3-6

Connectica Open 2011 (Beverwijk, 26 mrt - 3 apr) **
KF GD Bart de Gier - Lisanne Balk / Colin van Beem - Valeria Podda Walkover

Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011 (Geldrop, 31 jan - 6 feb) ***
KF HE Daan Maasland / Colin van Beem 6-3, 6-3
2R HE Colin van Beem / Cedric Willems 6-2, 6-2
1R HE Colin van Beem / Floris Boers 6-1, 6-0
F HD Bobbie de Goeijen - Benjamin Reek / Colin van Beem - Gijs Linders 6-2, 7-6(3)
HF HD Colin van Beem - Gijs Linders / Gerard ter Woorst - Yannick Zenden 6-4, 4-6, 7-6
KF HD Colin van Beem - Gijs Linders / Thomas Felius - Remi de Jager 5-7, 6-2, 7-6

Amstelpark Gold Star Henk Timmer 2011 (Amsterdam, 8 jan - 15 jan) ***
2R HE Jeroen Camfferman / Colin van Beem 6-2, 6-3
1R HE Colin van Beem / Egbert Weverink 6-2, 6-3
F HD Colin van Beem - Kevin Griekspoor / Alexander Blom - Jeroen Camfferman 5-7, 7-5, 6-0
HF HD Colin van Beem - Kevin Griekspoor / Sascha Lisi - Yoeri Somers 6-2, 6-0
KF HD Colin van Beem - Kevin Griekspoor / Jan-Willem Feilzer - Sten Leusink 6-4, 6-4

Henk Timmer Kerst 2010 (Eibergen, 18 dec - 24 dec) ***
2R HE David de Goede / Colin van Beem 5-7, 6-3, 7-6
1R HE Colin van Beem / Gert-Jan Kortman 7-6, 6-1

Henk Timmer Huib Troost 2010 (Bathmen, 4 dec - 12 dec) **
KF HE Sander Arends / Colin van Beem 7-5, 7-5
2R HE Colin van Beem / Kevin Griekspoor 6-3, 6-0
1R HE Colin van Beem / Milco Trampe 6-4, 6-0

Henk Timmer Herfst 2010 (Hengelo, 16 okt - 24 okt) **
F HE André van der Bijl / Colin van Beem 6-2, 6-1
HF HE Colin van Beem / Gijs Linders 6-3, 6-4
KF HE Colin van Beem / Dennis Coenen 6-4, 2-6, 6-1
2R HE Colin van Beem / Elroy Middendorp 6-3, 6-4
1R HE Colin van Beem / Kevin Noordermeer 3-6, 6-7, 6-4
F HD Rick de Groot - Floris Kilian / Colin van Beem - Gijs Linders 7-6, 6-4
HF HD Colin van Beem - Gijs Linders / Mike Luttikhuis - Moos Sporken 6-4, 6-4
KF HD Colin van Beem - Gijs Linders / Jasper Krol - Roy Schoonveld 6-4, 6-4

Middelburg Future 2010 (mannen) (Middelburg, 30 aug - 5 sep) *****
1R HD Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl / David de Goede - Colin van Beem 6-1, 6-7(5), [10-6]

Nationale Kampioenschappen 2010 (Amstelveen, 16 aug - 22 aug) ****
Q1 HE Lennert van der Linden / Colin van Beem 6-1, 6-1
1R HD Lennert van der Linden - Omar van Welzenis / Colin van Beem - Kevin Griekspoor 6-3, 6-3
1R GD Danny Spierenburg - Nanet den Elsen / Colin van Beem - Valeria Podda 6-4, 6-3

Sphaerinda Open 2010 (Utrecht, 2 aug - 8 aug) **
KF HE Michel Koning / Colin van Beem 6-2, 6-4
2R HE Colin van Beem / Kevin Benning 6-3, 7-6
1R HE Colin van Beem / Paul Geurts 6-2, 6-1

Tamek Open 2010 (Lelystad, 26 jul - 1 aug) ***
2R HE Mark de Jong / Colin van Beem 6-2, 7-5
1R HE Colin van Beem / Bart van Kampen 7-5, 2-6, 6-3
HF HD Tim America - Jeroen van der Ven / Colin van Beem - Bart van Kampen 6-0, 7-5
KF HD Colin van Beem - Bart van Kampen / Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen Walkover
1R HD Colin van Beem - Bart van Kampen / Koen de Haan - Freek Stapel 6-1, 6-4

Open Leidse 2010 (Leiden, 19 jul - 25 jul) ****
1R HE Marcus Hilpert / Colin van Beem 6-2, 6-4

Breda Future 2010 (mannen) (Breda, 28 jun - 4 jul) ****
1R HE Patrick Taubert / Colin van Beem 7-6(3), 6-1
KF HD Nikolai Fidirko - Uladzimir Ignatik / Alban Meuffels - Colin van Beem 6-4, 6-2
1R HD Alban Meuffels - Colin van Beem / Shaun Waters - Kyle Wishing 7-5, 7-6(3)

Future Rotterdam 2010 (mannen) (Rotterdam, 21 jun - 27 jun) ****
KF HD Stephan Fransen - Tim van Terheijden / Gijs Linders - Colin van Beem 6-2, 6-3
1R HD Gijs Linders - Colin van Beem / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 6-4, 7-6(4)

Future Alkmaar 2010 (mannen) (Alkmaar, 14 jun - 20 jun) ****
1R HE Andrew McLeod / Colin van Beem 6-3, 3-6, 6-2
1R HD Matwé Middelkoop - Martijn van Haasteren / Alban Meuffels - Colin van Beem 6-3, 6-2

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6
30 mei 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e HE Colin van Beem / Frank Clausing Opgave thuis
1e HD Colin van Beem - David Pel / Frank Clausing - Cedric Willems Opgave thuis
2e GD Charlotte van der Meij - Colin van Beem / Erika Vogelsang - Cedric Willems Opgave uit
16 mei 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / T.V. Heerhugowaard 2 4-4
1e HE Colin van Beem / Serinho Wijdenbosch 6-2, 7-5
2e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Remco Pondman - Nathalie Reinhard 2-6, 6-4, 7-6
2 mei 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Colin van Beem / Tom Schönenberg 5-7, 6-4, 6-4
2e GD Colin van Beem - Regina Husak / Pleun Burgmans - Roland van de Kerkhof 6-4, 4-6, 7-6
25 april 2010 Meppeler L.T.C. 3 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 5-3
1e HD Stefan Bodde - Arjan Pastoors / Colin van Beem - David Pel 6-4, 6-1
2e GD Priscilla Visser - Marc Geers / Colin van Beem - Charlotte van der Meij 1-6, 6-2, 6-7
18 april 2010 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
2e HE Colin van Beem / Bart van Kampen 6-4, 3-6, 6-3
2e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Thijs Buur - Barbara Jaspers 6-3, 0-6, 7-6
11 april 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 1-7
2e HE Job Heijman / Colin van Beem 3-6, 4-6
1e GD Sanne Holtkamp - Roel Pluk / Colin van Beem - Regina Husak 5-7, 1-6

Connectica Open 2010 (Beverwijk, 20 mrt - 28 mrt) **
1R HE Yannick Ebbinghaus / Colin van Beem 7-5, 6-0
KF HD Alexander Blom - Roy Bruggeling / Colin van Beem - Leon Vellekoop 6-2, 6-4
1R HD Colin van Beem - Leon Vellekoop / Yvo van der Horst - Ralph Knol 1-6, 6-2, 6-3

Henk Timmer Circuit - Huib Troost - Bathmen 2009 (Bathmen, 5 dec - 13 dec) ***
KF HE Alexander Blom / Colin van Beem 6-4, 7-6
2R HE Colin van Beem / Kevin Boelhouwer 6-2, 2-6, 7-5
1R HE Colin van Beem / Mike Luttikhuis 7-5, 6-2

Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek 2009 (Hengelo, 19 okt - 24 okt) ***
2R HE Jasper Smit / Colin van Beem 6-3, 6-4
1R HE Colin van Beem / Mike Luttikhuis 6-3, 6-4

Optie 1 Open TV Heerhugowaard 2009 (Heerhugowaard, 8 jun - 14 jun) **
HF HE Kevin Griekspoor / Colin van Beem 4-6, 6-1, 6-4
KF HE Colin van Beem / Omar van Welzenis 6-1, 6-3
2R HE Colin van Beem / Roderik Franken 6-3, 6-2
1R HE Colin van Beem / Paul Monteban 6-0, 6-3
HF HD Hugo Mes - Milco Trampe / Colin van Beem - Paul Monteban 4-6, 6-3, 6-4
KF HD Colin van Beem - Paul Monteban / Bob van Duijn - Stefan Scheenstra 6-1, 6-2

NRT Zandvoort Griekspoor Open 2009 (Zandvoort, 1 jun - 7 jun) **
2R HE Sander Koning / Colin van Beem 6-4, 6-0
1R HE Colin van Beem / Mervin Smit 6-1, 6-0

TF Noordegraaf Pinkstertoernooi 2009 (Enschede, 25 mei - 1 jun) **
KF HE Bob van Duijn / Colin van Beem 7-5, 6-4
2R HE Colin van Beem / Nick van Rosberg 6-4, 6-1
1R HE Colin van Beem / Floris Pagano Mirani 6-1, 6-2
1R HD Erwin Goris - René d' Hooghe / Colin van Beem - Bob Huuskes 6-2, 6-7, 6-4

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6
24 mei 2009 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / Meppeler L.T.C. 3 4-4
2e HE Colin van Beem / Sander Hoeve 6-3, 6-1
1e HD Melvyn op der Heijde - Colin van Beem / Stefan Bodde - Sander Hoeve 7-6, 6-4
2e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Bouwiena Boer - Stefan Bodde Opgave thuis

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7
17 mei 2009 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
1e HD Ricardo Elsink - Jeroen Bénard / Gregory Chin A Kwie - Colin van Beem 6-3, 6-7, 6-1
1e GD Ricardo Elsink - Moniqúe Zuur / Jade Schoelink - Colin van Beem 6-3, 4-6, 7-6

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6
10 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 4-4
2e HE Bart Brons / Colin van Beem 4-6, 6-2, 6-2
1e HD Bart Brons - Marco Marzolla / Melvyn op der Heijde - Colin van Beem 6-4, 3-6, 3-6
1e GD Lara van Tiggelen - Marco Marzolla / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 1-6, 2-6
3 mei 2009 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / L.T.C. Barneveld 1 1-7
2e HE Colin van Beem / Steven Korteling 4-6, 1-6
1e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Steven Korteling - Kristel van der Perre 6-3, 1-6, 7-6
26 april 2009 T.C. Bemmel 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 6-2
1e HE Romano Tatuhey / Colin van Beem 3-6, 6-4, 3-6
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 6-3, 6-4
19 april 2009 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 2 7-1
1e HD Colin van Beem - Mark Vervoort / Michel Bouwmeester - Nathan Stegeman 1-6, 4-6
1e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Michel Bouwmeester - Lesley Joy van der Marel 6-2, 6-4
13 april 2009 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 6-2
2e HE Timion Meijs / Colin van Beem 6-4, 6-2
1e GD Dido Blonk - David Josepa / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 3-6, 6-4, 6-7

Passie Open 2009 (Beverwijk, 21 mrt - 29 mrt) **
2R HE Bart de Gier / Colin van Beem 6-1, 6-2
1R HE Colin van Beem / Ricardo van Zutphen 6-3, 6-4
KF HD Vincent van Gelderen - Alexander Nonnekes / Colin van Beem - Milco Trampe 6-1, 7-6(5)
1R HD Colin van Beem - Milco Trampe / Michiel Doornenbal - Richard Punt 6-1, 3-6, 6-2

Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit 2009 (Amsterdam, 3 jan - 11 jan) ***
2R HE Andoni Kapnisakis / Colin van Beem 6-1, 6-4
1R HE Colin van Beem / Rutger Cramer 6-1, 6-1

A toernooi Van Hulst '09 (Valkenswaard, 29 dec - 4 jan) **
1R HE Philippe Brand / Colin van Beem 6-3, 6-3