NL toptennisser Claire van der Riet
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♀ Claire van der Riet KNLTB 23068566
Riet, C. van der




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 7
3 juni 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
 DD Elysia Pool - Michelle de Haan / Evelien Bruningmeyer - Claire van der Riet Walkover
2e GD Elysia Pool - Robin Grit / Patrick Shelepov - Claire van der Riet Walkover
21 mei 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
2e DE Claire van der Riet / Evianne Bouw 3-6, 4-6
 DD Janna Ruisch - Claire van der Riet / Evianne Bouw - Manon de Rijk 2-6, 0-6
6 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
 DD Marwa Hakimi - Frédérique de Vries / Janna Ruisch - Claire van der Riet 7-5, 6-2
2e GD Marwa Hakimi - Quinten Kleiboer / Claire van der Riet - Patrick Shelepov 6-2, 6-4
22 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 1-7
2e DE Claire van der Riet / Monika Kavace 0-6, 3-6
 DD Janna Ruisch - Claire van der Riet / Monika Kavace - Elja Vegter 7-6, 5-7, [6-10]
15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
2e DE Puck Luttikhuis / Claire van der Riet 6-3, 6-0
 DD Sanne Hoekstra - Puck Luttikhuis / Evelien Bruningmeyer - Claire van der Riet 6-3, 7-5
8 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 3-5
2e DE Claire van der Riet / Susanne Munting 7-5, 4-6, 2-6
 DD Janna Ruisch - Claire van der Riet / Chantal Migo - Susanne Munting 3-6, 0-6
2e GD Claire van der Riet - Raymond Kip / Susanne Munting - Johan van Urk 6-2, 0-6, [9-11]

Gemengd 2e klasse Afdeling 23
28 mei 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 2-6
1e DE Claire van der Riet / Maxim van Ossenbruggen 2-6, 0-6
 DD Claire van der Riet - Janna Ruisch / Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen 4-6, 4-6
21 mei 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 2-6
2e DE Claire van der Riet / Chantal Migo 3-6, 1-6
 DD Claire van der Riet - Janna Ruisch / Josien Boverhof - Susanne Munting 0-6, 0-6
2e GD Stan Peters - Claire van der Riet / Wilbrand Menzo - Susanne Munting 5-7, 3-6
14 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
1e DE Eline van Boven / Claire van der Riet 6-2, 6-1
 DD Sanne Hoekstra - Kim de Groot / Claire van der Riet - Janna Ruisch 3-6, 6-1, 6-1
2e GD Stan Bolhuis - Eline van Boven / Claire van der Riet - Stan Peters 6-3, 6-3
7 mei 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-5
1e DE Claire van der Riet / Marleen Jansen 2-6, 4-6
1e GD Wouter van Tongeren - Claire van der Riet / Annelie de Vries - Jordy Visser 3-6, 4-6
30 april 2017 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 3-5
 DD Nikki Kolman - Laura Stokkel / Janna Ruisch - Claire van der Riet 6-2, 6-3
1e GD Jasper Krol - Nikki Kolman / Wouter van Tongeren - Claire van der Riet 3-6, 1-6
17 april 2017 T.C. Ludica (Enschede) 1 / L.T.V. Lelystad 1 4-4
2e DE Claire van der Riet / Dali Tjokrohamidjojo 3-6, 0-6
2e GD Claire van der Riet - Stan Peters / Jeffrey van Limpt - Yvonne Peeters 6-3, 6-3
9 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 1-7
2e DE Lina Alburg / Claire van der Riet 6-1, 1-6, 2-6
 DD Lina Alburg - Nikki Nuchelmans / Claire van der Riet - Evelien Bruningmeyer 1-6, 4-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2018 5 4
28 mei 2017 4,5434 3,2443
21 mei 2017 4,3426 3,2443
7 mei 2017 4,3426 3,2443
30 apr 2017 3,5670
17 apr 2017 4,2256 3,8719
9 apr 2017 4,2256 3,8719
1 jan 2017 4 3